Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar88 - akože "naťukať v banke" to sa dá?
Naťukaj mi na účet prosím 1 mil. eur....
Rovnako sa dá naťukať bitkoin, ako naťukať 1 mil. eur v banke.
Do banky musíš tie peniaze vložiť, potom sa ti objavia na účte.
Bitkoiny si môžeš za peniaze kúpiť, potom sa ti takisto objavia na bitcoin účte...
Bitkoiny sa síce ťažia, ale normálne sa dajú už vyťažené kúpiť... no a tí, čo majú doma výkonné elektrárne /rozumej extrémne výkonné servery/ a tie bitcoiny ťažia, ich potom predajú hlupákom, ktorý "za nič" zaplatia eurami....
Zas táraš nepodložené hlúposti.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

čo táram?? že bitcoiny sa dajú kúpiť za euráče, či čo???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Alebo že ak chcem mať v banke na účte 1 mil. eur, tak ich tam musím vložiť, alebo previesť??
0 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
čo táram?? že bitcoiny sa dajú kúpiť za euráče, či čo???
pokiaľ viem, dajú
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Ale najviac sa prikláňam a je mi to najbližšie
------------------------------------------------------
Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všeho mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“
o tom to je
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja viem, ale jar88 asi nie je v obraze...
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ja viem, ale jar88 asi nie je v obraze...
Jasné, že ty vieš, ale uviedol som to sem ja, nie ty. Ty si k tomuto problému uviedol len hromadu somarín.
No a samozrejme, že ja som to uviedol preto, že som mimo a že nemám predstavu o čom to je.
Naposledy upravil jar88 : 24.08.15 at 08:53
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
čo táram?? že bitcoiny sa dajú kúpiť za euráče, či čo???
Debatu na bitcoin si tu rozpútal ty. Ty si začal točiť o "letadle" a ja som to len dal na pravú mieru.
--------------------------------------
Ty si o sebe písal a kasal si sa, že si elitný ekonóm a pritom si nanajviac tak priemerný účtovník. (účtovník - cvičená opica)
--------------------------------------
Prečítaj si niečo o tej kybermene a hlavne o tej účtovnej knihe a potom sa k tomu vyjadruj. Inak píšeš len JPP.
Potom sa zamysli, čo ti vadí na tlačení FEDu, na Gréckom falšovaní, na burzových finančných odrboch, na eurovaloch a podobne a následne si skús predstaviť, ako by si tieto veci vykonával s bitcoinom.
----------------------------------------
Priateľko, zbytočne sa netráp, z BITCOINOM to jednoducho nieje vykonateľné.
Ešte raz zdôrazňujem, že nie som zástanca tej meny, ale je to extra dobre premyslené a spravodlivé poňatie fungovania peňazí.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

...elitný ekonóm..... som sa nasmial :-)))))))))))))
ty si úplne mimo a už ti kvapká starecká demencia na mozog :-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon
Ja viem, ale jar88 asi nie je v obraze...
Jasné, že ty vieš, ale uviedol som to sem ja, nie ty. Ty si k tomuto problému uviedol len hromadu somarín.
No a samozrejme, že ja som to uviedol preto, že som mimo a že nemám predstavu o čom to je.
keď si uviedol daj autora : napr "povedal austrálsky premiér k vlne imigrantov"
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
Ja viem, ale jar88 asi nie je v obraze...
tebe som dal mínus (za príliš malé záblesky rozumu )

jarovi (aj keď nerád ) plus
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a pozemky na mesiaci nekúpite ?? tiež dobrý kšeft.....
pre niekoho....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Nandrolon
Ja viem, ale jar88 asi nie je v obraze...
Jasné, že ty vieš, ale uviedol som to sem ja, nie ty. Ty si k tomuto problému uviedol len hromadu somarín.
No a samozrejme, že ja som to uviedol preto, že som mimo a že nemám predstavu o čom to je.
keď si uviedol daj autora : napr "povedal austrálsky premiér k vlne imigrantov"
O čo sa to zas pokúšaš?
Veď som jasne napísal, alebo naozaj nevieš prečítať?
-------------------------------------
jar88
Ale najviac sa prikláňam a je mi to najbližšie
------------------------------------------------------
Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všeho mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“
o tom to je - MY SME TU DOMA a u nás platia naše pravidlá.

---------------------------------------------
Ja sa nepotrebujem ubezpečovať o správnosti svojho názoru a nechávať si ho potvrdzovať nejakou autoritou. Mám totiž svoj vlastný úsudok a sám viem posúdiť či je OK.
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bjuty smis
a pozemky na mesiaci nekúpite ?? tiež dobrý kšeft.....
pre niekoho....
Najmä tie na odvrátenej strane sú vzácne = NIKTO ti tam nenakúka cez "plot"
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
a pozemky na mesiaci nekúpite ?? tiež dobrý kšeft.....
pre niekoho....
Mena - peniaze nie sú o dobrom, alebo zlom kšefte. Peniaze sú iba nástroj. No a čím je (kvalitnejší) dokonalejší, tým je lepší a lepšie sa s ním pracuje.
-----------------------------
S bitcoinom sa nedá obchodovať, ako s inými menami (ako s tovarom) nemá a z princípu to nemôže mať ten istý efekt. Naštuduj si to a skús na to sám prísť. Teda za predpokladu, že na to máš schopnosti
-------------------------------
Ešte raz opakujem.
Ja som sem túto debatu nezaviedol, nie som ani zástancom kybermien a nemienim sa tým zaoberať. Chcel som len zabrániť rozširovaniu vašich bludov.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
...elitný ekonóm..... som sa nasmial :-)))))))))))))
ty si úplne mimo a už ti kvapká starecká demencia na mozog :-)
Dobrý argument - ja ti taký nedám. (a vedel by som ti ich na**ať za vagón)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
bjuty smis
a pozemky na mesiaci nekúpite ?? tiež dobrý kšeft.....
pre niekoho....
Mena - peniaze nie sú o dobrom, alebo zlom kšefte. Peniaze sú iba nástroj. No a čím je (kvalitnejší) dokonalejší, tým je lepší a lepšie sa s ním pracuje.
-----------------------------
S bitcoinom sa nedá obchodovať, ako s inými menami (ako s tovarom) nemá a z princípu to nemôže mať ten istý efekt. Naštuduj si to a skús na to sám prísť. Teda za predpokladu, že na to máš schopnosti
-------------------------------
Ešte raz opakujem.
Ja som sem túto debatu nezaviedol, nie som ani zástancom kybermien a nemienim sa tým zaoberať. Chcel som len zabrániť rozširovaniu vašich bludov.
svoj názor na bitcoin som uviedol dosť jasne...

nevidím dôvod ho tu opakovať......tvoj ti neberiem a čas ukáže, kolkým ostanú oči pre plač....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon,
ste tu partička, (buchač, palo54, vlado33, nisoft, a tak ďalej), ktorá má duálne myslenie. Je to choré myslenie, lebo s takým myslením nikdy nemôžeš uvažovať a preto nikdy nemôžeš dospieť k reálnemu a správnemu záveru. Vždy spadneš k nejakému tendenčnému záveru a je len náhoda, či bude správny, alebo nesprávny.
----------------------------------------------------------------
Je to váš problém a je vám ho nemám ako vyriešiť. Na mňa je naozaj zbytočné útočiť, útočiť treba na argumenty. Treba ich spochybniť nejakou inou (správnou) alternatívou.
0 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
bjuty smis
a pozemky na mesiaci nekúpite ?? tiež dobrý kšeft.....
pre niekoho....
Mena - peniaze nie sú o dobrom, alebo zlom kšefte. Peniaze sú iba nástroj. No a čím je (kvalitnejší) dokonalejší, tým je lepší a lepšie sa s ním pracuje.
-----------------------------
S bitcoinom sa nedá obchodovať, ako s inými menami (ako s tovarom) nemá a z princípu to nemôže mať ten istý efekt. Naštuduj si to a skús na to sám prísť. Teda za predpokladu, že na to máš schopnosti
-------------------------------
Ešte raz opakujem.
Ja som sem túto debatu nezaviedol, nie som ani zástancom kybermien a nemienim sa tým zaoberať. Chcel som len zabrániť rozširovaniu vašich bludov.
svoj názor na bitcoin som uviedol dosť jasne...

nevidím dôvod ho tu opakovať......tvoj ti neberiem a čas ukáže, kolkým ostanú oči pre plač....
Už aj ty začínaš argumentovať bez argumentov?
Prečítal si si niečo o tom systéme? Stačí mi len áno / nie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať