Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Usporiadat
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Bohatstvom juhu je voda. Vodu potrebujeme k životu všetci, dalo by sa na tom zarobiť všelijak. Nedajme si toto naše bohatstvo.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ludvík Nábělek Morálna panika
Naposledy upravil kukučka : 22.03.18 at 18:37
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
Za sociku som si kúpil družstevný byt za 32 000 Kčs. Štvorizbový.
Teraz je za 132 000 €.
Je to veľký argument pre dnešných zástancov bývalého režimu. Ale som zvedavý, čo budú hovoriť, až sa začnú aj tu tlačiť domy za 10 až 15 tisíc euro.
jar, a tebe, čo? Letný čas načisto mozog z hlavy vy.....? Za socíku si si družstevný byt isto nemohol kúpiť! Mohol si vstúpiť do bytového družstva, zaplatiť základný členský vklad, zaplatil si časť štátného úveru na byt, ktorý bol vlastníctvom bytového družstva, splácal si mesačne anuitu, zbytok štátneho úveru, anuitu. Ale byt si si tým nekúpil, stále bol majetkom bytového družstva. Až v roku 1993, od 1. 9. si mohol požiadať BD o prevod bytu do osobného vlastníctva za zostatkovú hodnotu anuity, nesplatenej časti štátneho úveru, + poplatok za prevod bytu do osobného vlastníctva. A byt, priestor na bývanie v bytovom dome sa stal tvoj majetok. No dom, jeho spoločné časti, spoločné zariadenia domu sa stali tvojím vlastníctvom, spoluvlastníctvom podľa plochy by v pomere súčtu plochy všetkých bytov v dome, že? Kde to žiješ? V akom čase? Čo máš v hlave? ...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Ako keby pre nich bola podstatná osoba a nie názor, postoj, myšlienka a podobne. Pritom je tu každému nad slnko jasné, že im ide len a len o spochybnenie názoru prostredníctvom spochybňovania a zosmiešňovania osoby za nickom.
--------------------------------------
Každý, kto vie niečo viac, ako oni, je pre nich chrobák truhlík, alebo aspoň troll.
TY sa máš čo práve k tomuto vyjadrovať.
TY, čo v skoro každom príspevku osočuješ, urážaš, zosmiešňuješ...a je ti úplne jedno, či sa jedná o muža alebo o ženu.
Samozrejme, že priložíš ruku k dielu a pripojíš sa k tomu, z koho máš úžitok.

...ozaj, čo TY vieš viac ???
Písať neskutočne dlhé traktáre o témach, ktoré nemajú konca kraja ? Dokonca obviňuješ, že sa téma nedokončí...? Ale ako sa niečo môže dokončiť, keď sa ani nezačalo ? Ako môžeš niečo dokončiť, keď ani autori - politici nevedia, ako sa to alebo ono skončí ?
------------------------
Omyl...pre mňa nie si ani truhlík, ani troll...nazvať ťa takto, urazím truhlíka a trolla.
Pre mňa si len a len ujo.


P.S.:
Že si klamár, zlodej a aj potencionálny vrah...to ani nevravím.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
buchač
Nandrolon
Pokial si dobre pamatam, tak si povazoval slobodny vysielac za vymysly a konspiracie.
Klikol som na odkazy.
Jeden rozhovor má trvanie cca 1 hodinu a ten druhý vyše 2 hodín.
Kukulienka aj Korela spomínali nie raz, že nepozerajú televízor. Netvrdím, že tie programy sú fasa, no pozriem si niečo...trebás niečo o prírode, občas šport, niekedy niečo náučné.
Ale aby som sa zamýšľal pri počúvaní nejakých názorov (ktoré v danom momente sú neoveriteľné)...?
Nuž si radšej zapnem kvalitnú hudbu a popri tom niečo majstrujem.
A toto je čo?
Nepozerám TV, a dokonca sa minulý rok vyhodili, teraz mi je ľúto, že som nevidela Zem spieva, ale vidím, že sú videá z nej na YT. Tak aspoň niečo uvidím.
Prestala som z jediného dôvodu, že mi už telo vyslalo signál, keď som sa už neriadila mysľou. Mali sme iba základné programy, lebo nikto okrem mňa telku nesledoval, dcéra občas večer dvojku a prvé super star.

Ten program bol už tak zúfalý pred štyrmi rokmi, že tam nebolo čo pozerať, a reklamy, kapitola sama o sebe, začali ma doslova ničiť. To vnucovanie zbytočných myšlienok ma odrovnávalo, rovnako ich spracovanie. Bez dôvtipu, bez kúska duchaplnosti, proste pre primitívov. Úplne iný trend, ako z doby, keď Princ sprevádzal niekde vo FR reklamný festival, alebo aký to malo názov pre víťazné svetové reklamy.
Takže nátlak ma vytlačil od obrazu.
Čo sa týka SV, pozrela som o čo ide, kuk dávala avízo na Planietu, to som sledovala, lebo uznávam každého, kto dokáže liečiť stravou, a predovšetkým ak sa k tomu dostane cez seba najprv, robí osvetu a tak. Ešte je tam téma o zdraví, ale nedostala som sa k tomu, tam sa vrátim do archívu rada.
Nepoznám ich programovú štruktúru. Nemám dlhšie zvuk na pc, tak som začala počúvať rádio, striedam Slovensko s Aktualom. Dobre sa zaspáva so slúchadlami, dlhšie spím. Hudba mi chýba z YT, a filmy podľa svojho výberu za 4 eurá mesačne. A vrátim sa ku svojim obľúbeným veciam a knihám, ak mi bude dopriate. Pretože tu sa už tiež zužuje priestor.


Neda mi, ber to prosim o humorom, ved existuje este program TV8- vestice. skoda, ze to nemas ...nedalo mi
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
jar88
Nandrolon
bjuty smis
čo keby ste si založili tému :

ako urážať jar88 ??

málo ludí ste už odtialto vyhnali ??

budete tam len vy 5. ....nik vám to nebude kaziť.....
Akože piati, dúfam, že si započítal aj seba aj Jara88, lebo inak je to zle spočítané! :-))))
Ty sa nezdáš, si dobrý (počtár)
1. buchač
2. misoftík
3. pavol54
4. Nandrolon
5. duves
----------------------
6. bjuty smis
7. jar88
-----------------------------------
Počuj Hadrolon, na začiatku som si myslel, že si dobrý, ale akonáhle som si to napísal, vidím, že nám to v tých počtoch trošku hapruje.
Počúvaj fešák. Roky som sa vyhybal temam, kde neustale kde koho v kuse poúčaš a osieraš. A ver mi, vobec mi to nechýbalo a možem sa o5 na take obdobie tvojmu primitívnemu okiadzania vyhnuť. A kde máš toho kamoša buzerantskeho? Pri sebe? Tak si pekne šuchnite, vidno, že ťa má rád.
Ale veď ja som neosieral teba, ja som ti len vysvetľoval a argumentoval, že peniaze sa netlačia z ničoho, že úrok je potrebný, atak podobne.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Tvoje informacie si strc do analu. Pre mna su bezcenne, neprinosne, hlupe a primitivne tvojmu veku a mysleniu.
To nie sú informácie odo mňa.
A je nepodstatné, čo ťa na nich nezaujíma, tak či tak zostaneš len ovcou pre tých, čo ťa v robote používajú.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nandrolon, ty už si lepší ako fico )

sám sebe schváliť a odpredať ...kde preboha na to chodíš ??,
kolko rokov si mal v 2006 ??...čítaj:

OLO malo nepotrebný pozemok, o ktorom predstavenstvo rozhodlo (nie na môj podnet!), že bude odpredaný. Pôvodne sa tu malo stavať recyklačné centrum, ale mestská časť Vajnory nedala k tomu súhlas a tak bolo recyklačné centrum postavené vedľa spaľovne vo Vlčom hrdle.

Bolo uverejnených sedem inzerátov (SME, Pravda, HN a Večerník) a celkovo sa zúčastnilo 18 firiem, medzi nimi aj FaxCopy a.s., v ktorej som mal vtedy 48 percentný podiel.

FaxCopy odovzdala najvyššiu ponuku a keby sa súťaže nezúčastnila, OLO a.s. by inkasovalo o 2 milióny korún menej. Toť vsjo. Koho zaujímajú detaily, nájde všetko na mojej stránke.

Jedna poznámka k Ficovému bludu, že "pozemok bol predaný pod cenu". To nebol ani náhodou, veď súťaž bola verejná (nie ako nástenkový tender, ale naozaj verejná). Zúčastnilo sa dosť firiem a ktokoľvek mohol ponúknuť akúkoľvek cenu a FaxCopy ponúkla najviac! Práveže dosiahnutá cena vyše 2600 Sk v roku 2005 bola reálna a trhová.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

zákonné normy máme relatívne v norme...
ale na čom nám sú,....vid kauza čentéš.....
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
korela
jar88
buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
A ty tu trepes z cesty.....
Pozdravuj kámošov na SMEčke....
????
Sila tvojich argumentov je ohromna....
Nápodobne !
Na SMEčke sa takto, ako ty, vyjadrujú...viď tvoj prechádzajúci príspevok.

Jeden dá názor a okamžite sa do neho pustia ostatní. Keby aspoň k veci vraveli, no nie...oni začnú reagovať osočovaním, nadávaním, a podobne....ale argumentácia o ničom.

Teraz mi môžeš povedať, že ja som sa takto k Matlovičovi takto zachoval.
Lenže omyl, ja nie som politik na rozdiel od neho...on MUSÍ kritiku zniesť....lenže to on veľmi nerád.

...a na kieho frasa mám dávať argumenty na nejakého hajzla ?
Aj keby bol podľa práva čistý jak ľalia, tak morálny kredit je v tej latríne...podobne, ako jeden nemenovaný sudca.
Mojko a čo už ty vieš o morálke? Ty čo si si samostatne nikdy v živote nezarobil ani dvacku. Ty tu ideš kydať na Matoviča? Veď ten človek dokázal viac, ako si ty dokážeš, čo len predstaviť. Skús si zistiť, koľko zaplatil daní, koľko ľudí dokázal zamestnávať a legálne cez papiere.
Ty si dal nejaký názor? Ale choď niekam na smečko s takým táraním.
Ty si napísal iba sprosté urážky a naviac úplne bez opodstatnenia. Jednoducho si si chcel vo svojej nemohúcnosti aspoň kopnúť. Si naozaj neskutočný úbožiak (mojko).
Zámerne sa nejasne a nepresne vyjadruješ, lebo vieš, že to tak nie je. Jednoducho vedome klameš a špiníš iných. Matovič nekupoval pozemky od Majského, on ich kupoval od Sipoxu. A to je riadny rozdiel.
Matovič je človek, ktorému ty nesiahaš ani po mojka, ty mojko.
Po dnešných tvojich príspevkoch sa ťa priamo spýtam, môže byť alebo aj je maťko zlodej? Že všetkých ľudí vyplácal? Čítaš diskusné príspevky pod článkami, v ktorých vystupuje?
Dokážeš vysvetliť to jeho stratené účtovníctvo? Si si istý svojím tvrdením, ktoré som zvýraznila?
Aj keď mi to k tebe akosi nepasuje, predpokladám, že pod "maťkom" máš na mysli asi Matoviča.
Jasné že čítam aj príspevky pod článkami, ale nerobím si z nich žiadny úsudok. Pritom mi nezáleží ani na tom, či to píše niekto slušne debatujúci, alebo nejaký troll. Jednoducho to beriem, ako informáciu, alebo vedomosť, že sa aj tak nejak píše, či argumentuje.
Určite nebudem nikoho považovať za zlodeja, kriminálnika, alebo podvodníka len preto, že to niekto niekde napísal. Rovnako budem brať do úvahy aj akúkoľvek "nálepku" typu šašo, táraj a podobne.
No a čo sa týka toho večne premielaného strateného účtovnictva, nieje čo vysvetľovať. Nemá to totiž žiadny význam.
Podľa teba je trestné, alebo nejako inak postihnuteľná strata niečoho? Pritom je nepdstatné čoho. Každému sa môže stať, že niečo stratí, zapatroší, alebo nejak inak znehodnotí, či znefunkční.
V prípade straty účtovných dokladov nieje o čom špekulovať. Tam sú následky jasné, stačí si prečítať zákon. Daňový úrad to nemá nijako zložité "spravodlivo dodaniť".
Neviem, či si vieš predstaviť, koľko asi tá Matovičova firma potrebovala ľudí na roznesenie všetkých výtlačkov do schránok a firiem. (pravdepodobne tisíce ľudí každý mesiac) Vieš si predstaviť, že by niekto uňho zjednával výplatu bez dokladu na ruku? Ja určite nie. To sa dá tak pri dvoch - troch zamestnancoch a aj tam je risk, či ťa niekto neudá.
-------------------------------------
Tak že na záver:
Matovič je jeden z najslušnejších podnikateľov na Slovensku a zároveň aj jeden z najférovejších politikov nášho parlamentu.
Takže keby som napísala čokoľvek, nebudeš to tiež brať do úvahy. Lenže mne, na rozdiel od teba, sa moje skúsenosti s ním potvrdzujú v diskusiách. To nevymyslíš.
Zaujímalo by ma, čo pre toho človeka znamenáš. Alebo on pre teba.
Alebo či si agent provokatér, jeho účtovník, či čo.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Korela, nič také som predsa nenapísal.
Ak niečo napíšeš, prečítam, overím a idem ďalej.
Čo si asi tak viem overiť z toho, čo mi tu napíše napríklad Nandrolon? Keď dá link na orsr kliknem, prečítam a verím. Verím však registru a nie Nandrolonovi.
Chápeš ten rozdiel?
Ten moj prispevok bol napisany ako odpoved na tvoj. Ten, kto cita aj medzi riadkami totiz videl, ze ten tvoj prispevok mal vyjadrovat zosmiesnenie toho clanku. Ako, ze nejaky diskuter vysmial autora clanku, ze co konspiruje, ked nic z toho nie je pravda a dokonca ani taka firma neexistuje. Tym akurat ukazal v prvom rade svoju inteligenciu a tym, ze si ho citoval a predtym si neoveril fakty aj tvoju. Zaujala ma jedna tvoja dnesna veta, citujem:"Jasné že čítam aj príspevky pod článkami, ale nerobím si z nich žiadny úsudok."
Ak sa clovek hlbsie zamysli nad touto vetou, tak usudok si nerobia prave ti "vygumovani jedinci", lebo mozog ten usudok nedokaze vypracovat. U zdraveho cloveka sa ten usudok vypracuvava automaticky, v podvedomi bez zasahu vedomia na zaklade svojich informacii, skusenosti a poznatkov. Ti jednoduhsi nemaju usudok. Oni rozne kecy pouziju hned ako pravdivy fakt.
Máš akési kombinované myslenie.
Tie príspevky som tam dal, ako príklad pre korelu.
Článok sám o sebe je smiešny a debata pod ním ešte smiešnejšia.
Je to presne pre takých, ako si ty. Jednoduchších a intuitívnych.
Samozrejme že som rád keď sa "hlbšie" zamýšľaš práve nad mojim príspevkom. Škoda však, že iba bez zásahu vedomia.
--------------------------------
Inak, prelúskal si si tie závierky?
(myslím ten regionweb sro.)
Čo na to povieš? Aký si si utvoril (vlastný) názor. Názor v súvislosti so spomínaným článkom a "zlodejským" Matovičom.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

radičová vládla rok a spravila v boji proti korupcii viac, ako všetky vlády dokopy....

nebolo by všetko po starom.......
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Dôležité pripomenutie pravicovému voličovi: Matovič odpálil Radičovú rovnako ako Sulík!

https://glob.zoznam.sk/dolezite-prip...ako-ako-sulik/
Tak ako?
A prečo si to má pripomínať pravicový volič? Veď on to má na pamäti neustále.
----------------------
Aj samotná Radičová si priznala chybu, že spojila hlasovanie o takzvanom "eurovale" s dôverou vlády.
Bolo to vlastne jej vydieranie. Keď neodhlasujete euroval, padne pravicová vláda a nastúpi k moci Fico so svojou ľavicou. Tak urobte ľavicový krok (podporte socanských darmožráčov v Grécku) a budete mať pravicovú vládu.
Dúfam že ju nikto nepovažuje za pravičiarku. Ona je totiž skôr naľavo, ako napravo. Treba si pripomenúť aj to, že v Grécku mali dôchodky aj tri krát väčšie, ako boli v tej dobe platy u nás. Ľudia tam pracovali v štátnom sektore a popri tom aj súkromnom. Cicali si štát ako len sa dalo. Veď nám to euro-socani, hlupáčikovia aj tak musia zaplatiť. A aj zaplatili.
-----------------------
Naši ľudia majú na krku 3 000 000 exekúcií a nikoho zo socanov nezaujíma, kde si na to zarobia.
-------------------------------------
Tak ako korela? čo si tým chcela povedať?
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No len pruser je že zase nebude koho voliť.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
buchač
Toto sú odbory !!!
https://praha.idnes.cz/skoda-auto-re...aha-zpravy_klu


...a na Slovensku ?
Tu je odborárov (a rôznych starých a nových odborov) plná prdel a ich predstavitelia majú plnú hubu rečí (čítaj hovien) a hľadia len na svoj osobný prospech.
Slovenskí odborárski bossovia sú sľubotechnici bez zodpovednosti.
Ale sú to tí, koho si odborári zvolili.
Ak ich volia nesvojprávni typu "Kvoka starajúca sa o svoje zdravie nechá zomrieť svoje 2,5 ročné dieťa v aute pred nemocnicou v Trstenej" Takýto ľudia si zaslúžia prácu a denne teplý obed a žiadne volebné právo.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

buchač
jar88
Zaujímavé, kam až sa dostala 3d tlač zbraní.
Povedal som si, že na teba nebudem reagovať...ALE toto musím dať na pravú mieru.

Zaujímavé je iné.
Že sa laici drbú tam, kde nemajú....teda aj ty.

Zaujímavé je, že povedia "A"...no v abecede nepokračujú.
Takže aj ty radšej mlč.
Ak by si niečo namietal, tak vedz, že na určité témy sa bavím len so seberovným...a na túto tému proste nemáš...(tým nemyslím seba, ale zbrane).
Tak toto ma dostalo, budem reagovať dnes opäť, aj keď už som si povedala, že dosť bolo.
Buchač, odkedy je poznámka k akýmkoľvek zbraniam na porade tabu?? O čom všetkom ešte môžeš iba ty??? A čo si vlastne dal na pravú mieru? Slová "že sa laici drbú tam, kde nemajú"???? Nerozumiem. Toto je PORADA.
Prosím ťa, buchač, už vystúp zo svojho JA a akceptuj aj názory, poznámky, či postrehy aj od iných. Nerob tu neustále "kádrovčíka". Porada je nielen o radení sa. Darmo tu bojuješ o nejakú prestíž, tá sa nedá vybojovať. Ľudia majú oči, uši a úsudok.
4 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
buchač
Ty kokso...to sa ti blbci v Smere uz nadocista zabránili ?

Co este bude v tejto republike zadarmo ?
Snáď ten kôň naozaj zdochýňa, keď tak kope?
PS - alebo možno to zatiahne zo svojho, veď má dosť nalúpené
Lenže najhoršie na tom je/bude, ze dost veľká skupina volicov na tie sľuby naleti...respektíve im je to jedno, hlavne, ze usetria.
Tie socialne pripady nie raz usetrene love premenia do tekutého a dymoveho stavu.
Nie raz sa navarí...a ako sa navarilo, tak sa to aj vyhodí.

Zadarmo cestovne...ale len pre niekoho, lebo siet zeleznic je v totalnej prdely.
Zadarmo obedy....ale tie blafy su obcas na vyhodenie.
Zvysenie vianocnych...lenze tie skoncia u vnuceniec.
Zadarmo studium...ale absolventi odchadzaju.

Zadarmo, zadarmo, zadarmo....hovno a trt je zadarmo...a niekto si aj poriadne vysranie nalezite odserie.

...ale hlavne, ze elektrika, postovne, muka, palivo, etc...hlavne, ze to ide pravidelne hore.
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No nech informujú ale nie v správach.Pozri sa na posledné 2 týždne-sú niekde nejaké normálne správy?Cokoľvek zapnem tam reportáž z väznice,podrobné konštrukcie a teorie a prognozy ako sa kde stala vražda,kto kde bol a ským-k čomu je to dobré?
Informujte intermitentne,ale tento cirkus ma akurát otrávi a nie som jediná.Vyhovuje mi skôr český spôsob,sadnite si a kľudne to popreberajte,ale obe strany podľa možnosti.
Analytici nech to rozoberú,nakreslia grafy a pozrieme si to.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Máme už týždeň krásne počasie, MP si kúpila nové palice a tak chodíme po okolí, ona paličkovať a ja so psom. Dnes sa zbadala, že nemá drahé slnečné okuliare, včera ostali v lese na drevách vo Vyšných Ružbachoch. Tá radosť, keď ich dnes našla a o pár sekúnd predbehla partiu, ktorá práve vystupovali z dvoch áut. Veru potešilo.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Mam opacny nazor. Caputova vyskakuje uz aj z chladnicky. Caputova je u mna na poslednom mieste. Voci tej hnide je kazdy svaty, pezincania by potvrdili, keby sa nebali ... Tvrdia, ze ma nafajcene viac ako hociktory fajciar, nemam dovod neverit.
chlape...neklesaj...drž úroveň, aj ked vidím s kým sa bavíš..
kde si ty videl živého pezinčana ??
bežne vravíš ženám hnida ?

ked máš niečo konkrétne, tak poprosím o info....tiež sa rozhodujem, koho voliť....
Vieš zase som sa samonasral :-))
Bežným ženám nehovorím hnida, ale iba tým, ktoré to u mňa aj sú...
To, čo písal Buchač neviem odkiaľ zobral, lebo práve médiá ju propagujú ako o život. Ale ak je to skutočne pravda, tak potom je to iba odpoveď na jej agresívnu kampaň, či už z bilbordov, televízie, alebo novín.
Ale hovorím, ja pozorujem, že médiá ju vyzdvihujú do neba a okrem "kontroverzných médií" v podstate žiadnu špinu na ňu nehádžu, hoci jej má za ušami aj so svojim otcom veľmi veľa.
Tak, ako sa médiá hrabú ostatným v súkromí a lustrujú ich do detailov, Čaputovú lustrujú iba médiá ako GINN, infovojna, hlavnespravy a pod...
PS: ja sa nerozhodujem koho voliť, mám v tom úplne jasno, ale je to moja osobná a súkromná vec. Každý, nech si zvolí koho chce, voľby ukážu.
Mistrík a Čaputová sú jedno "mužstvo" len na diváka hrali akože kto z koho,pritom to bolo absolútne jedno len vhodne zvolená stratégia ich navzájom zdvíhala v povedomí a v rozhodujúcom momente jeden odstúpil (v podstate Švec a Chmelár podobné (nie totožné) programy a pomohlo by im ak by pri nedostatku viditeľnosti jeden v prospech druhého odstúpil?) Ako cyklisti na čele dvaja traja ťahajú určeného finalistu z tímu a tesne pred finišom mu dajú šancu a ostatní včas ustúpia.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať