Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
jar88
duves
jar88
Alebo aký systém spoločnosti si tu zakaždým potieral, dehonestoval a popieral jeho funkčnosť? Nie práve ten čo Fico, Mečiar, a a a?
starý boľševik si ty. Ak si dobre spomínam, už ti to napísali viacerí. Si presne ten typ, čo po novembri 89 zahodili stranícku knižku a hned boli zorientovaní v trhovom prostredí.
Počuj junáčik, ja som ťa nijako neonálepkoval, ja som len spomenul, že si rovnako, ako Fico, vždy dehonestoval podnikanie a na druhej strane velebil a propagoval, že "slušní politici" budú dobre nakladať s našimi peniazmi.
Ty si ma naopak onálepkoval, ako bolševika a ešte si sa pri tom aj odvolal (ako na "argument") na predošlé nálepkovanie.
--------------------------
Naviac, čo ti tu ja mám čo hľadať a dokazovať, veď ty sám si tu dal link z roku 2011, kde to deklaruješ. Prečítaj si sám tú tému. Ja som si ju už včera prečítal. Máš to tam čierne na bielom.
---------------------------
Mne ide o názor, o myšlienky a nie o zhadzovanie nejakého duvesa, buchača, misofta a a a
Strielaš od pásu. Lenže to je irelevantné, lebo žiadny pás nemáš. Ako starý bolševik fučíš a pomaly sa do dverí nevmestíš.
Zas len sprostý pokus o akési nálepkovanie.
No že nám porozprávaj niečo aj o sebe a o svojom pokuse "stať sa politikom".
Ja to tu rozmazávať nebudem.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88;
Počuj junačik, ja som ťa nijako neonalepkoval, ja som len spomenul, že si rovnako, ako Fico, vždy dehonestoval podnikanie....
No daj sem taky link, aby si preukazal to čo tvrdiš. Ak nemas, indikujem u teba na dialku nezvratne zmeny v tvojej osobnosti a to je diagnoza. Patríš do rúk chlapcom v bielych plášťoch. Ideálne Dr.Chocholouškovi.

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Vtaka poznas po peri, cloveka po reci....
Ked tu niekto 10 rokov trieska bolsevicke spinavosti a cituje kapital, nech sa necuduje, ze je zaskatulkovany....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
pavol54
jar88
pavol54
duves
Poprosím vás, vy dvaja: jar88 a Bastian, už máte tie moje príspevky, kde píšem ody na smer a fica? Alebo v zúfalom kopaní už neviete kam kopnúť a napluť, a tak rozdávate zle uvažene nálepkovanie?
Vie to objaviť, alebo nie? Lebo okrem mínuskovania tohoto mojho príspevku sa zrejme k ničomu relevantnému nedopracujete.
Nie je dôležité dokázať, stačí vyvolať všeobecnú mienku a ostatní budú prikyvovať že vedia že si podporovateľ fica. Ak nepľuješ rovnakým smerom tak si proti. Typická Goebels propaganda.
Presne tak, práve v tom ste odborníci.
Vy nemusíte nič dokazovať, vám stačí vyvolať, klamať, onálepkovať a následne začať pluvať.
Vám je akosi proti srsti dokončiť debatu. Nikdy ste tu ešte žiadnu tému nedotiahli do konca. Ste obyčajní trolovia.
STÁLE SI TO NEDOKÁZAL zlodej kričí chyťte zlodeja, troll kričí aha toto je troll
Práve ty máš čo spomínať trolov, prezliekačov a zlodejov.
Sám si tu predsa písal, že zamestnávaš slovač za minimálnu mzdu. Veď si ten najhorší vykorisťovateľ a ešte sa pritom vieš vyhovárať na podmienky v štáte a zároveň sa tu vychvaľovať, že ak sa im nepáči, môžu ísť a nemať ani to. Že práve ty ich živíš a nie oni teba.
------------------------------
Pritom naozaj neviem, kedy riadiš to svoje "podnikanie", keď tu nonstop troluješ.
Na eu tu nadava, ale eurofondy cica jak ciciak
Na kapitalistov nadava, ale chudakom dava minimalku

Cista schyza ten....ony...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
pavol54
jar88
pavol54
duves
Poprosím vás, vy dvaja: jar88 a Bastian, už máte tie moje príspevky, kde píšem ody na smer a fica? Alebo v zúfalom kopaní už neviete kam kopnúť a napluť, a tak rozdávate zle uvažene nálepkovanie?
Vie to objaviť, alebo nie? Lebo okrem mínuskovania tohoto mojho príspevku sa zrejme k ničomu relevantnému nedopracujete.
Nie je dôležité dokázať, stačí vyvolať všeobecnú mienku a ostatní budú prikyvovať že vedia že si podporovateľ fica. Ak nepľuješ rovnakým smerom tak si proti. Typická Goebels propaganda.
Presne tak, práve v tom ste odborníci.
Vy nemusíte nič dokazovať, vám stačí vyvolať, klamať, onálepkovať a následne začať pluvať.
Vám je akosi proti srsti dokončiť debatu. Nikdy ste tu ešte žiadnu tému nedotiahli do konca. Ste obyčajní trolovia.
STÁLE SI TO NEDOKÁZAL zlodej kričí chyťte zlodeja, troll kričí aha toto je troll
Práve ty máš čo spomínať trolov, prezliekačov a zlodejov.
Sám si tu predsa písal, že zamestnávaš slovač za minimálnu mzdu. Veď si ten najhorší vykorisťovateľ a ešte sa pritom vieš vyhovárať na podmienky v štáte a zároveň sa tu vychvaľovať, že ak sa im nepáči, môžu ísť a nemať ani to. Že práve ty ich živíš a nie oni teba.
------------------------------
Pritom naozaj neviem, kedy riadiš to svoje "podnikanie", keď tu nonstop troluješ.
Na eu tu nadava, ale eurofondy cica jak ciciak
Na kapitalistov nadava, ale chudakom dava minimalku

Cista schyza ten....ony...
Ešte som ani nenapísal, ako sa tu vyjadroval o jeho čerpaní eurofondov.
Vraj požiada a agentúra mu vyplatí.
Pritom je všeobecne známe, že sa automaticky platí vopred 50 až 70% "keš", na ruku a až následne sa inkasuje na účet.
To znamená, že ak pavol54 dostáva, jasné že musí aj dávať.
Jednoducho slušný a naozaj morálne založený pán.
------------------------
Ak by dostával plnú dotáciu, mal by pre zamestnancov aj na ich plnú mzdu. Nemusel by ich nechávať na minimálke.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa tu spýtam, kde sme všetci boli v minulosti, keď žijeme v tejto prítomnosti? Hlavne keď sa nekresťansky privatizovalo a Bastián by najradšej videl sprivatizované všetko, ešte možno aj vzduch.
Mladší ak nič iné verejnými protestmi nedosiahnu, tak sa aspoň naučia chodiť do ulíc rovnako ako na západe a nebudú donekonečna vyčkávať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
v ba bude iba stretnutie na snp...

a kto dopredu tvrdí, že sa to nezvrtne ?
Uvidíme, posúdime.
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...-v-bratislave/
No?
Tak posuď...
Nechápem, však všetci vidíme ako to našťastie dopadlo. Pár provokatérov, davová psychóza a mohlo sa to skončiť aj inak. To sa mi dá uznať. Ja zásadne do davu nechodím.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Téma sa vyparila ... http://www.porada.sk/t306512-zlyhal-...c-nedialo.html
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Na portáli svietila v noci jedna z reštaurácií, ktorá mala mať dávno zavreté, tak som klikla a dobre sa pobavila, včera si predĺžila otváracie hodiny na nonstop!!! O nedlho to samozrejme stiahli. Čo si niektorí ľudia mysleli, že vláda padne a bude sa oslavovať alebo čo? Toto je nad moje chápanie.
Ďalšia pretiahla do tretej, o druhej ešte mali otvorené. Ktovie ako žilo mesto.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zrejme vám asi neušlo
https://www.cas.sk/clanok/667183/vik...e-24.c.x...A.1
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Skoro ušlo...ledva som dobehol...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Na portáli svietila v noci jedna z reštaurácií, ktorá mala mať dávno zavreté, tak som klikla a dobre sa pobavila, včera si predĺžila otváracie hodiny na nonstop!!! O nedlho to samozrejme stiahli. Čo si niektorí ľudia mysleli, že vláda padne a bude sa oslavovať alebo čo? Toto je nad moje chápanie.
Ďalšia pretiahla do tretej, o druhej ešte mali otvorené. Ktovie ako žilo mesto.
Ááále..... no tááák.... šak zaňuchali kšeft.... nič iné v tom nie je......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Urobili sme si dnes výlet do Poľska a v obchode s látkami sme pri platení dostali kalendárik kde už boli vyznačené "zatvorené" nedele.
Toto mi svieti na FB, na trhu sme neboli.
V nedeľu 11.marca vstupuje v Poľsku po prvýkrát do platnosti zákaz nedeľného predaja. Podľa tohto zákona budú počas 39 nedieľ v roku 2018 veľké obchody a obchodné centrá zatvorené. Nedeľného jarmoku spojeného s autoburzou v NOVEJ TRŽNICI v Nowom Targu sa toto obmedzenie netýka - bude naďalej v tradičných časoch od 7:00 do 14:00.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
korela
buchač
Nandrolon
ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
Podnikatelia sú VŽDY radi, keď môžu ojebabrať...a to každého. Počnúc zamestnancom a končiac berňákom.
...ešte aj sracáky a špáradlá pre domácu spotrebu si nechávajú preplatiť.
Po prvé, čo zovšeobecňuješ a po druhé nesúď.
- Nesúdim...vravím len na základe určitých poznatkov z reálneho života...a to nespomínam, že na Porade sa objavilo X otázok, ako obísť zákon s tými nákladmi.
Názorná ukážka, ako sa odrbáva.

http://www.porada.sk/t306539-pocitac...kladov-ju.html
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
buchač
korela
buchač
Nandrolon
ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
Podnikatelia sú VŽDY radi, keď môžu ojebabrať...a to každého. Počnúc zamestnancom a končiac berňákom.
...ešte aj sracáky a špáradlá pre domácu spotrebu si nechávajú preplatiť.
Po prvé, čo zovšeobecňuješ a po druhé nesúď.
- Nesúdim...vravím len na základe určitých poznatkov z reálneho života...a to nespomínam, že na Porade sa objavilo X otázok, ako obísť zákon s tými nákladmi.
Názorná ukážka, ako sa odrbáva.

http://www.porada.sk/t306539-pocitac...kladov-ju.html
.

Názorná ukážka, ako dokážeš prekrúcať obsah príspevkov. Ide Veľká noc, môžeš sa realizovať na šibákoch dovtedy.

Pôvodné príspevky, každý pochopí, že som nereagovala na podnikateľov a ich náklady, ale na tvoje vyjadrenie k Bratislavčanom a zlo. Prečo vytrhávaš veci z kontextu?

korela
buchač
Nandrolon
ak tu pustíme robotníkov z 3. krajín, pracovná sila zlacnie. Podnikatelia budú iba radi.
Podnikatelia sú VŽDY radi, keď môžu ojebabrať...a to každého. Počnúc zamestnancom a končiac berňákom.
...ešte aj sracáky a špáradlá pre domácu spotrebu si nechávajú preplatiť.

Čo je dobré na tých robotníkoch ? Len to jedno...že blaváci a okolie tých montážnych fabrík budú inak nadávať....a oveľa viac. Lebo za takýmito prisťahovalcami prichádza aj nutné zlo...ich zlo.
Po prvé, čo zovšeobecňuješ a po druhé nesúď.
.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Korela dala som tam správny link...aj tu je
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/z...ezidenta-43418
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela

Názorná ukážka, ako dokážeš prekrúcať obsah príspevkov. Ide Veľká noc, môžeš sa realizovať na šibákoch dovtedy.

Pôvodné príspevky, každý pochopí, že som nereagovala na podnikateľov a ich náklady, ale na tvoje vyjadrenie k Bratislavčanom a zlo. Prečo vytrhávaš veci z kontextu?
Názorná ukážka nepochopenia...Tvojho.
Nebudem predsa dávať príspevky za príspevkom kvôli jednej vete...čo (povedzme) ty považuješ za vytrhnutie.
Nebudem citovať príspevky, ktoré citujú iné...a tak furt dokola. A následne urvem len jedno-dve slová.

Ty si reagovala týmto " Po prvé, čo zovšeobecňuješ a po druhé nesúď." ...na moje vyjadrenie ohľadom podnikateľov.
Tí blaváci boli spomenutí v druhom odstavci, dokonca oddelenom medzerou...tak mi tu nevešaj bulíky ohľadom prekrúcania.

...prečítaj ešte raz, následne si urob prestávku...môžeš nejaké vajcá vymaľovať, šak Veľká noc ide....potom si daj repete v čítaní, ale nazabudni prečistiť škulky.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pmajap
Korela dala som tam správny link...aj tu je
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/z...ezidenta-43418
V piatok v HN novinach bola tiež verzia o tom, že to nemusela byť ukladná vražda.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Šimečka o Sorošovi
https://www.casopis-sifra.cz/sokujic...ra-neporazili/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať