Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

misoft
Z iného súdka:
Smutný obraz Slovenskej republiky:
1.Najnižší minimálny plat v eurozóne.
2.Najnižšie starobné dôchodky v eurozóne.
3.Najnižšie sociálne dávky v eurozóne.
4.Najvyššie ceny pohonných hmôt a základných potravín v eurozóne v diagonále s platmi.
5.Najvyššia miera korupcie a ekonomického zločinu v eurozóne.
6.Alarmujúci nárast násilnej a drogovej kriminality.
7.Alarmujúci nárast odlivu vyštudovaných odborníkov a mladých ľudí do zahraničia.
8.Morálna a všeobecná devastácia národného povedomia.
9.Nepostihnuteľnosť mocných a hrubé prenasledovanie a policajná perzekúcia obyčajných občanov.
10.Jediná krajina v eurozóne bez metra a komplexnej siete diaľnic. 11. Krajina s jedným z najvyšších odvodových a daňových zaťažení.
12. Krajina, kde apriori sa každý živnostník ci malý podnikateľ považuje za kriminálnika a podvodníka.
13. Krajina, kde veľkozlodeji za pomoci politikov a sudcov sú nepostihnuteľní.
14. Krajina, kde kriminálnik, zlodej či vrah má vyššiu právnu ochranu ako jeho obeť.
15. Krajina, kde politik po vyvodení zodpovednosti za korupčné správanie je vykopnutý z funkcie, zvyčajne na vyššiu a lepšie platenú funkciu.
16. Krajina, kde nepostihnuteľní majitelia firiem, ktoré ryžujú od štatu či bežných ľudi pomocou exekútorov, zastávajú vysoké štátne funkcie a ovplyvňujú priamo tvorbu zákonov.
17. Zázračná krajina pre politikov a ich deti , priateľov.
18. Krajina s benevolentným obyvateľstvom.
19. Krajina neobmedzených možností pre vyvolených.
20. Krajina, kde platí "vyhraj voľby - môžeš viac ako všetko" ...
21. Krajina, kde keď posledný bude odchádzať, nech zhasne ...



nezabudol si na rumunov ?
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

jar88
No a tiež by ma zaujímalo, čo mám rozumieť pod pojmom trol a koho vlastne tým chceš osloviť.
Trol je samec slépky
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
no aha ho, predsa len su nam prednejsie hry ako chlieb
https://dennikn.sk/122573/vlada-zapl...ipade/?ref=tit
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tak, ako niektorí sú za odluku cirkvi od štátu, ja som za odluku športu od štátu.
Nech sa každý vyšportuje do sýtosti, ale za svoje vlastné prachy.
Aj tak 90% z tých peňazí končí vo vrecku "vyžratých pupkáčoch" na všelijakých "flekoch" v pozadí športu...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Tak, ako niektorí sú za odluku cirkvi od štátu, ja som za odluku športu od štátu.
Nech sa každý vyšportuje do sýtosti, ale za svoje vlastné prachy.
Aj tak 90% z tých peňazí končí vo vrecku "vyžratých pupkáčoch" na všelijakých "flekoch" v pozadí športu...
Súhlasím !

Viď posledný a veľmi markantný príklad toho lyžiara Žampu.
Všeliaké výhody, odmeny, bonusy a podobne by chcel už vopred...no výsledky nejak nič moc.
Napríklad mal na rok 2015 podľa ministerstva schválenú dotáciu 30-tisíc eur, minulý rok 20-tisíc eur.

„Okrem toho Adam Žampa je zamestnaný vo Vojenskom športovom centre Dukla Banská Bystrica, kde mu štát poskytuje mzdu a tiež prostriedky na športovú prípravu, výška prostriedkov nie je verejne dostupná,“ dodalo ministerstvo.Na základe „zamestnania“ v Dukle štát za Žampu platí odvody.
Naposledy upravil taiko : 06.05.15 at 09:32
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja už mám tento názor dlhé roky, ak by vznikla nejaká strana a mala by v programe odluku športu od štátu, viem koho by som volil ! Neskutočne ma serie, ako berie nejaký "darmožráč" mzdu vo výške 20 násobku platu neurochirurga...

edit: som sa pozeral minule na správy a si prvýkrát som sa hanbil za tie ožraté, vymleté mozgy čo sa momentálne nachádzajú v ostrave...
Doma to nebude mať pomaly čo do huby, ale idú sa tam ožierať ako najväčší fanatici do hokeja či čo sa to tam hrá, ešte aj na kameru hovoria že tam míňajú ťažko zarobené eurá. A češi sa len smejú akí sme j*bnutí. Sami hovorili že slováci sú v týchto dňoch ich chlebom, že s takýmito akciami nahodia niekoľko násobne ceny.
A debilný slovák sa ide smiať že borovičku doma pije za 1 euro a tam za 2,5 /hovoril v hlavných správach na JOJ-ke/
Ináč som tých dementov stretol, keď sme išli v nedeľu z vetroňárskej súťaže fai sailplane grand prix 2015, ešte sme sa s kolegom smiali, že z auta 4 zástavky z každého okna.
Ak by sa takéto podujatia nespájali hlavne s alkoholom a prostitútkami, nezakopol by o ne ani pes.
Naposledy upravil Nandrolon : 06.05.15 at 08:02
0 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rád by som vedel, kto je ten odbavujúci sa mínuskár :-)) nech mi napíše aspoň správu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Rád by som vedel, kto je ten odbavujúci sa mínuskár :-)) nech mi napíše aspoň správu.
Na to henten
nemá odvahu...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Rád by som vedel, kto je ten odbavujúci sa mínuskár :-)) nech mi napíše aspoň správu.

ja som ti dal tie minusky..

také znôšky sprostostí som tu už dávno nevidel..

a možno sa tu ty odbavuješ, ale normálni ludia nie......sa ovládaj....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

presne som vedel že to bude nejaký tebe podobný exot, ešte som myslel na Kar88, ale predsa si to ty. A blbosti? prečo by som mal ja platiť napr. ten spomínaný štadión? obrovnské dotácie do športu dávam na jednu úroveň s podporou rómov, sanovaním Širokého a podobné srandičky. Všetko vyhodené prachy. Pár jedincov pri zdroji sa ale pekne nabalí, to je pravda.
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ked si vedel, načo sa tu strapňuješ a píšeš tu sprostosti ??

dúfam, že nie je povinné s tebou súhlasiť vo všetkom ...

kar 88...to máš zas čo za vyjadrovanie ??
to mu naozaj nevieš odpustiť, že tu s tebou v odborných témach vždy vyzametá podlahu ??
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

On sa totiž v žiadnych odborných témach nikde nikdy neobjavil, narozdiel odo mňa.
Minule večer som ale čítal od neho v tejto téme taký dlhý ejakulát, že až.
Niektorí ľudia dokážu hodiny a hodiny kecať alebo písať o ničom.
Málokto má taký talent že napíše príspevok na stranu A4 a vlastne nie je v ňom nič konkrétne, samé ako sa v škole hovorí "omáčky".
Ty si síce myslíš že zo všetkého sa dokážete vykecať, ale je to len klam. Vypadáš potom ako obyčajný kecalko čo všetko vie, všade bol, ale v konečnom dôsledku sa nerozumie ani do základných vecí a princípov.

ps: http://www.porada.sk/search.php?searchid=2493560 samé odborné témy, doporučujem prejsť všetky stránky tých odborných tém...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tvoj link :


Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.



úplne presná charakteristika tvojích príspevkov )).....
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
tvoj link :


Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.



úplne presná charakteristika tvojích príspevkov )).....
Nevedel som, že nie si schopný ovládať ani toto jednoduché fórum, tu máš môj link: http://www.porada.sk/search.php?searchid=2493687 a budem sa opakovať, treba prelistovať všetky strany, lebo je pravda že posledné dni ma pár primitívnych príspevkov vytočilo práve v tejto téme
edit: presne o tebe som písal vyššie v príspevku - všade bol, všetko vie, všetko videl a zároveň nie je schopný jednoduchej úlohy, ktorú splní 8 ročné dieťa /vyhľadať príspevky/... vy ste tí vysoko študovaní odborníci vzatí na slovo !!!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.


))))))))))))))))))))))))))))))

to je trúba )))))))
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pozeráš to ako prihlásený užívateľ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ako inak by som ti mohol dať mínusku ?

kašli na to....ked ti na tom tak záleží, dám ti tie mínusky preč )
len s tým ako športový fanúšik nesúhlasím...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Veď aj aj som športový fanúšik, síce iných športov ale nevadí.
Ešte raz napíšem, nech sa hokej, futbal a ostatné športy financujú sami. Však ak ľudia nebudú mať problém dať za zápas 1000 eur, zarobia si na seba a môžu si dávať 20000 eurové platy mesačne, budú mať z čoho.
Je plno športov, kde nejde ani cent, pretože ostatné športy to všetko prežerú.
- presne tak mi to vypisuje ak kliknem na link ako neprihlásený... možno cookies alebo iný háčik...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kolegovia, nevadte sa o tom vyhladavani si precitajte tuto http://www.porada.sk/t265870-vyhlada...odpovedi.html#
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať