Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
taiko
Nandrolon
má kopec príspevkov pár rokoch späť, s ktorých je jasné koho on zastáva...
No ked myslis. Je to ale podla ma velmi slaby argument.
Napríklad aj tu...argumentov do bludu.

http://www.porada.sk/t189870-p75-slo...am-kracas.html
ani tam ja nevidim, zeby jar88 zlodejov obhajoval. Neda sa svietit
Tak si rozsvieť a prelúskaj celú tému a nie odkaz...
...a nie je problém nazvať "zlodeja" aj iným názvom...napríklad Široký, Paška, ....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
taiko
Nandrolon
má kopec príspevkov pár rokoch späť, s ktorých je jasné koho on zastáva...
No ked myslis. Je to ale podla ma velmi slaby argument.
Napríklad aj tu...argumentov do bludu.

http://www.porada.sk/t189870-p75-slo...am-kracas.html
ani tam ja nevidim, zeby jar88 zlodejov obhajoval. Neda sa svietit
Tak si rozsvieť a prelúskaj celú tému a nie odkaz...
...a nie je problém nazvať "zlodeja" aj iným názvom...napríklad Široký, Paška, ....
no tak ja teda neviem, precital som hadam 4 strany z tej temy, ale veru dokaz, ze jar88 obhajuje zlodejov som nenasiel. Asi to inak vnimam, alebo co.
Naposledy upravil taiko : 06.05.15 at 11:48
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
taiko: ten odkaz podľa príspevku je aktívny hodinu, podľa našej skúšky mu to nešlo za pár sekúnd. Ale nevadí, nechajme to.

Prv sa športovalo 100 x viac a neboli také luxusné miesta ako teraz.
Najväčšie legendy hrali na rôznych lúkach, riekach a podobne. Teraz je z toho iba biznis a ťahanie prachov zo štátneho rozpočtu.
ja si nemôžem pomôcť, ale podľa mňa sú problémom zväzy, kde si z toho niektorí ľudia urobili lukratívne živobytie. A peniaze nejdu na podporu športovcov, ale na platy funkcionárov. A to je tá obrovská tragédia.
5 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dáša_
Nandrolon
taiko: ten odkaz podľa príspevku je aktívny hodinu, podľa našej skúšky mu to nešlo za pár sekúnd. Ale nevadí, nechajme to.

Prv sa športovalo 100 x viac a neboli také luxusné miesta ako teraz.
Najväčšie legendy hrali na rôznych lúkach, riekach a podobne. Teraz je z toho iba biznis a ťahanie prachov zo štátneho rozpočtu.
ja si nemôžem pomôcť, ale podľa mňa sú problémom zväzy, kde si z toho niektorí ľudia urobili lukratívne živobytie. A peniaze nejdu na podporu športovcov, ale na platy funkcionárov. A to je tá obrovská tragédia.
tak tak, sak o tom vravime
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nandrolon
taiko: ten odkaz podľa príspevku je aktívny hodinu, podľa našej skúšky mu to nešlo za pár sekúnd. Ale nevadí, nechajme to.

Prv sa športovalo 100 x viac a neboli také luxusné miesta ako teraz.
Najväčšie legendy hrali na rôznych lúkach, riekach a podobne. Teraz je z toho iba biznis a ťahanie prachov zo štátneho rozpočtu.
Minule som začula nejakého trénera v rozhlase ako hovoril o tom, že dnešné deti nemajú taký záujem o šport ako kedysi... Dnes ich vraj viac láka šoubiznis, kde nie je toľko odriekania a tvrdých tréningov... A ak sa aj na šport dajú /tí, čo na to majú/, nie je zriedkavosťou, že už 12 ročné deti majú vlastných agentov! A ak hokejku, tak minimálne takú ako má Šatan...

Toto isté som čítala aj v článku o juniorskom hokejovom brankárovi Godlovi, kde bol rozhovor s jeho rodičmi, koľko ich jeho úspechy stáli... A vyjadrenie trénera: kým kedysi vraj mladší hokejisti dedili automaticky výstroj po starších, tí dnešní by si to ani neobliekli... A hokejka nestačí, že je nová, ale musí byť značková... A kým voľakedy chodili na tréningy na bicykloch alebo ich vozili rodičia, dnes mnohí jazdia na tréningy na vlastných autách...

Holt, doba sa zmenila... Len či aj k lepšiemu...
Pašek, Hlinka... Naozaj museli zomrieť? Mali úspech, slávu, peniaze... Boli za tým "len" osobné problémy a depresie, alebo bola za tým moc peňazí...?
Naposledy upravil Oliwa : 06.05.15 at 13:11
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Holt, doba sa zmenila... Len či aj k lepšiemu...
Pašek, Hlinka... Naozaj museli zomrieť? Mali úspech, slávu, peniaze... Boli za tým "len" osobné problémy a depresie, alebo bola za tým moc peňazí...?
Na tých 60-80% sú to "osobné" problémy...teda ak sa chápeme.
Ono to nie je sranda spadnúť z Olympu niekde na dno.
Mám menovať ???
Viem o prípadoch (poznám aj osobne), kde majú hentí ukončenú maximálne nejakú učňovku a na tej sa nedá budovať kariéra po skončení kariéry.
Vezmime si takého Jágra...prečo asi len zasa hrá v NHL ?
Ono je to ale aj umenie...to nedokáže len tak hocikto...rozbiť milióny na franforce, to dokážu len Majstri. Veď aj Mike Tyson podobne dopadol....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a čo je ako s jágrom ?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a čo je ako s jágrom ?
Gamblér je to...
http://sportky.topky.sk/c/68915/jagr...jvacsi-gambler
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

za roky 1998-2002 prehral 950 000 ....200 000 na rok....pri plate okolo 7-8 milion....

to ja som možno vačší )
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
za roky 1998-2002 prehral 950 000 ....200 000 na rok....pri plate okolo 7-8 milion....

to ja som možno vačší )
Presne túto reakciu som očakával...

Plat je jedno...a tie dane v Amerike sú cca 50%.
Nezabudni aj na pokuty za nezaplatené dane a podobne.
Myslím si ale, že ak sa na verejnosť dostali tieto čísla, tak je to len vrchol ľadovca...tie čísla budú určite vyššie.
Ale šak mne je jedno...zarobil si love, mohol ich aj z lietadla vyhadzovať vidlami.
-----------------------------------------------------------------
Toto sa prevalilo o Jágrovi, lebo je známy a je v inej plnke.
Si ale predstav, že takto gamblovať začne nejaký smiešny slovenský športovec...čo z neho zostane ? Žeby bezďák ??? Koľko ich je ???
Myslím si, že dosť, len sa o nich nepíše...padlé a zhasnuté knôty majú...tlačia do hlavy (v tom lepšom prípade) tresku s rohlíkom, aby im na chlast niečo zostalo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Idem si ja radšej dať domov rizlingu :-)))))))))) tak sa tu majte! Dúfam, že do zajtra tu zase bude kopec h**** pardón, erudovaných názorov ! :-))
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a kto ma bude teraz mínuskovať ??
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
a kto ma bude teraz mínuskovať ??
no to je des, ako k tomu prides, ze bez minusiek budes
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nebudem , neboj sa )
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ak chceš - nadrbem......
Ale akosi sa mi nechce....
Teplo je vonku.....
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

taiko
Nandrolon
smutné je, že všetky prachy sa rozdelia medzi manažérov a podobnú háveď a k tomu nejakých 10 vyvolených nagelovaných celebrít, ktorí akože reprezentujú slovensko.
Bežné deti na regionálnych úrovniach si musia komplet všetko kupovať a nedostanú ani cent, dokonca na krajské zápasy sa dopravujú súkromnými autami, kde im zväz horko ťažko preplatí palivo...
No sak vsak odkial maju mat peniaze na sport pre deti, ked preceda musi aj nechty platit. Ale asi si fesanda zasluzila, sak aj prezidenta hlavy statu potesila.

http://www.sme.sk/c/5409993/fico-min...na-nechty.html
Ten v tom pásikavom saku mi je nejaký povedomý

PS
Len prúžky by mal mať širšie (a máličko iný odtieň )
1 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

Nandrolon
Zlodejov bude obhajovať iba ďalší zlodej, logické nie? On mi teraz napíše, že prečo nesedí, keď je zlodej, lenže to už je otázka na súdy. Podľa jeho logiky ani Mečiar, ani Slota, ani ďalší ostatní nie sú zlodeji, lebo nesedia. On si neprizná že môžu byť zlodeji, ale nesedia preto, lebo nemáme žiadnu vymožiteľnosť práva...
By som tak filozoficky :

Prezumcia neviny neznamená, že
zlodej ktorému to nedokázali nie je zlodej

to iba tak pozeráme naňho ako keby nebol zlodej
(a nikto nás (teda menovite mňa ) nenúti podávať si s ním ruky ako s normálnym človekom
(viď Figliar Ficovi pred dobrým mesiacov po TV debate )
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

bjuty smis
za roky 1998-2002 prehral 950 000 ....200 000 na rok....pri plate okolo 7-8 milion....

to ja som možno vačší )
U nás si ani nezahráš a zoberie ti to štát
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tannenkau
bjuty smis
za roky 1998-2002 prehral 950 000 ....200 000 na rok....pri plate okolo 7-8 milion....

to ja som možno vačší )
U nás si ani nezahráš a zoberie ti to štát

ale čo....slabých 70 %...to je v pohode....

a čo rozčúrilo nášho finančného guruho ?

https://dennikn.sk/123867/fico-dnes-...oskvy/?ref=top
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vživote som o takom denníku nepočul, zase nejaká znôška individuí sa snaží vyškriabať po Ficovom chrbte niekde do politiky??
Ak by to urobil Nový čas, Pravda alebo HN, bolo by to o inom. Toto je skôr trápne...
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať