Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
taiko
pavol54
taiko
pavol54
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ako si prišiel na to že ju riadia smeráci. Nie je to štátom riadená fakultná nemocnica, ale "n.o" teda súkromná firma, ktorú živia platby zo zdravotných poisťovní. Určite tam nič nevložil "Dobrý úžernícky anjel", ktorý sa postaral najmenej o 20 000 exekúcií.
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
alebo dobrí právnici Alebo si myslíš, že si dokážu uvedomiť všetky riziká ktoré z takého úveru vyplývajú? Mal som zamestnankyňu ktorá si z tritisíc úverových vyrobila dlh za dvadsať tisíc ani sama v tiesni nevedela čo podpísala ale agent to vedel. Teda keby nebolo úverových agentov tak sa dlhy nenarobia
nie nedokazu, ved vravim, ze financne nevzdelani obcania. A to nemyslim nijak cynicky ani arogantne.
A naozaj si nemyslim, ze za dlhy moze uverovy agent. predpokladam, ze Ty ziadne taketo dhy nemas, ani ja nie, a ani nikto koho poznam.
Môj bývalý šéf horieval Vy ste všetci vzdelaní a máte prehľad, preto sa musíte znížiť na úroveň myslenia Vašich podriadených, a na tejto úrovni im vysvetliť úlohy. inak vás nikdy nepochopia A to si predstav že dnes si títo jednoduchší a poškodení prečítajú Pravdu a v nej články o svätej trojici ako sa hryzie. Koho asi budú voliť v 4 novembra? Aby sme ešte neboli prekvapení
pavol54
taiko
pavol54
taiko
pavol54
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ako si prišiel na to že ju riadia smeráci. Nie je to štátom riadená fakultná nemocnica, ale "n.o" teda súkromná firma, ktorú živia platby zo zdravotných poisťovní. Určite tam nič nevložil "Dobrý úžernícky anjel", ktorý sa postaral najmenej o 20 000 exekúcií.
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
alebo dobrí právnici Alebo si myslíš, že si dokážu uvedomiť všetky riziká ktoré z takého úveru vyplývajú? Mal som zamestnankyňu ktorá si z tritisíc úverových vyrobila dlh za dvadsať tisíc ani sama v tiesni nevedela čo podpísala ale agent to vedel. Teda keby nebolo úverových agentov tak sa dlhy nenarobia
nie nedokazu, ved vravim, ze financne nevzdelani obcania. A to nemyslim nijak cynicky ani arogantne.
A naozaj si nemyslim, ze za dlhy moze uverovy agent. predpokladam, ze Ty ziadne taketo dhy nemas, ani ja nie, a ani nikto koho poznam.
Môj bývalý šéf horieval Vy ste všetci vzdelaní a máte prehľad, preto sa musíte znížiť na úroveň myslenia Vašich podriadených, a na tejto úrovni im vysvetliť úlohy. inak vás nikdy nepochopia A to si predstav že dnes si títo jednoduchší a poškodení prečítajú Pravdu a v nej články o svätej trojici ako sa hryzie. Koho asi budú voliť v 4 novembra? Aby sme ešte neboli prekvapení
Texty v bežnej tlači aj iných periodikách sa pre tento istý dôvod píšu pre stredoškolskú úroveň odjakživa.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
Vlády rokujú o rovnakej kvalite potravín pod tým istým názvom. Teraz by to už len chcelo dohodnúť rovnaké štandardy na policajtov, sudcov a politikov (vôbec všetkých čo živíme z daní) ako by bolo krásne na svete
myslis, aby aj policajtovi na SK islo skor o vychovu, nez ako o represiu, tak ako je to tu v NL napriklad?
Aj ked na druhej strane musim priznat, ze aj tu sa uz trosku situacia zmenila k horsiemu.
Nie, ja som myslel aby si plnili svoje povinnosti zo zákona voči všetkým rovnako lebo u nás nie sú tie metre rovnaké podľa princípu padni komu padni Ak prekročím rýchlosť na favorite tak fásnem možnosť sponzoringu polície, ak ide tuareg s tým istým problémom tak nič, lebo čo ak je za ním pán boh
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
pavol54
taiko
pavol54
bjuty smis
takto nám naší smeráci riadia nemocnice....
https://www1.pluska.sk/Regiony/Zapad...-chore-a-ubohe
Ako si prišiel na to že ju riadia smeráci. Nie je to štátom riadená fakultná nemocnica, ale "n.o" teda súkromná firma, ktorú živia platby zo zdravotných poisťovní. Určite tam nič nevložil "Dobrý úžernícky anjel", ktorý sa postaral najmenej o 20 000 exekúcií.
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
alebo dobrí právnici Alebo si myslíš, že si dokážu uvedomiť všetky riziká ktoré z takého úveru vyplývajú? Mal som zamestnankyňu ktorá si z tritisíc úverových vyrobila dlh za dvadsať tisíc ani sama v tiesni nevedela čo podpísala ale agent to vedel. Teda keby nebolo úverových agentov tak sa dlhy nenarobia
nie nedokazu, ved vravim, ze financne nevzdelani obcania. A to nemyslim nijak cynicky ani arogantne.
A naozaj si nemyslim, ze za dlhy moze uverovy agent. predpokladam, ze Ty ziadne taketo dhy nemas, ani ja nie, a ani nikto koho poznam.
Môj bývalý šéf horieval Vy ste všetci vzdelaní a máte prehľad, preto sa musíte znížiť na úroveň myslenia Vašich podriadených, a na tejto úrovni im vysvetliť úlohy. inak vás nikdy nepochopia A to si predstav že dnes si títo jednoduchší a poškodení prečítajú Pravdu a v nej články o svätej trojici ako sa hryzie. Koho asi budú voliť v 4 novembra? Aby sme ešte neboli prekvapení
nieco na tom bude. Len ja som skor hovoril o zvysovani urovne podriadenych nez o znizovani urovne nadriadenych, ak mam pouzit Tvoju terminologiu.
znížiť SA na úroveň inak ich nevytiahneš Mne syn vysvetľoval niečo k obsluhe počítača, a keď videl môj pohľad polodebila, tak začal vetou "Aha, nie si doma, tak takto ..." Skrátka sa musel znížiť na moju úroveň
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
taiko
pavol54
taiko
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
alebo dobrí právnici Alebo si myslíš, že si dokážu uvedomiť všetky riziká ktoré z takého úveru vyplývajú? Mal som zamestnankyňu ktorá si z tritisíc úverových vyrobila dlh za dvadsať tisíc ani sama v tiesni nevedela čo podpísala ale agent to vedel. Teda keby nebolo úverových agentov tak sa dlhy nenarobia
nie nedokazu, ved vravim, ze financne nevzdelani obcania. A to nemyslim nijak cynicky ani arogantne.
A naozaj si nemyslim, ze za dlhy moze uverovy agent. predpokladam, ze Ty ziadne taketo dhy nemas, ani ja nie, a ani nikto koho poznam.
Môj bývalý šéf horieval Vy ste všetci vzdelaní a máte prehľad, preto sa musíte znížiť na úroveň myslenia Vašich podriadených, a na tejto úrovni im vysvetliť úlohy. inak vás nikdy nepochopia A to si predstav že dnes si títo jednoduchší a poškodení prečítajú Pravdu a v nej články o svätej trojici ako sa hryzie. Koho asi budú voliť v 4 novembra? Aby sme ešte neboli prekvapení
nieco na tom bude. Len ja som skor hovoril o zvysovani urovne podriadenych nez o znizovani urovne nadriadenych, ak mam pouzit Tvoju terminologiu.
znížiť SA na úroveň inak ich nevytiahneš Mne syn vysvetľoval niečo k obsluhe počítača, a keď videl môj pohľad polodebila, tak začal vetou "Aha, nie si doma, tak takto ..." Skrátka sa musel znížiť na moju úroveň
eeej nemal som Tvoju terminologiu preberat Hovorime o dvoch suvisiach, ale roznych veciach.
Ano ked chces nieco vysvetlovat niekomu, kto je na inej urovni nez Ty, musis sa prisposobit jeho urovni. Ja som ale rozpraval o tom, ze je tu velka skupina ludi, ktorym nikto nic nevysvetluje, na ziadnej urovni a ti padaju do financnych pasci, o ktorych si pisal.
Otazkou ale ostava "cui bono ?". Zdalo by sa ze primarne ti, ktorych mas na mysli Ty. Ale ti zas nemozu zato, ze ludia su financne negramotni, aj ked z toho v mnohych pripadoch profituju, ako si pisal.
Ja si myslim, ze keby sa o financne a vobec celkove vzdelanie ludi starali ti, ktori to maju v popise prace, nemohol by nastat stav, ze ini by z tej financnej negramotnosti profitovali, ergo, podla mna Tvoja poznamka o uzernickom anjelovi bol plac na nespravnom hrobe. Mam totiz zato, ze nevzdelani ludia prinasaju vo vseobecnosti podstatne vyssi profit, nez su ich pozicky a uroky z ich poziciek.
Naposledy upravil taiko : 13.10.17 at 23:01
2 3
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

[QUOTE="taiko"][QUOTE="pavol54"][QUOTE="taiko"][QUOTE="pavol54"][QUOTE="taiko"]
pavol54
taiko
O exekucie sa nepostaral dobry anjel ale financne nevzdelani obcania
Tvoja poznamka o uzernickom anjelovi bol plac na nespravnom hrobe.

Mam totiz zato, ze nevzdelani ludia prinasaju vo vseobecnosti podstatne vyssi profit, nez su ich pozicky a uroky z ich poziciek.
K poslednej vete :

Lebo majú volebné právo.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
mari2x
taiko

Tvoja poznamka o uzernickom anjelovi bol plac na nespravnom hrobe.

Mam totiz zato, ze nevzdelani ludia prinasaju vo vseobecnosti podstatne vyssi profit, nez su ich pozicky a uroky z ich poziciek.
K poslednej vete :

Lebo majú volebné právo.
To je odpoved na aku otazku, ci pripomienku ?
koho ci citoval, ci chcel citovat a ktora posledna veta to bola ?
0 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nejdem nikoho prekárať, ani debatovať o politike, ale toto mi na politickú tému práve prišlo mailom.
Návod ako sa tváriť pri otázke: KOHO BUDEŠ VOLIŤ?
Obrázok nejde priložiť, dávam link:https://img3.dmty.pl//uploads/201212...ium0_inner.gif
Naposledy upravil babka - ježibabka : 15.10.17 at 21:54
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
babka - ježibabka
Nejdem nikoho prekárať, ani debatovať o politike, ale toto mi na politickú tému práve prišlo mailom.
Návod ako sa tváriť pri otázke: KOHO BUDEŠ VOLIŤ?
babka nic nevidno, obrazok tam bol ?
0 2
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Je tam obrázok. Aj v mojom, aj v Tvojom príspevku.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
babka - ježibabka
Je tam obrázok. Aj v mojom, aj v Tvojom príspevku.
no ja tam veru babka obrazok nevidim, a to som pozrel aj v inych prehliadacoch. Ze Ty si to dala z gmailu/google konta . Tam si asi prihlasena ale my nie
0 2
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Skúsím príspevok opraviť a dám ho z inej stránky. Ak to nepôjde, tak našu konverzáciu aj. s pôvodným príspevkom vymaž.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

NAKA sa snaží zase odhalilla podvodníkov tentoraz to je 28 mil na DPH predtým tiež nejaké "drobné" Otázka je len či sa vôbec niekedy vrátia do štátnej kasy, alebo to dopadne ako Fruni a jeho dvorný právnik užívajúci si vysoké postavenie. A ak sa zistí kde sú tak až po uplynutí premlčacej doby. Ale všetci majú prácu: daňováci na odhalení podvodu, policajti na vypátraní, sudcovia na súdení, bachari na strážení, podvodníci užívanie platenej rekreácie vo vybraných zariadeniach, len peniaze sa nikdy nevrátia a všetkých zúčastnených zaplatia daňoví poplatníci. Treba parafrázovať Kupeckého zo švejka "To sa nám žije keď nás platia poplatníci"
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
NAKA sa snaží zase odhalilla podvodníkov tentoraz to je 28 mil na DPH predtým tiež nejaké "drobné" Otázka je len či sa vôbec niekedy vrátia do štátnej kasy, alebo to dopadne ako Fruni a jeho dvorný právnik užívajúci si vysoké postavenie. A ak sa zistí kde sú tak až po uplynutí premlčacej doby. Ale všetci majú prácu: daňováci na odhalení podvodu, policajti na vypátraní, sudcovia na súdení, bachari na strážení, podvodníci užívanie platenej rekreácie vo vybraných zariadeniach, len peniaze sa nikdy nevrátia a všetkých zúčastnených zaplatia daňoví poplatníci. Treba parafrázovať Kupeckého zo švejka "To sa nám žije keď nás platia poplatníci"
Milióniky sú už dávno pepraté a - ako hovoríme my ochrancovia osobných údajov - pseudonymizované.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
NAKA sa snaží zase odhalilla podvodníkov tentoraz to je 28 mil na DPH predtým tiež nejaké "drobné" Otázka je len či sa vôbec niekedy vrátia do štátnej kasy, alebo to dopadne ako Fruni a jeho dvorný právnik užívajúci si vysoké postavenie. A ak sa zistí kde sú tak až po uplynutí premlčacej doby. Ale všetci majú prácu: daňováci na odhalení podvodu, policajti na vypátraní, sudcovia na súdení, bachari na strážení, podvodníci užívanie platenej rekreácie vo vybraných zariadeniach, len peniaze sa nikdy nevrátia a všetkých zúčastnených zaplatia daňoví poplatníci. Treba parafrázovať Kupeckého zo švejka "To sa nám žije keď nás platia poplatníci"
Milióniky sú už dávno pepraté a - ako hovoríme my ochrancovia osobných údajov - pseudonymizované.
krasny terminus technicus
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dalsia zasluzena odmena
https://domov.sme.sk/c/20675758/sonm....html?ref=njct
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pobavilo v diskusii
A: ... BTW... ta gilotina vlastne nebol az taky zly vynalez.
B: ... V podstate ano, ale na Slovensku by bola predrazena a nefungovala by.

0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Táto dedukcia je naozaj famózna:
"To naozaj stačí prihlásiť sa do nejakej súťaže, nesplniť kritériá a nechať sa vylúčiť, potom vyčísliť fiktívny ušlý zisk, zažalovať štát, prehrať spor, a tým pádom prihrať právnemu zástupcovi štátu tučnú odmenu za takto fiktívne vyčíslenú sumu? To by bola geniálna továreň na peniaze," doplnil Grendel.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/20675758/sonm...#ixzz4vwEjkmn4

dedukcia hodná poslanca sr
Pán poslanec asi zabudol, že sú aj nejaké súdne poplatky. No a v takom prípade továreň nefunguje.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Táto dedukcia je naozaj famózna:
"To naozaj stačí prihlásiť sa do nejakej súťaže, nesplniť kritériá a nechať sa vylúčiť, potom vyčísliť fiktívny ušlý zisk, zažalovať štát, prehrať spor, a tým pádom prihrať právnemu zástupcovi štátu tučnú odmenu za takto fiktívne vyčíslenú sumu? To by bola geniálna továreň na peniaze," doplnil Grendel.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/20675758/sonm...#ixzz4vwEjkmn4

dedukcia hodná poslanca sr
Pán poslanec asi zabudol, že sú aj nejaké súdne poplatky. No a v takom prípade továreň nefunguje.
poplatky platí žalobca, trovy právneho zastúpenia platí strana ktorá spor prehrala čo je nad limit platí každá strana sporu svojmu právnikovi
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Táto dedukcia je naozaj famózna:
"To naozaj stačí prihlásiť sa do nejakej súťaže, nesplniť kritériá a nechať sa vylúčiť, potom vyčísliť fiktívny ušlý zisk, zažalovať štát, prehrať spor, a tým pádom prihrať právnemu zástupcovi štátu tučnú odmenu za takto fiktívne vyčíslenú sumu? To by bola geniálna továreň na peniaze," doplnil Grendel.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/20675758/sonm...#ixzz4vwEjkmn4

dedukcia hodná poslanca sr
Pán poslanec asi zabudol, že sú aj nejaké súdne poplatky. No a v takom prípade továreň nefunguje.
poplatky platí žalobca, trovy právneho zastúpenia platí strana ktorá spor prehrala čo je nad limit platí každá strana sporu svojmu právnikovi
A čo si tým chcel povedať?
Že má Grendel pravdu? Že dobrá továreň na peniaze?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
Táto dedukcia je naozaj famózna:
"To naozaj stačí prihlásiť sa do nejakej súťaže, nesplniť kritériá a nechať sa vylúčiť, potom vyčísliť fiktívny ušlý zisk, zažalovať štát, prehrať spor, a tým pádom prihrať právnemu zástupcovi štátu tučnú odmenu za takto fiktívne vyčíslenú sumu? To by bola geniálna továreň na peniaze," doplnil Grendel.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/20675758/sonm...#ixzz4vwEjkmn4

dedukcia hodná poslanca sr
Pán poslanec asi zabudol, že sú aj nejaké súdne poplatky. No a v takom prípade továreň nefunguje.
poplatky platí žalobca, trovy právneho zastúpenia platí strana ktorá spor prehrala čo je nad limit platí každá strana sporu svojmu právnikovi
A čo si tým chcel povedať?
Že má Grendel pravdu? Že dobrá továreň na peniaze?
Ja nekomentujem výroky reprezentantov mafiánskeho štátu. Komentoval som to, čo sa deje pri súdnych sporoch podľa zákonov, ktoré prijali reprezentanti mafiánskeho štátu. ľudová múdrosť "Každá sviňa, ktorá nie je pri válove kvičí a snaží sa tú ktorá je pri válove vytlačiť". Alebo iná ľudová múdrosť "Silnejší pes j..e, ostatní pobiehajú okolo a štekajú"
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať