Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Spomenul som si ako som v roku 1968 o tomto čase stál pred obchodom na povolený nákup kilo soli, asi tri kilá múky a aj na to ako miestny rozhlas neustále opakoval že chodia medzi nami kolaboranti ktorí ochotne pomáhajú vojskám, a aby sme sa od nich stránili, aj na to ako kolovali medzi ľudmi správy o stokorunáčkach série "Z" ktorá je falošná, lebo ju vytlačili vojenské tlačiarne, z kolaborantov sa postupne stali členovia previerkových komisii a niektorí po vychladnutí kaše sa dokonca ihneď uchytili na okresných úradoch a straníckych postoch, ako prisluhovači brutálnej sily ktorá pošlapala slobodu až do roku 1989 a ich potomci sa majúúú. Potom čítam ako to títo odsudzujú brutalitu smiešne
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
som rád, že tomtom danko dlho nevydržal mať nasadenú masku a ukazuje svoju tvár......
Mne je Danko ukradnutý, mám ho v trubke.
Včera som trochu pozeral jeho vyplakávanie, že Matovič to alebo Matovič hento...

Ako vravím, Danka práve nemusím, no na Matoviča by bolo potrebné sieť hodiť, dať zvieraciu kazajku, nadopovať solídnymi psychofarmakami, zavrieť na samotku a zahodiť kľúč.

Danko ? Nein, Danke !
4 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
taiko
bjuty smis
taiko
misoft
Ďaľši tunel ako vymaľovaný......
http://ekonomika.sme.sk/c/20434765/s...=trz&piano_t=1
Od 2015 sa do KPMG Slovensko "nalievali! desaťtisíce až státisíce eúr prakticky za "nič" - i keď zverejnili tok peňazí, za čo to bolo - KBZ!
Takže naše peniaze tiekli pekne na Cyprus
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=7180&SID=2&P=1

Už by sa mal národ slovenský konečne zobudiť a tých zlodejov tam hore pekne zaradom, jedného po druhom pekne "vyobracat" a zhabať im tie ich "haciendy", diamantové hodinky, drahé autá, aby splatili to, čo nakradli pre seba v mene štátu.
A posadiť ich do basy minimálne na 100 rokov (nech tam skapú) - a len o vode a chlebe!
Ja by som povedal, ze narod by sa mal zobudit a najprv odstranit zlodejinu dole. A potom ti dole nedovolia ani zlodejinu hore.
no bud konkrétnejší...
ako má národ odstránit zlodejinu dole...
No vsak prestat kradnut, klamat a podvadzat medzi sebou. Prestat vnimat podareny podvod/kradez ako prejav mudrosti a sikovnosti jedinca. Za zaplatene peniaze dodat dobru sluzbu. Dolievat v krcme, dodrzovat gramaze v restauraciach, vydavat fakturu, alebo aspon blocek v autoskole za kondicne jazdy. Do francuzkych kremesov davat slahacku miesto guaramovej gumy, Nevydavat stare zmrazene kolace za cerstve, pri objednanej oprave auta pouzit objednane a zaplatene diely a nie lacnejsie nahrady atd atd.
Dufam, ze som bol dost konkretny.
1/ ešte si zabudol, že v električke máme tete uvoľniť miesto
2/ tí, ktorí to chú poctivo robiť, to už dnes robia.
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

.
kola.jpg  
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
buchač
Nandrolon
Poviem si, radšej si kúpim mercedes, ako dať 100 takýmto ľuďom prémie /aj keď by si ich objektívne a v niektorých profesiách aj "merateľne" zaslúžili/.
Je to tak, alebo nie?
Všetko je iba o charaktere, o ničom inom.
Dalo by sa doplniť a ja veru aj doplním.

Podnikateľ má plnú hubu žvástov o všetkom možnom.
Zamestnacovi dá minimálku (zvyšok na ruku) a ži.
Ten nasledujúci dôchodok potom aj tak vyzerá.
Zamestnanec maká jak černej, lebo nemá na výber. Ako som spomenul, na konci roka položí do obálky pár šušňov...
...a teraz to najdôležitejšie !
Plán za kalendárny rok sa splnil...a čo urobí podnikateľ ? Ten charakterný hajzel zvýši plán !!!

ALE podnikateľ každý druhý rok nové auto pre seba a svoju hééérečku...do roka aj tri dovolenky.

...a tak to ide dokolečka dokola.
...a ver mi, že nekecám...ide o konkrétnych podnikateľov, o konkrétnych zamestnacov.
-------------------------------------------
Taiko ??? Holt, boli voľby, tak slabý matroš bol k dispo...
Ktorého podnikateľa si myslel US STEEL alebo automobilky a či televízoríreň?
zase nevieš o čom hlavne že opľuješ.... za prvé plán sa zvyšoval za socializmu o 2 až 5 %. za druhé súkromná firma buď prijme alebo neprijme v konkurenčnom prostredí objednávky súkromná firma maximálne môže upravovať výrobné normy za účelom zvýšenia výkonu. takže ja ako súkromník si môžem postaviť aj päť alebo desať ročných plánov, ak nebudem mať objednávky na výrobu konkurenčne výhodného výrobku , tak sa môžu ísť zamestnanci kĺzať.
Schválne neupravujem (neskracujem) citáciu.

...a veru pľujem oheň a síru...ak by to bolo možné, napľul by som do ksichtu !
Trochu sa zobuď, totalita je za nami. Toto nie je debata o optike, kde sú fyzikálne zákony nezvratné. Tu sa jedná o charaktere jednotlivca/cov, na ktorého nič neplatí...dokonca ani zákony.
Ak vravím o konkrétnosti, tak vravím konkrétne...čiže konkrétnejšie chceš ?
Jedná sa o moju manželku, ktorá robí u jedného podnikateľa v obore reštaurácií. Dotyčný ich má niekoľko...a vo všetkých sú také podmienky, ako som uviedol. Týka sa to aj jeho áut a dovoleniek.
Plán proste zvýši, lebo mu ide dobre, vždy a vo všetkých prevádzkach ma narvaté...ľudia dokonca občas čakajú na voľné stoly.
-----------------
Jedná sa aj o iné osoby, ktoré nie sú pre mňa až tak blízke...ale nadávajú na rovnaké spôsoby.
TY sa pozeráš na daný stav ako podnikateľ, tak je jasné, že si proti a že by si v prípade schválenia pindal...čo síce chápem, ale skús sa na to pozrieť očami druhej strany.
-----------------
...a mimochodom...ťahať 12-ky pár dní v kuse za sebou nie je sranda.
V USS je zamestnaný zať...ten si nesťažuje. Robí, ale aj zarobí...ale tvrdo zarobené love....to nie je uhorečky, čalamádu drbať do fľiaš pri páse.
však sa manželka nemusí nechať vykorisťovať nech tiež zlodejsky podniká ako to odpozerala u zamestnávateľa. A už si zistil ten rozdiel medzi kolimátorom a zameriavačom, či študuješ ako opľuť? Čím ďalej tým viac mi pripomínaš jeden kvietok NARCIS sa volá.
4 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pozor nato, fašistické pivo
Pivo_1488.jpg  
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

bjuty smis
som rád, že fico bojuje za vyššie platy robotníkov v súkromných fy.....

https://www.cas.sk/diskusia/566493/a...h-tohto-statu/
len zabudol bojovat za vyssie platy nepedagogickych zamestnancov,pritom rad schvaluje narast min.mzdy a ze v statnej sfere to nejak neplati-takisto ani rast miezd, davok, dochodkov, pridavkov resp danoveho bonusu atd,ten birmovany sudruh populista vie nehorzne klamat,podvadzat a manipulovat-a vela hlupakov tomuto luzerovi veri a basti jeho kydy aj s navijakom
Naposledy upravil trisestri : 29.06.17 at 21:11
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kukam zas a znova tu nejaky senilny dedo,byvaly sudruh co sa hra na velkeho kapitalistu tu perli jeden hlod za druhym a obhajuje podvody,typicka predstava prezleceneho kapitalistu z byvaleho sudruha,pre ktoreho slovo kapitalizmus predstavuje pojem podvod,tunely,kradnutie a pod-lebo sudruh zbohatol na podvodoch s pozemkami,sak info od byvalych estebackych kamosov,keby mal podnikat v realnom kapitalizme,tak je bezdomovec,lebo estebakov a sudruhov nik nenaucil podnikat poctivo bez rozkradania a podvodov a estebackych kamosov dobre informovanych----------- zabavne ak nas estebaci a sudruhovia byvali poucuju o kapitalizme-sice ovladaju kopec retorickych cviceni-sak PSM,ale take prazden hlupe filozovanie ako obhajoba zlodejstva je uz trapne-jardo je s tebu nuda,radsi sa venuj paradajkam,ale to by si nemohol predvadzat svoju stupididu a tvarit sa ako najvetsi vsevedko-keby nebol postkomunisticky bordel ,ale slusna demokraticka krajina,mozno by si uz pisal tie svojedrizdy akurat tak z lochu
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Opat stara tema
..
Hm...teraz je už večer.
Nuž si pri večeri s mužom čítajte príspevky a smejte sa.

P.S.:
Cez víkend sme sa s manželkou zabávali tiež.
Dal som jej totiž prečítať tie Tvoje príspevky.
4 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
Nedá mi v tejto súvislosti spomenúť prácu moderátorov...a či sa Tai hnevá alebo nie,
ech Ty neborak, daj pozor, aby na Teba ten tai aj z kompotu v spajzi nevyskocil. To ma fakt musis spomenut vo vsetkych svojich bludoch ?
Tai bacha na výrazy, na vyjadrovanie.

Pokiaľ si si nevšimol, tak v zásade neurážam ako prvý. (Pozor - nezamieňať podpichovanie za urážku).
U Teba ide o vyskakovanie na Porade, ja poriadok v komore mám. o to sa neboj.
Kto vyskakuje, má proste smolu... teda aj Ty. Vychovávať Ťa nemienim, nenapravím, čo dodžubali Tvoji rodičia.

Ja žijem na Slovensku...TY nie ! Tak kto je Bludný holanďan...ja alebo Ty ?
Ja som sa za svoje omyly v príspevkoch nejak nemusel ospravedlňovať...mám vyhľadať to Tvoje ospravedlňovanie ?
Lebo nie raz píšeš tak, ako keby si si dal minimálne jointa...šak si dal aj príspevok ohľadom marišky, kde šlo o jej legalizáciu. To preto nechceš prísť nazad na Slovensko a robiť niečo pre tento štát, lebo nebudeš mať k dispo matroš ?


...a ak si ešte stále nepochopil,o čo ide, tak si fakt smutná existencia...dokonca VŠ vzdelaný.
MNE nik na zdravie šahať, urážať ma, nebude ... NEEXISTUJE !!!
Tvrdo, veľmi tvrdo narazí...betón šuviks.


P.S.:
Tvoja mater s otcom...baba z dedom sú/boli neboráci a nie ja...


P.S.:
Vymažeš alebo nie ...toť otázka ?
Frajer a ani šrac Ty veru nebudeš...frajeri a šraci doma nechovajú zajaca.
nie nevymazem, nech kto chce vidi, aky si >?<!@#$%^&*()
Tak sme dourazali mojich rodicov aj nebohych starych rodicov a vysokoskolaci, co za Tvoje peniaze vystudovali nic? Tych nespomenies ? Je mi Ta luto, nestastny clovece
PS: nie Ty sa neospravedlnujes, toho nie si schopny. Ty svoje prispevky mazes, ked sa stretnu s nevolou
Naposledy upravil taiko : 28.11.17 at 08:32
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.z Českej tlače..stojí za to si prečítať, celý až do konca...mnoho vecí sa tým vysvetlí..!!!!
. 2.3.2018...pozri dátum a porovnaj s realitou..
..
Smrt Jána Kuciaka hýbe Slovenskem a dle posledních informací i celým
světem. Co vlastně o celém případu dodnes víme? Byl údajně zabit mladý
muž
(27 let) se svou snoubenkou, který tři roky pracoval jako
"investigativní" žurnalista zajímající se hlavně o propojení slovenské
strany Smer a italské mafie...

Jenže...On nebyl investigativec,
ale analytik, tedy "datař"...z volně dostupných zdrojů sbíral informace
od skutečných investigativců a skládal je dohromady
tak, aby šipka vždy ukazovala proti vládě páně Fica.

Jeho šéf Peter Bárdy o něm řekl: "...Ján by takový neviditelný, mohl tu být a ani jste
si
ho nevšimli...proč by zabíjeli analytika, který neodhaluje průsery, on
pracoval s otevřenými zdroji. Takových kluků by měly být stovky na
policii, kteří budou sedět a hrabat se v otevřených zdrojích. To jsou
smlouvy se státem, eurofondy. Nic skrytého, investigativního"...

Další věc co o něm víme, je že spolupracoval s panem Nicholsonem a Megem (oba
lidé
ze stáje prezidenta Kisky), první z nich se krátce před vraždou
odstěhoval do Kanady a těsně po ní přišel se stopou, že - Italská mafie a
Fico.

A dále spolupracoval s paní Holcovou a tam je to o dost
zajímavější. Paní Holcová (ano, to je ten český "přesah" v případě
vraždy j. Kuciaka, dnes ji hlídá policie na neznámém místě) je
aktivistka org. Člověk v tísni (vedena neomarxistou p. Pánkem), je
zakladatelkou "Českého centra pro investigativní žurnalistiku" (kdopak
je
financuje, co myslíte?) a podílela se na odhalení politiků a
podnikatelů v kauze Panama Papers. Takže co se týče žurnalistiky dáma na
velmi vysokém postě...ale dle informací dělala rešerše mladému,
začínajícímu "dataři" panu Kuciakovi??? To jako opravdu? Není to tak, že
jí své analýzy posílal k posouzení, ona je opřipomínkovala, on to pak
zapracoval a poslal dál pod SVÝM jménem? Nezní to pravděpodobněji?

Dále se příliš nepíše o tom, že spolupracovala i s Malťankou Daphne Galizia,
kterou kdosi zavraždil bombou v jejím autě.

Byl
zavražděn mladý novinář...a k jeho vraždě se vyjadřuje dokonce i
Juncker, pár hodin po ohlášení jeho smrti se již po Slovensku objevili
lidé v ulicích, s transparenty na odvolání vlády - rychlost k jaké k
tomu došlo překvapila
i mnoho novinářů u nás i v zahraničí. Kvůli člověku, kterého nikdo
neznal se protestuje i v Londýně, Pekingu (!!!), Dubaji (!!!!!!), Paříži, Praze a Ostravě.

Italská
policie tvrdí, že o propojení s jejich mafií a vládou informovali
slovenskou justici a policii již dávno. Obě instituce to ovšem popírají,
naopak tvrdí, že s Italy je spolupráce vůbec jedna z nejhorších. Důkazy
Itálie nepodala žádné... popravdě... poslali by jste do spřátelené země
informaci, že jejich vláda je ovládaná vaší mafií? Na jakém postu by
jste asi tak museli být, aby jste toto udělali? Policejního prezidenta?
Ministra vnitra? Ředitele tajné služby?...

Takže je zde někdo, kdo
má zdrojové možnosti doslova obratem svolávat demonstrace na podporu
kohokoliv, kdekoliv na světě a lhát doslova na státní úrovni...Prezident
Kiska, v době vraždy zrovna na dovolené, měl loni velké problémy v
jisté korupční kauze, nevypadalo to s ním ani trochu dobře...a pak
pozval na Slovensko pana Soroše a hle, krátce na to celá kauza
"zmizela", copak za to pan prezident musel slíbit?. A dnes protestují
proti slovenské "mafiánské"
vládě lidé po celém světě a to i ti, kteří tento stát nedokáží ani najít na mapě.

Přátelé
drazí, na Slovensku se chystá krásný a dokonale připravený
"Majdan"...pan Kiska si již připravuje řeč jak převezme moc v zemi, jak
rozbije V4 (Dublin4, migrace atd..) a jak se pokloní svým eurosoudruhům
a chlebodárcům.

Z diskusie tu...

https://glob.zoznam.sk/komentar-ivan...lnej-situacii/
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nandy
štátny prevrat ??
nežartuj...alebo , daj v čom by bola porušená ústava odvolaním kaliňáka...prípadne predčasnými volbami...
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Každý je čiastočne slniečkár.Naozajstným utečencom,ženám,deťom pomôcť treba,som za.Ale títo vojaci čo sa nasypali do EU-pozri zábery ked začal madarský plot ako automaticky začali veliť a koordinovať činnosť aby prekonali prekážku-tak toto sú vojaci a nie utečenci.Okamžitá reakcia všetkých novín v celej EU,informovanie uplne jednostranne,žiadne vybočenie,okamžitá reakcia Saudov že dajú peniaze Nemcom na 200 mešít-nie je to organizované?Jednoducho neverím.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1521319074772.jpg  
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

takže nová vláda zostavená

https://scontent.fbts3-1.fna.fbcdn.n...96&oe=5B4442B1
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

"Kto ešte nebol ministrom, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu..."
Tá podoba.jpg  
5 1
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

myslím že treba zbúrať bordel
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Drucky......


4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Ja v 1. Kole nepojdem, v 2. iba keby hrozil tvoj favorit)
Na caputovej mi vadi, ze je neomarxistickeho progresivneho slovenska...je to sefcovic v sukni
K jej osobnemu a kariernemu zivotu som nezachytil ziadne vyhrady, preto sa pytam...
Blahove bluznenie sned neberes ako argumenty.....
Ja v 1. kole pôjdem určite, v druhom uvidím kto tam bude.
Čaputová nie je Ševčovič v sukni, ale Kiska v sukni.
PS je strana s masívnou podporou prezidenta Kisku. Ak to trošku sleduješ, tak sám vidíš, že kde sa pohne Kiska, za sebou má takmer vždy niekoho z PS. Ak by Kiska vstúpil v budúcnosti už do existujúcej strany, bolo by to jednoznačne PS. Nutné podotknúť, že Truban pochádza z Kysuckého Lieskovca, takže kysučania to PS poznajú trošku viac. Zvlášť, keď jeho mama bola starostkou V Lieskovci. Dokonca pri posledných voľbách si bola natoľko istá svojim zvolením, že nekandidovala ani ako poslanec /väčšinou starostovia a primátori kandidujú aj ako poslanci/. Ale Lieskovčania ju mali plné zuby, takže ju už nezvolili.
Kiska bol podľa môjho názoru najhorší prezident v histórii SR, Gašparovičovi nesiaha ani po členky. Samozrejme čo sa týka Gašparoviča, tak choroba dokáže urobiť aj z inteligentného jedinca v podstate trosku bez vedomostí a rozumu, to môže čakať každého z nás.
To, čo sa deje teraz s Čaputovou a Mistríkom, to je presne rovnaký scénar mimovládok a médií financovaných zo zahraničia ako bol pri Kiskovi. Presne podľa scénaru filmu Kandidát. Len s tým rozdielom, že teraz sa poistili, nevyrobili iba jedného /ako v prípade Kisku/, ale rovno pre istotu dvoch naraz.
Nechali ich vyniesť do výšin mediálnou propagandou a masážou na popredné miesta zmanipulovanými prieskumami, a jedného potom odstavili v nádeji, že ten druhý to vyhrá s veľkým náskokom oproti ostatným /neželaným/ kandidátom.
Jednoduché, účinné.
Kiska bol vyrobený, Mistrík bol vyrobený, Čaputová bola vyrobená. Všetci traja v podstate vstali z ničoho, nikto nikdy o nich nepočul, niekto nikdy ich nijako neregistroval v spoločnosti. Proste bežné a predajné prostitútky.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať