Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
nie...ty si sem capol tvoj trebišov ) to má byť ako čo ??
ked chceš niečo k tým pozemkom, tak tu máš zdôvodnenie súdu :

„Dôvod, prečo súd takto rozhodol, je, že čo sa týka skutkových zistení, je absolútne zrejmé a nespochybniteľné, že pán doktor Franc nadobudol tieto pozemky od svojho otca na základe darovacej zmluvy. On aj jeho otec sa správali k týmto pozemkom ako vlastník, pretože ich dali aj do nájmu, a nemožno teda konštatovať, že šlo o nedbalého vlastníka,“ zdôvodnil rozhodnutie sudca Miroslav Radačovský.

Povedal tiež, že bral do úvahy, že Kiska pozemky nadobudol v dobrej viere, a má nárok žiadať vrátenie peňazí od toho, kto mu ich predal.

ale ty veríš ficovmu šialenstvu........
alebo aj sudca kotleta radačovský je s kiskom ???
Verím matke vlastníka pozemkov.Kiska povedal,že ich nepozná a ona ho v podstate usvedčila že k nim chodil a pozná sa s jej synom,čo naveľa Kiska priznal.Presne táto skutočnosť ho u mňa diskvalifikovala.
6 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
pozri ako stále odbiehaš a meníš tému

ja píšem, že kiska je dobrý prezident, o jeho činnosti ako prezident
ty dáš pozemky...čo spravil prezident kiska s pozemkami ..

ked dám rozhodnutie a odôvodnenie súdu a k tomu ešte od jeho velkého kritika radačovského, tak tomu môžem veriť iba ja a malé dieťa....
načo je taká debata ..ja ťa predsa nepresviedčam....čomu veríš ty, ked nie súdu ??

a ešte nám teda daj, kolko bola primeraná cena za meter pasienkov pred 20 rokmi, ked si taký odborník.....to som teda zvedavý....tušíš vôbec, kolko je dnes ?
Ty stále nechápeš že nemôže byť dobrý prezident, keď má takú minulosť?
Ja od témy vôbec neodbieham, len ty to stále nechápeš.
Prezident nie je remeslo, kde môžeš byť zručný, alebo manták, ani to nie je zamestnanie, kde sa nemieša súkromie a pracovný vzťah. Je to volená funkcia na celé funkčné obdobie 24 hodín denne. Hlavnou úlohou je reprezentovať štát.
Povedz mi, ako môže podvodník zastávať túto čestnú funkciu a reprezentovať štát? Ako ho berú ostatní? Akú má vážnosť? Aká je to morálna a odborná autorita?
Odpoveď znie žiadna!
PS: áno tuším, lebo od roku 2000 s tým pracujem. Práve preto píšem, že ak niečo kupujem za podozrivo nízku cenu a tvárim sa, že som si to nevšimol, tak je to čistý odrb.
Ty si myslíš, že keď napíšeš 20 rokov tak to je už dávno, že sa z toho vyviní? Veď to už bol rok 1999 a nie 1979. Naša firma dokonca jeden podobný kupovala v tom období...
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takže, pozemok sme kupovali v 7/1999, 34 200m2 za 4 805 000 Skk.
Koľko m2 kúpil Kiska a za akú cenu? Nechce sa mi to už hľadať, ak budem mať čas, tak to kuknem.
Podotýkam, že kupovali sme pole, teda pasienky, žiaden stavebný pozemok...
edit: takže ak som dobre hľadal, tak 12 000 m2 za 54 270 Skk a ešte pod Tatrami.
Kua, však to asi kupoval v sekáči nejaký starý pozemok, nie?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

na pravde píšu 1,2 ha za 1800 € v prepočte

čiže asi 0,15 € =4.50 Sk....ak dobre počítam

pole nie je v žiadnom prípade pasienky...tie su ovela lacnejšie

ja sám som tuším v 1996 predával ornú pôdu pri Senci v takmer najvyšej bonite na slovensku za 6 .-Sk
pasienky nemali cenu ani 30 halierov........
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
bjuty smis
nie...ty si sem capol tvoj trebišov ) to má byť ako čo ??
ked chceš niečo k tým pozemkom, tak tu máš zdôvodnenie súdu :

„Dôvod, prečo súd takto rozhodol, je, že čo sa týka skutkových zistení, je absolútne zrejmé a nespochybniteľné, že pán doktor Franc nadobudol tieto pozemky od svojho otca na základe darovacej zmluvy. On aj jeho otec sa správali k týmto pozemkom ako vlastník, pretože ich dali aj do nájmu, a nemožno teda konštatovať, že šlo o nedbalého vlastníka,“ zdôvodnil rozhodnutie sudca Miroslav Radačovský.

Povedal tiež, že bral do úvahy, že Kiska pozemky nadobudol v dobrej viere, a má nárok žiadať vrátenie peňazí od toho, kto mu ich predal.

ale ty veríš ficovmu šialenstvu........
alebo aj sudca kotleta radačovský je s kiskom ???
Verím matke vlastníka pozemkov.Kiska povedal,že ich nepozná a ona ho v podstate usvedčila že k nim chodil a pozná sa s jej synom,čo naveľa Kiska priznal.Presne táto skutočnosť ho u mňa diskvalifikovala.
ako to dokazuje, že kiska nebol tiež podvedený, ako rozhodol súd ?
0 3
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
BXLmiami
bjuty smis
nie...ty si sem capol tvoj trebišov ) to má byť ako čo ??
ked chceš niečo k tým pozemkom, tak tu máš zdôvodnenie súdu :

„Dôvod, prečo súd takto rozhodol, je, že čo sa týka skutkových zistení, je absolútne zrejmé a nespochybniteľné, že pán doktor Franc nadobudol tieto pozemky od svojho otca na základe darovacej zmluvy. On aj jeho otec sa správali k týmto pozemkom ako vlastník, pretože ich dali aj do nájmu, a nemožno teda konštatovať, že šlo o nedbalého vlastníka,“ zdôvodnil rozhodnutie sudca Miroslav Radačovský.

Povedal tiež, že bral do úvahy, že Kiska pozemky nadobudol v dobrej viere, a má nárok žiadať vrátenie peňazí od toho, kto mu ich predal.

ale ty veríš ficovmu šialenstvu........
alebo aj sudca kotleta radačovský je s kiskom ???
Verím matke vlastníka pozemkov.Kiska povedal,že ich nepozná a ona ho v podstate usvedčila že k nim chodil a pozná sa s jej synom,čo naveľa Kiska priznal.Presne táto skutočnosť ho u mňa diskvalifikovala.
ako to dokazuje, že kiska nebol tiež podvedený, ako rozhodol súd ?
No klamal.Klamal pred súdom.Ak bol podvedený mal povedať pardon a hotovo.A nie odškriepiť priateľa z detstva že ho nikdy nevidel.Toto slušný človek jednoducho nerobí.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ak to bolo tak, tak určite áno...nesledujem to podrobne, nezachytil som nikde, že boli kamaráti z detstva
tie krátke lehoty boli štandartné, ked si mala známosti..
podla mna zaňuchal dobrý kšeft a išiel do toho.. a nie že robil podvody a chcel niekoho okradnúť..
0 3
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Vravela to zubárova matka,ak chceš,najdi to.Vravela že vedel že je to ich pozemok,že sa celé detstvo hrávali raz u jednych raz u druhých.V reakcii na ten výrok,že ich nepozná.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nenašiel...iba že sa ich matky poznali...ale to je nepodstatné...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pozri ako stále odbiehaš a meníš tému

ja píšem, že kiska je dobrý prezident, o jeho činnosti ako prezident
ty dáš pozemky...čo spravil prezident kiska s pozemkami ?

ked dám rozhodnutie a odôvodnenie súdu a k tomu ešte od jeho velkého kritika radačovského, tak tomu môžem veriť iba ja a malé dieťa....
načo je taká debata ..ja ťa predsa nepresviedčam....čomu veríš ty, ked nie súdu ??

a ešte nám teda daj, kolko bola primeraná cena za meter pasienkov pred 20 rokmi, ked si taký odborník.....to som teda zvedavý....tušíš vôbec, kolko je dnes ?
Presnejšie do volieb išla kiskova firma (podľa nákladov tam kiska ako osoba nedal ani euro) teda správne je kiskova firma prezident, a to už tu dávno nebolo aby de facto bola prezidentom právnická osoba
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Vravela to zubárova matka,ak chceš,najdi to.Vravela že vedel že je to ich pozemok,že sa celé detstvo hrávali raz u jednych raz u druhých.V reakcii na ten výrok,že ich nepozná.
V bizňise ani brata netreba poznať Ako hovori Vajda v seriáli: Bizňis je bizňis
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
ak to bolo tak, tak určite áno...nesledujem to podrobne, nezachytil som nikde, že boli kamaráti z detstva
tie krátke lehoty boli štandartné, ked si mala známosti..
podla mna zaňuchal dobrý kšeft a išiel do toho.. a nie že robil podvody a chcel niekoho okradnúť..
tiež by som si privyrobil, kde ťa platia?
Naposledy upravil pavol54 : 08.03.19 at 16:09
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
ak to bolo tak, tak určite áno...nesledujem to podrobne, nezachytil som nikde, že boli kamaráti z detstva
tie krátke lehoty boli štandartné, ked si mala známosti..
podla mna zaňuchal dobrý kšeft a išiel do toho.. a nie že robil podvody a chcel niekoho okradnúť..
V tej dobe mi ponúkali bomba kšeft naftu za tretinovú cenu tiež som ju neukradol tak by som bol čistý i keď som mal mať tušáka že je čorknutá radšej som sa jej vyhol, spravíš jeden kšeft a už nevystúpiš z kolotoča.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
ak to bolo tak, tak určite áno...nesledujem to podrobne, nezachytil som nikde, že boli kamaráti z detstva
tie krátke lehoty boli štandartné, ked si mala známosti..
podla mna zaňuchal dobrý kšeft a išiel do toho.. a nie že robil podvody a chcel niekoho okradnúť..
V tej dobe mi ponúkali bomba kšeft naftu za tretinovú cenu tiež som ju neukradol tak by som bol čistý i keď som mal mať tušáka že je čorknutá radšej som sa jej vyhol, spravíš jeden kšeft a už nevystúpiš z kolotoča.
ty si mudrejší ako ten kotlebov a harabínov sudca radačovský..

ako si vysvetluješ jeho rozsudok ?

máš viac informácií, ako mal súd ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"Čí primátor je Matúš Vallo a pre koho bude Bratislava podľa Plánu Bratislava?
Dovolím si bez zvláštneho dokazovania vysloviť názor, že primátor Vallo je primátorom yuppies a bobos, ku ktorým patrí a ktorého reprezentantmi sú Team Vallo, Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia. Sú to tzv. víťazi globalizácie, teda ľudia, ktorí vďaka svojmu pôvodu, vzdelaniu, miestu kde sa narodili alebo iným faktorom uspeli a nadpriemerne zarábajú. Ich emblematickým reprezentantom je napríklad francúzsky prezident Macron. Plán Bratislava a opatrenia v ňom uvedené transformujú Bratislavu na mesto víťazov globalizácie, kde pre ľudí typu francúzskych žltých viest a majority napríklad obyvateľstva panelákových sídlisk nebude veľa priestoru v centrálnych zónach Bratislavy a budú vytláčaní na okraje Bratislavy (je to mimochodom proces, ktorí vo Francúzsku prebehol už dávnejšie a v súčasnosti je príčinou protestov žltých viest alebo aj príčinou rastu tzv. populistov v západoeurópskych krajinách). Je teraz už len na starostoch najmä okrajových mestských častí Bratislavy, aby spravili všetko preto, aby sa z ich mestských častí nestali vyhradené adresy pre porazených globalizácie, sluhov yuppies a bobos."

https://legeny.blog.sme.sk/c/502041/...poplatkov.html
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
Mohlo by sa posvietiť na prieskumné agentúry. Osobne som za, aby výsledky z nich vychádzajúce a poskytujúce údajne pravdivé čísla boli potvrdené min. nepárnym počtom notárov alebo inými ľuďmi. A nielen výsledky, ale hlavne aj celý zber údajov so zvukovými záznamami.
.
Pri telefonickom prieskume si respondent v tej rýchlosti neuvedomuje, že mu nie je poskytnutý variant pre pravdivú odpoveď, tak si vyberá najbližší príbuzný, ktorým ho zmanipulovali k odpovedi, akú prieskum potreboval dostať.
.
Na vysielači boli nedávno dve mladé ženy, ktoré popisovali ako nekalo priebehajú prieskumy.
Niekoľko rokov sa súdia so svojím bývalým zamestnávateľom. Majú môj obdiv, že to verejne vytiahli na svetlo.
Vyjadrovali sa síce iba k prieskumu nejakého starostu, na ktorom sa zúčastnili, ale dúfam, že tento národ nebude tak naivný, aby si ešte dnes myslel, že sa to nedeje aj pri iných voľbách na akomkoľvek stupni.
.
Nepokladám tie pracovníčky a pracovníkov za fil.ky, Keď nie je na chlieb, každý príjem je dobrý, hlavne ak je v hre základné živobytie pre rodinu. Tí ľudia si to aj tak nenechávajú iba pre seba. Netreba brať vôbec do úvahy žiadne výsledky prieskumov, stačí čítať a počúvať nielen ušami, ale aj srdcom.
Verím, že toto územie ešte nestratilo historickú pamäť.
Vždy hovorím "Všetko súvisí zo všetkým" A pre dosiahnutie želaného výsledku treba použiť všetky prostriedky počínajúc: presviedčaním, klamaním ......Vnútropolitické a medzinárodne politické priority majú vždy presah včetne personalizácie
Keď sledujem, kto má koho podporu v médiách, tak je to jasnejšie nad slnko.
Scenár ...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"Američania majú potrebu zaujímať sa o strednú Európu, aby to tu nešlo úplne do hája. Buďme vďační."

Ide o časť z otázky z rozhovoru https://dennikn.sk/1399992/knieza-sc...-nami/?ref=top
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aj R-U bolo treba rozbiť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
ak to bolo tak, tak určite áno...nesledujem to podrobne, nezachytil som nikde, že boli kamaráti z detstva
tie krátke lehoty boli štandartné, ked si mala známosti..
podla mna zaňuchal dobrý kšeft a išiel do toho.. a nie že robil podvody a chcel niekoho okradnúť..
V tej dobe mi ponúkali bomba kšeft naftu za tretinovú cenu tiež som ju neukradol tak by som bol čistý i keď som mal mať tušáka že je čorknutá radšej som sa jej vyhol, spravíš jeden kšeft a už nevystúpiš z kolotoča.
ty si mudrejší ako ten kotlebov a harabínov sudca radačovský..

ako si vysvetluješ jeho rozsudok ?

máš viac informácií, ako mal súd ?
nie, ja som komentoval tvoje výlevy
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
ak to bolo tak, tak určite áno...nesledujem to podrobne, nezachytil som nikde, že boli kamaráti z detstva
tie krátke lehoty boli štandartné, ked si mala známosti..
podla mna zaňuchal dobrý kšeft a išiel do toho.. a nie že robil podvody a chcel niekoho okradnúť..
V tej dobe mi ponúkali bomba kšeft naftu za tretinovú cenu tiež som ju neukradol tak by som bol čistý i keď som mal mať tušáka že je čorknutá radšej som sa jej vyhol, spravíš jeden kšeft a už nevystúpiš z kolotoča.
ty si mudrejší ako ten kotlebov a harabínov sudca radačovský..

ako si vysvetluješ jeho rozsudok ?

máš viac informácií, ako mal súd ?
nie, ja som komentoval tvoje výlevy
nie, ty si trepal z cesty....už od rána.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať