Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tannenkau
Takže myslíš, že sa dá súhlasiť ??
Na posledné reakcie odpovedám ..." Vieš veľmi dobre, že ako som to myslel...a aj schválne nerozvádzal "...

To by sme už šli do histórie II. svetovej vojny a aj pred ňou...a nehovoriac, čo nasledovalo po nej. To proste nemá význam.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ODKAZ pre jar88

Ne kerú máriu si vytiahol tie staré (zmazané) príspevky ???

Lebo ak nevieš kopírovať a dávať citácie, tak sa to láskavo nauč, nakoľko v takomto (TVOJOM) podaní a aj ponímaní proste nedávajú význam.

Alebo si len kompenzuješ vlastné ego, nevieš inak reagovať ???
Naposledy upravil taiko : 03.05.15 at 09:41
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
V prvom rade nemali politici v Mníchove hovoriť "priniesli sme mier" keď Hitlerovi ukázali rukou smer východ, sa prerátali lebo sa išiel dozbrojiť na západ o tom by sa dalooo.
no ved prave, len ten Mnichov uz nejak na konci toho celeho bol. Tam sa uz toho moc robit nedalo, okrem obetovanie niekoho ineho a aj to sa ukazalo ako chybny krok.
Inac tych nasich chlapov na hraniciach muselo aj rozdrapit, ked to tam museli cele bez boja opustit.
Hmmmm, inac ale uz sme v Europe nejak dlho bez vojny, to tu uz davno nebolo. Aspon na nieco je ta EU dobra ( pre trollov - to bola nadsazka )
k poslednej vete- neteš sa predčasne - rovnováha čo bola "na bodákoch" je rozbitá. Mníchov bol za účelom odzbrojenia čsa, na útok treba 3 x viac síl ako na pripravenú obranu, na prielom obrany až 5 x viac síl a prostriedkov a my sme na to mali (inak tzv Hakl ot kolesopásový bol československá konštrukcia čo nám ukradli a pod)
no sak vravim, ze to nasich chlapov muselo mrziet, lebo vdeli, ze by sa mozno vedeli ucinne branit.
Rovnovaha postavena na bodakoch - vtipne nazvane Teraz sa uz ine "bodaky" pouzivaju na udrzanie rovnovahy. Len dokedy to vydrzi
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Hlavne pre taika.
Chcel by som sa uistiť, či si správne myslím, že debata bola o Váhostave a ako Široký okradol stovky živnostníkov.
Že za to môže preceda a spol.
-----------------------------------------
Je to tak, alebo sa znova mýlim?
Clovece zlaty, na co bolo dobre tu prilepit tolko zlataneho textu? ved si mohol aspon tie citacie dodrzat. Co sa tym chcelo dokazat? Ved v tom sa ani "diva svina" nevyzna ako preceda hovori Iba to potvrdzuje co som pisal predtym.
Ano aj o Vahostave sme sa bavili, ale tu debatu ste myslim uzavreli tou zumpou, ktoru som zmazal.
Ja som zase myslel, ze sme sa nasledne bavili o 97%, o majetku, moralke ako si aj sam teraz poprilepoval
Nuz ale ked sa chceme zase o Vahostave bavit. Nepripravil Siroky zivnostnikov a ich rodiny o ich nedotknutelny ustavou chraneny majetok ? Ako to vlastne teda je ?
Naposledy upravil taiko : 03.05.15 at 11:12
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
jar88
Hlavne pre taika.
Chcel by som sa uistiť, či si správne myslím, že debata bola o Váhostave a ako Široký okradol stovky živnostníkov.
Že za to môže preceda a spol.
-----------------------------------------
Je to tak, alebo sa znova mýlim?
Clovece zlaty, na co bolo dobre tu prilepit tolko zlataneho textu? ved si mohol aspon tie citacie dodrzat. Co sa tym chcelo dokazat? Ved v tom sa ani"diva svina" nevyzna ako preceda hovori Iba to potvrdzuje com so pisal predtym.
Ano aj o Vahostave sme sa bavili, ale tu debatu ste myslim uzavreli tou zumpou, ktoru som zmazal.
Ja som zase myslel, ze sme sa nasledne bavili o 97%, o majetku, moralke ako si aj sam teraz poprilepoval
Nuz ale ked sa chceme zase o Vahostave bavit. Nepripravil Siroky zivnostnikov a ich rodiny o ich nedotknutelny ustavou chraneny majetok ? Ako to vlastne teda je ?
Pripravil alebo nepripravil ?
No mňa vlani takmer zruinovala skupina udavačov lebo sa domnievali že porušujem zákony, V tom momente bola u mňa veterina, hygiena, dva mesiace som miesto podnikania dokladoval, nechal si kontrolovať priestory, výrobnú dokumentáciu žiadny detail neprešli bez povšimnutia dokonca ani porušený náter na závaží a to tesne pred zahájením sezóny - nič sa nezistilo, zápisnice konštatovali že všetko je v poriadku. Kým neboli závery kontroly tak sa stálo a čo teraz s tými čo si otreli hubu o moju firmu? Ak majú poškodení v prípade Váhostavu argumenty nech konajú a ostatní by mali do vyšetrenia mlčať, pretože možno práve kvôli kydom politikov robotníci nerobia neberú plat.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Pripravil alebo nepripravil ?
No mňa vlani takmer zruinovala skupina udavačov lebo sa domnievali že porušujem zákony, V tom momente bola u mňa veterina, hygiena, dva mesiace som miesto podnikania dokladoval, nechal si kontrolovať priestory, výrobnú dokumentáciu žiadny detail neprešli bez povšimnutia dokonca ani porušený náter na závaží a to tesne pred zahájením sezóny - nič sa nezistilo, zápisnice konštatovali že všetko je v poriadku. Kým neboli závery kontroly tak sa stálo a čo teraz s tými čo si otreli hubu o moju firmu? Ak majú poškodení v prípade Váhostavu argumenty nech konajú a ostatní by mali do vyšetrenia mlčať, pretože možno práve kvôli kydom politikov robotníci nerobia neberú plat.
pavol nechapem, ako Tvoj pripad suvisi s nezaplatenymi fakturami za odvedenu pracu. ja hovorim o tom, ze im Vahostav nezaplati za odrobenu pracu a potom pojde do restruktualizacie a veritelia uvidia zo svojich penazi 15, ci 18 % v priebehu niekolkych rokov To je argument ci nie?
To ze preceda rozprava o odkupovani pohladavok na ukor inych obcanov, to uz je zase iny pribeh. To rozoberat nejdem, to nech si precedovi volici uvedomia sami
Ja to vidim teda tak, ze Vahostav tych ludi o majetok pripravil, kedze vykony a sluzby boli dodane a faktury su nezaplatene.
A este si dovolim, tvrdit, ze to tak bolo cele pripravene. Nizsie ceny v zakazkach si podla mna takto Vahostav vybral u dodavatelov.
Otazkou teda ostava, ako to teda je s tou ochranou majetku, moralkou, majetkom, zneuzivanim moci, trhom atd atd
-------------------
K tomu co pises, Aj take som zapocul, ze funkcionari stran, vydieraju podnikatelov takym sposobom, ze ked nezaplatia dary na chod strany, tak na nich poslu danovu kontorlu, ktora moze trvat aj niekolko mesiacov, pricom su im za ten cas zastavene platby vratiek DPH, co moze byt pre mnohych likvidacne.
(pre trollov - schvalne nemenujem Smer, lebo o to nejde )
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo pani, pan šuka ???
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja? Pravdu, snáď toľko rozumieš, aby si si vypočul šéfa poľských motorkárov, ktorý bol 14-násť krát bez problémov v Katyni.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Z iného súdka:
Smutný obraz Slovenskej republiky:
1.Najnižší minimálny plat v eurozóne.
2.Najnižšie starobné dôchodky v eurozóne.
3.Najnižšie sociálne dávky v eurozóne.
4.Najvyššie ceny pohonných hmôt a základných potravín v eurozóne v diagonále s platmi.
5.Najvyššia miera korupcie a ekonomického zločinu v eurozóne.
6.Alarmujúci nárast násilnej a drogovej kriminality.
7.Alarmujúci nárast odlivu vyštudovaných odborníkov a mladých ľudí do zahraničia.
8.Morálna a všeobecná devastácia národného povedomia.
9.Nepostihnuteľnosť mocných a hrubé prenasledovanie a policajná perzekúcia obyčajných občanov.
10.Jediná krajina v eurozóne bez metra a komplexnej siete diaľnic. 11. Krajina s jedným z najvyšších odvodových a daňových zaťažení.
12. Krajina, kde apriori sa každý živnostník ci malý podnikateľ považuje za kriminálnika a podvodníka.
13. Krajina, kde veľkozlodeji za pomoci politikov a sudcov sú nepostihnuteľní.
14. Krajina, kde kriminálnik, zlodej či vrah má vyššiu právnu ochranu ako jeho obeť.
15. Krajina, kde politik po vyvodení zodpovednosti za korupčné správanie je vykopnutý z funkcie, zvyčajne na vyššiu a lepšie platenú funkciu.
16. Krajina, kde nepostihnuteľní majitelia firiem, ktoré ryžujú od štatu či bežných ľudi pomocou exekútorov, zastávajú vysoké štátne funkcie a ovplyvňujú priamo tvorbu zákonov.
17. Zázračná krajina pre politikov a ich deti , priateľov.
18. Krajina s benevolentným obyvateľstvom.
19. Krajina neobmedzených možností pre vyvolených.
20. Krajina, kde platí "vyhraj voľby - môžeš viac ako všetko" ...
21. Krajina, kde keď posledný bude odchádzať, nech zhasne ...



1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

8 rokov vlády sociálnej demokracie sa musí prejaviť....a aj sa prejavuje...
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
8 rokov vlády sociálnej demokracie sa musí prejaviť....a aj sa prejavuje...
Niekto ti dal mínusku, ale pred tým bola o jeden príspevok vyššie.
A teraz pozerám, že už tam máš naopak plusku.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
Hlavne pre taika.
Chcel by som sa uistiť, či si správne myslím, že debata bola o Váhostave a ako Široký okradol stovky živnostníkov.
Že za to môže preceda a spol.
-----------------------------------------
Je to tak, alebo sa znova mýlim?
Clovece zlaty, na co bolo dobre tu prilepit tolko zlataneho textu? ved si mohol aspon tie citacie dodrzat. Co sa tym chcelo dokazat? Ved v tom sa ani "diva svina" nevyzna ako preceda hovori Iba to potvrdzuje co som pisal predtym.
Ano aj o Vahostave sme sa bavili, ale tu debatu ste myslim uzavreli tou zumpou, ktoru som zmazal.
Ja som zase myslel, ze sme sa nasledne bavili o 97%, o majetku, moralke ako si aj sam teraz poprilepoval
Nuz ale ked sa chceme zase o Vahostave bavit. Nepripravil Siroky zivnostnikov a ich rodiny o ich nedotknutelny ustavou chraneny majetok ? Ako to vlastne teda je ?
Napíš čomu nerozumieš, ale jasne a zrozumiteľne. Nie v náznakoch. Ja mám rád fakty, argumenty.
----------------
Aj to čo napísal pali54 mi pripadlo celkom jasne a zrozumiteľne napísané. Dokonca aj kontext bol jasný, ale ty zas, že čo to má spoločné....atd.
----------------
No a tiež by ma zaujímalo, čo mám rozumieť pod pojmom trol a koho vlastne tým chceš osloviť.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Z iného súdka:
Smutný obraz Slovenskej republiky:
1.Najnižší minimálny plat v eurozóne.
2.Najnižšie starobné dôchodky v eurozóne.
3.Najnižšie sociálne dávky v eurozóne.
.
.
.
.
20. Krajina, kde platí "vyhraj voľby - môžeš viac ako všetko" ...
21. Krajina, kde keď posledný bude odchádzať, nech zhasne ...



odkial je info?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
jar88
Hlavne pre taika.
Chcel by som sa uistiť, či si správne myslím, že debata bola o Váhostave a ako Široký okradol stovky živnostníkov.
Že za to môže preceda a spol.
-----------------------------------------
Je to tak, alebo sa znova mýlim?
Clovece zlaty, na co bolo dobre tu prilepit tolko zlataneho textu? ved si mohol aspon tie citacie dodrzat. Co sa tym chcelo dokazat? Ved v tom sa ani "diva svina" nevyzna ako preceda hovori Iba to potvrdzuje co som pisal predtym.
Ano aj o Vahostave sme sa bavili, ale tu debatu ste myslim uzavreli tou zumpou, ktoru som zmazal.
Ja som zase myslel, ze sme sa nasledne bavili o 97%, o majetku, moralke ako si aj sam teraz poprilepoval
Nuz ale ked sa chceme zase o Vahostave bavit. Nepripravil Siroky zivnostnikov a ich rodiny o ich nedotknutelny ustavou chraneny majetok ? Ako to vlastne teda je ?
Napíš čomu nerozumieš, ale jasne a zrozumiteľne. Nie v náznakoch. Ja mám rád fakty, argumenty.
----------------
Aj to čo napísal pali54 mi pripadlo celkom jasne a zrozumiteľne napísané. Dokonca aj kontext bol jasný, ale ty zas, že čo to má spoločné....atd.
----------------
No a tiež by ma zaujímalo, čo mám rozumieť pod pojmom trol a koho vlastne tým chceš osloviť.
nerozumiem citovaniu, ktore nie je ako citovanie vyznacene/formatovane. A neporozumel som, naco sa vlastne chcelo citovat.
To co napisal pavol bolo naozaj jasne. Jasne strucne a vystizne popisal, co sa mu prihodilo. ZIadny prblem, Ja som nepisal ze nerozumiem, alebo ze bolo nieco nejasne z toho co napisal, , len som sa pytal, ako to suvisi s pred tym napisanym, kedze som predpokladal, ze to bola reakcia na predtym napisane.
--------------------------
troll = http://www.slovaci.at/diskusia/topic/2895.html. Moja poznamka bola adresovana trollom. Hadam nechces aby som menoval.
--------------------------
a na otazocku neodpovies? Naco boli dobre tie spotvorene citacie a ako je to s tym sirokym, majetkom , ustavou atd? Nie? tak ok, Nevadi.
Naposledy upravil taiko : 04.05.15 at 12:32
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
misoft
Z iného súdka:
Smutný obraz Slovenskej republiky:
1.Najnižší minimálny plat v eurozóne.
2.Najnižšie starobné dôchodky v eurozóne.
3.Najnižšie sociálne dávky v eurozóne.
.
.
.
.
20. Krajina, kde platí "vyhraj voľby - môžeš viac ako všetko" ...
21. Krajina, kde keď posledný bude odchádzať, nech zhasne ...



odkial je info?
Z inej debaty.... http://blog.sme.sk/diskusie/2419314/...-sumracna.html
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Na ako im fajne po prstoch klepli
https://www.europol.europa.eu/conten...l-and-eurojust

Zadrzali skupinu zodpovednu za 150 Milionovy DPH kolotocovy podvod.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm..... nech k nám prídu..... ani za 10 rokov prípady nerozlúsknu.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
nerozumiem citovaniu, ktore nie je ako citovanie vyznacene/formatovane. A neporozumel som, naco sa vlastne chcelo citovat.
Nerozumieš ? Ostatne ani ja.
Ale tu ide o to že niekto je Fascinovaný až natoľko tými svojimi traktátmi, že asi nemá čas na presne položené otázky, na ktoré sa dá odpovedať jedným slovom alebo maximálne jednou vetou.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Hmmmmm..... nech k nám prídu..... ani za 10 rokov prípady nerozlúsknu.....
ved niet divu ked aj sam minister vazny sa pri tretej firme pri myte uz stratil
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať