Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 22:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Je mi najviac smiešne, ako sa postarší dedko ide vysmievať ostatným svojim rovesníkom za ich zdravotný stav. Takých zdravých 60-65tnikov, ktorí mali prázdnu zdravotnú kartu a z minúty na minútu infarkt sú plné cintoríny, netreba zabúdať, tik tak, tik tak
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
Nedá mi v tejto súvislosti spomenúť prácu moderátorov...a či sa Tai hnevá alebo nie,
ech Ty neborak, daj pozor, aby na Teba ten tai aj z kompotu v spajzi nevyskocil. To ma fakt musis spomenut vo vsetkych svojich bludoch ?
Tai bacha na výrazy, na vyjadrovanie.

Pokiaľ si si nevšimol, tak v zásade neurážam ako prvý. (Pozor - nezamieňať podpichovanie za urážku).
U Teba ide o vyskakovanie na Porade, ja poriadok v komore mám. o to sa neboj.
Kto vyskakuje, má proste smolu... teda aj Ty. Vychovávať Ťa nemienim, nenapravím, čo dodžubali Tvoji rodičia.

Ja žijem na Slovensku...TY nie ! Tak kto je Bludný holanďan...ja alebo Ty ?
Ja som sa za svoje omyly v príspevkoch nejak nemusel ospravedlňovať...mám vyhľadať to Tvoje ospravedlňovanie ?
Lebo nie raz píšeš tak, ako keby si si dal minimálne jointa...šak si dal aj príspevok ohľadom marišky, kde šlo o jej legalizáciu. To preto nechceš prísť nazad na Slovensko a robiť niečo pre tento štát, lebo nebudeš mať k dispo matroš ?


...a ak si ešte stále nepochopil,o čo ide, tak si fakt smutná existencia...dokonca VŠ vzdelaný.
MNE nik na zdravie šahať, urážať ma, nebude ... NEEXISTUJE !!!
Tvrdo, veľmi tvrdo narazí...betón šuviks.


P.S.:
Tvoja mater s otcom...baba z dedom sú/boli neboráci a nie ja...


P.S.:
Vymažeš alebo nie ...toť otázka ?
Frajer a ani šrac Ty veru nebudeš...frajeri a šraci doma nechovajú zajaca.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
Nedá mi v tejto súvislosti spomenúť prácu moderátorov...a či sa Tai hnevá alebo nie,
ech Ty neborak, daj pozor, aby na Teba ten tai aj z kompotu v spajzi nevyskocil. To ma fakt musis spomenut vo vsetkych svojich bludoch ?
Tai bacha na výrazy, na vyjadrovanie.

Pokiaľ si si nevšimol, tak v zásade neurážam ako prvý. (Pozor - nezamieňať podpichovanie za urážku).
U Teba ide o vyskakovanie na Porade, ja poriadok v komore mám. o to sa neboj.
Kto vyskakuje, má proste smolu... teda aj Ty. Vychovávať Ťa nemienim, nenapravím, čo dodžubali Tvoji rodičia.

Ja žijem na Slovensku...TY nie ! Tak kto je Bludný holanďan...ja alebo Ty ?
Ja som sa za svoje omyly v príspevkoch nejak nemusel ospravedlňovať...mám vyhľadať to Tvoje ospravedlňovanie ?
Lebo nie raz píšeš tak, ako keby si si dal minimálne jointa...šak si dal aj príspevok ohľadom marišky, kde šlo o jej legalizáciu. To preto nechceš prísť nazad na Slovensko a robiť niečo pre tento štát, lebo nebudeš mať k dispo matroš ?


...a ak si ešte stále nepochopil,o čo ide, tak si fakt smutná existencia...dokonca VŠ vzdelaný.
MNE nik na zdravie šahať, urážať ma, nebude ... NEEXISTUJE !!!
Tvrdo, veľmi tvrdo narazí...betón šuviks.


P.S.:
Tvoja mater s otcom...baba z dedom sú/boli neboráci a nie ja...


P.S.:
Vymažeš alebo nie ...toť otázka ?
Frajer a ani šrac Ty veru nebudeš...frajeri a šraci doma nechovajú zajaca.
nie nevymazem, nech kto chce vidi, aky si >?<!@#$%^&*()
Tak sme dourazali mojich rodicov aj nebohych starych rodicov a vysokoskolaci, co za Tvoje peniaze vystudovali nic? Tych nespomenies ? Je mi Ta luto, nestastny clovece
PS: nie Ty sa neospravedlnujes, toho nie si schopny. Ty svoje prispevky mazes, ked sa stretnu s nevolou
Naposledy upravil taiko : 28.11.17 at 09:32
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
nie nevymazem, nech kto chce vidi, aky si >?<!@#$%^&*()
Tak sme dourazali mojich rodicov aj nebohych starych rodicov a vysokoskolaci, co za Tvoje peniaze vystudovali nic? Tych nespomenies ? Je mi Ta luto, nestastny clovece
PS: nie Ty sa neospravedlnujes, toho nie si schopny. Ty svoje prispevky mazes, ked sa stretnu s nevolou
Stále a neustále Ti uniká pointa...alebo ju nechceš vidieť.
Kto vidí a číta, urobí si názor sám.
Zdravie je nedotknuteľné...teda aspoň pre mňa. Každý môže dať na tú alebo onú problémovú situáciu svoj názor...ten mu nik nevezme.
No NIK za celú dobu, čo som na Porade, si nedovolil iných (teda aj mňa) urážať v zmysle zdravia tak, ako to nie raz urobil Jar88.

------------------------------------
Hm...ospravedlnenie ?
Dôraz kladiem na ten Tvoj príspevok http://www.porada.sk/t147603-ospravedlnenie.html

" taiko taiko
Som, kto som
Pochváliť
ja sa teda neospravedlnim "ani bohovi" Som, kto som "

Takže... ?


P.S.:
Svoju ľútosť si strč do prdele, alebo tomu zajacovi do zubov.
Radšej sa choď hanbiť niekde do kúta.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
nie nevymazem, nech kto chce vidi, aky si >?<!@#$%^&*()
Tak sme dourazali mojich rodicov aj nebohych starych rodicov a vysokoskolaci, co za Tvoje peniaze vystudovali nic? Tych nespomenies ? Je mi Ta luto, nestastny clovece
PS: nie Ty sa neospravedlnujes, toho nie si schopny. Ty svoje prispevky mazes, ked sa stretnu s nevolou
Stále a neustále Ti uniká pointa...alebo ju nechceš vidieť.
Kto vidí a číta, urobí si názor sám.
Zdravie je nedotknuteľné...teda aspoň pre mňa. Každý môže dať na tú alebo onú problémovú situáciu svoj názor...ten mu nik nevezme.
No NIK za celú dobu, čo som na Porade, si nedovolil iných (teda aj mňa) urážať v zmysle zdravia tak, ako to nie raz urobil Jar88.

------------------------------------
Hm...ospravedlnenie ?
Dôraz kladiem na ten Tvoj príspevok http://www.porada.sk/t147603-ospravedlnenie.html

taiko
ja sa teda neospravedlnim "ani bohovi" Som, kto som
Takže... ?


P.S.:
Svoju ľútosť si strč do prdele, alebo tomu zajacovi do zubov.
Radšej sa choď hanbiť niekde do kúta.
1. buchac, co mam ja s Tvojim zdravim ? Mne si Ty cely aj so svojim zdravim ukradnuty. To len Ty citis potrebu posilovat svoje podlomene vyfrustrovane ego spominanim taika vzdy a vsade vo svojich bludoch. Zvys si svoje ego vyrobou nejakeho nozika (mimochodom, robis ich pekne), ci chod vystrelit par nabojov na strelnicu, ponadavaj na podnikatelov a vysokoskolakov a mna zo svojich uvah vynechaj. Budes vacsi srac a frajer, uvidis ako Ti bude sveta zit.
2. ako suvisi ten moj z kontextu vytrhnuty, velikym usmevom nadsazku potvrdzujuci prispevok, s tym co som napisal ? NIjak.
3. Lutost sa nestrka do prdele, ani nedava zajacom medzi zuby. Lutost sa vyjadruje polutovania hodnym entitam, alebo v polutovania hodnych situaciach.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku
ja mam zato, ze jar naozaj myslel NWO a ze to myslel ironicky, reagujuc tak na pavlovu presnejsie nespecifikovanu vycitku "svetovemu bohatstvu" a aj tu na porade celkom udomacneny nazor o akomsi sprisahani bohatych voci chudobnym. Zobral to ale moc zosiroka, snaziac sa odpovedat jednym prispevkom viacerym prispievajucim, co robi jeho prispevok pre nezúčastnených trosku zmatocnym.
No pozri ako som si pekne poanalyzoval
Myslím, že si to "poanalyzoval" úplne dokonalo. Len by som do predposlednej vety doplnil to, čo som hrubým písmom do tvojho príspevku vsunul.
Tí zúčastnení, ktorých sa ten príspevok týkal, dali veľmi jasne najavo, že pochopili a že sa ich to riadne dotklo.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Jar, nemyslel si WHO?
Mám obavu, že to myslel tak, ako to napísal.
Google nemal problém nájsť NWO a dokonca to dáva logiku
ja mam zato, ze jar naozaj myslel NWO a ze to myslel ironicky, reagujuc tak na pavlovu presnejsie nespecifikovanu vycitku "svetovemu bohatstvu" a aj tu na porade celkom udomacneny nazor o akomsi sprisahani bohatych voci chudobnym. Zobral to ale moc zosiroka, snaziac sa odpovedat jednym prispevkom viacerym prispievajucim, co robi jeho prispevok pre nezúčastnených trosku zmatocnym.
No pozri ako som si pekne poanalyzoval
Myslím, že si to "poanalyzoval" úplne dokonalo. Len by som do predposlednej vety doplnil to, čo som hrubým písmom do tvojho príspevku vsunul.
Tí zúčastnení, ktorých sa ten príspevok týkal, dali veľmi jasne najavo, že pochopili a že sa ich to riadne dotklo.
nezbednik. tiez by si mohol byt niekedy diplomatom
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Buchač,
v súvislosti s tvojim príspevkom z 09:18 a 9:59 hod..
Tebe už asi naozaj hrabe. Akosi strácaš súdnosť.
Už vnímaš svet iba po svojom a iba v súvislostiach, ktoré si sám vo svojej hlave generuješ.
------------------
PS: Už som ti tu raz napísal, že zámerne vytrhávaš vyjadrenia z kontextu, (to na margo mojej údajnej starosti o tvoje "zdravie") a prisudzuješ im svoj vlastný význam.
Naozaj som napísal, že vás mali aspoň zahnať do lesov a nechať vás tam podochnúť a neriešiť vás "hrubou čiarou".
Nemienim sa tu vyjadrovať k pohnútkam, ktoré ťa k tomu jasnému klamstvu viedli a ani nebudem ten konkrétny príspevok hľadať. Je na tebe aby si to tu preukázal.
Len tak na okraj: hlavne takí ľudia, ako si napríklad ty, misoft a pavol54, by ste mali byť Václavovi Havlovi aspoň za tú "hrubú čiaru" za minulosťou, vďační.
A naviac mám pre teba aj super čítanie: Pravda o zrúdě (VH)
https://www.pravdaozrude.cz/
Naposledy upravil jar88 : 28.11.17 at 11:29
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
jar88
taiko
No pozri ako som si pekne poanalyzoval
Myslím, že si to "poanalyzoval" úplne dokonalo.
nezbednik. tiez by si mohol byt niekedy diplomatom
Pusu, pusu, pusu...dajte si rovno francuzáka....aj keby ste si obaja viac zaslúžili francuzákom po hlave.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Podnikatelia plné pysky sľubov, prázdnych kydov a skutek utek.
Keď príde na lámanie chleba, tak vyplakávajú....a čo je hlavné, tak už vopred (v podstate) hrozia zdražovaním alebo prepúšťaním....

https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...-tvrdia-firmy/

Ale že sa tie poniektoré kuwy podnikateľské vyvážajú na najdrahších autách, do roka aj zo 3-4 dovolenky v tých najrezortoch...atď ?
Ale šak si zaslúžia....veru aj hej, poniektorí by si zaslúžili za to svoje "podnikanie" taký menší "výlet" do ťurmy na pár mesiacov alebo aj rokov.


Aby som neurazil, že sú všetci podnikatelia kuwy, tak z toho vynímam :
1. Jozef Púčik, Kocúrkovo
2. Ján Kyselinár, Horná Dolná
3. Anežka Chudokrvná, Čučoriedkovo
Naposledy upravil buchač : 03.12.17 at 16:53
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
buchač
Podnikatelia plné pysky sľubov, prázdnych kydov a skutek utek.
Keď príde na lámanie chleba, tak vyplakávajú....a čo je hlavné, tak už vopred (v podstate) hrozia zdražovaním alebo prepúšťaním....

https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...-tvrdia-firmy/

Ale že sa tie poniektoré kuwy podnikateľské vyvážajú na najdrahších autách, do roka aj zo 3-4 dovolenky v tých najrezortoch...atď ?
Ale šak si zaslúžia....veru aj hej, poniektorí by si zaslúžili za to svoje "podnikanie" taký menší "výlet" do ťurmy na pár mesiacov alebo aj rokov.


Aby som neurazil, že sú všetci podnikatelia kuwy, tak z toho vynímam :
1. Jozef Púčik, Kocúrkovo
2. Ján Kyselinár, Horná Dolná
3. Anežka Chudokrvná, Čučoriedkovo
ďakujem, si kamoš
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
Podnikatelia plné pysky sľubov, prázdnych kydov a skutek utek.
Keď príde na lámanie chleba, tak vyplakávajú....a čo je hlavné, tak už vopred (v podstate) hrozia zdražovaním alebo prepúšťaním....

https://spravy.pravda.sk/ekonomika/c...-tvrdia-firmy/

Ale že sa tie poniektoré kuwy podnikateľské vyvážajú na najdrahších autách, do roka aj zo 3-4 dovolenky v tých najrezortoch...atď ?
Ale šak si zaslúžia....veru aj hej, poniektorí by si zaslúžili za to svoje "podnikanie" taký menší "výlet" do ťurmy na pár mesiacov alebo aj rokov.


Aby som neurazil, že sú všetci podnikatelia kuwy, tak z toho vynímam :
1. Jozef Púčik, Kocúrkovo
2. Ján Kyselinár, Horná Dolná
3. Anežka Chudokrvná, Čučoriedkovo
Teda fuj,ako si ma to pomenoval?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Si si istý, že ju stratili? V tom prípade treba dúfať, že ju nájdu
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Ono totiž.... je možné, že sa niečo "stratilo", ale množstvá, ktoré sa uvádzajú - - niekto riadne zveličuje (médiá).
Apropó: Gajdoša nemusím (pekne sa vyfarbil ako minister), ale jednému človeku, ktorý tiež objasňoval - verím. Maxim! Bol to môj šéf a ten NIKDY netrepal do vetra!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Si si istý, že ju stratili? V tom prípade treba dúfať, že ju nájdu
ja nekomentujem zistený úbytok ale " tzv fundované názory", pretože inventarizácia munície sa robila vždy tak že fyzicky sa prepočítali truhlíky so zostatkom a 2% z celkových zásob ani keď sa munícia preberala do skladov sa nikdy nepočítala fyzicky keď predstavím ako traja ľudia (komisia) prevzala v roku 1981 zvýšené zásoby 10 ANTT a plus vleky (ľudove tatry 815 s vlekom) to je 150 ton za jeden deň a mali by to fyzicky počítať. 200 000 nábojov samopal 1120 ks truhlík (v ňom plechová krabica zaliaty hermeticky cínom) cca do 200 truhlíkov. Ale tie RPG 75 boli určite zašmelené.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
pavol54
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Ono totiž.... je možné, že sa niečo "stratilo", ale množstvá, ktoré sa uvádzajú - - niekto riadne zveličuje (médiá).
Apropó: Gajdoša nemusím (pekne sa vyfarbil ako minister), ale jednému človeku, ktorý tiež objasňoval - verím. Maxim! Bol to môj šéf a ten NIKDY netrepal do vetra!
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
misoft
pavol54
S pobavením som si prečítal v médiách "fundované názory odborníkov" na stratu munície v muničných skladoch.
Ono totiž.... je možné, že sa niečo "stratilo", ale množstvá, ktoré sa uvádzajú - - niekto riadne zveličuje (médiá).
Apropó: Gajdoša nemusím (pekne sa vyfarbil ako minister), ale jednému človeku, ktorý tiež objasňoval - verím. Maxim! Bol to môj šéf a ten NIKDY netrepal do vetra!
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...
vtedajšie čvo 101(MOTOSTRELEC) alebo čvo 130 (TANKISTA) nemali radi muničáky ani prácu na nich. To bolo revu keď mali ísť vojaci ako makačenko personál na manipuláciu pri KTP munície
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...
By si sa čudoval - Maxim BOL aj v muničákoch.... keď vrchnosť nariadila inventarizáciu a kontroly zabezpečenia muničákov - robil to aj on osobne! Viem to, šam mi bol šéfom a na inventúrach som onehdá i sám robil (až ma to niekedy sra*o - furt počítať, počítať, čísla kontrolovať bedňu po bedni).

Lenže vtedy sme si to strážili sami - ty to tiež vieš, ako to chodilo. Teraz to strážia nejaké oné SBS, o ktorých často vieme ho*no!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
buchač
Tak sme sa pobavili....

Apropó...silne pochybujem, že Gajdoš alebo Maxim boli vôbec niekedy v muničáku.
Ono je totiž rozdiel vydávať rozkazy a ich plnením, respektíve splnením.

Už len čakám na "fundovaný názor" odborníka, čo ukradol zbrane a muníciu.
To bude len zábava...
By si sa čudoval - Maxim BOL aj v muničákoch.... keď vrchnosť nariadila inventarizáciu a kontroly zabezpečenia muničákov - robil to aj on osobne! Viem to, šam mi bol šéfom a na inventúrach som onehdá i sám robil (až ma to niekedy sra*o - furt počítať, počítať, čísla kontrolovať bedňu po bedni).

Lenže vtedy sme si to strážili sami - ty to tiež vieš, ako to chodilo. Teraz to strážia nejaké oné SBS, o ktorých často vieme ho*no!
SBS nič nezobrala a čo sa vyvážalo ani vtedy ani teraz ochranu objektov bol po tom prd pretože hmotnú zodpovednosť mal správca muničného skladu. strážna služba z vojakov by bola najdrahšia SBS, kedy budú cvičiť ak budú chodiť do stráže? Chýbajúca munícia buď nebola ani dovezená (o čom pochybujem lebo počet bední musel sedieť), alebo bola vyvezená osobou zodpovednou za jej ukladanie (keď onemocnel alebo sa muselo do skladu počas neprítomnosti osoby zodpovednej za sklad) tak vždy vyšla v rozkaze veliteľa trojčlenná komisia a spísalo do knihy skladu: kto bol v komisii, číslo DR a sa čo sa bralo číslo DÚD
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať