Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
veronikasad
jar88
veronikasad
jar88, a vieš aj to, že Matovič za tých svojich "zamestnancov" - dohodárov-študentov nezaplatil ani € odvodov a daní ? Hneď po príchode do parlamentu si "vydupal" odvodovú výnimku pre študentov ?
A to je akože dobre, alebo niečo zlé?
to je kupčenie s hlasmi v parlamente za jeho vládnutia: Nebolo to pre blaho tých študentov, ako sa prezentoval pred verejnosťou.
čo to tu stále vymýšlaš ?

tie odvody zrušili smeráci, matovič bol v opozícii .....

neuveritelné klamstvá smerákov.......

a okrem toho,kto sa nepoteší znižovaniu daní a odvodov ???
však to je snád jediný pozitívny krok, čo smeráci spravili pre ludí...

a že matovič nezaplatil ani € )))))))))))))))))))))on začal zamestnávať študentom až ked -ako ty hovoríš - zhypnotizoval smerákov a schválili zrušenie odvodov ????

ty si tomanová ???
Mohol si počkať na jej reakciu.
Možno by nám tu vysvetlila, aká je to zlodejina, keď niekto vykorisťuje študentov a neplatí za nich žiadne odvody.
Vraj to nebolo blaho pre tých vykorisťovaných, ale len pre Matoviča.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Korela, nič také som predsa nenapísal.
Ak niečo napíšeš, prečítam, overím a idem ďalej.
Čo si asi tak viem overiť z toho, čo mi tu napíše napríklad Nandrolon? Keď dá link na orsr kliknem, prečítam a verím. Verím však registru a nie Nandrolonovi.
Chápeš ten rozdiel?
Ten moj prispevok bol napisany ako odpoved na tvoj. Ten, kto cita aj medzi riadkami totiz videl, ze ten tvoj prispevok mal vyjadrovat zosmiesnenie toho clanku. Ako, ze nejaky diskuter vysmial autora clanku, ze co konspiruje, ked nic z toho nie je pravda a dokonca ani taka firma neexistuje. Tym akurat ukazal v prvom rade svoju inteligenciu a tym, ze si ho citoval a predtym si neoveril fakty aj tvoju. Zaujala ma jedna tvoja dnesna veta, citujem:"Jasné že čítam aj príspevky pod článkami, ale nerobím si z nich žiadny úsudok."
Ak sa clovek hlbsie zamysli nad touto vetou, tak usudok si nerobia prave ti "vygumovani jedinci", lebo mozog ten usudok nedokaze vypracovat. U zdraveho cloveka sa ten usudok vypracuvava automaticky, v podvedomi bez zasahu vedomia na zaklade svojich informacii, skusenosti a poznatkov. Ti jednoduhsi nemaju usudok. Oni rozne kecy pouziju hned ako pravdivy fakt.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
Korela, nič také som predsa nenapísal.
Ak niečo napíšeš, prečítam, overím a idem ďalej.
Čo si asi tak viem overiť z toho, čo mi tu napíše napríklad Nandrolon? Keď dá link na orsr kliknem, prečítam a verím. Verím však registru a nie Nandrolonovi.
Chápeš ten rozdiel?
Ako si to chceš, prosím ťa, overiť? Prepáč, ale nijako. A či to napíšem ja alebo ktokoľvek iný, tak detto.

Keď som ho videla pred voľbami na kandidátke SaS, napísala som sem, že si vpustili k sebe trójskeho koňa. A stalo sa.

Ten jeho plátok bol iba výťahom cez jeho stĺpčeky k politike.
Postupne si podchytil celé Slovensko za peniaze inzerentov. Najlacnejšia volebná kampaň v dejinách Slovenska.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Korela, nič také som predsa nenapísal.
Ak niečo napíšeš, prečítam, overím a idem ďalej.
Čo si asi tak viem overiť z toho, čo mi tu napíše napríklad Nandrolon? Keď dá link na orsr kliknem, prečítam a verím. Verím však registru a nie Nandrolonovi.
Chápeš ten rozdiel?
Ten moj prispevok bol napisany ako odpoved na tvoj. Ten, kto cita aj medzi riadkami totiz videl, ze ten tvoj prispevok mal vyjadrovat zosmiesnenie toho clanku. Ako, ze nejaky diskuter vysmial autora clanku, ze co konspiruje, ked nic z toho nie je pravda a dokonca ani taka firma neexistuje. Tym akurat ukazal v prvom rade svoju inteligenciu a tym, ze si ho citoval a predtym si neoveril fakty aj tvoju. Zaujala ma jedna tvoja dnesna veta, citujem:"Jasné že čítam aj príspevky pod článkami, ale nerobím si z nich žiadny úsudok."
Ak sa clovek hlbsie zamysli nad touto vetou, tak usudok si nerobia prave ti "vygumovani jedinci", lebo mozog ten usudok nedokaze vypracovat. U zdraveho cloveka sa ten usudok vypracuvava automaticky, v podvedomi bez zasahu vedomia na zaklade svojich informacii, skusenosti a poznatkov. Ti jednoduhsi nemaju usudok. Oni rozne kecy pouziju hned ako pravdivy fakt.
Máš akési kombinované myslenie.
Tie príspevky som tam dal, ako príklad pre korelu.
Článok sám o sebe je smiešny a debata pod ním ešte smiešnejšia.
Je to presne pre takých, ako si ty. Jednoduchších a intuitívnych.
Samozrejme že som rád keď sa "hlbšie" zamýšľaš práve nad mojim príspevkom. Škoda však, že iba bez zásahu vedomia.
--------------------------------
Inak, prelúskal si si tie závierky?
(myslím ten regionweb sro.)
Čo na to povieš? Aký si si utvoril (vlastný) názor. Názor v súvislosti so spomínaným článkom a "zlodejským" Matovičom.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
Korela, nič také som predsa nenapísal.
Ak niečo napíšeš, prečítam, overím a idem ďalej.
Čo si asi tak viem overiť z toho, čo mi tu napíše napríklad Nandrolon? Keď dá link na orsr kliknem, prečítam a verím. Verím však registru a nie Nandrolonovi.
Chápeš ten rozdiel?
Ako si to chceš, prosím ťa, overiť? Prepáč, ale nijako. A či to napíšem ja alebo ktokoľvek iný, tak detto.

Keď som ho videla pred voľbami na kandidátke SaS, napísala som sem, že si vpustili k sebe trójskeho koňa. A stalo sa.

Ten jeho plátok bol iba výťahom cez jeho stĺpčeky k politike.
Postupne si podchytil celé Slovensko za peniaze inzerentov. Najlacnejšia volebná kampaň v dejinách Slovenska.
Danila ho ani nevidela a už vedela, že je to iba šašo.
A to bolo v rokoch, kedy sa o Matovičovi vedelo len to, že sa volá Matovič.
-----------------------------
Ak si niečo nemám ako overi, tak to beriem iba ako info. Info, že sa o niečom niekto nejako vyjadril. To je asi tak všetko.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
jar88
Korela, nič také som predsa nenapísal.
Ak niečo napíšeš, prečítam, overím a idem ďalej.
Čo si asi tak viem overiť z toho, čo mi tu napíše napríklad Nandrolon? Keď dá link na orsr kliknem, prečítam a verím. Verím však registru a nie Nandrolonovi.
Chápeš ten rozdiel?
Ten moj prispevok bol napisany ako odpoved na tvoj. Ten, kto cita aj medzi riadkami totiz videl, ze ten tvoj prispevok mal vyjadrovat zosmiesnenie toho clanku. Ako, ze nejaky diskuter vysmial autora clanku, ze co konspiruje, ked nic z toho nie je pravda a dokonca ani taka firma neexistuje. Tym akurat ukazal v prvom rade svoju inteligenciu a tym, ze si ho citoval a predtym si neoveril fakty aj tvoju. Zaujala ma jedna tvoja dnesna veta, citujem:"Jasné že čítam aj príspevky pod článkami, ale nerobím si z nich žiadny úsudok."
Ak sa clovek hlbsie zamysli nad touto vetou, tak usudok si nerobia prave ti "vygumovani jedinci", lebo mozog ten usudok nedokaze vypracovat. U zdraveho cloveka sa ten usudok vypracuvava automaticky, v podvedomi bez zasahu vedomia na zaklade svojich informacii, skusenosti a poznatkov. Ti jednoduhsi nemaju usudok. Oni rozne kecy pouziju hned ako pravdivy fakt.
Máš akési kombinované myslenie.
Tie príspevky som tam dal, ako príklad pre korelu.
Článok sám o sebe je smiešny a debata pod ním ešte smiešnejšia.
Je to presne pre takých, ako si ty. Jednoduchších a intuitívnych.
Samozrejme že som rád keď sa "hlbšie" zamýšľaš práve nad mojim príspevkom. Škoda však, že iba bez zásahu vedomia.
--------------------------------
Inak, prelúskal si si tie závierky?
(myslím ten regionweb sro.)
Čo na to povieš? Aký si si utvoril (vlastný) názor. Názor v súvislosti so spomínaným článkom a "zlodejským" Matovičom.
Ten clanik som necital, iba cast diskusie. Moj prispevok reagoval iba na "neexistujucu firmu", nemam dovod lustrovat zavierky, kedze uctovny hosp. vysledok sa da celkom efektivne urobit taky, aky uctovna jednotka chce...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandy...mne je síce osobne jedno...ALE v súvislosti s tu prezentovanými názormi si momentálne prajem :

- aby boli predčasné voľby
- aby voľby vyhrali SaS a OĽANO
- aby bol Sulík predseda parlamentu
- aby bol Matovič predsedom vlády
- aby bol Galko ministrom obrany / vnútra

a následne aby vyhral prezidentské voľby Harabín.


P.S.:
Vravím len za seba, len by mi bolo ľúto mojich detí a aj vnúčat, lebo následné dôsledky by boli na roky v háji...ešte horšie, čo Ficovci dojebabrali.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

obavam sa, ze volby by vyhral Smer s 50-90% naskokom oproti druhej SAS, podobne by malo SNS, nieco Most + KDH. Vlada by pokracovala, Matovica, Sulika a Bjutyho a JarMojka by j... od zlosti. Inac vsetko po starom. Sorosovci ak chcu v prevrate pokracovat, budu musiet dat dole nejaku vyznamnejsiu osobnost ako bol novinar Kuciak. Idealne pre nich by bol sam Sratovič.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Nandy...mne je síce osobne jedno..
Tak teraz neviem, ako a čo ?

Napíšem, že Matovič je dilino...dostanem nesúhlasné.
Napíšem, aby sa Matovič dostal k moci...detto.

Tak si to urovnajte v tých názoroch.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
obavam sa, ze volby by vyhral Smer s 50-90% naskokom oproti druhej SAS, podobne by malo SNS, nieco Most + KDH. Vlada by pokracovala, Matovica, Sulika a Bjutyho a JarMojka by j... od zlosti. Inac vsetko po starom. Sorosovci ak chcu v prevrate pokracovat, budu musiet dat dole nejaku vyznamnejsiu osobnost ako bol novinar Kuciak. Idealne pre nich by bol sam Sratovič.
neboj sa o mňa, nej.... by ma od zlosti

však vidím, že aj teba len lízlo......


skús dať radšej nejaký argument....nie ficové klamstvá, čo opakovane nie si schopný doložiť....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ono aj keby boli hore tí druhí - tiež by bolo všetko po starom...
Dôvod: pretože preceda nariadi, dosadí do funkcie vo vláde svojho super člena (takého, ktorý poslúcha) bez ohľadu (často) na to, či sa vôbec v tom VYZNÁ.
A je to nielen v koalícii, ale i v opozícii - preferujú na posty svojich "verných", "poslušných" - a istotne v tých stranách sa nájdu skutoční odborníci, ktorí by vedeli viac urobiť (ovšem to by nesmeli slepo poslúchať precedu) pre štát, ako terajší "nominanti", ktorí sú kompromitovaní rôznymi aférami, podvodmi, nejasnými majetkovými pomermi....
Prečo musí obyčajný človek skoro všetko priznávať do centu a politik nie? Lebo by sa prišlo na tie ich megazlodejiny.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

radičová vládla rok a spravila v boji proti korupcii viac, ako všetky vlády dokopy....

nebolo by všetko po starom.......
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
veronikasad
jar88, a vieš aj to, že Matovič za tých svojich "zamestnancov" - dohodárov-študentov nezaplatil ani € odvodov a daní ? Hneď po príchode do parlamentu si "vydupal" odvodovú výnimku pre študentov ?
Veronka...henten pán to krásne rozpísal vo svojom blogu.
http://romanlaml.blog.pravda.sk/2018...n=shp_rightbox

Na buzeranta Jar88, čo si len leští svojho vtáka na Porade nereagujem...
Je to proste CHUJ...samozrejme, že je aj ZLODEJ, ŠMEJD a VRAH...
Tu máš pekne vysvetlené, kto je tu CHUJ a ako veľmi sa mýliš.
Čo je dobré a čo zlé bez ohľadu na režim v akom to posudzuješ. Vôbec nezáleží v akom režime sa to deje. Zlo je zlo a dobro je dobro.
Si presne to, čo mi tu prisudzuješ.
https://hearthis.at/slobodnyvysielac...09-2018-05-01/
Dúfam že si to pochopil.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
buchač
veronikasad
jar88, a vieš aj to, že Matovič za tých svojich "zamestnancov" - dohodárov-študentov nezaplatil ani € odvodov a daní ? Hneď po príchode do parlamentu si "vydupal" odvodovú výnimku pre študentov ?
Veronka...henten pán to krásne rozpísal vo svojom blogu.
http://romanlaml.blog.pravda.sk/2018...n=shp_rightbox

Na buzeranta Jar88, čo si len leští svojho vtáka na Porade nereagujem...
Je to proste CHUJ...samozrejme, že je aj ZLODEJ, ŠMEJD a VRAH...
Tu máš pekne vysvetlené, kto je tu CHUJ a ako veľmi sa mýliš.
Čo je dobré a čo zlé bez ohľadu na režim v akom to posudzuješ. Vôbec nezáleží v akom režime sa to deje. Zlo je zlo a dobro je dobro.
Si presne to, čo mi tu prisudzuješ.
https://hearthis.at/slobodnyvysielac...09-2018-05-01/
Dúfam že si to pochopil.
Veď je to jasné, že kto ním je....si BOL, si TERAZ, BUDEŠ aj naďalej.

Po pár minútach počúvania (cca 3) som to vypol....už len z toho dôvodu, že pomaly každé tretie slovo bolo ..." ako "....a to moje ucho neznesie.
Nevravím ani, že SV ja nepočúvam (teraz som chcel urobiť výnimku)...tie všeliaké drísty konšpirátorov všetkého možného druhu (od zdravia až po vesmír) nejak nemusím.
V prípade tých dvoch mi stačilo pozrieť na ich stránky...fááákt stačilo.

...a choď radšej leštiť Matovičovi gule...a mňa už neotravuj svojimi koninami.
POCHOPIL ?
Naposledy upravil buchač : 03.05.18 at 07:39
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
radičová vládla rok a spravila v boji proti korupcii viac, ako všetky vlády dokopy....

nebolo by všetko po starom.......
Teraz ti píšem odpoveď tvojou rečou.
Tak daj konkrétne opatrenia, ktoré urobila Radičová proti korupcii a nie iba SASkárske reči a OĽANO výmysly.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
buchač
veronikasad
jar88, a vieš aj to, že Matovič za tých svojich "zamestnancov" - dohodárov-študentov nezaplatil ani € odvodov a daní ? Hneď po príchode do parlamentu si "vydupal" odvodovú výnimku pre študentov ?
Veronka...henten pán to krásne rozpísal vo svojom blogu.
http://romanlaml.blog.pravda.sk/2018...n=shp_rightbox

Na buzeranta Jar88, čo si len leští svojho vtáka na Porade nereagujem...
Je to proste CHUJ...samozrejme, že je aj ZLODEJ, ŠMEJD a VRAH...
Tu máš pekne vysvetlené, kto je tu CHUJ a ako veľmi sa mýliš.
Čo je dobré a čo zlé bez ohľadu na režim v akom to posudzuješ. Vôbec nezáleží v akom režime sa to deje. Zlo je zlo a dobro je dobro.
Si presne to, čo mi tu prisudzuješ.
https://hearthis.at/slobodnyvysielac...09-2018-05-01/
Dúfam že si to pochopil.
Veď je to jasné, že kto ním je....si BOL, si TERAZ, BUDEŠ aj naďalej.

Po pár minútach počúvania (cca 3) som to vypol....už len z toho dôvodu, že pomaly každé tretie slovo bolo ..." ako "....a to moje ucho neznesie.
Nevravím ani, že SV ja nepočúvam (teraz som chcel urobiť výnimku)...tie všeliaké drísty konšpirátorov všetkého možného druhu (od zdravia až po vesmír) nejak nemusím.
V prípade tých dvoch mi stačilo pozrieť na ich stránky...fááákt stačilo.

...a choď radšej leštiť Matovičovi gule...a mňa už neotravuj svojimi koninami.
POCHOPIL ?
Ale veď nikto ťa nenúti "mať viac vedomostí", nemusíš sa dozvedieť všetko, čo iní vedia.
Táto "lekcia" nie je o zdraví a ani o vesmíre, je to o zbraniach a žoldnieroch. Myslel som, že je to tvoja šálka.
Ten Martin Urza hovorí od 34:34 do 35:50 o tom, ako si sa stal z chlapca "chlapom". Chlapom z ktorého si štát vytvoril poslušnú bábku, bez vlastnej vôle a názoru, ochotnú vykonávať akékoľvek násilie a to naozaj na komkoľvek. Stačilo ukázať prstom (dať rozkaz) a bol si schopný ho bez výčitiek svedomia vykonať. Samozrejme, že v tvojom prípade iba na slabší a naviac úplne bezbranných jedincoch (záklaďákoch).
--------------------------
Tak že tak buchač. A takomto stave si zostal dodnes.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
radičová vládla rok a spravila v boji proti korupcii viac, ako všetky vlády dokopy....

nebolo by všetko po starom.......
Teraz ti píšem odpoveď tvojou rečou.
Tak daj konkrétne opatrenia, ktoré urobila Radičová proti korupcii a nie iba SASkárske reči a OĽANO výmysly.
samozrejme...stačia 3 nadôležitejšie ?

-povinné zverejňovanie zmlúv štátnej a verejnej správy

-reforma súdnictva -( isto sa budeš hned pýtať, čo mi matovič natáral, tak ti ušetrím príspevok a tu máš konkrétne : zverejňovanie všetkých rozsudkov., verejné výberové konania

-zmeny vo verejnom obstarávaní...

- stransparentnenie dotácii na ministerstvách, úrade vlády..
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis
radičová vládla rok a spravila v boji proti korupcii viac, ako všetky vlády dokopy....

nebolo by všetko po starom.......
Teraz ti píšem odpoveď tvojou rečou.
Tak daj konkrétne opatrenia, ktoré urobila Radičová proti korupcii a nie iba SASkárske reči a OĽANO výmysly.
Tu ti to povie ona sama.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať