Zavrieť

Porady

Zistenie mena majiteľa účtu podľa ČÍSLA ÚČTU

Zdravím, zaujíma ma či je možné zištiť meno majiteľa účtu podľa čísla účtu ? účet je v Tatrabanke na slovensku, potreboval by som to zistiť z Českej republiky.
Je nejaké legálna cesta k tomu ? Nechráni to niečo ako "bankové tajomstvo" ? Samozrejme viem, že so súdnym príkazom to ide, ale zaujíma ma tento konkrétny príklad bez neho.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Vklad na účet trebárs 10 centov v slovenskej pobočke TB.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    trust123 a nieje to nezákonné ? z česka sa to teda nedá ?
    lubko6394 Čo je nezákonné na tom, keď niekomu daruješ 10 centov ? Veď ich môže vrátiť. Z česka to nepôjde, je treba kamoša na slovensku a vložiť priamo v TB. Majiteľa identifikuje vkladový lístok automaticky.
    trust123 ide oto , že predávam tovar po Slovensku a Česku, nieje to nič nezákonné, avšak by som rád ostal v anonymite. Nejaký nápad ako toho docieliť ?
    veronikasad Poslať na Slovensku do banky s min.vkladom niekoho iného.
    marjankaj No keďže predáva aj na Slovensku, tak môže "poslať" aj sám seba, či?????
    veronikasad Myslela som, že žije v ČR, asi zle čítam.
    marjankaj Dobre čítaš. Len zo zadávateľa tie informácie idú ako z chlpatej deky. Normálny človek to predsa uvedie všetko do zadania.
      zbaliť

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    ak ti budú na účet vkladať v hotovosti, tak tam bude meno. Ak budú posielať z účtu na účet, tak pravdepodobne tam meno príjemcu nebude. Záleží od bankingu.
    tvoja anonymita a pravidelnosť zaváňa niečím nekalým - napr. neopráveným podnikaním.
    Medzi nami - si sa zbláznil? dať si posielať peniaze na účet? Ja viem, že je to najjednoduchšie, ale keď sa do toho obujú daňováci, tak si v háji. Peniaze, ktorých legálny pôvod nevieš preukázať, sú "horúce"... A ty sa ešte na takomto verejnom serveri pýtaš na takéto veci...
    ďalšia vec - prečo nechceš, aby niekto vedel tvoje meno? pri normálnom čestnom "obchode" je to predsa irelevantné. Jedine ak porušíš dohodu, tak tvoje meno bude hrať rolu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    trust123 (Dnes 13:59) ide oto , že predávam tovar po Slovensku a Česku, nieje to nič nezákonné, avšak by som rád ostal v anonymite. Nejaký nápad ako toho docieliť ?
    Sorry, ale vzhľadom k tomuto
    http://www.porada.sk/t233536-oklaman...ml#post2478962
    to ako myslíš ???
    Povedzme, že Teba niekto ojesexoval, no to neznamená, že musíš aj ty niekoho odrbať.
    Lebo ak nie, tak sa nič nedeje a celý obchod prebehne predsa vo všetkej čestnosti.
    Alebo sa mýlim ?
    jslancik niekto sa inšpiroval...

    Zistenie mena majiteľa účtu podľa ČÍSLA ÚČTU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.