Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Nandrolon
ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
Podnikatelia sú VŽDY radi, keď môžu ojebabrať...a to každého. Počnúc zamestnancom a končiac berňákom.
...ešte aj sracáky a špáradlá pre domácu spotrebu si nechávajú preplatiť.

Čo je dobré na tých robotníkoch ? Len to jedno...že blaváci a okolie tých montážnych fabrík budú inak nadávať....a oveľa viac. Lebo za takýmito prisťahovalcami prichádza aj nutné zlo...ich zlo.
Po prvé, čo zovšeobecňuješ a po druhé nesúď.
...a po tretie...ma čítaj.

- Konkrétne sa predsa nedá písať...presnejšie povedané - menovať.
- Nesúdim...vravím len na základe určitých poznatkov z reálneho života...a to nespomínam, že na Porade sa objavilo X otázok, ako obísť zákon s tými nákladmi.
- Prisťahovalci a nutné zlo ?
Veď si zober ten malý príklad z tých miest, kde sú Srbi (a podobne), čo prišli za prácou. Obyvatelia tých miest už majú menšie problémy.
Zober si, čo sa deje v Rakúsku, Nemecku, Francúzsku...net je toho plný. Môj adoptívny syn jazdí roky na TIR, čiže videl a aj zažil na vlastné oči...nemám dôvod mu neveriť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Náklady sa využívajú ako sa len dá, ale asi menej, ako kedysi. Neviem posúdiť. Ale veľmi sa čudujem kontrolórom, že si neposvietia viac vydávanie blokov. Už som tu písala, že z cca 10 rešt. prevádzok u nás v okolí, vždy priložia blok iba 2, z mesta všetci, a to aj pri prvej donáške, a nevedia ku komu idú. Mám udávať? To sú také úniky pre štát, a nie iba tu, potom nech sa nesťažujú ľudia na cesty a diaľnice, zdravotníctvo a všetko ostatné.
Určite sa toto dotkne väčšiny čo napíšem, ale na čo idú robiť niekomu štafáž do ulíc, pravda je jednak úplne inde, a pochybujem, že sa niečo zmení. Ilúzie. Keby zažili pohľad z druhej strany, pochopili by. O každé jedno percento voličov je boj. Po voľbách im je všetko jedno, vidia svoje záujmy, vidno to už teraz pri predkladaní zákonov, kto a čo.
Kto si z ulice uvedomuje našu strategickú polohu, hydrológiu a iné súvislosti? Aby onedlho neplakali. A to nehovorím o inej reálnej hrozbe.
Roky vypisujem, že som apolitická, nájsť politika - štátnika s charakterom je unikum, a s právnickou praxou priamo v EU detto.
Niekedy sa dá vybrať fakt iba menšie zlo. Ako si vysvetlíte moje slová, tak si ich vysvetlíte.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Pozrite kto školil J. Kuciaka z Aktuality. sk a kto boli jeho spolupracovníci

http://artur.blog.pravda.sk/2017/06/...ych-novinarov/
http://nadhlad.com/content/zahranicn...-pavla-holcova
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
Nandrolon
jar88 Pozri príspevok
Asi sú zmanipulovaní Šorošom. Ako to tu kade kto prezentuje.
Nie Sorošom, ale ich "modlami" typu Matovič, ktorí burcujú národ a tancujú na hroboch dvoch mladých ľudí...

Kto verí Matovičovi, podľa mňa by sa mal liečiť na psychiatrii. Ozaj, už vyplatil ten milión eur Daňovi, ktorý má nahrávku, kde hlas podobný hlasu podobnému Matovičovmu hreší ??? Či hlas podobný má iba Fico a ostatní už nie?

Do vlády s Matovičom ťažko niekto seriózny pôjde, keď ten bude všetkých povinne nahrávať.
Má toho na rováši viac. Škoda, že som si ho kedysi nenahrala ja.
Keď začínal, a neviem podľa jeho účtovníctva, aké bolo dlhé jeho obdobie začínania, pre neho špeciálne platili zmluvy ústne. A ústne sa neevidujú. Ani vyplácanie v hotovosti.
Zakaždým, keď ho vidím, je mi zle.
Keď som ho videla na kandidátke SaS, som tu napísala, že si pustili k sebe trójskeho koňa. Dobre ich dostal, a postačil mu na to jeho plátok. Akú má prax za sebou? Podobnú Kauflandu.
Takíto ľudia, ak sa dostanú do vlády, tak zbohom.
.
Uvidíme, kam toto všetko dospeje. Mladým želám, aby si, ak sa to bude dať, pripravili skutočne slobodnú a slušnú budúcnosť.
ako si potom vysvetluješ, že napriek tomu, že
fico verejne porušil daňové tajomstvo
kali§ák zneužil naka a nasadil ju naňho
daňový úrad mu robí konrtolu cez 3 roky

nenašli naňho ani máčik makový ??

sú s ficom dohodnutý ?
alebo s dankom ??

skús nám to vysvetliť...dokonči svoju úvahu
Kedy začal vydávať Bratislavsko?
"Od roku 1997 pôsobí ako živnostník. V roku 2002 založil vydavateľstvo regionPRESS, ...".
Neviem. Skúsený človek možno.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pmajap
Pozrite kto školil J. Kuciaka z Aktuality. sk a kto boli jeho spolupracovníci

http://artur.blog.pravda.sk/2017/06/...ych-novinarov/
http://nadhlad.com/content/zahranicn...-pavla-holcova
Podobnosť čisto náhodná s Pentou na Katedre žurnalistiky UK niekoľko semestrov zadarmo.
Nič nie je nikdy zadarmo.
.
Z http://nadhlad.com/content/zahranicn...pavla-holcova:
"Povedzme si niečo o novinárskej praxi a zahraničných sietiach.

"Novinár Kuciak bol začiatočník. Začiatočníci robia vždy najšpinavšie práce. V niektorých oboroch to znamená behať po teréne, ale v prípade politicky slúžiacich novinárov to znamená prijímať všetko, čo im pridelia, urobiť nezáživnú robotu a potom to zverejniť pod svojím menom."

Svätá pravda, plus mi tam chýba aj ísť urobiť nepohodlnú tému, najčastejšie "diskutabilný" rozhovor, aby sa služobne starší neskompromitoval, nepotrebuje robiť chyby na ceste postupu vyššie, až po moderovanie najsledovanejších diskusných relácií, takto potichu po chrbte menej skúseného/ných praxou.
.
Čo sa týka Ficovho prirovnania novinárov, ale mohol by niektorých takto pomenovať ktokoľvek iný s dôkazom od tajných služieb, pretože je nehanebné, neetické voči vlastnému národu vynášať informácie získané cez svoju prácu zahraničiu. V podstate robili platených agentov pod lampou, kde býva najväčšia tma.
Keby vám niekto vynášal chúlostivé informácie z vlastnej rodiny, ako by ste sa s ním vysporiadali, kam by ste ho poslali?
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Korela pozri si ešte tento rozhovor, vrah nebol pre nich cudzí človek a článok je starý, uverejnený pred pár rokmi, toto na ficovcov nesedí

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/z...ezidenta-43418
Naposledy upravil pmajap : 10.03.18 at 19:52
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
v ba bude iba stretnutie na snp...

a kto dopredu tvrdí, že sa to nezvrtne ?
Uvidíme, posúdime.
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...-v-bratislave/
No?
Tak posuď...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pmajap
Korela pozri si ešte tento rozhovor, vrah nebol pre nich cudzí človek a článok je starý, uverejnený pred pár rokmi, toto na ficovcov nesedí
http://nadhlad.com/content/zahranicn...-pavla-holcova
Ty potrebujes odbornu pomoc......akutne....
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
bjuty smis
pmajap
Korela pozri si ešte tento rozhovor, vrah nebol pre nich cudzí človek a článok je starý, uverejnený pred pár rokmi, toto na ficovcov nesedí
http://nadhlad.com/content/zahranicn...-pavla-holcova
Ty potrebujes odbornu pomoc......akutne....
To vobec nie je slepa cesta. A tu som niečo naznačil a nikto nereagoval: http://bit.ly/2p22iBp

Neviem kto to urobil, ale velka väčšina sú vraždy v afekte. A motív?
http://www.tvnoviny.sk/domace/182724...d-na-slovensku
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Toto už nie je len tak.http://bit.ly/2FH8jOb
U nas demonštrácie, v ČR to začne. Čakam kedy sa prida Polsko a Madarsko.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
Bastian
duves
Myslím, že Fico nebol ten tvorca programu. Jeho použili ako politické prikrytie istotami, aby získal voličov. Možno to praskne tak, že sa ľud Slovenska bude diviť, kto všetko bol užívatelom konečných výhod týchto rabovačiek. A ten zoznam geometricky rástol. O rozne mlade poradkyne, tetičky, stryčkov, kamaratov....
Duves, nebol si to ty, čo tu pred pár rokmi vychvaľoval Fica??
Najdi jeden jediný môj príspevok, z takeho obdobia odo mna, kde velebím Fica a SMER a verejne tu na porade sa ospravedlním. Ja si ťa pamätam junačik. Ty si tiež taky typek, čo druheho hned onalepkuje, len čo ma len trochu iny, odlišny nazor. A ten som mal a neznamena, že dnes budeme mat rovnaky.
A koho si to teda velebil?

Alebo aký systém spoločnosti si tu zakaždým potieral, dehonestoval a popieral jeho funkčnosť? Nie práve ten čo Fico, Mečiar, a a a?
Veď to tu predvádzaš aj teraz.
-----------------------------
Vraj Fico nebol tvorca programu, vraj ho použili (zneužili) chudáčika nevinného. Junáčik, ty si si vždy zamieňal príčinu za následok a naopak.
1 2
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88
Alebo aký systém spoločnosti si tu zakaždým potieral, dehonestoval a popieral jeho funkčnosť? Nie práve ten čo Fico, Mečiar, a a a?
starý boľševik si ty. Ak si dobre spomínam, už ti to napísali viacerí. Si presne ten typ, čo po novembri 89 zahodili stranícku knižku a hned boli zorientovaní v trhovom prostredí.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Poprosím vás, vy dvaja: jar88 a Bastian, už máte tie moje príspevky, kde píšem ody na smer a fica? Alebo v zúfalom kopaní už neviete kam kopnúť a napluť, a tak rozdávate zle uvažene nálepkovanie?
Vie to objaviť, alebo nie? Lebo okrem mínuskovania tohoto mojho príspevku sa zrejme k ničomu relevantnému nedopracujete.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
Poprosím vás, vy dvaja: jar88 a Bastian, už máte tie moje príspevky, kde píšem ody na smer a fica? Alebo v zúfalom kopaní už neviete kam kopnúť a napluť, a tak rozdávate zle uvažene nálepkovanie?
Vie to objaviť, alebo nie? Lebo okrem mínuskovania tohoto mojho príspevku sa zrejme k ničomu relevantnému nedopracujete.
Nie je dôležité dokázať, stačí vyvolať všeobecnú mienku a ostatní budú prikyvovať že vedia že si podporovateľ fica. Ak nepľuješ rovnakým smerom tak si proti. Typická Goebels propaganda.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
jar88
Alebo aký systém spoločnosti si tu zakaždým potieral, dehonestoval a popieral jeho funkčnosť? Nie práve ten čo Fico, Mečiar, a a a?
starý boľševik si ty. Ak si dobre spomínam, už ti to napísali viacerí. Si presne ten typ, čo po novembri 89 zahodili stranícku knižku a hned boli zorientovaní v trhovom prostredí.
Počuj junáčik, ja som ťa nijako neonálepkoval, ja som len spomenul, že si rovnako, ako Fico, vždy dehonestoval podnikanie a na druhej strane velebil a propagoval, že "slušní politici" budú dobre nakladať s našimi peniazmi.
Ty si ma naopak onálepkoval, ako bolševika a ešte si sa pri tom aj odvolal (ako na "argument") na predošlé nálepkovanie.
--------------------------
Naviac, čo ti tu ja mám čo hľadať a dokazovať, veď ty sám si tu dal link z roku 2011, kde to deklaruješ. Prečítaj si sám tú tému. Ja som si ju už včera prečítal. Máš to tam čierne na bielom.
---------------------------
Mne ide o názor, o myšlienky a nie o zhadzovanie nejakého duvesa, buchača, misofta a a a
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
duves
Poprosím vás, vy dvaja: jar88 a Bastian, už máte tie moje príspevky, kde píšem ody na smer a fica? Alebo v zúfalom kopaní už neviete kam kopnúť a napluť, a tak rozdávate zle uvažene nálepkovanie?
Vie to objaviť, alebo nie? Lebo okrem mínuskovania tohoto mojho príspevku sa zrejme k ničomu relevantnému nedopracujete.
Nie je dôležité dokázať, stačí vyvolať všeobecnú mienku a ostatní budú prikyvovať že vedia že si podporovateľ fica. Ak nepľuješ rovnakým smerom tak si proti. Typická Goebels propaganda.
Presne tak, práve v tom ste odborníci.
Vy nemusíte nič dokazovať, vám stačí vyvolať, klamať, onálepkovať a následne začať pluvať.
Vám je akosi proti srsti dokončiť debatu. Nikdy ste tu ešte žiadnu tému nedotiahli do konca. Ste obyčajní trolovia.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
duves
Poprosím vás, vy dvaja: jar88 a Bastian, už máte tie moje príspevky, kde píšem ody na smer a fica? Alebo v zúfalom kopaní už neviete kam kopnúť a napluť, a tak rozdávate zle uvažene nálepkovanie?
Vie to objaviť, alebo nie? Lebo okrem mínuskovania tohoto mojho príspevku sa zrejme k ničomu relevantnému nedopracujete.
Nie je dôležité dokázať, stačí vyvolať všeobecnú mienku a ostatní budú prikyvovať že vedia že si podporovateľ fica. Ak nepľuješ rovnakým smerom tak si proti. Typická Goebels propaganda.
Presne tak, práve v tom ste odborníci.
Vy nemusíte nič dokazovať, vám stačí vyvolať, klamať, onálepkovať a následne začať pluvať.
Vám je akosi proti srsti dokončiť debatu. Nikdy ste tu ešte žiadnu tému nedotiahli do konca. Ste obyčajní trolovia.
STÁLE SI TO NEDOKÁZAL zlodej kričí chyťte zlodeja, troll kričí aha toto je troll
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88 Pozri príspevok
Asi sú zmanipulovaní Šorošom. Ako to tu kade kto prezentuje.
Nie Sorošom, ale ich "modlami" typu Matovič, ktorí burcujú národ a tancujú na hroboch dvoch mladých ľudí...

Kto verí Matovičovi, podľa mňa by sa mal liečiť na psychiatrii. Ozaj, už vyplatil ten milión eur Daňovi, ktorý má nahrávku, kde hlas podobný hlasu podobnému Matovičovmu hreší ??? Či hlas podobný má iba Fico a ostatní už nie?

Do vlády s Matovičom ťažko niekto seriózny pôjde, keď ten bude všetkých povinne nahrávať.
Myslím, že práve ty tu najviac tancuješ na ich hroboch.
-------------------------
No a k tomu Matovičovi.
Nebol to práve on, kto začal a to už za čias "politickej korektnosti", nazývať veci a rôzne skutky pravým menom?
Všetci všetko iba akosi zbabelo naznačovali, akože v nejakom nejasnom kontexte, presne tak, ako to tu predvádate aj vy.
Jednoducho, Matovič bol prvý, kto vám začal (aj keď sprosto) otvárať oči.
2 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88
duves
jar88
Alebo aký systém spoločnosti si tu zakaždým potieral, dehonestoval a popieral jeho funkčnosť? Nie práve ten čo Fico, Mečiar, a a a?
starý boľševik si ty. Ak si dobre spomínam, už ti to napísali viacerí. Si presne ten typ, čo po novembri 89 zahodili stranícku knižku a hned boli zorientovaní v trhovom prostredí.
Počuj junáčik, ja som ťa nijako neonálepkoval, ja som len spomenul, že si rovnako, ako Fico, vždy dehonestoval podnikanie a na druhej strane velebil a propagoval, že "slušní politici" budú dobre nakladať s našimi peniazmi.
Ty si ma naopak onálepkoval, ako bolševika a ešte si sa pri tom aj odvolal (ako na "argument") na predošlé nálepkovanie.
--------------------------
Naviac, čo ti tu ja mám čo hľadať a dokazovať, veď ty sám si tu dal link z roku 2011, kde to deklaruješ. Prečítaj si sám tú tému. Ja som si ju už včera prečítal. Máš to tam čierne na bielom.
---------------------------
Mne ide o názor, o myšlienky a nie o zhadzovanie nejakého duvesa, buchača, misofta a a a
Strielaš od pásu. Lenže to je irelevantné, lebo žiadny pás nemáš. Ako starý bolševik fučíš a pomaly sa do dverí nevmestíš.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
duves
Poprosím vás, vy dvaja: jar88 a Bastian, už máte tie moje príspevky, kde píšem ody na smer a fica? Alebo v zúfalom kopaní už neviete kam kopnúť a napluť, a tak rozdávate zle uvažene nálepkovanie?
Vie to objaviť, alebo nie? Lebo okrem mínuskovania tohoto mojho príspevku sa zrejme k ničomu relevantnému nedopracujete.
Nie je dôležité dokázať, stačí vyvolať všeobecnú mienku a ostatní budú prikyvovať že vedia že si podporovateľ fica. Ak nepľuješ rovnakým smerom tak si proti. Typická Goebels propaganda.
Presne tak, práve v tom ste odborníci.
Vy nemusíte nič dokazovať, vám stačí vyvolať, klamať, onálepkovať a následne začať pluvať.
Vám je akosi proti srsti dokončiť debatu. Nikdy ste tu ešte žiadnu tému nedotiahli do konca. Ste obyčajní trolovia.
STÁLE SI TO NEDOKÁZAL zlodej kričí chyťte zlodeja, troll kričí aha toto je troll
Práve ty máš čo spomínať trolov, prezliekačov a zlodejov.
Sám si tu predsa písal, že zamestnávaš slovač za minimálnu mzdu. Veď si ten najhorší vykorisťovateľ a ešte sa pritom vieš vyhovárať na podmienky v štáte a zároveň sa tu vychvaľovať, že ak sa im nepáči, môžu ísť a nemať ani to. Že práve ty ich živíš a nie oni teba.
------------------------------
Pritom naozaj neviem, kedy riadiš to svoje "podnikanie", keď tu nonstop troluješ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať