Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
bjuty smis
akurát sa venujem svojmu pravidelnému sobotnajšiemu čítaniu ústavy...
vidím, že tu spomínate kapitááňa....


udrelo mi do očí

T r e t í o d d i e l
Politické práva
Čl. 26
(1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
(2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo
iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez
ohľadu na hranice štátu.


to opozícia nepozná ústavu ?
prečo si nechali kapitáňom odňať toto ústavné právo ??
predpokladám, že sa obrátili na ÚS
http://www.teraz.sk/slovensko/opozic...24-clanok.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
akurát sa venujem svojmu pravidelnému sobotnajšiemu čítaniu ústavy...
Dnes čítaš Ústavu SR. Zajtra bude na programe Biblia.
Otázka ..." kedy čítaš Kapitál a kedy Korán ? "
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

32reny
misoft


Omyl - nenosí...... ale má kvéra, pílku, sekerku a aj nožík....

Šťastie , že nemá aj buchar !
Bacha.... lebo aj ten si vie zohnať.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

mari2x

A rozmýšľať si ešte neskúšala ?

Napríklad o diaľničnom prepojení BA - KE do roku 2023 (cez BP a Miskolc ! )
Hmmm.... ja si matne spomínam, že sa kedysi vravelo o "prepojení" KE-BA diaľnicou v roku 2010.... a tiež sa mi marí, že to boli Hranaté slová.... i lóve by sa našli, i sa našli, ale akosi sa rozplynuli do nenávratna v Širokom vrecku a iných mechoch....
Slovensko bude rado (i jeho občania) ak toto prepojenie bude nie cez Magyarország v 2023, ale (možno) popod Tatry okolo Váhu v roku 2050... (i to je odVážny odhad ).
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
mari2x

A rozmýšľať si ešte neskúšala ?

Napríklad o diaľničnom prepojení BA - KE do roku 2023 (cez BP a Miskolc ! )
Hmmm.... ja si matne spomínam, že sa kedysi vravelo o "prepojení" KE-BA diaľnicou v roku 2010.... a tiež sa mi marí, že to boli Hranaté slová.... i lóve by sa našli, i sa našli, ale akosi sa rozplynuli do nenávratna v Širokom vrecku a iných mechoch....
Slovensko bude rado (i jeho občania) ak toto prepojenie bude nie cez Magyarország v 2023, ale (možno) popod Tatry okolo Váhu v roku 2050... (i to je odVážny odhad ).
ale si rozpomeň že prvý do povedal Prokopovič dzurindov koník a fico to hrdinsky opakoval
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
Komu nestačia 4 správy za 24 hodín?
* NBÚ preverí, ako sa mohla Trošková dostať k Merkelovej
* Vadalovci a Rodovci dostali od štátu agrodotácie za 68 miliónov eur
* Státisíce eur pre Vadalu išli cez Troškovú, banka to hlásila polícii
* Bugár priznal stretnutie s Kočnerom na Maldivách
Rád by som videl tú štruktúru dotácií
sú priame na ktoré má každý nárok (podľa výmery) aj keby bol z Nemecka či z marsu
a projektové, ich priznanie je špinavosť, pretože projekt sa musí vypracovať, nechať schváliť, mať vlastné (možno aj mafiánske) prachy na výstavbu a po kontrole úhrada 40 - 50% ceny
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
akurát sa venujem svojmu pravidelnému sobotnajšiemu čítaniu ústavy...
Dnes čítaš Ústavu SR. Zajtra bude na programe Biblia.
Otázka ..." kedy čítaš Kapitál a kedy Korán ? "
kapitál som čítal...nie celý, len výňatky...
bibliu som skúšal, ale to som mal len cca 20 rokov a nedal som to.., ale mám v pláne
korán asi nie.....

ale jar stále tvrdí, že základ je ústava ))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
akurát sa venujem svojmu pravidelnému sobotnajšiemu čítaniu ústavy...
Dnes čítaš Ústavu SR. Zajtra bude na programe Biblia.
Otázka ..." kedy čítaš Kapitál a kedy Korán ? "
Keby 70% kresťanov tejto republiky poznalo "desatoro" a aj ich v živote dodržiavalo od prvého až po posledného človeka, bola by balada u nás žiť A tých 30% by už bolo nejak presvedčených k správnemu chovaniu. lebo okrem prvých troch, platia pre každého, alebo nie?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
romana147
buchač
Nandrolon
Vaskému je zrejme všetko jedno, hlavne že má tie pridrbané pesničky a alkohol, a Daňo - biely kôň, má zrejme niekoho silného za sebou.
To nie je novinárčina, to je provokovanie, ale zase na druhej strane častokrát dáva správne a pravdivé otázky na telo.
Daňo má poriadnu ohlávku na hlave.
Koľko dlhuje štátu, je tiež na úvahu.

Aj správne otázky na telo sa dajú položiť slušne.
Na slušne kladené otázky prestal Fico odpovedať už na jeseň.

Teraz zaviedli svetovú novinku :

Tlačovka s otočkou :
.
- vytlačí zo seba to svoje (najčastejšie klamstvo)
- otočí sa
- odíde
Osobne by som radšej zvládla takýto prístup, ako počúvať niekoho iného pol hodiny, s trikrát zopakovaným textom, grafmi, ... a po boku s celou svätou perepúťou. Kde máte istotu, že práve ten vám hovorí pravdu?
Nič si z toho nerob.
Stale je vas 20%......
Ty by si si mal pamätať, že som sa posledných volieb po prvýkrát nezúčastnila, už nemienim voliť menšie zlo, a odpísal si mi, že som urobila chybu. Mng nechodí k voľbám vôbec po 89. Jedno dieťa je v tomto po tatovi, druhé chodilo so mnou. Tak kde máš so mnou problém, čo sa týka náklonnosti k tejto strane?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Čo znamená využívať všetky ústavné právomoci hlavy štátu? V skutočnosti Kiska Pellegrinimu hrozí, že ak bude ministrom vnútra niekto nedôveryhodný alebo príliš spätý so Smerom, zoberie mu poverenie na zostavenie vlády.

https://dennikn.sk/1067071/kiska-hro...-tape/?ref=mpm

môže sa bolševická špina šklabiť....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
korela
romana147
buchač
Nandrolon
Vaskému je zrejme všetko jedno, hlavne že má tie pridrbané pesničky a alkohol, a Daňo - biely kôň, má zrejme niekoho silného za sebou.
To nie je novinárčina, to je provokovanie, ale zase na druhej strane častokrát dáva správne a pravdivé otázky na telo.
Daňo má poriadnu ohlávku na hlave.
Koľko dlhuje štátu, je tiež na úvahu.

Aj správne otázky na telo sa dajú položiť slušne.
Na slušne kladené otázky prestal Fico odpovedať už na jeseň.

Teraz zaviedli svetovú novinku :

Tlačovka s otočkou :
.
- vytlačí zo seba to svoje (najčastejšie klamstvo)
- otočí sa
- odíde
Osobne by som radšej zvládla takýto prístup, ako počúvať niekoho iného pol hodiny, s trikrát zopakovaným textom, grafmi, ... a po boku s celou svätou perepúťou. Kde máte istotu, že práve ten vám hovorí pravdu?
Nič si z toho nerob.
Stale je vas 20%......
Ty by si si mal pamätať, že som sa posledných volieb po prvýkrát nezúčastnila, už nemienim voliť menšie zlo, a odpísal si mi, že som urobila chybu. Mng nechodí k voľbám vôbec po 89. Jedno dieťa je v tomto po tatovi, druhé chodilo so mnou. Tak kde máš so mnou problém, čo sa týka náklonnosti k tejto strane?
s tebou nemám najmenší problém
len s niektorými tvojmi názormi.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
bjuty smis
korela
romana147
buchač
Nandrolon
Vaskému je zrejme všetko jedno, hlavne že má tie pridrbané pesničky a alkohol, a Daňo - biely kôň, má zrejme niekoho silného za sebou.
To nie je novinárčina, to je provokovanie, ale zase na druhej strane častokrát dáva správne a pravdivé otázky na telo.
Daňo má poriadnu ohlávku na hlave.
Koľko dlhuje štátu, je tiež na úvahu.

Aj správne otázky na telo sa dajú položiť slušne.
Na slušne kladené otázky prestal Fico odpovedať už na jeseň.

Teraz zaviedli svetovú novinku :

Tlačovka s otočkou :
.
- vytlačí zo seba to svoje (najčastejšie klamstvo)
- otočí sa
- odíde
Osobne by som radšej zvládla takýto prístup, ako počúvať niekoho iného pol hodiny, s trikrát zopakovaným textom, grafmi, ... a po boku s celou svätou perepúťou. Kde máte istotu, že práve ten vám hovorí pravdu?
Nič si z toho nerob.
Stale je vas 20%......
Ty by si si mal pamätať, že som sa posledných volieb po prvýkrát nezúčastnila, už nemienim voliť menšie zlo, a odpísal si mi, že som urobila chybu. Mng nechodí k voľbám vôbec po 89. Jedno dieťa je v tomto po tatovi, druhé chodilo so mnou. Tak kde máš so mnou problém, čo sa týka náklonnosti k tejto strane?
kto nepľuje s nami, pľuje proti nám
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

naopak...
jasne som napísal, že iba s niektorými jej názormi...

chod trapošiť naspäť na pravdu,,,,
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
romana147
buchač
Nandrolon
Vaskému je zrejme všetko jedno, hlavne že má tie pridrbané pesničky a alkohol, a Daňo - biely kôň, má zrejme niekoho silného za sebou.
To nie je novinárčina, to je provokovanie, ale zase na druhej strane častokrát dáva správne a pravdivé otázky na telo.
Daňo má poriadnu ohlávku na hlave.
Koľko dlhuje štátu, je tiež na úvahu.

Aj správne otázky na telo sa dajú položiť slušne.
Na slušne kladené otázky prestal Fico odpovedať už na jeseň.

Teraz zaviedli svetovú novinku :

Tlačovka s otočkou :
.
- vytlačí zo seba to svoje (najčastejšie klamstvo)
- otočí sa
- odíde
Osobne by som radšej zvládla takýto prístup, ako počúvať niekoho iného pol hodiny, s trikrát zopakovaným textom, grafmi, ... a po boku s celou svätou perepúťou. Kde máte istotu, že práve ten vám hovorí pravdu?
Pre mínuskárov - Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Redaktor TV Markíza Erik Tomáš: "Do rodného Humenného prichádzam vždy rád!"

Predstavovať redaktora TV Markíza Erika Tomáša by bolo určite zbytočné. Jeho tvár je dostatočne známa na celom Slovensku. Pravidelne sa s nim diváci

23. dec 2003 o 0:00 Ľuboš ONDOVČIN
Písmo:A-|A+0

stretávajú nielen v televíznych novinách, ale aj pri moderovaní obľúbenej relácie Kde bolo, tam bolo. Možno niektorých prekvapí informácia, že Erik je pôvodom Zemplínčan, rodák z Humenného. Aj keď v Bratislave pracuje a žije už 10 rokov, do rodného kraja sa vracia vždy rád. O spomienkach na detské roky prežité v rodnom meste začal aj náš rozhovor.

Erik, ak sa vrátite v spomienkach do detských čias, na ktorú udalosť, alebo zážitok spomínate najradšej?

"Zážitkov je veľa. Ale niekedy rozmýšľam nad prvým momentom v živote, ktorý si pamätám. Boli sme s rodinou v Tatrách, ja som mal narodeniny. Mama mi povedala, že mám tri roky a ja som sa cítil dôležito."

Akým ste boli ako dieťa?

"Rozmaznané a roztopašné. Žiaden anjelik."

Študentské časy...

"Samozrejme, najkrajšia etapa života, teda aspoň doteraz. Dospel som a život mi začal veľmi chutiť."

Kedy a ako ste sa dostali k práci televízneho redaktora?

"Po skončení vysokej školy som dostal ponuku pracovať v Slovenskom rozhlase. Konkrétne v spravodajstve Rádia Regina (štvrtý okruh rozhlasu). Vydržal som tam polroka a veľa sa naučil. Potom už nasledovala TV Markíza. Jednoducho som po voľbách 1998 zdvihol telefón a opýtal sa, či ma nepotrebujú. Po dvoch testovacích týždňoch bola ruka v rukáve. Trvá to už 5 rokov."

Čítajte viac: https://dolnyzemplin.korzar.sme.sk/c...#ixzz5A1l2aK00
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pozerám (skôr počúvam) správy.
Rusi tvrdia, že látka, ktorou v Londýne otrávili ex-špióna, môže pochádzať aj zo Slovenska.
A pritom látka bola vyvinutá u nich a takéto istotne nerozdávali ako lentilky kadekomu...
Takže je lepšie sa vyhovárať na iných - tých, ktorí sa "oddelili" od nich.... typické pre nich....
https://en.wikipedia.org/wiki/Novichok_agent
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Redaktor TV Markíza Erik Tomáš: "Do rodného Humenného prichádzam vždy rád!"
.......
Čítajte viac: https://dolnyzemplin.korzar.sme.sk/c...#ixzz5A1l2aK00
Hehehe...ale aké "prekvapenie". Zatvorená diskusia o niečom svedčí.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1521319074772.jpg  
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Pozerám (skôr počúvam) správy.
Rusi tvrdia, že látka, ktorou v Londýne otrávili ex-špióna, môže pochádzať aj zo Slovenska.
A pritom látka bola vyvinutá u nich a takéto istotne nerozdávali ako lentilky kadekomu...
Takže je lepšie sa vyhovárať na iných - tých, ktorí sa "oddelili" od nich.... typické pre nich....
https://en.wikipedia.org/wiki/Novichok_agent
alebo aj v pojazdných laboratóriách v Iraku, ktoré objavila britská MI6 pred zahájením púštnej búrky.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
buchač
bjuty smis
akurát sa venujem svojmu pravidelnému sobotnajšiemu čítaniu ústavy...
Dnes čítaš Ústavu SR. Zajtra bude na programe Biblia.
Otázka ..." kedy čítaš Kapitál a kedy Korán ? "
kapitál som čítal...nie celý, len výňatky...
bibliu som skúšal, ale to som mal len cca 20 rokov a nedal som to.., ale mám v pláne
korán asi nie.....

ale jar stále tvrdí, že základ je ústava ))
No a nieje to pravda?
Najhoršie na tom je, že si veľká časť slovače akosi neuvedomuje, že je to ich ústava a nie vladárov a mocipánov. Nájdu sa tu dokonca aj takí, čo si z nej vedia robiť posmech.
-------------------
Následne tu aj títo "posmeškári" nariekajú, že čo to nemajú. Hlavne nemajú švajčiarske prémie.
Naposledy upravil jar88 : 19.03.18 at 07:41
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať