Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, možno som napísal nepriamo to, že nedostatočné CM na vtákovi sa dajú riešiť kúpením SUPER auta /áno, také auta existujú/.
Ale ty nechápeš, že opačne to nie je možné?
Nechápeš že ten, ktorý nemá dostatok peňazí sa nemôže na profi úrovni venovať kulturistike, teda podľa mňa najdrahšiemu športu pod slnkom?
Alebo ináč. Kto si môže dovoliť "prejesť" 1,5 mil. ročne ?? /českých korún/ ???

žeby nejaký ako česi vravia NEMAKAČENKOV???
len ci zase od temy neodbiehas, ked si sa zamotal
Ako suvisi neschopnost prevadzkovat kulturistiku, kvoli nedostatku penazi s nabuchanymi svalmi majucimi rovnaky vyznam ako nabuchane auto a nabuchana vila?
Nuz a ten "Nemakacenkov", ktory si moze dovolit prejest 1,5 miliona korun rocne.....
Velmi nejasne pises na moj vkus, alebo mozno sa ja snazim tam vidiet nieco, co tam nie je.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... taiko, nemusíš všetko chápať, napísal som to dobre, iní pochopia....
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Sakra, tak dlhý príspevok a zmizol mi.
A X6-ku a podobné autá považovať za približovadlo môže iba nekompletný človek, to je imidžovka, ktorá má presne svoju triedu zákazníkov. väčšinou poloplešatí 60-tnici a v nich 25-ročná TETA.
60 roční manažéri majú zase svoje lenivé mercedesy, ambiciózni a úspešní 35- roční audi...
Stačí sa iba pozrieť okolo seba, ale je to presne tak...
PS: píšem o nových autách. staré vychrochtané šunky si môže dovoliť aj nezamestnaný cigán z podpory....

Toto je ta imidžovka? To nieje približovadlo? To je ukazovadlo?

BMW X6 xDrive 30d, 173kW, A6, 5d. 13 500 €
DIESEL r. 2009 80 700 km BB kraj

combi, automatická prevodovka, 4x4 pohon, 5-dverové, hmlovky, dažďový senzor, tónované sklá, multifunkčný volant, lakťová opierka, ASR, airbagy, ABS, xenónové reflektory, 173 kW (235 PS...

Stará šunka?
Alebo toto závidíš cigánom na podpore?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
... taiko, nemusíš všetko chápať, napísal som to dobre, iní pochopia....
Neboj, jasné že si to dobre napísal.
Ja som to jednoznačne všetko pochopil a ak to náhodou iní nepochopia, rád im to objasním.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ty mi tu ukazuješ rok 2009, pričom renault za 15000 eur rok výroby 2015 je pre mňa viac ako táto lesklá stará šunka....
Presne sme sa minule o tom rozprávali, že málokto má gule si kúpiť nové auto, lebo človek je tvor kolenovrtný a ak by si mal kúpiť nejaké bežné auto za 15000 eur, ale nové, tak začne vymýšľať že však za tú cenu môžem mať 4 ročné auto o 10 kategórii vyššie :-)))
Nikdy ma toto nebralo, pretože nové auto bude mať za 5 rokov iba 5 rokov, a 6 ročné auto za 5 rokov bude mať 11 rokov....
A to nehovorím, že táto X6 ka rok výroby 2009 pôjde stopercentne nad 150 - 200 000 km, čo je vlastne viac ako 6 krát obídená zemeguľa dookola...
Nechaj si takéto uvažovanie pre ľahko ovplyvniteľných ľudí, týmto si sa teda vo mne zmýlil, smola...
Nové je nové a je paráda ak tam nemusíš niekoľko rokov dávať žiaden voňavý stromček, lebo to auto vonia stále novotou. Tento pocit u tohoto BMW už nezažiješ.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takže poďme sa pozrieť bližšie na to tvoje vozidlo, za tých 13500 eur.
Toto sú rovnaké vozidlá:
http://www.autobazar.eu/sk/results.p...=Vyhlada%C5%A5

S tým vozidlom niečo nie je v poriadku, lebo aj z účtovného hľadiska to nie je "cena obvyklá"...
Alebo, že by to bol nejaký tebe podobný ľudomil, ktorý chce ostatným urobiť "dobre"???
Vieš, už iba kvôli tejto veľmi podozrivej nízkej cene by som sa ani pozrieť naň nešiel.
Nerád by som nejakému starému dedkovi rozbíjal ksicht ak by mi nechcel vrátiť tých 13500 eur po zistení "skutočného dôvodu" tejto nízkej ceny.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
... taiko, nemusíš všetko chápať, napísal som to dobre, iní pochopia....
Pravda je, hlavne ze to Ty chapes
Len na pobavenie
“ I know you think you understand what you thought I said but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant”
― Alan Greenspan
Naposledy upravil taiko : 26.08.15 at 06:53
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, ja som myslel takéto približovadlo, vhodné na každodenné cesty do práce :-)))))))))))))))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
Nandrolon
Sakra, tak dlhý príspevok a zmizol mi.
A X6-ku a podobné autá považovať za približovadlo môže iba nekompletný človek, to je imidžovka, ktorá má presne svoju triedu zákazníkov. väčšinou poloplešatí 60-tnici a v nich 25-ročná TETA.
60 roční manažéri majú zase svoje lenivé mercedesy, ambiciózni a úspešní 35- roční audi...
Stačí sa iba pozrieť okolo seba, ale je to presne tak...
PS: píšem o nových autách. staré vychrochtané šunky si môže dovoliť aj nezamestnaný cigán z podpory....

Toto je ta imidžovka? To nieje približovadlo? To je ukazovadlo?

BMW X6 xDrive 30d, 173kW, A6, 5d. 13 500 €
DIESEL r. 2009 80 700 km BB kraj

combi, automatická prevodovka, 4x4 pohon, 5-dverové, hmlovky, dažďový senzor, tónované sklá, multifunkčný volant, lakťová opierka, ASR, airbagy, ABS, xenónové reflektory, 173 kW (235 PS...

Stará šunka?
Alebo toto závidíš cigánom na podpore?

kto to predáva za 13500 ?

ukrajinská autičkárska mafia ?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Alebo náš jarko neprečítal aj druhý riadok že ešte 1245215 mesiacov leasingu po XXX eur mesačne....
Ten inzerát je buď vymyslený, čo býva u Jara88 zvykom, alebo ho napísal nejaký dement, lebo takýto podozrivý inzerát normálny človek nikdy neuverejní.
Ak by to bola pravda, tak za tú cenu ho predá za 10 min hocikde na parkovisku pri hypermarkete...
Ale nejdem rozvádzať, každý máme svoj vlastný mozog, teda dúfam, že aj Jar ho má...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Alebo náš jarko neprečítal aj druhý riadok že ešte 1245215 mesiacov leasingu po XXX eur mesačne....
Ten inzerát je buď vymyslený, čo býva u Jara88 zvykom, alebo ho napísal nejaký dement, lebo takýto podozrivý inzerát normálny človek nikdy neuverejní.
Ak by to bola pravda, tak za tú cenu ho predá za 10 min hocikde na parkovisku pri hypermarkete...
Ale nejdem rozvádzať, každý máme svoj vlastný mozog, teda dúfam, že aj Jar ho má...
Si si v tom istý? Ja nie.



Lebo predávať 6-ročné auto za desatinu jeho hodnoty (nového) - to na 1000 míľ smrdí.

Buď sa niekto pomýlil a zabudol nejaké číselko dopísať, alebo je to čorknuté.... a problémy na svete.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bacha, on za chvíľu napíše, že nás blbcov iba provokoval, či na to prídeme :-))))))))))
On sa bude autám rozumieť ako ekonomike. Podľa mňa verí aj tým kilometrom, že niekto dá za auto ako druhý za chalupu a bude sa na neho pozerať v garáži /zase bugatti veyron to nie je, tam by som to chápal.../
Toto sú autá na diaľkové trasy TOP manažérov..... ktorí ich humpľujú ako im príde, lebo ich nekupovali za vlastné.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Či to napíše.... nech napíše... ja to i tak čítať nebudem...
Takto mu ukážem:
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
Nandrolon
... taiko, nemusíš všetko chápať, napísal som to dobre, iní pochopia....
Neboj, jasné že si to dobre napísal.
Ja som to jednoznačne všetko pochopil a ak to náhodou iní nepochopia, rád im to objasním.
Nandrolon.
Pri písaní tohto príspevku som sa chcel na to už vykašlať a nechať ťa na pokoji. Mal som dojem, že už stačilo. Že si už všetko prekukol a pochopil ten tunel.
------------------------------
Zrejme som sa zase raz zmýlil. Rád si to priznám a tak idem ďalej.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Bacha, on za chvíľu napíše, že nás blbcov iba provokoval, či na to prídeme :-))))))))))
On sa bude autám rozumieť ako ekonomike. Podľa mňa verí aj tým kilometrom, že niekto dá za auto ako druhý za chalupu a bude sa na neho pozerať v garáži /zase bugatti veyron to nie je, tam by som to chápal.../
Toto sú autá na diaľkové trasy TOP manažérov..... ktorí ich humpľujú ako im príde, lebo ich nekupovali za vlastné.....
Nuž v autách sa naozaj vyznám viac ako ty. Vyznám sa aj v colných praktikách a to lepšie, ako ty a dokonca aj colníci. Dobre sa vyznám aj v myslení ľudí tvojho druhu. Preto som ako jeden z prvých začal prepisovať pekné a lákavé haraburdy z Holandska do Nemecka a následne do Čiech. Bol to extra dobrý kšeft, ale z určitých dôvodov som to nechal tak.
------------------------------
No a k tomu tvojmu naivnému tvrdeniu, "že ich humpľujú" len toľko, že také auto sa nedá nijako humpľovať. Je to z istých, ťebe zrejme neznámych dôvodov nemožné. Ani trojlitrovú Alpinu nezhumpľuješ, nie tak ešte päťlitrový dízel BMW.
-------------------------------
Podvozok je už iná káva, do toho treba pravidelne investovať. Teda za predpokladu, že sa chceš pohodlne a hladúčko prevážať. Ja mením pravidelne komplet všetko priemerne po 1,5 až 2 rokoch.

Všetky čapy, silenbloky, tlmiče, ložiská v nábojoch, kotúče a platničky, komplet spojku a kardanové kríže. No a samozrejme, že aj pneumatiky idú po sezóne dole. Pritom ma to stojí len cca 1500 až 1800 € aj s robotou.
-------------------------------
To si zrejme na tom Renaulte robiť nebudeš a za rok budeš radšej na každej rolete drkotať zubami. Hlavne že vonia novotou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Som sa teraz pobavil, ale tých prepisovačov máme aj dovážačov vo svojom okolí požehnane, ja ich volám podvodníci, pretože oklamanie zákazníka, stočenie tachometra, zatajenie búračky, a celkovo uviesť človeka do mylej predstavy o dobrom stave auta je podvod. Alebo žeby si ty, poctivý KAR88 nikdy nestáčal tachometer? neverím.!!!
Takže bravo, teraz ťa už oficiálne môžem volať podvodník...
"humpľovať auto" som myslel najmä podvozok, karosériu, umývanie na kefách, proste tak, ako sa chodí na služobných autách. Ako sa ja dozviem či dotyčný majiteľ dochladzoval vždy dochladzoval turbo? ako sa dozviem, či nevytáčal studený motor?
Preto si radšej priplatím za novotu.
Meniť gumy po sezóne, väčšiu demenciu som už dávno nepočul.
Ale možno si myslel iba prezúvanie, neviem.
Ak by som chcel meniť všetko na svojom aute to, čo si písal a oznámil by mi cenu 1500 eur, tak viac do toho garážmajstra mantavého nevkročím.
Moja rétorika je taká, že kvalitné nie je zadarmo, takže by som si ihneď urobil mienku o odbornosti tohoto mechanika a išiel radšej tam, kde to budem mať za normálnu cenu.
Nie, že by sa mi chcelo zbytočne platiť viac, ale mám určité skúsenosti od odborných a "lacných" garážmajstrov. Nikdy viac...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Som sa teraz pobavil, ale tých prepisovačov máme aj dovážačov vo svojom okolí požehnane, ja ich volám podvodníci, pretože oklamanie zákazníka, stočenie tachometra, zatajenie búračky, a celkovo uviesť človeka do mylej predstavy o dobrom stave auta je podvod. Alebo žeby si ty, poctivý KAR88 nikdy nestáčal tachometer? neverím.!!!
Takže bravo, teraz ťa už oficiálne môžem volať podvodník...
"humpľovať auto" som myslel najmä podvozok, karosériu, umývanie na kefách, proste tak, ako sa chodí na služobných autách. Ako sa ja dozviem či dotyčný majiteľ dochladzoval vždy dochladzoval turbo? ako sa dozviem, či nevytáčal studený motor?
Preto si radšej priplatím za novotu.
Meniť gumy po sezóne, väčšiu demenciu som už dávno nepočul.
Ale možno si myslel iba prezúvanie, neviem.

Ak by som chcel meniť všetko na svojom aute to, čo si písal a oznámil by mi cenu 1500 eur, tak viac do toho garážmajstra mantavého nevkročím.
Moja rétorika je taká, že kvalitné nie je zadarmo, takže by som si ihneď urobil mienku o odbornosti tohoto mechanika a išiel radšej tam, kde to budem mať za normálnu cenu.
Nie, že by sa mi chcelo zbytočne platiť viac, ale mám určité skúsenosti od odborných a "lacných" garážmajstrov. Nikdy viac...
Jasné že môžeš - veď to robíš stále.
Ty a buchač môžete všetko, aj srať si do huby a dokonca aj do vlastnej hlavy. To vám tu predsa nikto nezakazuje.
------------------------------------------
Meniť gumy po sezóne na Albertovej limuzíne netreba, ale ak jazdím s vypnutou trakčnou kontrolou na malom autíčku s 300 koňovým motorčekom, tak radšej ich včas vyzujem a dobre strelím. Vždy sa nájde nejaký tĺk, ktorý verí špičkovej kvalite značky a rád ich dojazdí.
No a čo sa týka toho môjho garážového fušeráka, tak ten je špička z praxe (20 rokov) v servie BMW. Žiadny mlaďas s čerstvým školením. Ty máš skúsenosť, zrejme jednu dve, možno pár s rôznymi fušermi, ale ja mám desiatky skúseností s jedným machrom v odbore BMW.
-----------------------------------------
Tá cena je rozdiel medzi nákupom nových súčiastok a predajom použitých súčiastok, plus cena za prácu machra v odbore. Pritom ten macher má vždy u seba aj mladého manuálneho šróbováka s dvoj až troj ročnou praxou.
Čo myslíš? Koľko eur asi tak zarába dobrý mechanik v značkovom servise? Tušíš, koľko výkonu v tržbách, musí taký mechanik odviesť na plat 1000 € za mesiac?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... a na čo ju vypínaš, no povedz .... ?
...lebo sa chce starý dedko predvádzať pred 15 ročnými babami? to sú tie speváčky čo si tu dával videá??? tá tvoja obľúbená tínedžerská hudba ?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Som sa teraz pobavil, ale tých prepisovačov máme aj dovážačov vo svojom okolí požehnane, ja ich volám podvodníci, pretože oklamanie zákazníka, stočenie tachometra, zatajenie búračky, a celkovo uviesť človeka do mylej predstavy o dobrom stave auta je podvod. Alebo žeby si ty, poctivý KAR88 nikdy nestáčal tachometer? neverím.!!!
Takže bravo, teraz ťa už oficiálne môžem volať podvodník...
Že ako sa to ?
Vykľulo sa vajíčko ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať