Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dobre, môže byť.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
buchač
Nandrolon
Pokial si dobre pamatam, tak si povazoval slobodny vysielac za vymysly a konspiracie.
Klikol som na odkazy.
Jeden rozhovor má trvanie cca 1 hodinu a ten druhý vyše 2 hodín.
Kukulienka aj Korela spomínali nie raz, že nepozerajú televízor. Netvrdím, že tie programy sú fasa, no pozriem si niečo...trebás niečo o prírode, občas šport, niekedy niečo náučné.
Ale aby som sa zamýšľal pri počúvaní nejakých názorov (ktoré v danom momente sú neoveriteľné)...?
Nuž si radšej zapnem kvalitnú hudbu a popri tom niečo majstrujem.
A toto je čo?
Nepozerám TV, a dokonca sa minulý rok vyhodili, teraz mi je ľúto, že som nevidela Zem spieva, ale vidím, že sú videá z nej na YT. Tak aspoň niečo uvidím.
Prestala som z jediného dôvodu, že mi už telo vyslalo signál, keď som sa už neriadila mysľou. Mali sme iba základné programy, lebo nikto okrem mňa telku nesledoval, dcéra občas večer dvojku a prvé super star.

Ten program bol už tak zúfalý pred štyrmi rokmi, že tam nebolo čo pozerať, a reklamy, kapitola sama o sebe, začali ma doslova ničiť. To vnucovanie zbytočných myšlienok ma odrovnávalo, rovnako ich spracovanie. Bez dôvtipu, bez kúska duchaplnosti, proste pre primitívov. Úplne iný trend, ako z doby, keď Princ sprevádzal niekde vo FR reklamný festival, alebo aký to malo názov pre víťazné svetové reklamy.
Takže nátlak ma vytlačil od obrazu.
Čo sa týka SV, pozrela som o čo ide, kuk dávala avízo na Planietu, to som sledovala, lebo uznávam každého, kto dokáže liečiť stravou, a predovšetkým ak sa k tomu dostane cez seba najprv, robí osvetu a tak. Ešte je tam téma o zdraví, ale nedostala som sa k tomu, tam sa vrátim do archívu rada.
Nepoznám ich programovú štruktúru. Nemám dlhšie zvuk na pc, tak som začala počúvať rádio, striedam Slovensko s Aktualom. Dobre sa zaspáva so slúchadlami, dlhšie spím. Hudba mi chýba z YT, a filmy podľa svojho výberu za 4 eurá mesačne. A vrátim sa ku svojim obľúbeným veciam a knihám, ak mi bude dopriate. Pretože tu sa už tiež zužuje priestor.


Neda mi, ber to prosim o humorom, ved existuje este program TV8- vestice. skoda, ze to nemas ...nedalo mi
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Niečo k Muskovej Tesle https://finweb.hnonline.sk/zahranicn...-styri-mesiace
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
čo keby ste si založili tému :

ako urážať jar88 ??

málo ludí ste už odtialto vyhnali ??

budete tam len vy 5. ....nik vám to nebude kaziť.....
Akože piati, dúfam, že si započítal aj seba aj Jara88, lebo inak je to zle spočítané! :-))))
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
čo keby ste si založili tému :

ako urážať jar88 ??

málo ludí ste už odtialto vyhnali ??

budete tam len vy 5. ....nik vám to nebude kaziť.....
že by si sa pozrel do zrkadla na svoje diskusie a vyjadrenia k iným? alebo tvoje britké komenty sa nerátajú?
2 2
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nandrolon
Snad ho objednavky od Martanov zachrania.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Nevedia o čom píšu.
Ale ty by si o tom mohol čo to vedieť.
Nechajme to na Muska, on vie lepšie, ako na to.
---------------------------------------------
Pre mňa je skôr toto zaujímavé.
Teda za predpokladu, že to smerákom prejde.
Povinné nájomné byty
Program reforiem, ktorý vypracovalo ministerstvo financií a ktorý sa zasiela na schválenie Európskej komisii, navrhuje ako možné riešenie zavedenie povinného podielu nájomných bytov v nových developerských projektoch.
https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/1721812-
Povinné stavanie nájomných bytov. To sa bude trotlom sťahovať. Za pár rokov nebude na východe jediná normálna bytosť.
Všetci v Blave.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
čo keby ste si založili tému :

ako urážať jar88 ??

málo ludí ste už odtialto vyhnali ??

budete tam len vy 5. ....nik vám to nebude kaziť.....
Super nápad.
Ale oni to určite neurobia. Oni radi prznia iným.
-----------------------------------------------
Ty by si nemohol pre nich sám založiť nejakú tému?
Ja by som im tam čas od času niečim prispel a to by si videl tú sledovanosť.
PS.
Im stačí pichanček a hneď sú v amoku. A ja mám pre nich riadne šidlo.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis
čo keby ste si založili tému :

ako urážať jar88 ??

málo ludí ste už odtialto vyhnali ??

budete tam len vy 5. ....nik vám to nebude kaziť.....
Akože piati, dúfam, že si započítal aj seba aj Jara88, lebo inak je to zle spočítané! :-))))
Ty sa nezdáš, si dobrý (počtár)
1. buchač
2. misoftík
3. pavol54
4. Nandrolon
5. duves
----------------------
6. bjuty smis
7. jar88
-----------------------------------
Počuj Hadrolon, na začiatku som si myslel, že si dobrý, ale akonáhle som si to napísal, vidím, že nám to v tých počtoch trošku hapruje.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vidím, že nevieš pochopiť môj príspevok, prečítaj si to ešte raz. Ale ja ti to teda vysvetlím, mám momentálne čas.
Ak v tých piatich si započítaný aj ty a bjuty, tak je to spočítané dobre. Ale keďže tam nie si, malo tam byť namiesto čísla 5 číslo 7. Presne, ako to vyšlo tebe.
Máš trošku "prevrátené" chápanie, ale buď rád aspoň za tú trošku. Aj pán Paška by bol rád na tvojom mieste, keby vedel dnes ráno svoju budúcnosť.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Vidím, že nevieš pochopiť môj príspevok, prečítaj si to ešte raz. Ale ja ti to teda vysvetlím, mám momentálne čas.
Ak v tých piatich si započítaný aj ty a bjuty, tak je to spočítané dobre. Ale keďže tam nie si, malo tam byť namiesto čísla 5 číslo 7. Presne, ako to vyšlo tebe.
Máš trošku "prevrátené" chápanie, ale buď rád aspoň za tú trošku. Aj pán Paška by bol rád na tvojom mieste, keby vedel dnes ráno svoju budúcnosť.
A na to si zas ako prišiel?
PS:
Máš na mysli toho, čo si myslel, že vyhrá voľby a môže srať aj na ústavu?
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Akože ako som na to prišiel, ja som nemusel na nič prichádzať. Ty si písal, že nám to v počtoch hapruje, teda že môj výpočet je nesprávny.
A to len ty, dedula, si to zas nepochopil. A PP radšej nespomínaj, lebo KARMA je ZDARMA.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
čo keby ste si založili tému :

ako urážať jar88 ??

málo ludí ste už odtialto vyhnali ??

budete tam len vy 5. ....nik vám to nebude kaziť.....
že by si sa pozrel do zrkadla na svoje diskusie a vyjadrenia k iným? alebo tvoje britké komenty sa nerátajú?
no pozrel som sa a nič...

môžeš mi nájsť zopár mojích príspevkov, kde bezdôvodne na niekoho útočím a sprosto ho urážam ??

ked som to písal, tak posledných 15 príspevkov boli urážky od vás 5....
Naposledy upravil bjuty smis : 07.04.18 at 03:31
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88
Nandrolon
bjuty smis
čo keby ste si založili tému :

ako urážať jar88 ??

málo ludí ste už odtialto vyhnali ??

budete tam len vy 5. ....nik vám to nebude kaziť.....
Akože piati, dúfam, že si započítal aj seba aj Jara88, lebo inak je to zle spočítané! :-))))
Ty sa nezdáš, si dobrý (počtár)
1. buchač
2. misoftík
3. pavol54
4. Nandrolon
5. duves
----------------------
6. bjuty smis
7. jar88
-----------------------------------
Počuj Hadrolon, na začiatku som si myslel, že si dobrý, ale akonáhle som si to napísal, vidím, že nám to v tých počtoch trošku hapruje.
Počúvaj fešák. Roky som sa vyhybal temam, kde neustale kde koho v kuse poúčaš a osieraš. A ver mi, vobec mi to nechýbalo a možem sa o5 na take obdobie tvojmu primitívnemu okiadzania vyhnuť. A kde máš toho kamoša buzerantskeho? Pri sebe? Tak si pekne šuchnite, vidno, že ťa má rád.
3 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche.... má on veru zlu tabuľku.......
1. jar88
2. viacnickový
.
.
.
.
.
dlho-dlho nič
.
.
.
.
a až potom sme niekde na chvoste my....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tak je to spravne, ale tu uz on so svojimi prepoctami bonov nikdy nespocita.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tuzex už nie je, s bonami sa neveksluje... ak má bony - tak môže izbičku tapetovať....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BRUSEL. Viacerí politici z popredných flámskych strán upozornili v piatok na rastúci vplyv strany s názvom Islam po tom, ako tento politický subjekt, založený na princípoch koránu a islamského práva šaría, ktorý chce nastoliť "islamskú demokraciu", odhalil prvky svojho volebného programu.

Uviedla to tlačová agentúra Belga.
Politická strana Islam

"V Belgicku narastá vplyv politickej strany s názvom Islam. Bez komplexov volá po zavedení práva šaría. Šaría je v rozpore s ľudskými právami," uviedol na svojom účte na Twitteri štátny tajomník pre azyl a migráciu Theo Francken, ktorý je členom Novej flámskej aliancie (N-VA), najvplyvnejšej strany v Belgicku. Spresnil, že šaría je nedemokratická a založená na princípe podriaďovania sa. Pripomenul, že v krajinách, kde vládne právo šaría ženy nemajú žiadne právo, čo sa začína už pri segregácii vo verejnej doprave.


https://svet.sme.sk/c/amp/20797990/i...n-a-saria.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pre istých oných.... nemenovaných.... "ohodnotených" v upravenom rebríčku...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Pre istých oných.... nemenovaných.... "ohodnotených" v upravenom rebríčku...
Ty ten text nechápeš?
Veď to je paródia presne na vás.

2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať