Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
bjuty smis
vtáka poznáš po perí, človeka po reči...
ty to tu moderuješ, nechám to na teba ))

ja by som tú hranicu trochu posunul....napr. príspevky farebným písmom sa mi páčili..:tam naozaj nevidím dôvod mazať..

keby som bol admin, pre mňa by bola hranica urážky rodinných príslušníkov, to je už dosť za....

ale ked má niekto túžbu napísať mi, že som blbé hovado alebo niečo ostrejšie, ulaví sa mu .......
ja sa len zasmejem..a v duchu zaplačem, že tie socanské zlodejiny aj tak musím platiť...

a naozaj smiešne je, ak tu niekto píše o urážaní pri chýbajúcich argumentoch a zároveň je v tom majster sveta )))
nuz to kto ma ake pravo hovorit o urazani, to uz nie je na mne
Vies bjuty podla mna ide o to, ze vladnuca zberba na hrade uz hranicu slusnosti posuva roky a uz sme az po usi v zumpe. Fico nadava oponentom dokonca v priamom prenose. Tak aspon tu by sme sa hadam mohli snazit ich nekopirovat a zachovat nejaku uroven. Iba o to mi islo.
Taiko, ty to naozaj necítiš?
Necítiš, aký prešľap si urobil tým, že si odstránil práve tie vulgárne príspevky a práve tých vulgárnych autorov?
Veď ti to napísal najjasnejšie, ako je to vôbec možné: človeka poznáš po reči. Oni sa sami predstavili čo sú zač a do tej doby sa len pretvarovali a vďaka tebe sa budú pretvarovať aj ďalej. Viem že tomu musíš rozumieť, ale nepriznáš si.
-------------------------------
Mne si týmto konaním prezradil o sebe naozaj všetko. Rovnako ako to predviedol buchač a iní.
Sám si si dal nálepku a už ti ju nikto nevezme.
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

taiko
bjuty smis
nie, nežiadajú sa mi...už som ich tu od môjho kámoša utržil dosť )..

len je rozdiel, ked sa mi niečo žiada a ked mi vadí prísne mazanie príspevkov.....
vulgarnosti sa Ti neziada, ale mazat ich nechces. Ako by si si to teda predstavoval, aby sme nemazali a zaroven tu nemali zumpu ?
žumpa začína,je provokovaná a stupňovaná :

- propagovaním svojej najpravdivejšej pravdy
- spletanistami
- blbcami čo radia v niečom, čo sa učili z rýchlika (a ten ani nezastavil)
- riešiteľmi večného života / svetovej ekonomiky, politiky / alternatívnej vedy (urínie )

prečo nemažeš tých aj s ich "odbornými" hovadinami ????????????????

Ako nemožeš čakať búrlivé a šťavnaté reakcie ak sem príde

a ty im to nezmažeš !!!!!!!!!!!!!!!!!

- Peťka a napíše, že hranol je superpolitik
- cholera a radí umývať sa / slopať moč
- Palo , čo hranolovu zlodejinu ospravedlňuje desatinovou zlodejinou minulého
- mulo, čo radí kupovať ruble
- Stanoobhajovateľ teroristov a napíše ako ho pohostili a akí sú to fasa ľudia
Naposledy upravil tannenkau : 23.04.15 at 23:11
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
bjuty smis
vtáka poznáš po perí, človeka po reči...
ty to tu moderuješ, nechám to na teba ))

ja by som tú hranicu trochu posunul....napr. príspevky farebným písmom sa mi páčili..:tam naozaj nevidím dôvod mazať..

keby som bol admin, pre mňa by bola hranica urážky rodinných príslušníkov, to je už dosť za....

ale ked má niekto túžbu napísať mi, že som blbé hovado alebo niečo ostrejšie, ulaví sa mu .......
ja sa len zasmejem..a v duchu zaplačem, že tie socanské zlodejiny aj tak musím platiť...

a naozaj smiešne je, ak tu niekto píše o urážaní pri chýbajúcich argumentoch a zároveň je v tom majster sveta )))
nuz to kto ma ake pravo hovorit o urazani, to uz nie je na mne
Vies bjuty podla mna ide o to, ze vladnuca zberba na hrade uz hranicu slusnosti posuva roky a uz sme az po usi v zumpe. Fico nadava oponentom dokonca v priamom prenose. Tak aspon tu by sme sa hadam mohli snazit ich nekopirovat a zachovat nejaku uroven. Iba o to mi islo.
Taiko, ty to naozaj necítiš?
Necítiš, aký prešľap si urobil tým, že si odstránil práve tie vulgárne príspevky a práve tých vulgárnych autorov?
Veď ti to napísal najjasnejšie, ako je to vôbec možné: človeka poznáš po reči. Oni sa sami predstavili čo sú zač a do tej doby sa len pretvarovali a vďaka tebe sa budú pretvarovať aj ďalej. Viem že tomu musíš rozumieť, ale nepriznáš si.
-------------------------------
Mne si týmto konaním prezradil o sebe naozaj všetko. Rovnako ako to predviedol buchač a iní.
Sám si si dal nálepku a už ti ju nikto nevezme.
Chapem, co chcete povedat drahi kolegovia. Len ucel v tomto pripade pre mna nesvati prostriedky. Mne neslo o to aby som schovaval buchyho, ci pavla, "toho, koho meno nie je mozne napisat, lebo ich ma 1000", ci dokonca paradoxne aj Teba, aby ostatni nevideli, ako veci si dokazete navzajom napisat. Mozno naivna predstava, ale mne islo o to, aby som takto aspon trosku prispel k slusnosti na porade. to je cele, take jednoduche to je. Nic ine za tym vidiet netreba. Ci sa budes citit lepsie, ked ine nicky uvidia, ze Tvoj oponentny nick je neslusnejsi ako Ty? Potom sa budes citit slusnejsie?

Nuz a nech som Ti svojim konanim prezradil o sebe cokolvek naloz s tym ako uznas za vhodne . No a nalepiek ja uz mam ako stary kufor., jedna navyse........who cares
Naposledy upravil taiko : 24.04.15 at 07:07
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tannenkau
taiko
bjuty smis
nie, nežiadajú sa mi...už som ich tu od môjho kámoša utržil dosť )..

len je rozdiel, ked sa mi niečo žiada a ked mi vadí prísne mazanie príspevkov.....
vulgarnosti sa Ti neziada, ale mazat ich nechces. Ako by si si to teda predstavoval, aby sme nemazali a zaroven tu nemali zumpu ?
žumpa začína,je provokovaná a stupňovaná :

- propagovaním svojej najpravdivejšej pravdy
- spletanistami
- blbcami čo radia v niečom, čo sa učili z rýchlika (a ten ani nezastavil)
- riešiteľmi večného života / svetovej ekonomiky, politiky / alternatívnej vedy (urínie )

prečo nemažeš tých aj s ich "odbornými" hovadinami ????????????????

Ako nemožeš čakať búrlivé a šťavnaté reakcie ak sem príde

a ty im to nezmažeš !!!!!!!!!!!!!!!!!

- Peťka a napíše, že hranol je superpolitik
- cholera a radí umývať sa / slopať moč
- Palo , čo hranolovu zlodejinu ospravedlňuje desatinovou zlodejinou minulého
- mulo, čo radí kupovať ruble
- Stanoobhajovateľ teroristov a napíše ako ho pohostili a akí sú to fasa ľudia
"a sme doma babičko"
Naposledy upravil taiko : 24.04.15 at 07:36
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
bjuty smis
vtáka poznáš po perí, človeka po reči...
ty to tu moderuješ, nechám to na teba ))

ja by som tú hranicu trochu posunul....napr. príspevky farebným písmom sa mi páčili..:tam naozaj nevidím dôvod mazať..

keby som bol admin, pre mňa by bola hranica urážky rodinných príslušníkov, to je už dosť za....

ale ked má niekto túžbu napísať mi, že som blbé hovado alebo niečo ostrejšie, ulaví sa mu .......
ja sa len zasmejem..a v duchu zaplačem, že tie socanské zlodejiny aj tak musím platiť...

a naozaj smiešne je, ak tu niekto píše o urážaní pri chýbajúcich argumentoch a zároveň je v tom majster sveta )))
nuz to kto ma ake pravo hovorit o urazani, to uz nie je na mne
Vies bjuty podla mna ide o to, ze vladnuca zberba na hrade uz hranicu slusnosti posuva roky a uz sme az po usi v zumpe. Fico nadava oponentom dokonca v priamom prenose. Tak aspon tu by sme sa hadam mohli snazit ich nekopirovat a zachovat nejaku uroven. Iba o to mi islo.
Taiko, ty to naozaj necítiš?
Necítiš, aký prešľap si urobil tým, že si odstránil práve tie vulgárne príspevky a práve tých vulgárnych autorov?
Veď ti to napísal najjasnejšie, ako je to vôbec možné: človeka poznáš po reči. Oni sa sami predstavili čo sú zač a do tej doby sa len pretvarovali a vďaka tebe sa budú pretvarovať aj ďalej. Viem že tomu musíš rozumieť, ale nepriznáš si.
-------------------------------
Mne si týmto konaním prezradil o sebe naozaj všetko. Rovnako ako to predviedol buchač a iní.
Sám si si dal nálepku a už ti ju nikto nevezme.
Chapem, co chcete povedat drahi kolegovia. Len ucel v tomto pripade pre mna nesvati prostriedky. Mne neslo o to aby som schovaval buchyho, ci pavla, "toho, koho meno nie je mozne napisat, lebo ich ma 1000", ci dokonca paradoxne aj Teba, aby ostatni nevideli, ako veci si dokazete navzajom napisat. Mozno naivna predstava, ale mne islo o to, aby som takto aspon trosku prispel k slusnosti na porade. to je cele, take jednoduche to je. Nic ine za tym vidiet netreba. Ci sa budes citit lepsie, ked ine nicky uvidia, ze Tvoj oponentny nick je neslusnejsi ako Ty? Potom sa budes citit slusnejsie?

Nuz a nech som Ti svojim konanim prezradil o sebe cokolvek naloz s tym ako uznas za vhodne . No a nalepiek ja uz mam ako stary kufor., jedna navyse........who cares
Paradoxne aj mňa?
Zrejme ti ušlo v mojom príspevku veľmi dôležité "ak", či "keď".
To nieje slovíčkarenie, to je presné vyjadrenie.
-----------------------------------------------------------------
Ja som na to, že moja žena je šľapka, nenapísal, že jeho žena je chudera.
Ja som napísal, že ukázal čo je v skutočnosti zač, a že mi z toho plynie, že aká už to musí byť chudera, "keď" s ním dokáže byť. Alebo, "ak" s ním dokáže byť.
-----------------------------------------------------------------
Oni písali inak, oni reagovali na zarábanie mojej ženy (60ničky) že roztiahne nohy a tak zarába. No veď akéže rozsiahle vedomosti môže mať človek, keď je ženského rodu.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Paradoxne aj mňa?
Zrejme ti ušlo v mojom príspevku veľmi dôležité "ak", či "keď".
To nieje slovíčkarenie, to je presné vyjadrenie.
-----------------------------------------------------------------
Ja som na to, že moja žena je šľapka, nenapísal, že jeho žena je chudera.
Ja som napísal, že ukázal čo je v skutočnosti zač, a že mi z toho plynie, že aká už to musí byť chudera, "keď" s ním dokáže byť. Alebo, "ak" s ním dokáže byť.
-----------------------------------------------------------------
Oni písali inak, oni reagovali na zarábanie mojej ženy (60ničky) že roztiahne nohy a tak zarába. No veď akéže rozsiahle vedomosti môže mať človek, keď je ženského rodu.
ty muj duchod, ved ale hadam sa nebudeme k tomu vracat a logicke klamy rozplietat. Nejdem teraz naspat rozoberat, kto kolko a komu nadaval. Zabudni prosim pre tuto chvilu na "paradoxne aj Teba". Naozaj sa ani na zvysku mojho prispevku nezhodneme ?
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Taiko, ešte maličkosť.
My nie sme v žiadnom prípade kolegovia.
Aj keď moja vnučka, už ako 28 mesačná, na mňa použila klamstvo na dosiahnutie svojho cieľa, ja to na ňu jednoducho nikdy nepoužijem.
Vieš prečo?
Lebo u dieťaťa, je klamstvo prejavom inteligencie a u dospelého je to prejavom nevychovanosti, hlúposti a charakteru.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nejde o to či sa zhodneme, dôležité je, že sme si to napísali.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Taiko, ešte maličkosť.
My nie sme v žiadnom prípade kolegovia.
Aj keď moja vnučka, už ako 28 mesačná, na mňa použila klamstvo na dosiahnutie svojho cieľa, ja to na ňu jednoducho nikdy nepoužijem.
Vieš prečo?
Lebo u dieťaťa, je klamstvo prejavom inteligencie a u dospelého je to prejavom nevychovanosti, hlúposti a charakteru.
ooouh, tak sa ospravedlnujem, len som chcel uvolnit napatie. A to o tej vnucke bolo v akej suvislosti pisane? Ci si to nebodaj myslel tak, ze som Ta chcel oslovenim "kolega" zmanipulovat a priklonit na svoju stranu? To snad nie
Naposledy upravil taiko : 24.04.15 at 08:14
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Nejde o to či sa zhodneme, dôležité je, že sme si to napísali.
Suhlasim a ja by som len poopravil na "...ze sme si to slusne napisali".
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
Nejde o to či sa zhodneme, dôležité je, že sme si to napísali.
Suhlasim a ja by som len poopravil na "...ze sme si to slusne napisali".
Fajn. Všetko dobré.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
Taiko, ešte maličkosť.
My nie sme v žiadnom prípade kolegovia.
Aj keď moja vnučka, už ako 28 mesačná, na mňa použila klamstvo na dosiahnutie svojho cieľa, ja to na ňu jednoducho nikdy nepoužijem.
Vieš prečo?
Lebo u dieťaťa, je klamstvo prejavom inteligencie a u dospelého je to prejavom nevychovanosti, hlúposti a charakteru.
ooouh, tak sa ospravedlnujem, len som chcel uvolnit napatie. A to o tej vnucke bolo v akej suvislosti pisane? Ci si to nebodaj myslel tak, ze som Ta chcel oslovenim kolega zmanipulovat a priklonit na svoju stranu? To snad nie
Nie, nie.
Jednoducho som chcel poukázať na rozdiel v tom, keď klame a zatĺka dospelý a keď dieťa.
Jedno je znakom inteligencie a druhé pravým opakom. Preto ja radšej poviem, "že klamať ťa nebudem, ale pravdu ti aj tak nepoviem".
--------------------------------
Paradoxne sa to detské klamstvo potiera fyzickým trestom, akože výchovným a u dospelých toleruje.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
jar88
Taiko, ešte maličkosť.
My nie sme v žiadnom prípade kolegovia.
Aj keď moja vnučka, už ako 28 mesačná, na mňa použila klamstvo na dosiahnutie svojho cieľa, ja to na ňu jednoducho nikdy nepoužijem.
Vieš prečo?
Lebo u dieťaťa, je klamstvo prejavom inteligencie a u dospelého je to prejavom nevychovanosti, hlúposti a charakteru.
ooouh, tak sa ospravedlnujem, len som chcel uvolnit napatie. A to o tej vnucke bolo v akej suvislosti pisane? Ci si to nebodaj myslel tak, ze som Ta chcel oslovenim kolega zmanipulovat a priklonit na svoju stranu? To snad nie
Nie, nie.
Jednoducho som chcel poukázať na rozdiel v tom, keď klame a zatĺka dospelý a keď dieťa.
Jedno je znakom inteligencie a druhé pravým opakom. Preto ja radšej poviem, "že klamať ťa nebudem, ale pravdu ti aj tak nepoviem".
--------------------------------
Paradoxne sa to detské klamstvo potiera fyzickým trestom, akože výchovným a u dospelých toleruje.
aha, len mi usla suvislost v ktorej si to spomenul, ale asi si len premostil

Mimochodom, s tym porovnanim nesuhlasim. To je podla mna vecou vnimania. Slusnost a inteligencia su kvalitativne neporovnavatelne. ergo. neslusny clovek moze byt inteligentny a slusny neinteligentny.. Na klamanie treba inteligenciu ci u dietata ci u dospleleho. Otazkou je ako to vyuzitie inteligencie vnimame. Pre mna je aj klamstvo dietata sice mozno prejavom inteligencie, zaroven vsak aj prejavom neslusnosti.
....mnohi nehovorenie pravdy tiez vnimaju ako klamanie.
Ale to je uz asi otazka filozofie a svetonazoru.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

myslíš si, že taký široký nie je inteligentný ?
kaliňáka si už počul vravieť pravdu ??

a sám najvačší preceda, čo si robí z huby riť denno denne ??

to svedčí skôr o inteligencii ich voličov, nie ich...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
myslíš si, že taký široký nie je inteligentný ?
kaliňáka si už počul vravieť pravdu ??
a sám najvačší preceda, čo si robí z huby riť denno denne ??
to svedčí skôr o inteligencii ich voličov, nie ich...
na koho/co si reagoval, popripade s cim/kym suhlasis/nesuhlasis?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
jar88
Taiko, ešte maličkosť.
My nie sme v žiadnom prípade kolegovia.
Aj keď moja vnučka, už ako 28 mesačná, na mňa použila klamstvo na dosiahnutie svojho cieľa, ja to na ňu jednoducho nikdy nepoužijem.
Vieš prečo?
Lebo u dieťaťa, je klamstvo prejavom inteligencie a u dospelého je to prejavom nevychovanosti, hlúposti a charakteru.
ooouh, tak sa ospravedlnujem, len som chcel uvolnit napatie. A to o tej vnucke bolo v akej suvislosti pisane? Ci si to nebodaj myslel tak, ze som Ta chcel oslovenim kolega zmanipulovat a priklonit na svoju stranu? To snad nie
Nie, nie.
Jednoducho som chcel poukázať na rozdiel v tom, keď klame a zatĺka dospelý a keď dieťa.
Jedno je znakom inteligencie a druhé pravým opakom. Preto ja radšej poviem, "že klamať ťa nebudem, ale pravdu ti aj tak nepoviem".
--------------------------------
Paradoxne sa to detské klamstvo potiera fyzickým trestom, akože výchovným a u dospelých toleruje.
aha, len mi usla suvislost v ktorej si to spomenul, ale asi si len premostil

Mimochodom, s tym porovnanim nesuhlasim. To je podla mna vecou vnimania. Slusnost a inteligencia su kvalitativne neporovnavatelne. ergo. neslusny clovek moze byt inteligentny a slusny neinteligentny.. Na klamanie treba inteligenciu ci u dietata ci u dospleleho. Otazkou je ako to vyuzitie inteligencie vnimame. Pre mna je aj klamstvo dietata sice mozno prejavom inteligencie, zaroven vsak aj prejavom neslusnosti.
....mnohi nehovorenie pravdy tiez vnimaju ako klamanie.
Ale to je uz asi otazka filozofie a svetonazoru.
Inteligentný človek predsa nemôže byť hulvát, to sa vylučuje. Či nie?
No a to detské klamstvo je určite prejavom jeho inteligencie, nie možno, to je fakt.
Hlúpe decko sa začne domáhať plačom, dupkaním a trebárs aj hádzaním o zem. Naopak to inteligentnejšie použije lesť, alebo klamstvo, lebo vie z vlastnej skúsenosti, že bez toho si mu to zamietol.
-----------------------
Napríklad: v obývačke sa nesmieme hrať s vodou a kúpať nejakého panáčika z lega. To si pamätá z minulosti. K vode v kuchyni sa sama nedostane a tak požiada o pohár vody. Si smädná? Ano. A nebudeš vylievať? Nie, chcem piť. Dostane pohár vody, trošku sa napije a následne, opatrne a pomaličky pohár odnesie do obývačky a už kúpe panáčika.
To bolo jasné a vedomé klamstvo, účelová lesť.
Potichu som zavolal dcéru, nech sa pokochá. Stolík a aj časopisy mokré, panáčik okúpaný a očičká rozžiarené úspechom.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Inteligentný človek predsa nemôže byť hulvát, to sa vylučuje. Či nie?
No a to detské klamstvo je určite prejavom jeho inteligencie, nie možno, to je fakt.
Hlúpe decko sa začne domáhať plačom, dupkaním a trebárs aj hádzaním o zem. Naopak to inteligentnejšie použije lesť, alebo klamstvo, lebo vie z vlastnej skúsenosti, že bez toho si mu to zamietol.
-----------------------
Napríklad: v obývačke sa nesmieme hrať s vodou a kúpať nejakého panáčika z lega. To si pamätá z minulosti. K vode v kuchyni sa sama nedostane a tak požiada o pohár vody. Si smädná? Ano. A nebudeš vylievať? Nie, chcem piť. Dostane pohár vody, trošku sa napije a následne, opatrne a pomaličky pohár odnesie do obývačky a už kúpe panáčika.
To bolo jasné a vedomé klamstvo, účelová lesť.
Potichu som zavolal dcéru, nech sa pokochá. Stolík a aj časopisy mokré, panáčik okúpaný a očičká rozžiarené úspechom.
podla mna sa inteligencia s hulvatstvom nevylucuje. Hovori sa ze ja Einstein a Jobs boli hulvati.
Nesporim sa, ze ze klamstvo dietata nie je prejavom inteligencie aj ked to co si popisal podla mna nemozno nazvat cirym klamstvom. Len som pisal, ze aj klamstvo u dietata moze byt prejavom zleho charakteru. Ale do podrobnosti nejdem zachadzat, lebo na to nemam ani vzdelanie ani skusenosti. To len tak hovorim, co mi moje presvedcenie nasepkava. Uznavam, ale, ze tie detske "klamstva" mozu byt mile, ci dokonca na pobavenie. Len sa bojim, ci ta zabava nema svoju cenu. O tom by ale mozno viac alaya, ci kukucka, ci kto iny viac vedel povedat
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

taiko
bjuty smis
myslíš si, že taký široký nie je inteligentný ?
kaliňáka si už počul vravieť pravdu ??
a sám najvačší preceda, čo si robí z huby riť denno denne ??
to svedčí skôr o inteligencii ich voličov, nie ich...
na koho/co si reagoval, popripade s cim/kym suhlasis/nesuhlasis?

na túto vetu

Jedno je znakom inteligencie a druhé pravým opakom.

tým samozrejme nesúhlasím...klamári a špinavci sú často inteligentní, pozri sa na úspešných politikov, podnikatelov.....
napr. založiť sieť niekolko desiatok, alebo aj stoviek fy a vytiahnuť od štátu miliony na dph nie je len tak....

neinteligených klamárov a špinavcov je tak isto dosť...každý ich má vo svojom okolí habadej...
Naposledy upravil bjuty smis : 24.04.15 at 09:24
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
taiko
bjuty smis
myslíš si, že taký široký nie je inteligentný ?
kaliňáka si už počul vravieť pravdu ??
a sám najvačší preceda, čo si robí z huby riť denno denne ??
to svedčí skôr o inteligencii ich voličov, nie ich...
na koho/co si reagoval, popripade s cim/kym suhlasis/nesuhlasis?

na túto vetu

Jedno je znakom inteligencie a druhé pravým opakom.
sa mi zda, ze to iste tvrdime, ze aj inteligentny clovek moze byt hulvat
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

taiko
bjuty smis
taiko
bjuty smis
myslíš si, že taký široký nie je inteligentný ?
kaliňáka si už počul vravieť pravdu ??
a sám najvačší preceda, čo si robí z huby riť denno denne ??
to svedčí skôr o inteligencii ich voličov, nie ich...
na koho/co si reagoval, popripade s cim/kym suhlasis/nesuhlasis?

na túto vetu

Jedno je znakom inteligencie a druhé pravým opakom.
sa mi zda, ze to iste tvrdime, ze aj inteligentny clovek moze byt hulvat
Hmm.... to bude asi tou vašou znášanlivosťou. Nakoniec urážky budú OK. Nepovažujem sa za inteligenta, inteligent má u mňa oveľa vyššiu latku nastavenú ako vy dvaja.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať