Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Noo, život je krutý, Nie každý poctivo lúpi,

Ale, vraj Božie mlyny ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
"Signum laudis" keď išiel Rusko ku katru tak som si spomenul na tento film, najmä ten moment keď si ho všetci vojnoví lumpi vybrali ako jediného vinného. Motto "vinník sa musí nájsť aby sme my neboli medzi vinnými"
Naozaj veľká pravda.
Presne toto ti umožňuje cítiť sa bez viny.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
Noo, život je krutý, Nie každý poctivo lúpi,

Ale, vraj Božie mlyny ...
A k tebe je a asi aj vždy bol obzvlášť krutý.
Povedal by som, že až neľudsky krutý.
-----------------------------
To vieš, asi to robia tie Božie mlyny.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
"Signum laudis" keď išiel Rusko ku katru tak som si spomenul na tento film, najmä ten moment keď si ho všetci vojnoví lumpi vybrali ako jediného vinného. Motto "vinník sa musí nájsť aby sme my neboli medzi vinnými"
Naozaj veľká pravda.
Presne toto ti umožňuje cítiť sa bez viny.
Prečo? Ja nikoho neokrádam ani sa na nikom nepriživujem ani nie som podnikajúci politik tak sa do mňa nenavážaj. V konečnom dôsledku si ani nemusím kupovať odpustky za svoje špinavé činy voči chudobnejším ktorí mi odvádzajú hodnotu svojej práce
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
"Signum laudis" keď išiel Rusko ku katru tak som si spomenul na tento film, najmä ten moment keď si ho všetci vojnoví lumpi vybrali ako jediného vinného. Motto "vinník sa musí nájsť aby sme my neboli medzi vinnými"
Naozaj veľká pravda.
Presne toto ti umožňuje cítiť sa bez viny.
Prečo? Ja nikoho neokrádam ani sa na nikom nepriživujem ani nie som podnikajúci politik tak sa do mňa nenavážaj. V konečnom dôsledku si ani nemusím kupovať odpustky za svoje špinavé činy voči chudobnejším ktorí mi odvádzajú hodnotu svojej práce
Ale veď ja sa do teba nenavážam. Ja len fakty spomínam. No a nakoniec to aj sám o sebe píšeš, že ich neokrádaš a ani si tú hodnotu ich práce neprivlastňuješ. Oni ti ju nakoniec sami odovzdávajú.
Nuž keď odovzdávajú, tak odovzdávajú. Čo iné im zostáva, ako odovzdať? Veď skapať nechcú, nemôžu si to dovoliť. Majú deti, starých a podobne.
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
pavol54
"Signum laudis" keď išiel Rusko ku katru tak som si spomenul na tento film, najmä ten moment keď si ho všetci vojnoví lumpi vybrali ako jediného vinného. Motto "vinník sa musí nájsť aby sme my neboli medzi vinnými"
Naozaj veľká pravda.
Presne toto ti umožňuje cítiť sa bez viny.
Prečo? Ja nikoho neokrádam ani sa na nikom nepriživujem ani nie som podnikajúci politik tak sa do mňa nenavážaj. V konečnom dôsledku si ani nemusím kupovať odpustky za svoje špinavé činy voči chudobnejším ktorí mi odvádzajú hodnotu svojej práce
Ale veď ja sa do teba nenavážam. Ja len fakty spomínam. No a nakoniec to aj sám o sebe píšeš, že ich neokrádaš a ani si tú hodnotu ich práce neprivlastňuješ. Oni ti ju nakoniec sami odovzdávajú.
Nuž keď odovzdávajú, tak odovzdávajú. Čo iné im zostáva, ako odovzdať? Veď skapať nechcú, nemôžu si to dovoliť. Majú deti, starých a podobne.
A k veci niečo nebude? alebo si bez kontroly tak píšeš?
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

"Nehádžte polená našim županom pod nohy" (Remišová) "Na dostavbu rýchlostných komunikácii treba uvoľniť dlhovú brzdu" (Fico) Za uvoľnenie dlhovej brzdy nezahlasujeme ani omylom" (Sulík) A teraz babo raď
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
"Nehádžte polená našim županom pod nohy" (Remišová) "Na dostavbu rýchlostných komunikácii treba uvoľniť dlhovú brzdu" (Fico) Za uvoľnenie dlhovej brzdy nezahlasujeme ani omylom" (Sulík) A teraz babo raď
Rada je jednoduchá - podstatne znížiť mieru tunelovania verejných rozpočtov.
Lebo najprv rozkradnúť a potom vykrikovať, že nie sú peniaze, to už nefunguje.
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Tvoja rada je spravna, ale to vykrikovanie o nedostatku penazi stale funguje.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Rozosmialo do popuku v jednej diskusii.
Fico = hranaty bezstavovec
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
Rozosmialo do popuku v jednej diskusii.
Fico = hranaty bezstavovec
No bisťu.... celkom dobré a vhodné pomenovanie....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bisťu, Bratislavčania, kde ste všetci? Štrajk bol dnes v Slovnafte? Nikto z vás nevie, nič nevidel? Cenzúra?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Bisťu, Bratislavčania, kde ste všetci? Štrajk bol dnes v Slovnafte? Nikto z vás nevie, nič nevidel? Cenzúra?
Zamestnanci bratislavskej rafinérie Slovnaft zakladajú nové odbory.
Popri tradičnom Energeticko-chemickom odborovom zväze tak vznikajú odbory Člen. Oba odborové zväzy budú súťažiť o pozíciu pri vyjednávaní kolektívnej zmluvy a o členstvo v Dozornej rade Slovnaftu. Nové odbory nedávno vznikli v automobilkách Volkswagen a PSA Peugeot Citroën.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dnes jedna zamestnankyňa vyhlásila vo firme novú súťaž "Hod zväzkom kľúčov na diaľku"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Zamestnanci bratislavskej rafinérie Slovnaft zakladajú nové odbory.
Popri tradičnom Energeticko-chemickom odborovom zväze tak vznikajú odbory Člen. Oba odborové zväzy budú súťažiť o pozíciu pri vyjednávaní kolektívnej zmluvy a o členstvo v Dozornej rade Slovnaftu. Nové odbory nedávno vznikli v automobilkách Volkswagen a PSA Peugeot Citroën.
A ak to takto pôjde ďalej..... dočkáme sa Odborového zväzu odborových zväzov......
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
misoft
buchač

Zamestnanci bratislavskej rafinérie Slovnaft zakladajú nové odbory.
Popri tradičnom Energeticko-chemickom odborovom zväze tak vznikajú odbory Člen. Oba odborové zväzy budú súťažiť o pozíciu pri vyjednávaní kolektívnej zmluvy a o členstvo v Dozornej rade Slovnaftu. Nové odbory nedávno vznikli v automobilkách Volkswagen a PSA Peugeot Citroën.
A ak to takto pôjde ďalej..... dočkáme sa Odborového zväzu odborových zväzov......
Súčasný počet odborových zväzov je nepostačujúci pre všetkých kariéristov, ktorí nevedia robiť politiku
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
Bisťu, Bratislavčania, kde ste všetci? Štrajk bol dnes v Slovnafte? Nikto z vás nevie, nič nevidel? Cenzúra?
Ja len totok som videla....skoda,ze nie je ostro vidiet ten mega plamen....
DSC_0390.JPG  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
misoft
buchač

Zamestnanci bratislavskej rafinérie Slovnaft zakladajú nové odbory.
Popri tradičnom Energeticko-chemickom odborovom zväze tak vznikajú odbory Člen. Oba odborové zväzy budú súťažiť o pozíciu pri vyjednávaní kolektívnej zmluvy a o členstvo v Dozornej rade Slovnaftu. Nové odbory nedávno vznikli v automobilkách Volkswagen a PSA Peugeot Citroën.
A ak to takto pôjde ďalej..... dočkáme sa Odborového zväzu odborových zväzov......
Súčasný počet odborových zväzov je nepostačujúci pre všetkých kariéristov, ktorí nevedia robiť politiku
Hehehehe...Krstný otec (na mene a meste teraz nezáleží) by im dal odbory....by sa posrali z tej kariéry.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hranatý bezstavovec (preberám označenie ) minule v telke kričal, že posiela Kiskovi (sťa prezidentovi) faktúru na milión eur za používanie vládneho špeciálu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...uchu-lietadla/
Teraz čakám, kedy mu pošle faktúru za opravu vládneho špeciálu.
Ale čo možno očakávať, keď sa ako vládny špeciál - oficiálne lietadlo aj pre prezidenta - používa lietadlo (Airbus 319), ktorý si svoje odkrútil ako bežné dopravné lietadlo pre podnikateľov z Kataru.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať