Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, človek, ktorý sa vyjadruje menej konkrétne, /vôbec nie vecne, vživote nenapísal nikomu žiadnu radu, vživote neporadil v žiadnej téme/ ako TY, sa k dnešnému dňu ešte nenarodil.
Sa čudujem, že už nemáš ten IP BAN. Tvoje príspevky považujem za balast, ktorého sa chce každé jedno diskusné fórum zbaviť, a tvoje traktáty na 2 strany už ani nečítam, lebo nikdy som v nich nenašiel ani 1 fakt, ani 1 vecnú pripomienku.
Rýchlopis asi neovládaš, tak má tvoja vnučka odo mňa ďalšiu pochvalu.
Dokázala ťa už naučiť CTRL + C a CTRL + V.
Kúp jej za mňa v obchode nejakú čokoládku.
Maj sa.
Veď len vy ste neustále požadovali nejaký ten link na podporu jasných a všeobecne známych vecí. Vy ste mali argument, že vždy treba cut a paste. Vy sa totiž bez toho ani nepohnete. Vám je doslova cudzia akákoľvek úvaha, jednoducho tou schopnosťou nedisponujete.
-------------------------------
Ty si dokonca nebol schopný zareagovať ani na jeden jediný ekonomický argument nejakou opozičnou úvahou s logickým opačným objasnením veci.
---------------------------------
Jediné na čo si sa kedy zmohol, boli urážky buchačovho typu. Jednoducho stelesnená úbohosť. To je všetko.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ty si presne troll, ktorý si vyžaduje pozornosť a núti čítať ostatných svoje okopírované hovná, lebo svoje názory prevažne nemáš a tie, ktoré ti zostali sú poznačené tvojou stareckou demenciou.
Ale s tým sa už musíš zmieriť. Doba, kedy si ako poctivý silný junák predával rifle z poľska niekde v tmavej uličke sú už nenávratne preč. Už sa musíš orientovať na sebe-rovných plienkačov a nám mladým dať pokoj a brať nás takých akí sme :-))))
Veď ja ťa aj tak beriem. na rozdiel od niektorých iných (bohužial ojedinelých) mladých.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ty si presne troll, ktorý si vyžaduje pozornosť a núti čítať ostatných svoje okopírované hovná, lebo svoje názory prevažne nemáš a tie, ktoré ti zostali sú poznačené tvojou stareckou demenciou.
Ale s tým sa už musíš zmieriť. Doba, kedy si ako poctivý silný junák predával rifle z poľska niekde v tmavej uličke sú už nenávratne preč. Už sa musíš orientovať na sebe-rovných plienkačov a nám mladým dať pokoj a brať nás takých akí sme :-))))
Ak sa ti niekde podarí nájsť zdroj, ktorý údajne kopírujem, ospravedlním sa ti za to že ťa teraz nazývam úbohým klamárom.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

pavol54
jar88
Nandrolon
Jar, človek, ktorý sa vyjadruje menej konkrétne, /vôbec nie vecne, vživote nenapísal nikomu žiadnu radu, vživote neporadil v žiadnej téme/ ako TY, sa k dnešnému dňu ešte nenarodil.
Sa čudujem, že už nemáš ten IP BAN. Tvoje príspevky považujem za balast, ktorého sa chce každé jedno diskusné fórum zbaviť, a tvoje traktáty na 2 strany už ani nečítam, lebo nikdy som v nich nenašiel ani 1 fakt, ani 1 vecnú pripomienku.
Rýchlopis asi neovládaš, tak má tvoja vnučka odo mňa ďalšiu pochvalu.
Dokázala ťa už naučiť CTRL + C a CTRL + V.
Kúp jej za mňa v obchode nejakú čokoládku.
Maj sa.
Že kúp čokoládu. To je akože nejaká správna rada?
Len pre tvoju informáciu: moja vnučka čokoládu ešte nepozná, rovnako ešte nepoznala dudel. Naviac moje deti spoznali čokoládu, cukríky, zákusky a malinovky až okolo ôsmeho roku života. Nebyť školy a detí rodičov na tvojej duševnej úrovni (odkiaľ priniesli záujem o sladkosti) možno by dodnes nejedli čokoládu.
ani na Vianoce no teda kam si ich vyhnal?
Asi má úpal. Neverím, že niekto môže byť také hovädo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vlado33:
To hovorí za všetko.... Vieš, on písal že má viacgeneračný dom. Takže tí, ktorí tam bývajú zrejme nie sú schopní sa o seba postarať, takže majú 2 možnosti:
1. držať hubu a krok
2. osamostatniť sa a žiť bez ockových nakradnutých peniažkov
- Keď som mu napísal, že poznám viac rodín tohto typu aj vo svojom okolí a že tú rodinu pokope držia vlastne iba peniaze, označil ma už za neviem koho....
Zvyčajne, ak sa stará dojná krava pominie, dediči si nebudú vedieť prísť na meno a potom sú všetky spoločné statky iba na obtiaž....
edit: som ale presvedčený že tento životný štýl sa dedí z generácie na generáciu, takže asi aj náš Jarko88 takto vyrastal...
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Nandrolon
Jar, človek, ktorý sa vyjadruje menej konkrétne, /vôbec nie vecne, vživote nenapísal nikomu žiadnu radu, vživote neporadil v žiadnej téme/ ako TY, sa k dnešnému dňu ešte nenarodil.
Sa čudujem, že už nemáš ten IP BAN. Tvoje príspevky považujem za balast, ktorého sa chce každé jedno diskusné fórum zbaviť, a tvoje traktáty na 2 strany už ani nečítam, lebo nikdy som v nich nenašiel ani 1 fakt, ani 1 vecnú pripomienku.
Rýchlopis asi neovládaš, tak má tvoja vnučka odo mňa ďalšiu pochvalu.
Dokázala ťa už naučiť CTRL + C a CTRL + V.
Kúp jej za mňa v obchode nejakú čokoládku.
Maj sa.
Že kúp čokoládu. To je akože nejaká správna rada?
Len pre tvoju informáciu: moja vnučka čokoládu ešte nepozná, rovnako ešte nepoznala dudel. Naviac moje deti spoznali čokoládu, cukríky, zákusky a malinovky až okolo ôsmeho roku života. Nebyť školy a detí rodičov na tvojej duševnej úrovni (odkiaľ priniesli záujem o sladkosti) možno by dodnes nejedli čokoládu.
čokoláda je zdravá !!!!!!!!!!!!!!!!!!
a že aj chutí, nie je na závadu
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Potom je ale jasné, prečo ste takí sprostí. Lebo Vám nikto nepovedal, že čokoláda je zdravá a je potrebná pre mozog, zvlášť pre detský, ktorý sa vyvíja...
A túto múdrosť máš zas odkiaľ?
Keby si napísal, že ľudský mozog potrebuje materinské mlieko od matky s pestrou a dostatočnou stravou, či dokonca že v neskoršom veku treba aj nejaké tie vlákniny, ovocie, mäso a vývary zo zeleniny, mäsa a špikových kostí (loj) a iné pre teba asi nezdravé, dostal by si odo mňa uznanie.
-------------------------
Ty si zrejme zástanca značkového sušeného kravského mlieka, značkových papierových plienok a "všeobecného pokroku" vo výchove došťatých a posratých neurotikov. Si proste IN.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Vlado33:
To hovorí za všetko.... Vieš, on písal že má viacgeneračný dom. Takže tí, ktorí tam bývajú zrejme nie sú schopní sa o seba postarať, takže majú 2 možnosti:
1. držať hubu a krok
2. osamostatniť sa a žiť bez ockových nakradnutých peniažkov
- Keď som mu napísal, že poznám viac rodín tohto typu aj vo svojom okolí a že tú rodinu pokope držia vlastne iba peniaze, označil ma už za neviem koho....
Zvyčajne, ak sa stará dojná krava pominie, dediči si nebudú vedieť prísť na meno a potom sú všetky spoločné statky iba na obtiaž....
edit: som ale presvedčený že tento životný štýl sa dedí z generácie na generáciu, takže asi aj náš Jarko88 takto vyrastal...
Čo nedáš konečne aj nejaký ten fakt?
Stále si musíš vymýšľať a klamať?
Veď si serieš do hlavy, nie len do huby.
---------------------------------------------------
Stále píšeš len o veciach o ktorých nemôžeš nič konkrétne vedieť a sám ich vydávaš za pravdu. To je jasné klamstvo.
--------------------------------------------------
Si chorý klamár.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vôbec nie.
Ja som zástanca látkových plienok, kojenia aspoň 1,5 roka a NEPRIKRMOVAŤ do pol roka.
Mlieko v detskom veku zásadne plnotučné, lebo tuk je pre deti veľmi potrebný.
Ale k tým tvojim elaborátom. Narážal som na príspevok z 1.8.2015, kde si uviedol link /ktorý sa dá mimochodom prekliknúť a prečítať/ ale pre istotu pre blbcov z porady si ešte skopíroval časť jeho obsahu a nagrcal do svojho nesvojprávneho príspevku.....
Asi si sa chcel poistiť, aby to každý prečítal, ale práve každého normálneho vrátane mňa si tým odradil. Čo už, medvedia služba...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Vôbec nie.
Ja som zástanca látkových plienok, kojenia aspoň 1,5 roka a NEPRIKRMOVAŤ do pol roka.
Mlieko v detskom veku zásadne plnotučné, lebo tuk je pre deti veľmi potrebný.
Ale k tým tvojim elaborátom. Narážal som na príspevok z 1.8.2015, kde si uviedol link /ktorý sa dá mimochodom prekliknúť a prečítať/ ale pre istotu pre blbcov z porady si ešte skopíroval časť jeho obsahu a nagrcal do svojho nesvojprávneho príspevku.....
Asi si sa chcel poistiť, aby to každý prečítal, ale práve každého normálneho vrátane mňa si tým odradil. Čo už, medvedia služba...
Tak nenarážaj a nabudúce sa vyjadruj ako inteligentný človek .
Načo teraz spomínaš látkové plienky a kojenie do 1,5 roka?
A tie plienky do troch rokov?
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Vôbec nie.
Ja som zástanca látkových plienok, kojenia aspoň 1,5 roka a NEPRIKRMOVAŤ do pol roka.
Mlieko v detskom veku zásadne plnotučné, lebo tuk je pre deti veľmi potrebný.
Ale k tým tvojim elaborátom. Narážal som na príspevok z 1.8.2015, kde si uviedol link /ktorý sa dá mimochodom prekliknúť a prečítať/ ale pre istotu pre blbcov z porady si ešte skopíroval časť jeho obsahu a nagrcal do svojho nesvojprávneho príspevku.....
Asi si sa chcel poistiť, aby to každý prečítal, ale práve každého normálneho vrátane mňa si tým odradil. Čo už, medvedia služba...
Môj ty zlatý, mne je úplne volné, či si niečo vezmeš, alebo nie. Nie si môj syn. Na môj život to nemá žiaden dopad. Dokonca ani to, že prevážna časť populácie je zaostalá. Vždy som sa vedel vynájsť a nikdy som nikoho nemusel znásilňovať.
------------------------------------------------
Ale musím priznať, že ak by nebolo toľkých zadubených blbou, žilo by sa mi lepšie.
Nie som z tých, ktorí uznávajú porekadlo, "že lepšie je byť pánom v pekle, ako chudákom v nebi."
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Reagoval som na tvoj predchádzajúci príspevok.
Ak by si tie príspevky nestrieľal ako z brokovnice jeden za druhým, trošku by táto debata dávala zmysel, takto je to mišung jak v tvojej hlave :-))))))))))))))))))
A plienky? Do 10 rokov a potom od 65 vyššie :-)))))) tam už ale látkové asi nie sú ideálne, musíš napísať z vlastnej skúsenosti čo používaš ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Reagoval som na tvoj predchádzajúci príspevok.
Ak by si tie príspevky nestrieľal ako z brokovnice jeden za druhým, trošku by táto debata dávala zmysel, takto je to mišung jak v tvojej hlave :-))))))))))))))))))
A plienky? Do 10 rokov a potom od 65 vyššie :-)))))) tam už ale látkové asi nie sú ideálne, musíš napísať z vlastnej skúsenosti čo používaš ...
Táto akože debata, by mohla byť iná, keby si sa nezaoberal hlúpym strieľaním. Raz ti vadí že strieľam rýchlo za sebou a inokedy, že neovládam rýchlopis.
-----------------------------------
Mne by nevadilo, keby si napísal, že píšem o jednoduchých veciach, alebo že sú také jednoduché, že ti pripadajú primitívne. Mne vadí tvoja vulgárnosť a akási obmedzenosť v názorovom pohľade na každý jednoduchý argument. Keď si argumentačne v koncoch, tak jednoducho troll.
------------------------------------
Mne ak niekto napíše, že 2+2=5 budem sa mu snažiť vysvetliť, že 2+2=4 a 5 bude vtedy ak si dá 2+3, alebo 1+4, 4+1, 3+2 a tak ďalej. Nebudem mu tvrdiť, že má zlé znamienko, lebo 525 - 520 = 5 a nie 2+2=5.

--------------------------------------
Ste tu taká partička, ktorá ma obviňuje že raz tak a inokedy inak. Pritom ja som vás ani raz neobvinil, že jeden žiada 2+2 a druhý 2x2. To nieje moja úroveň.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Reagoval som na tvoj predchádzajúci príspevok.
Ak by si tie príspevky nestrieľal ako z brokovnice jeden za druhým, trošku by táto debata dávala zmysel, takto je to mišung jak v tvojej hlave :-))))))))))))))))))
A plienky? Do 10 rokov a potom od 65 vyššie :-)))))) tam už ale látkové asi nie sú ideálne, musíš napísať z vlastnej skúsenosti čo používaš ...
Jediné o čo sa v tomto príspevku usiluješ je zhodiť oponenta. To je trollovstvo.
-----------------------------
Tak ti doprajem nejaké to uspokojenie. Žiadne plienky nepoužívam. Mňa jednoducho postavia pošťatého a posraného k plotu na zadnom nádvorí a ostriekajú mi to hadicou. Ušetria tým, lebo voda je podstatne lacnejšia, ako papier a na rozdiel od teba viem, že hovno sa vo vode rozmočí.
----------------------------
Bidet je viac hygieny, ako papier a papier je zas viac hygieny, ako lopúch. To vie každý, nie len ja.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aj takto sa rozdávajú rezervy pána priemera.
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...=sprava-topbox
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Potom je ale jasné, prečo ste takí sprostí. Lebo Vám nikto nepovedal, že čokoláda je zdravá a je potrebná pre mozog, zvlášť pre detský, ktorý sa vyvíja...
no neviem, neviem, ci sa to da takto zovseobecnit. Odjliadnuc od toho, ze cokolada je aj navykova a ze je za cokoladu vydavane aj to co s cokoladou ma spolocny iba nazov.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Vôbec nie.
Ja som zástanca látkových plienok, kojenia aspoň 1,5 roka a NEPRIKRMOVAŤ do pol roka.
Mlieko v detskom veku zásadne plnotučné, lebo tuk je pre deti veľmi potrebný.
Ale k tým tvojim elaborátom. Narážal som na príspevok z 1.8.2015, kde si uviedol link /ktorý sa dá mimochodom prekliknúť a prečítať/ ale pre istotu pre blbcov z porady si ešte skopíroval časť jeho obsahu a nagrcal do svojho nesvojprávneho príspevku.....
Asi si sa chcel poistiť, aby to každý prečítal, ale práve každého normálneho vrátane mňa si tým odradil. Čo už, medvedia služba...
ajajajaj no ved opatrne s tymi stravovcimi radami. Existuje aj nazor, ze kravske mlieko (predpokladam, ze prave to si mal na mysli) je pre deti a vlastne aj pre dospelych viacmenej skodlive, kedze od prirody mame malo enzymu , ktory ho dokaze stiepit.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
no tak sme sa to konecne dozvedeli
A dokonca jednou ranou dve muchy
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko spolovice sa mylis. Kravske mlieko je vhodne pre deti, lebo oni ho dokazu lepsie stravit ako dospely. Ti maju problem stravit mlieko. Hovorim ale o cerstvom mlieku, nie o kyslomliecnych vyrobkoch.
Slovom dieta myslim napr. 3 rocne...
Takisto malokto vie, ze dospele macky maju problem s mliekom a pouzivaju ho ako jedlo. Macka ak je smadna, pije vodu...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko spolovice sa mylis. Kravske mlieko je vhodne pre deti, lebo oni ho dokazu lepsie stravit ako dospely. Ti maju problem stravit mlieko. Hovorim ale o cerstvom mlieku, nie o kyslomliecnych vyrobkoch.
Slovom dieta myslim napr. 3 rocne...
Takisto malokto vie, ze dospele macky maju problem s mliekom a pouzivaju ho ako jedlo. Macka ak je smadna, pije vodu...
lepsie, ale tiez nie uplne. Ergo neda sa podla mna povedat, ze je vhodne.
Obzvlast nie to terajsie, od kravy co doji 1000l za den a zerie vlastne kosti.
To uz mozno radsej kozie, alebo ovcie, alebo byvolie.
BTW v azii o mlieku prevazne ani nepoculi a ziju ako nic bez neho. Teraz ked tam zacina mlieko, ako lacny zdroj proteinov prenikat, tak sa razovo dviha pocet ludi s alergiou a intoleranciou. Minule o tom nejaka pani doktorka co pracuje v Singapure pisala.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať