Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Lebo na námestiach sa dajú zlé veci povaliť. Ale len vo vláde a parlamente sa dajú dobré veci postaviť.
tento Beblavy ešte može byť ta posledná slamka
https://komentare.hnonline.sk/koment...a-co-ju-vymeni
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Sa naseriem a zdrhnem do Ruska ak bude najhorsie, mam tam zopar priatelov, takze myslim, ze mam kam ist. Este by sa mozno naslo zopar aj inych krajin na svete, kde by sa dalo v pohode zit, len v niektorych je problem s jazykovou barierou, to uz by som musel byt naozaj prinuteny, aby som sa zacal ucit na stare kolena celkom odlisny jazyk... Australia by mohla byt v pohode, nebyt tam tych krokodilov, budem musiet zacat o tom uvazovat.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misomiso
Nandrolon
pmajap
duves
Ak zmena, tak jedine prostredníctvom volieb.
http://www.noveslovo.sk/c/Vrazda_nov...strukcia_statu
duves predčasné voľby vyhrá smer, potom kotlebovci, sas, oľano,most možno tam bude aj sns, ale ani jedni nezostavia vládu, nastúpi prezidentský systém, všetko v súlade s ústavou, ak vzniknú nepokoje , čo budú a intenzívne, vyhlásia stanné právo a viac sa voliť dlho nebude.
Neverím ficovcom, ale ani kiskovcom, nevidím tak čestného človeka, ktorému záleží viac na Slovensku ako na peniazoch.
1. Smer bude mať najviac %, nad 20% - tí jeho voliči nevymrú od rána do večera a vzhľadom na odborné vyjadrenia typu Matovič a Nicholsonová sa voličská základňa môže ešte rozrásť, prípadne aspoň nahradí ten úbytok, ktorý pochopiteľne Smer bude mať
2. Nikto iný 20% nepresiahne
3. SAS, OĽANO, SME rodina, budú na tom +- rovnako, ešte sa tam možno vopchá KDH
4. Smer nebude schopný zostaviť vládu, prezident bude za to, aby tu vládla terajšia opozícia, aj keby mala byť zložená z 6-tich strán /okrem ĽSNS/, nakoľko aj on sám sympatizuje s opozíciou, tak nie je pre neho problém to z úzadia prezidentského úradu spolu so
sorošovskými radcami riadiť. Koniec koncom práve kvôli opozícii je prezident, nikto iný ho nepodporoval
5. Uvidíme ako to tu bude, slováci na občiansku vojnu nie sú dobre vyzbrojení strelnými zbraňami.

Jedno ma ale teší, že slniečkári nebudú mať vo voľbách výrazne viac %, preto "utrú huby". Zlepenec 5+ strán sa z dlhodobého hľadiska neosvedčí, stále budú vnútorné rozbroje a republika bude zaostávať.
6. Výsledok? Pracujúci sa budú mať rovnako, jedni hore od korýt odídu a druhí "hladní" prídu. Peniaze z rozpočtu budú naďalej utekať kade tade.
Ano, presne tak, iba si zabudol spomenut, ze sem zacnu prudit migranti, ze zacne SR davat ovela viac na zbrojenie a pod. No tiez nie su veci, ktore by neovplyvnovali zivotnu uroven beznych ludi. Samozrejme, ze nas to vsetkych zasiahne.
Nedá sa všetko obsiahnuť v jednom príspevku. Na zbrojenie a služby s ním spojené pôjde tým viac peňazí, čím viac budú masy ľudí nespokojné.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nehovoriac o školstve...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
Lebo na námestiach sa dajú zlé veci povaliť. Ale len vo vláde a parlamente sa dajú dobré veci postaviť.
tento Beblavy ešte može byť ta posledná slamka
https://komentare.hnonline.sk/koment...a-co-ju-vymeni
Veď ten sa už s otcom mal tú česť predviesť...
Alebo už dá čestné pionierske, že už nebude tunelovať v prípade ak by bol pri moci?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misomiso
Sa naseriem a zdrhnem do Ruska ak bude najhorsie, mam tam zopar priatelov, takze myslim, ze mam kam ist. Este by sa mozno naslo zopar aj inych krajin na svete, kde by sa dalo v pohode zit, len v niektorych je problem s jazykovou barierou, to uz by som musel byt naozaj prinuteny, aby som sa zacal ucit na stare kolena celkom odlisny jazyk... Australia by mohla byt v pohode, nebyt tam tych krokodilov, budem musiet zacat o tom uvazovat.
To Rusko ti vyhovárať nebudem. Fasa nápad.
No a ak by tu bolo ozaj najhoršie (akási demokracia), mohol by si si tam pozvať aj ostatných tebe podobných.
-------------------------------
Veď penziu, rovnako ako výsluhu by tam zamenili za rublíky a sú tam z nich boháči. Čosi ako Nemec na slovensku.
PS:
Ty naozaj po dnešný deň nechápeš, prečo sme tu mali Fica a Mečiara?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

No že daj jednu z tých krajín, kde by sa dalo v pohode žiť.
----------------
Teda bez tých krokodílov a napríklad aj panterov, púm, tigrov, žralokov a škorpiónov, hadov a pavúkov a tak podobne.
1 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88
Teda bez tých krokodílov a napríklad aj panterov, púm, tigrov, žralokov a škorpiónov, hadov a pavúkov a tak podobne.
Ale aby to bolo bez teba, aby si neotravoval slušných a vzdelaných ludí na fórach.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
Lebo na námestiach sa dajú zlé veci povaliť. Ale len vo vláde a parlamente sa dajú dobré veci postaviť.
tento Beblavy ešte može byť ta posledná slamka
https://komentare.hnonline.sk/koment...a-co-ju-vymeni
A to v akom smere? Teraz bude on tvorcom tej tretej vlny mečiarizmu?
Tretia vlna mečiarizmu
Okrem slušnosti a odhodlanosti však potrebujeme aj odbornosť, lebo problémom Slovenska nie sú len Robert Fico s Robertom Kaliňákom. Fico bol nástupcom Vladimíra Mečiara a veľa od neho prebral. Ak zásadne nezmeníme systém, príde ďalší ficomečiar a s miernou obmenou pôjde rovnako ďalej.

Politické strany, polícia, štátna správa, ale aj médiá – toto všetko potrebuje personálnu očistu, ale najmä systémovú zmenu, ktorá zabráni komukoľvek privlastniť si štát. Aj keď to niekedy znie dobre, štát nemôže byť nástroj podnikania a nemá byť spravovaný ako biznis. Za 25 rokov od vzniku samostatného Slovenska sa toho udialo dosť. Poučme sa tentoraz dôsledne, aby sme o 10 rokov nebojovali s treťou vlnou mečiarizmu.
Myslím, že som nič neprehliadol, ale akosi som sa od neho nedozvedel o akej to systémovej zmene vlastne uvažuje.
V čom asi môže spočívať tá mierna obmena systému? Že by v nejakom miernom znížení daní a odvodov? Napríklad o pol percenta?
Aká že systémová zmena zabraňuje privlastniť si štát? To myslí návrat k rešpektovaniu našej ústavy a zmene všetkých zákonov? Asi nie. Skôr to bude len v rovine zmeny nimi používanej rétoriky a v spravodlivejšom prerozdeľovaní. To znamená, nenahráme to starým harcovníkom, ale staronovým a prípadne aj niečo úplne novým. Rozumej našim.
------------------------------------------
Tak sa mi zdá, že našim voličom to bude stačiť a za pár rokov tu budeme mať štvrtú vlnu mečiarizmu.
Slovač je už raz taká. Slovač nestojí o svoje, Slovač potrebuje to iné, cudzie.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Dnes je to tu s tym šorošom nejake slabe....
Nespite!
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
jar88
Teda bez tých krokodílov a napríklad aj panterov, púm, tigrov, žralokov a škorpiónov, hadov a pavúkov a tak podobne.
Ale aby to bolo bez teba, aby si neotravoval slušných a vzdelaných ludí na fórach.
Slušných a vzdelaných?
To akože teba, ktorý ešte stále verí na Soroša a na peniaze zo vzduchu?
Čítal som veľa konšpiračných vebov, na ktoré si sa odvolával, ale že by to prispelo k mojej vzdelanosti som zatiaľ nepostrehol. Jediné, čo som tam získal, je vedomosť, že je mnoho sprostostí, ale pravda iba jedna.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Dnes je to tu s tym šorošom nejake slabe....
Nespite!
Už som mu ho tam dal.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
bjuty smis
Dnes je to tu s tym šorošom nejake slabe....
Nespite!
Už som mu ho tam dal.
Že sa nehanbíš! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Akurat zrebovali maturitne temy...

A načo je sloboda,ak nie na to, aby si sa angažoval?


Tie 18 r. decka to daju iste lepsie,ako šoros- slnieckarskofobi tu z dišputy..
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Akurat zrebovali maturitne temy...

A načo je sloboda,ak nie na to, aby si sa angažoval?


Tie 18 r. decka to daju iste lepsie,ako šoros- slnieckarskofobi tu z dišputy..
Ale ste nasratí, keď vám tu poukáže niekto na Soroša.
Keď som videl minule Galka ako zosmiešňuje ľudí spomínajúcich Soroša, tak práve vtedy u mňa prerazil dno. Normálne mu mal niekto aspoň do FB napísať, že nech si priloží k hlave nejakú 88 ročnú pištoľ a stlačí spúšť, však hádam sa nebude takého šrotu hrdzavého ešte báť :-))) Len ten pochopí túto vetu, kto videl tú tlačovku na TA3. Dopredu uvádzam, že vysvetľovať to tu nejdem.

Ale som rád, že Soroš má už 88 rokov. Lebo tie organizácie budú ešte zotrvačnosťou po jeho smrti pokračovať, ale pomaličky pôjdu do stratena. Samospád vždy funguje iba určité obdobie, nikdy nie nekonečno.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
No v oblasti obhliadania sa čaká na kolosálny prús**,pretože inak to dopadnúť nemôže.Pozrite stránky UDZS vo Vašej lokalite,kto je vypísaný na obhliadky a posúdte sami čo je to za fraška.No a na vine budú lekári,kto iný,že ano.
Viď vyššie,čo som spomínal pri reakcii na Miluš. Presne to som spomenul, ten UDZS.

Blavácki znalci si vydupali, aby na tie obhliadky chodili len oni.
Ide o to, že do tej doby každý lekár posielal vzorky na ich pitevňu...a oni proste nestíhali makať.

A to, čo spomínajú ostatní...že forenzné dôkazy ?
Šak lekár (a to každý) zhodnotí strelné usmrtenie v podstate na prvý pohľad. Jedine, ak by páchateľ svoju obeť najprv otrávil jedom a potom picol.
Aké forenzné dôkazy by znalec chcel ? Príde zhodnotí a ide na pitevňu...lebo na mieste činu by len zavadzal.

Otázka.
Prečo nechodia súdny znalci ku dopravným nehodám, prípadne k (nazvem obyčajným) úmrtiam...?
Lebo medveď...???


...a nie, nie som lekár ...ja si len tak uvažujem nad konaním daného znalca, o nič iné nejde.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A je to tu : https://www.cas.sk/clanok/668533/ant...zenu-pred-sud/
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Jedna lastovička jar nerobí.
Lebo by ma zaujimalo, kolko takych tu na slovensku kradne a robí kriminalitu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a čo takéé ???

Že Nový čas vydal MIMORIADNU SPRÁVU ?
Pche...obsah o dvoch veciach.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis
Akurat zrebovali maturitne temy...

A načo je sloboda,ak nie na to, aby si sa angažoval?


Tie 18 r. decka to daju iste lepsie,ako šoros- slnieckarskofobi tu z dišputy..
Ale ste nasratí, keď vám tu poukáže niekto na Soroša.
Keď som videl minule Galka ako zosmiešňuje ľudí spomínajúcich Soroša, tak práve vtedy u mňa prerazil dno. Normálne mu mal niekto aspoň do FB napísať, že nech si priloží k hlave nejakú 88 ročnú pištoľ a stlačí spúšť, však hádam sa nebude takého šrotu hrdzavého ešte báť :-))) Len ten pochopí túto vetu, kto videl tú tlačovku na TA3. Dopredu uvádzam, že vysvetľovať to tu nejdem.

Ale som rád, že Soroš má už 88 rokov. Lebo tie organizácie budú ešte zotrvačnosťou po jeho smrti pokračovať, ale pomaličky pôjdu do stratena. Samospád vždy funguje iba určité obdobie, nikdy nie nekonečno.
Aj keď neviem o kom si myslíš, že je nasratý, spýtam ťa sa prečo?
Prečo si myslíš, že to niekoho vie nasrať.
-----------------------------------------
Ja osobne nejakého Soroša nemusím, ale ak dáva vlastné peniaze bezvýznamným ľuďom (bezvýznamných v tom zmysle, že nemajú peniaze na presadenie svojich myšlienok a nápadov) a tým im umožní nejako sa v spoločnosti presadiť, tak to považujem iba za dobré.
Pritom naozaj nezáleží na tom, čo si ľudia, ako ty o tom myslia. Dokonca je vedľajšie a nezaujímavé aj to, čo si o tom píše nejaký novinár, vláda, alebo aj planetárna vláda.
Ak tá činnosť mimovládky nieje trestná, je vždy len užitočná. Tak že nasratý môžeš byť len ty.
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať