Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

duves
Svätá pravda
Obraty Roberta Fica: Sám navrhoval predčasné voľby, dnes hovorí o prevrate
https://slovensko.hnonline.sk/170738...ori-o-prevrate
Pred tými pätnástimi rokmi to však nerozprával ON, ale osoba jemu podobná. Tak isto, ako v tej nahrávke o tých miliónoch, ktoré zohnal vlastnou hlavou - to nebol jeho hlas, ale jemu podobný.
Takže sa môžeme dočkať odpovede, že ani v parlamente ako predseda vlády nesedí ON, ale možno nejaký jemu podobný mimozemšťan....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Bastian
Fico sám vlastnou hlavou vybral mafiánsku kurvu k sebe...
No neviem ci si ju vybral sam alebo mu ju nasadili ini.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

vicktor
Bastian
Fico sám vlastnou hlavou vybral mafiánsku kurvu k sebe...
No neviem ci si ju vybral sam alebo mu ju nasadili ini.
Akosi veľa je tam tých nasadených.
0 1
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

duves
Myslím, že Fico nebol ten tvorca programu. Jeho použili ako politické prikrytie istotami, aby získal voličov. Možno to praskne tak, že sa ľud Slovenska bude diviť, kto všetko bol užívatelom konečných výhod týchto rabovačiek. A ten zoznam geometricky rástol. O rozne mlade poradkyne, tetičky, stryčkov, kamaratov....
Duves, nebol si to ty, čo tu pred pár rokmi vychvaľoval Fica??
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nerozumiem jednému, a to, ako niekto môže dopredu tvrdiť, že pôjde o pochod, kde nehrozí, že sa zvrhne.
Bodaj by bola predpoveď správna.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Apolitická by mala byť každá škola. Ich povinnosťou je učiť a nie politikárčiť.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Nerozumiem jednému, a to, ako niekto môže dopredu tvrdiť, že pôjde o pochod, kde nehrozí, že sa zvrhne.
Bodaj by bola predpoveď správna.
kto tvrdí, že to má byť pochod ?
kto tvrdí, že sa to nezvrhne ?

sledujem to, ale toto mi uniklo...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
plný súhlas....zmes komunistov a hzds-ákov....hnoj....
No, ale nie iba tí.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Bastian
duves
Myslím, že Fico nebol ten tvorca programu. Jeho použili ako politické prikrytie istotami, aby získal voličov. Možno to praskne tak, že sa ľud Slovenska bude diviť, kto všetko bol užívatelom konečných výhod týchto rabovačiek. A ten zoznam geometricky rástol. O rozne mlade poradkyne, tetičky, stryčkov, kamaratov....
Duves, nebol si to ty, čo tu pred pár rokmi vychvaľoval Fica??
ja by som takéto veci neriešil
budme radi za každého, kto má toho už dosť....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
Nerozumiem jednému, a to, ako niekto môže dopredu tvrdiť, že pôjde o pochod, kde nehrozí, že sa zvrhne.
Bodaj by bola predpoveď správna.
kto tvrdí, že to má byť pochod ?
kto tvrdí, že sa to nezvrhne ?

sledujem to, ale toto mi uniklo...
https://dennikn.sk/1051639/pochody-c...prehlad-akcii/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Na anti-Sorosov pochod v Bratislave, ktorý organizuje strana Naj, prišlo zhruba desať ľudí.
zdroj - pravda

nandy, kto boli tí deviatí ??
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

v ba bude iba stretnutie na snp...

a kto dopredu tvrdí, že sa to nezvrtne ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Nandrolon
ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
Podnikatelia sú VŽDY radi, keď môžu ojebabrať...a to každého. Počnúc zamestnancom a končiac berňákom.
...ešte aj sracáky a špáradlá pre domácu spotrebu si nechávajú preplatiť.

Čo je dobré na tých robotníkoch ? Len to jedno...že blaváci a okolie tých montážnych fabrík budú inak nadávať....a oveľa viac. Lebo za takýmito prisťahovalcami prichádza aj nutné zlo...ich zlo.
Po prvé, čo zovšeobecňuješ a po druhé nesúď.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nie je to tak davno co zavrazdili novinarku na Malte - pamatate tie zhromazdenia a pochody na SK aj vo svete?
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Bastian
duves
Myslím, že Fico nebol ten tvorca programu. Jeho použili ako politické prikrytie istotami, aby získal voličov. Možno to praskne tak, že sa ľud Slovenska bude diviť, kto všetko bol užívatelom konečných výhod týchto rabovačiek. A ten zoznam geometricky rástol. O rozne mlade poradkyne, tetičky, stryčkov, kamaratov....
Duves, nebol si to ty, čo tu pred pár rokmi vychvaľoval Fica??
Najdi jeden jediný môj príspevok, z takeho obdobia odo mna, kde velebím Fica a SMER a verejne tu na porade sa ospravedlním. Ja si ťa pamätam junačik. Ty si tiež taky typek, čo druheho hned onalepkuje, len čo ma len trochu iny, odlišny nazor. A ten som mal a neznamena, že dnes budeme mat rovnaky.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
v ba bude iba stretnutie na snp...

a kto dopredu tvrdí, že sa to nezvrtne ?
Uvidíme, posúdime.
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...-v-bratislave/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kto to tvrdí ??, že sa to nezvrtne..
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

naco to je dobre, kto sa koho zastaval, kto koho volil a tak, je to uz minulost, v prvom rade treba klud a rozum pouzivat, nie spory, momentalne nic nevieme,
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
jar88 Pozri príspevok
Asi sú zmanipulovaní Šorošom. Ako to tu kade kto prezentuje.
Nie Sorošom, ale ich "modlami" typu Matovič, ktorí burcujú národ a tancujú na hroboch dvoch mladých ľudí...

Kto verí Matovičovi, podľa mňa by sa mal liečiť na psychiatrii. Ozaj, už vyplatil ten milión eur Daňovi, ktorý má nahrávku, kde hlas podobný hlasu podobnému Matovičovmu hreší ??? Či hlas podobný má iba Fico a ostatní už nie?

Do vlády s Matovičom ťažko niekto seriózny pôjde, keď ten bude všetkých povinne nahrávať.
Má toho na rováši viac. Škoda, že som si ho kedysi nenahrala ja.
Keď začínal, a neviem podľa jeho účtovníctva, aké bolo dlhé jeho obdobie začínania, pre neho špeciálne platili zmluvy ústne. A ústne sa neevidujú. Ani vyplácanie v hotovosti.
Zakaždým, keď ho vidím, je mi zle.
Keď som ho videla na kandidátke SaS, som tu napísala, že si pustili k sebe trójskeho koňa. Dobre ich dostal, a postačil mu na to jeho plátok. Akú má prax za sebou? Podobnú Kauflandu.
Takíto ľudia, ak sa dostanú do vlády, tak zbohom.
.
Uvidíme, kam toto všetko dospeje. Mladým želám, aby si, ak sa to bude dať, pripravili skutočne slobodnú a slušnú budúcnosť.
1 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Nandrolon
jar88 Pozri príspevok
Asi sú zmanipulovaní Šorošom. Ako to tu kade kto prezentuje.
Nie Sorošom, ale ich "modlami" typu Matovič, ktorí burcujú národ a tancujú na hroboch dvoch mladých ľudí...

Kto verí Matovičovi, podľa mňa by sa mal liečiť na psychiatrii. Ozaj, už vyplatil ten milión eur Daňovi, ktorý má nahrávku, kde hlas podobný hlasu podobnému Matovičovmu hreší ??? Či hlas podobný má iba Fico a ostatní už nie?

Do vlády s Matovičom ťažko niekto seriózny pôjde, keď ten bude všetkých povinne nahrávať.
Má toho na rováši viac. Škoda, že som si ho kedysi nenahrala ja.
Keď začínal, a neviem podľa jeho účtovníctva, aké bolo dlhé jeho obdobie začínania, pre neho špeciálne platili zmluvy ústne. A ústne sa neevidujú. Ani vyplácanie v hotovosti.
Zakaždým, keď ho vidím, je mi zle.
Keď som ho videla na kandidátke SaS, som tu napísala, že si pustili k sebe trójskeho koňa. Dobre ich dostal, a postačil mu na to jeho plátok. Akú má prax za sebou? Podobnú Kauflandu.
Takíto ľudia, ak sa dostanú do vlády, tak zbohom.
.
Uvidíme, kam toto všetko dospeje. Mladým želám, aby si, ak sa to bude dať, pripravili skutočne slobodnú a slušnú budúcnosť.
ako si potom vysvetluješ, že napriek tomu, že
fico verejne porušil daňové tajomstvo
kali§ák zneužil naka a nasadil ju naňho
daňový úrad mu robí konrtolu cez 3 roky

nenašli naňho ani máčik makový ??

sú s ficom dohodnutý ?
alebo s dankom ??

skús nám to vysvetliť...dokonči svoju úvahu
Naposledy upravil bjuty smis : 09.03.18 at 17:58
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať