Zavrieť

Porady

Prečo mi sliepky neznasaju vajcia ?

Dobrý den..Potreboval by som zopar rád..Kupil som si sliepky-nosnice...Mam ich na zahráde vo velkej bude v ktorej je ešte malí kurín v ktorom spia a búdky na znašanie vajec...Sliepky mi zo zaciatku znasali vajcia len po par dnoch mi prestali znasat a uz necele 2 mesiace neznasaju vôbec nic neviem co mam robit .. Môže to bit tím ze sme im zostrihali krídla ? Alebo ze nemaju bidlá v kurínu ?Sliepky maju vybornu podstielku hruba vrstva pilín a sena..Zo zaciatku sa trosku bily môže to bit aj stresom ze prisli do noveho prostredia ? Prosim poraddte vopred dakujem..Sliepky zeru smesku pre nosnice a pšenicu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Kukures Ďakujem ..
    Predpokladám, že si kúpil tak asi ročné sliepky, možno staršie,vyradené z veľkochovu trocha ošklbané. Ak sa mýlim, oprav ma. Jedna možnosť prečo neznášajú, je že sú už staré. Druhá je tá, že sa zaperujú na zimu, alebo majú nevhodnú potravu. Ale pri všetkých týchto možnostiach by znášali aspoň trocha. Pokial sú staré, tak nemeškaj, do polievky. škoda krmiva.

    Prečo mi sliepky neznasaju vajcia ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.