Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
taiko
vlado 33
taiko
misoft
Už ho viacerí majú v paži....
tato veta nutne implikuje otazku "......"
Tajko, po slovensky by to nešlo. Ja som iba gadžo z Košíc.
OK, prepac som nevedel, ze co a odkial si. Skusim vysvetlit.
"Tato veta nutne navadza k polozeniu otazky " ... ".; obsahuje otazku " ... "; zahrna v sebe otazku " .. "; predznamenava otazku " .. "
https://www.google.nl/search?q=impli...HGA8KJaIPNk7gF
https://en.wikipedia.org/wiki/Implication
A prečo tak zložito, si Slovák, aj keď žijúci v zahraničí. Košičan, či nie ?
je neviem, mne to neprislo zlozite, proste to len tak vyklzlo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...toto už nie je sranda.
Pôjde síce len o cvičenie, ale aj tak. Nie nadarmo sa vravelo :
" Tažko na cvičisku, ľahko na bojisku. "
http://www.hlavnespravy.sk/svajciars...-europy/655831


...a vo Švajci sú teda schopní zmobilizovať teda coby dup. Je predsa všeobecne známe, že čo a ako ...
...a kto nevie, nech si vyhľadá...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

http://www.topky.sk/cl/10/1492035/Pr...ytany-na-VIDEu

- úžerník filantrop Kiška :-))
- článok je síce dosť nadsadený, ale treba to brať v širších súvislostiach.
Hlupákom stačí, že sa vzdá prezidentského platu, ale to, že berie 5 x ten plat v naturáliách to už hlupák nevidí...

Môj osobný názor je, že za ten prezidentský plat by si zďaleka nezaplatil ani sám sebe tie posraté lety do popradu. A tým nemyslím cenu letenky v turistickej triede, ale celé lietadlo s celým osadenstvom a patričným servisom.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/10/1492035/Pr...ytany-na-VIDEu

- úžerník filantrop Kiška :-))
- článok je síce dosť nadsadený, ale treba to brať v širších súvislostiach.
Hlupákom stačí, že sa vzdá prezidentského platu, ale to, že berie 5 x ten plat v naturáliách to už hlupák nevidí...

Môj osobný názor je, že za ten prezidentský plat by si zďaleka nezaplatil ani sám sebe tie posraté lety do popradu. A tým nemyslím cenu letenky v turistickej triede, ale celé lietadlo s celým osadenstvom a patričným servisom.
Keby si sa bol lepsie ucil, aj Ty by si mohol byt prezidentom

Co si mal, ako prezident, prenajat v Turecku nejaku Daciu s nejakym Hassanom?
Okrem toho topky.sk? To vazne? Ts ts ts. Sa ani nedivim, ze prezidentska kancelaria nechce s topkami komunikovat. Ludia citajuci topky.sk si to podla mna nezasluzia a je im to podla mna jedno. Zavidiet a chrlit siru mozu aj bez komunikacie a vysvetleni
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko, aj ty a nemusel by si drieť niekte v riti sám.....
Ako prezident by mal v prvom rade aj pracovať a nie si iba vyvážať tie vyžraté 3 brady...
1 4
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Som nevedel že prezidentské kreslo závisí od dokončenej školy, je aj nejaký rebríček poradia tých škôl ktoré treba dokončiť?
topky.sk sú iba kopírovači článkov.
Daj teda nejaký zoznam webov, ktoré číta náš "večne-nechápajúci" intelektuál TAIKO?

a čo tak pravda, lepšie či aj to je pre debilov? http://spravy.pravda.sk/domace/clano...tov-za-statne/
Naposledy upravil Nandrolon : 12.08.15 at 06:58
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, aj ty a nemusel by si drieť niekte v riti sám.....
Ako prezident by mal v prvom rade aj pracovať a nie si iba vyvážať tie vyžraté 3 brady...
Kde si cital, ze ja niekde driem sam? Vtipkar
Okrem toho, to sa tak malym detom hovori, ze ak sa budu dobre ucit, nebudu robit smetiarov To bola metafora Ci som na nejaku citlivu strunu narazil s tym vzdelanim?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to vieš...ekonom......a verí tomu, čo píšu vpravde )))

škoda, že už nemá rudé právo....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Som nevedel že prezidentské kreslo závisí od dokončenej školy, je aj nejaký rebríček poradia tých škôl ktoré treba dokončiť?
topky.sk sú iba kopírovači článkov.
Daj teda nejaký zoznam webov, ktoré číta náš "večne-nechápajúci" intelektuál TAIKO?

a čo tak pravda, lepšie či aj to je pre debilov? http://spravy.pravda.sk/domace/clano...tov-za-statne/
ved ale sa hned nerozculuj ked nieco nevies . Ja som nikde nepisal o debiloch, ani ze ja som intelektual.
Ak som sa Ta niecim dotkol, tak sa ospravedlnujem.
BTW, mozes upresnit to "večne-nechápajúci" ? Nejak som to nepochopil.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
to vieš...ekonom......a verí tomu, čo píšu vpravde )))

škoda, že už nemá rudé právo....
ale bjuty, to si nemal.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

prečo ??

on je kamko....aj zmysel pre humor má.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Teraz to vyznie trochu smiešne, ale od škôl toho moc v živote nezávisí. Pokiaľ nie je tatko štb a škola nie je v Moskve...
Hociktorá pokladníčka má dnes rovnaké vzdelanie ako náš pán prezident, takže by som sa tu moc školami neoháňal.
Ale on je strojár, mám dojem?? takže aby som to upravil, hocijaký majster v strojárskej fabrike je na jeho úrovni čo sa týka vzdelania....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

No napíšte čo čítate vy ????????????????????????????????????
asi sa hanbíte, že ???
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Teraz to vyznie trochu smiešne, ale od škôl toho moc v živote nezávisí. Pokiaľ nie je tatko štb a škola nie je v Moskve...
Hociktorá pokladníčka má dnes rovnaké vzdelanie ako náš pán prezident, takže by som sa tu moc školami neoháňal.
Ale on je strojár, mám dojem?? takže aby som to upravil, hocijaký majster v strojárskej fabrike je na jeho úrovni čo sa týka vzdelania....
juj, ale ved to uz nechaj, ved som Ti napisal, ze to je metafora. Pride buchy a zacne do toho vrtat, to chces?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pozri, ja som napísal čisté FAKTY ako to je. Toto nemôže nikto spochybniť...
Pokiaľ si ľudia nezačnú vážiť jeden druhého a každý sa bude na svojom piesočku hrať ako Kiska, tak sa môže stať že jedného dňa mu čiašnik napľuje do polievky, alebo sa budú k nemu v obchode správať tak, že sa tam bude hanbiť vkročiť....
Nikdy by ma nenapadlo sa vyvyšovať nad nejakú predavačku pri pokladni alebo podobne.
Gumy na aute mi prezúva človek s dennou VŠ strojárskeho smeru a je to zamestnanec, nie vlastník. To sa mám akože pohŕdavo na neho pozerať??
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
No napíšte čo čítate vy ????????????????????????????????????
asi sa hanbíte, že ???
No ja neviem, ale postkomunisticky dennik, ktory svojim nazvom chce navodit dojem jedinej pravdy?
Ja zvyknem kuknut na hn.sk, etrend.sk, tyzden.sk, profit.sk, sme.sk, marketwatch.com. Myslis, ze sa mam hanbit?
Naposledy upravil taiko : 12.08.15 at 07:44
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Pozri, ja som napísal čisté FAKTY ako to je. Toto nemôže nikto spochybniť...
Pokiaľ si ľudia nezačnú vážiť jeden druhého a každý sa bude na svojom piesočku hrať ako Kiska, tak sa môže stať že jedného dňa mu čiašnik napľuje do polievky, alebo sa budú k nemu v obchode správať tak, že sa tam bude hanbiť vkročiť....
Nikdy by ma nenapadlo sa vyvyšovať nad nejakú predavačku pri pokladni alebo podobne.
Gumy na aute mi prezúva človek s dennou VŠ strojárskeho smeru a je to zamestnanec, nie vlastník. To sa mám akože pohŕdavo na neho pozerať??
Ty pocuj, o com Ty pises? Kto sa vyvysuje na predavacku ? Kto si koho nevazi ? Asi som statil dejovu nit
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To, čo si písal čítam väčšinou v papierovej podobe, nakoľko mi ich tu pravidelne nosia.
Ja sa za topky, cas, pravdu nehanbím. Normálny človek si môže prečítať hocičo a utvoriť si svoj názor...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
To, čo si písal čítam väčšinou v papierovej podobe, nakoľko mi ich tu pravidelne nosia.
Ja sa za topky, cas, pravdu nehanbím. Normálny človek si môže prečítať hocičo a utvoriť si svoj názor...
ved prave Nemyslis, si, ze cas.sk, topky.sk a hlavne pravda.sk Ta negativne ovplyvnuju ? Pretoze ja som o tom presvedceny. Podla mna maju na cloveka rovnaky ucinok ako Farmar hlada zenu, Krimi noviny, Lod lasky, Sladke noci v Istanbule, Extremna zamena manzeliek, Zlate vajcia a ine popularno naucne relacie v nasich TV, ktorych ulohou je stimulovat najnizsie pudy, odvracat pozornost a debilizovat obyvatelstvo
To je zase moj nazor a tiez sa za neho nehanbim.
Nevravim, ze sme, etrend a ine su to najlepsie a jedine spravne, ale ked manipuluju, tak aspon manipuluju takpovediac vyssie mozgove funkcie, ak to mam takto laicky nazvat
Naposledy upravil taiko : 12.08.15 at 07:53
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Pozri, ja som napísal čisté FAKTY ako to je. Toto nemôže nikto spochybniť...
Pokiaľ si ľudia nezačnú vážiť jeden druhého a každý sa bude na svojom piesočku hrať ako Kiska, tak sa môže stať že jedného dňa mu čiašnik napľuje do polievky, alebo sa budú k nemu v obchode správať tak, že sa tam bude hanbiť vkročiť....
Nikdy by ma nenapadlo sa vyvyšovať nad nejakú predavačku pri pokladni alebo podobne.
Gumy na aute mi prezúva človek s dennou VŠ strojárskeho smeru a je to zamestnanec, nie vlastník. To sa mám akože pohŕdavo na neho pozerať??

čisté fakty ????


- úžerník filantrop Kiška :-))
-Ako prezident by mal v prvom rade aj pracovať a nie si iba vyvážať tie vyžraté 3 brady...
-nezačnú vážiť jeden druhého a každý sa bude na svojom piesočku hrať ako Kiska,

to sú čisté fakty ??
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať