Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 20:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Niečo pre našich fajnšmekrov o našich osloboditeľoch od nacizmu a fašizmu.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito

Logická pripomienka: A kto Ti to káže čítať?
Pravda, pravda - len prst bolí z toho točenia kolieskom hlodavca....
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft
sito

Logická pripomienka: A kto Ti to káže čítať?
Pravda, pravda - len prst bolí z toho točenia kolieskom hlodavca....
A mas inu robotu, ako tocit kolieskom?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hýbať ňou
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Markiza prekvapila.Konečne niekto kto poukázal a to,že na školách sa nesmie robiť predvolebná kampan.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A myslíš, že tam prestanú chodiť?
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A že vraj mladí sa majú naučiť, voliť? ( aj do EU ) A kde sa to majú naučiť, ak nie v škole, či na ulici? Ulica ich má vychovávať? panebože odpusti vedia, či nevedia, čo konajú ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
buchač
Konečne, že už končí....najslabší a najhorší prezident Slovenska.
hanobil Andrej Kiska Slovenskú republiku?
http://matthew1801.blog.pravda.sk/20...sku-republiku/

...a tento pán prezident chce pokračovať v politike ?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Juraj, pán prezident má iba iný názor.
Pán prezident má iný názor ako finančná správa.
Občan má povinnosť oznámiť trestný čin, ak sa o ňom dozvie. Ak tak urobí Fico, tak to nieje povinnosť ale pomsta.
2 1
jar88 jar88

buchač
buchač

Vraj ...najslabší a najhorší prezident Slovenska.
V tomto by som ti dal aj za pravdu, ale len čiastočne. Fico by bol určite silnejší, ale lepší určite nie. Fico by bol ešte horší. Málokto z nás si vie predstaviť, čoho všetkého by sme si museli užiť s prezidentom Ficom a vládou Smeru.
Vieš ako fungoval (bačoval) Hugo vo Venezuele a kam sa následne dopracoval jeho nástupca Maduro.
-------------------
Asi by to z tvojho pohľadu bolo lepšie, či nie?
1 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nebolo z čoho vyberať.Ani vtedy,ani teraz.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Fico bol prezident? Kedy?
Však si sa tu profiloval ako človek, ktorého zaujímajú iba fakty, tak prečo používaš slovíčko "keby" a robíš tu vymyslené konšpirácie?
Fakt je taký, že Kiska bol od 1989 najhorší prezident, akého sme tu mali. Možno ho niekto prekoná, uvidíme, či nie Čaputová.
Ale Fica tu do toho nemiešaj, ten prezident ešte nebol.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
marjankaj
Občan má povinnosť oznámiť trestný čin, ak sa o ňom dozvie. Ak tak urobí Fico, tak to nieje povinnosť ale pomsta.
Prezidentovi ja názor neupieram.
Právnici zvyknú mať svoje názory...obžaloba ten svoj a obhajoba tiež. Horšie ale je ak sa tretí právnik - sudca prikloní (čítaj nechá sa "ovplyvniť") na jednu stranu.
Finančáci, daňováci, exekútori sú na tom rovnako...obyčajného jedinca zderú z kože len tak zhučí...no veľké ryby plávajú v rybníku veselo ďalej.
Takže (a samozrejme aj iní) tiež mám svoj názor.
Jéééésus máriška, že vraj povinnosť občana nahlásiť trestný čin ? Šak sa držme pri zemi...ak by to tak bolo, polovička Slovenska je v base...mňa by teraz (po 15 rokoch) prepustili za dobré chovanie.
Fica nechajme včul na pokoji, nech si pokojne kráča na smetisko dejín...
0 0
jar88 jar88

buchač
marjankaj
Právnici zvyknú mať svoje názory...obžaloba ten svoj a obhajoba tiež. Horšie ale je ak sa tretí právnik - sudca prikloní (čítaj nechá sa "ovplyvniť") na jednu stranu.
Finančáci, daňováci, exekútori sú na tom rovnako...obyčajného jedinca zderú z kože len tak zhučí...no veľké ryby plávajú v rybníku veselo ďalej.
Jéééésus máriška, že vraj povinnosť občana nahlásiť trestný čin ? Šak sa držme pri zemi...ak by to tak bolo, polovička Slovenska je v base...mňa by teraz (po 15 rokoch) prepustili za dobré chovanie.
Tak sa my vidí, že ani po tridsiatich rokoch ste nepochopili, kde je sever a prečo tu ešte nikdy, nikto nebol postihnutý.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
buchač
buchač

Vraj ...najslabší a najhorší prezident Slovenska.
V tomto by som ti dal aj za pravdu, ale len čiastočne. Fico by bol určite silnejší, ale lepší určite nie. Fico by bol ešte horší. Málokto z nás si vie predstaviť, čoho všetkého by sme si museli užiť s prezidentom Ficom a vládou Smeru.
Vieš ako fungoval (bačoval) Hugo vo Venezuele a kam sa následne dopracoval jeho nástupca Maduro.
-------------------
Asi by to z tvojho pohľadu bolo lepšie, či nie?
KEBY, KEBY "Keby pes nesr a.l by ho roztrhlo" Hovorí jedno porekadlo
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
marjankaj
Kde nabrať na všetky nahlásenia trestných činov toľko vyšetrovateľov a NEZAUJATÝCH .
1 0
jar88 jar88

Nandrolon
Fico bol prezident? Kedy?
Však si sa tu profiloval ako človek, ktorého zaujímajú iba fakty, tak prečo používaš slovíčko "keby" a robíš tu vymyslené konšpirácie?
Fakt je taký, že Kiska bol od 1989 najhorší prezident, akého sme tu mali. Možno ho niekto prekoná, uvidíme, či nie Čaputová.
Ale Fica tu do toho nemiešaj, ten prezident ešte nebol.
Chápem, že tvoj názor je faktom, ale asi si neuvedomuješ, že len pre teba a tebe podobným.
Faktom však je skutočnosť, že je vás stále iba zanedbateľná menšina.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kiskovi riťolezci už budú za chvíľu tvrdiť, že Fico bol horší prezident ako Kiska.
:-)))))))
PS: to nie je iba môj názor, ale názor viacerých na základe súdneho rozhodnutia.
Ukáž mi, kedy sme mali prezidenta, ktorému súd potvrdil vinu v kauze predmetného pozemku.
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Kde nabrať na všetky nahlásenia trestných činov toľko vyšetrovateľov.
Pali
V trestnom zákonníku je na to obmedzenie, ktorých TČ sa to týka.
1 0
jar88 jar88

Nandrolon
Kiskovi riťolezci už budú za chvíľu tvrdiť, že Fico bol horší prezident ako Kiska.
:-)))))))
PS: to nie je iba môj názor, ale názor viacerých na základe súdneho rozhodnutia.
Ukáž mi, kedy sme mali prezidenta, ktorému súd potvrdil vinu v kauze predmetného pozemku.
Mne osobne je Kiska ukradnutý.
Ale iné je človek, ako občan, iné je ako podnikateľ a samozrejme že iné, ako občan prezident.
Tomu snáď ešte rozumieš, či?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Už si zabudol na posledné prezidentské voľby a predvolebnú kampaň?
Tam sa tie akože "pro národné" sily jasne predviedli. Samozrejme že zároveň predviedli aj svoj jednotný názor a ľudský charakter.
,,,,,,,,,,,
Nandrolon, dosť často počúvam Slobodný vysielač, Infovojnu, sledujem aj Jurečku, Blahu a podobné názory. Tak že asi vieš o čom tá propaganda je.
Mne je nad slnko jasné, že si riadne zbuchnutý.
Naposledy upravil jar88 : 06.05.19 at 05:45
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať