Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
.................................................. ..............................
-------------------------------------------------
Bežný človek vie, že každý komár štípe a že ho treba zabiť. To je samozrejmé. Žiadny človek nedúfa, že nejaký komár môže lietať len tak, ale očakávať od niekoho v rámci pudu sebazáchovy, že preventívne zachloští každého imigranta, lebo v ňom identifikoval NEPRIATEĽA?
Hľa, ako najmúdrejší opäť capa strelil!
Vychvaľuje sa tu znalosťami a ani nevie to základné - nie komár, ale samička komára (komárica) "štípe" (opäť nesprávne!) - ona nabodne sosák a SAJE krv.

Nuž - mudrlant - choď sa doučovať....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jáááááj už viem :-)))))))))))))))))))))))))))
Môj vkus je trochu iný
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

>>> jar88 - mám ťa v Ignore, takže len toľko k tebe:
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
jar88
.................................................. ..............................
-------------------------------------------------
Bežný človek vie, že každý komár štípe a že ho treba zabiť. To je samozrejmé. Žiadny človek nedúfa, že nejaký komár môže lietať len tak, ale očakávať od niekoho v rámci pudu sebazáchovy, že preventívne zachloští každého imigranta, lebo v ňom identifikoval NEPRIATEĽA?
Hľa, ako najmúdrejší opäť capa strelil!
Vychvaľuje sa tu znalosťami a ani nevie to základné - nie komár, ale samička komára (komárica) "štípe" (opäť nesprávne!) - ona nabodne sosák a SAJE krv.

Nuž - mudrlant - choď sa doučovať....
Ja sa aj od teba nechám poučiť. Tak daj, ako rozoznám samičku?
------------------------------------------------
Jasné že nie pod lampou, ale sadajúceho, či už sediaceho komára na mne?
Naposledy upravil jar88 : 24.08.15 at 14:20
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Asi takto by mal vyzerať normálny muž a zhruba rovnako sa aj pred ženou chovať.

Nie mamlas s vyholenou hlavou a veľkým bruchom s chovaním hrubiána.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
pavol54
jar88
korela
http://aktualne.atlas.sk/podmanicky-...ko/spolocnost/
Podmanický šokuje: Migranti pôjdu aj cez mŕtvoly. Využívajú, že nemáme pud sebazáchovy
a žiaľ, aj Slováci – postupne pud sebazáchovy strácajú,“ vyhlásil Podmanický s tým, že naši predkovia v minulosti vedeli jasne pomenovať nepriateľa a vedeli sa mu postaviť.
----------------------------------------------
A naši predkovia vedeli aj to, že štát máme hlavne na ochranu svojho územia a nie len na to, aby mal kto od nás vyberať dane.
Naši predkovia, alebo skôr MOJI predkovia vedeli, že treba platiť dane a poplatky, aby štát mal peniaze hlavne na armádu, políciu a súdy. MOJI predkovia mi nezatajili, načo nám má tá armáda a polícia slúžiť a prečo platíme na súde poplatok.
-------------------------------------------------
Bežný človek vie, že každý komár štípe a že ho treba zabiť. To je samozrejmé. Žiadny človek nedúfa, že nejaký komár môže lietať len tak, ale očakávať od niekoho v rámci pudu sebazáchovy, že preventívne zachloští každého imigranta, lebo v ňom identifikoval NEPRIATEĽA?
a teraz myšlienku čo si chcel napísať či si už zabudol?
Zrejme si málo ostražitý, letela okolo a ani si to nezbadal.
Asi nebzučala dosť silno
Veď som písal, že hlucho - sprostý a ty už aj slepo - sprostý???
to hovor svojim deťom dobre?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
>>> jar88 - mám ťa v Ignore, takže len toľko k tebe:
zatiaľ som sa bavil na jeho inteligencii, ale asi bude tiež lepšie, za chvíľu sa bude baviť sám zo sebou akože najinteligentnejší s najinteligentnejším
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač, proti patrikovi nič nemám, ale keďže ho uviedol, reagoval som skôr obecne.
viem že zomrel, bol to pán herec, je ho škoda.
Nemyslím si ale že by bol výzorovo nejaký nadsamec, skôr slečinka.
Keby aspoň dal Stalonneho, bol by som ticho....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nevedel som čo ste zač, len som typoval a tak som skúsil. Nuž a vyrukovali ste naozaj statočne.
Ste presne ten typ o ktorom tu bola v minulosti debata.
Trápni napodobovači. Plus niečo "mužné" v úšku, či nošteku? A čo copček? Bermudy Nič? Ponožky v sandáloch, tiež Nič?
Niečo ako postaršia tlstejšia baba v šortkách, alebo v minisukni. ???
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
jar88
korela
http://aktualne.atlas.sk/podmanicky-...ko/spolocnost/
Podmanický šokuje: Migranti pôjdu aj cez mŕtvoly. Využívajú, že nemáme pud sebazáchovy
a žiaľ, aj Slováci – postupne pud sebazáchovy strácajú,“ vyhlásil Podmanický s tým, že naši predkovia v minulosti vedeli jasne pomenovať nepriateľa a vedeli sa mu postaviť.
----------------------------------------------
A naši predkovia vedeli aj to, že štát máme hlavne na ochranu svojho územia a nie len na to, aby mal kto od nás vyberať dane.
Naši predkovia, alebo skôr MOJI predkovia vedeli, že treba platiť dane a poplatky, aby štát mal peniaze hlavne na armádu, políciu a súdy. MOJI predkovia mi nezatajili, načo nám má tá armáda a polícia slúžiť a prečo platíme na súde poplatok.
-------------------------------------------------
Bežný človek vie, že každý komár štípe a že ho treba zabiť. To je samozrejmé. Žiadny človek nedúfa, že nejaký komár môže lietať len tak, ale očakávať od niekoho v rámci pudu sebazáchovy, že preventívne zachloští každého imigranta, lebo v ňom identifikoval NEPRIATEĽA?
a teraz myšlienku čo si chcel napísať či si už zabudol?
Zrejme si málo ostražitý, letela okolo a ani si to nezbadal.
Asi nebzučala dosť silno
Veď som písal, že hlucho - sprostý a ty už aj slepo - sprostý???
to hovor svojim deťom dobre?
A to čo? Zase si sa nabúchal? A teraz v priekope nadávaš, že sprostá cesta a sprostí cestári?
-----------------------------
Načo si sa sem vôbec trepal?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a je to v prdely ...

Čína spustila lavínu, svetové trhy zachvátil masívny prepad

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7979053/ci...#ixzz3jkcQTida
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Chlapci, tie z 5-tej cenovej, spod stola, alebo mozno skor z toalety, mazem ja. To ja len, aby ste vedeli, na koho sa obracat
Naposledy upravil taiko : 24.08.15 at 20:23 Dôvod: preklep
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Chlapci, tie zo 5-tej cenovej, spod stola, alebo mozno skor z toalety, mazem ja. To ja len, aby ste vedeli, na koho sa obracat
Obraciam sa na TEBA, aby si si ešte raz prešiel a poriadne prečítal aj tie príspevky na ktoré chlapci reagovali.
Lebo ak mažeš, tak maž dôsledne a aj poriadne.

Lebo inak sa nájdu príspevky nie z 5-tej, spod stola alebo z toalety, ale budú to (môžu byť) aj príspevky aj inakšieho rangu.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Ja sa aj od teba nechám poučiť. Tak daj, ako rozoznám samičku?
------------------------------------------------
Jasné že nie pod lampou, ale sadajúceho, či už sediaceho komára na mne?


pije krv
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
pavol54
jar88
pavol54
jar88
korela
http://aktualne.atlas.sk/podmanicky-...ko/spolocnost/
Podmanický šokuje: Migranti pôjdu aj cez mŕtvoly. Využívajú, že nemáme pud sebazáchovy
a žiaľ, aj Slováci – postupne pud sebazáchovy strácajú,“ vyhlásil Podmanický s tým, že naši predkovia v minulosti vedeli jasne pomenovať nepriateľa a vedeli sa mu postaviť.
----------------------------------------------
A naši predkovia vedeli aj to, že štát máme hlavne na ochranu svojho územia a nie len na to, aby mal kto od nás vyberať dane.
Naši predkovia, alebo skôr MOJI predkovia vedeli, že treba platiť dane a poplatky, aby štát mal peniaze hlavne na armádu, políciu a súdy. MOJI predkovia mi nezatajili, načo nám má tá armáda a polícia slúžiť a prečo platíme na súde poplatok.
-------------------------------------------------
Bežný človek vie, že každý komár štípe a že ho treba zabiť. To je samozrejmé. Žiadny človek nedúfa, že nejaký komár môže lietať len tak, ale očakávať od niekoho v rámci pudu sebazáchovy, že preventívne zachloští každého imigranta, lebo v ňom identifikoval NEPRIATEĽA?
a teraz myšlienku čo si chcel napísať či si už zabudol?
Zrejme si málo ostražitý, letela okolo a ani si to nezbadal.
Asi nebzučala dosť silno
Veď som písal, že hlucho - sprostý a ty už aj slepo - sprostý???
to hovor svojim deťom dobre?
A to čo? Zase si sa nabúchal? A teraz v priekope nadávaš, že sprostá cesta a sprostí cestári?
-----------------------------
Načo si sa sem vôbec trepal?
a ty?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
...a je to v prdely ...

Čína spustila lavínu, svetové trhy zachvátil masívny prepad

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7979053/ci...#ixzz3jkcQTida
A čo akože? Nebude na čučo?
Alebo máš pocit, že sa deje niečo nekalé? Že pracháči prichádzajú o lóve? Mal by si písať h-URÁ, nie že v prdeli.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať