Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 22:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
jar88
bjuty smis
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
To vieš, naši totalitníci sa nemajú čoho chytiť, tak budú dávať aj nehodu na úroveň úmyselnej dvojnásobnej vraždy.
No a už vôbec by som sa nečudoval, ak by požadovali pre Stankeho aj rovnaký trest. To je také totalitnícky spravodlivé. Aspoň pre výstrahu, nie?
Ak by bol niekto ostal ležať a naložili by ho do vreca, tak prečo nie, to by potom mohol niekto s pišoľkou pobiehať a strieľať, ak keby niekoho trafil tak povedať že nechcel (lebo to nebol úmysel) chcel si len zastrieľať tak ako opitý vodič chcel len jazdiť. (pozostalým je to šum a fuk ako skončil ich príbuzný či ho zloží guľka, alebo plechy auta s opitým vodičom)
Ak by pes nesral, roztrhlo by ho....
Naposledy upravil bjuty smis : 12.05.19 at 09:57
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jedno je isté, tento slušňáčik už doškriekal na námestiach, a zrejme sa istú chvíľku bude prepravovať MHD, čo je pre takýchto horšie ako smrť :-)
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jedno je isté, tento slušňáčik už doškriekal na námestiach, a zrejme sa istú chvíľku bude prepravovať MHD, čo je pre takýchto horšie ako smrť :-)
A vieš prečo?
Slušné Slovensko nie je LSNS Kotleba. Kotleba má iných kancov, tých sa nič nedotkne. Oni môžu tárať a konať čo len chcú a lsns im bude vždy vďačná.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
A z čoho by mal mať ktokoľvek naložené práve z kotlebovcov?
Veď s nimi nieje o čom debatovať. Veď nemajú žiadnu, naozaj ŽIA-DNU MY-ŠLIEN-KU.
Oni vedia osloviť len naozaj veľmi jednoduchých jedincov. NA-O-ZAJ-JE-DNO-DU-CHÝ-CH.
0 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mhd..zaplati si sofera
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
Ty môj deduško.
Radšej sa modli k tomu tvojmu bohu vlastným menom Mamon, aby v budúcich parlamentných voľbách nebola strana ĽSNS na druhom mieste hneď za za stranou Smer SD. Len potom uvidíš tú "novú dobu", kde bude škrípanie zubami slniečkárov a hromadné harakiri.
Už teraz je opozícia roztrtkaná ako Stankeho psychika. Ak založí Kiska stranu, komu myslíš že zoberie voličov? Smeru? ĽSNS? SNS?
Áno, správne. SAS, OĽANO, KDH, maďari. Alebo si myslíš, že v deň založenia Kiskovej strany sa tu nakotí hromadne milión slniečkárov?
Prihára, prihára a to je dobre. Vaša primitívna taktika zhovaďovať stranu ĽSNS a hlavne každého, kto ju bude voliť už začína byť neúčinná.
Myslím, že do volieb porastú ešte preferencie dvom stranám. ĽSNS a Sme rodina.
Ostatné pôjdu pekne krásne dole.
Tak, už ti ostane postaviť iba ten dom vlastnými rukami /doslovne/, o ktorom si tu básnil.
:-)))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
každý ??
nebud smiešny...

ked sa nechceš baviť s otrhaným smradlavým bezdomovcom, tak sa ho bojíš ??
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

PS: a aby som zase niektorých krásne nasral, dávam tu video toho šulína Vaskyho.
Ten "ožratý šulín" má zase čuduj sa svete pravdu a dokonca sa tých 10 min. dá aj prežiť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
každý ??
nebud smiešny...

ked sa nechceš baviť s otrhaným smradlavým bezdomovcom, tak sa ho bojíš ??
Ja som nevedel, že Marián Kotleba, Uhrík sú smradľaví bezdomovci. Dobre, už budem vedieť.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Nandrolon
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
keby tam išlo tvoje decko a skončilo by v drevenom futráli, inak by si spieval, lebo ten čo pije je vždy vinník a výhovorky že paril do noci, to má každý kto bol prichytený, charakterisktiky si nechaj pre hovoriť svojich príbuzných. Ty si fakt chorý, alebo si žil v inom štáte, kedy u nás vládli boľševici
Keby tvoje decko...(
Takto abslutne primitivne skušaju niektori jednanie.......okamžite im ukažem dvere...
Vy...čo nie ste schopni po 2.
poharoch vina soferovat by ste nemali nikdy...naozaj nikdy
Tak co s tym ma slusne slovensko ?? Naozaj si nestojis za slovom ??
Človek, ktorý je triezvy a vypije 2 poháre vína a má cca 0,75 promile, nie je to isté ako človek, čo sa v noci opije ako doga do mrtva a ešte po 6-tich hodinách má 0,75 promile.
Ja dokonca tvrdím, hoci zákony SR to nedovoľujú, že ten prvý je relatívne ešte v "pohode", ale ten druhý aj keby mal nulu, tak po takto prepitej noci má reflexy hodné 3 ročného decka.
Problém je to, že alkohol má u nás nulovú toleranciu /nie je to úplná pravda, nemienim rozvádzať/, ale človek, ktorý nafúka nulu po trojdňovej pijatike, kedy ešte chodí tackajúci môže šoférovať do aleluja.
Takže bjuty si trochu mimo. On nenafúkal 0,75 promile. On nafúkal 0,75 promile po 6-tich hodinách pitia, to znamená, že chľastal ako divá sviňa hoci vedel, že ráno bude šoférovať /a tam je ten problém toho slušňáka/. Predpokladám, že policajti si museli nasadzovať sluchátka, lebo sa ich snažil "uškriekať na smrť". :- ))))))) Nechcem vidieť, koľko mal ten slušňák v noci... A ide to viac dole ako 0,2/hodinu....
Nandy presne na tej jeho reakcii je založená fantasmagoria že ON je z tých výnimočných a (ostatní sú sráči) čo dokážu aj po dvoch decoch vína riadiť bez problémov (aj ten opitý chlapec pri Martine jazdil na štvrkolke si myslel že on je z tých výnimočných a zabil trinásťročnú kamarátku, to má do konca života, ak má trocha svedomia, bude žiť s pocitom že ju zabil, ak ho nebude mať, tak môže ísť robiť žoldáka tam môže veselo zabíjať)
zas sa hráš na múdreho....

vo vačšine sveta je úplne normálne dať si pivo, alebo pohár dva vína po obede..0,.5 až 0,8 je tolerovaná....celý západný svet je sprostý len ty s nandym tomu rozumiete...
stanke mal 0.75...to nazvať ožratým ako prasa je sprostosť

ja som žil v ženeve a franczúzi úplne normálne každý deň k obedu o,7 vína....

splietate dokopy dve veci.....

https://www.zenavaute.cz/alkohol-za-volantem-ve-svete/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Napíšem to ešte raz pre nechápajúceho bjutyho. Ak si dám teraz niečo, kde budem napr. za hodinu mať 0,75 promile, nie je to to isté, ako keď sa večer zrúbem do nemoty a ráno nafúkam ROVNAKÝCH 0,75 promile. V jednom prípade sa človek cíti dobre, v druhom sa tacká, motá sa mu hlava, má poruchy videnia a koordinácie a je mu na zdochnutie.
Ale evidentne si to ty nikdy nezažil, lebo mama ti nikdy viac nedovolila ako dať si 10-ku Šteiger z tesca za 5 centov v zľave :-))))))))))
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Napíšem to ešte raz pre nechápajúceho bjutyho. Ak si dám teraz niečo, kde budem napr. za hodinu mať 0,75 promile, nie je to to isté, ako keď sa večer zrúbem do nemoty a ráno nafúkam ROVNAKÝCH 0,75 promile. V jednom prípade sa človek cíti dobre, v druhom sa tacká, motá sa mu hlava, má poruchy videnia a koordinácie a je mu na zdochnutie.
Ale evidentne si to ty nikdy nezažil, lebo mama ti nikdy viac nedovolila ako dať si 10-ku Šteiger z tesca za 5 centov v zľave :-))))))))))
nemám tvoje skúsenosti....môžeš byť na seba pyšný...aj tvoja rodina...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
pavol54
Nandrolon
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
keby tam išlo tvoje decko a skončilo by v drevenom futráli, inak by si spieval, lebo ten čo pije je vždy vinník a výhovorky že paril do noci, to má každý kto bol prichytený, charakterisktiky si nechaj pre hovoriť svojich príbuzných. Ty si fakt chorý, alebo si žil v inom štáte, kedy u nás vládli boľševici
Keby tvoje decko...(
Takto abslutne primitivne skušaju niektori jednanie.......okamžite im ukažem dvere...
Vy...čo nie ste schopni po 2.
poharoch vina soferovat by ste nemali nikdy...naozaj nikdy
Tak co s tym ma slusne slovensko ?? Naozaj si nestojis za slovom ??
Človek, ktorý je triezvy a vypije 2 poháre vína a má cca 0,75 promile, nie je to isté ako človek, čo sa v noci opije ako doga do mrtva a ešte po 6-tich hodinách má 0,75 promile.
Ja dokonca tvrdím, hoci zákony SR to nedovoľujú, že ten prvý je relatívne ešte v "pohode", ale ten druhý aj keby mal nulu, tak po takto prepitej noci má reflexy hodné 3 ročného decka.
Problém je to, že alkohol má u nás nulovú toleranciu /nie je to úplná pravda, nemienim rozvádzať/, ale človek, ktorý nafúka nulu po trojdňovej pijatike, kedy ešte chodí tackajúci môže šoférovať do aleluja.
Takže bjuty si trochu mimo. On nenafúkal 0,75 promile. On nafúkal 0,75 promile po 6-tich hodinách pitia, to znamená, že chľastal ako divá sviňa hoci vedel, že ráno bude šoférovať /a tam je ten problém toho slušňáka/. Predpokladám, že policajti si museli nasadzovať sluchátka, lebo sa ich snažil "uškriekať na smrť". :- ))))))) Nechcem vidieť, koľko mal ten slušňák v noci... A ide to viac dole ako 0,2/hodinu....
Nandy presne na tej jeho reakcii je založená fantasmagoria že ON je z tých výnimočných a (ostatní sú sráči) čo dokážu aj po dvoch decoch vína riadiť bez problémov (aj ten opitý chlapec pri Martine jazdil na štvrkolke si myslel že on je z tých výnimočných a zabil trinásťročnú kamarátku, to má do konca života, ak má trocha svedomia, bude žiť s pocitom že ju zabil, ak ho nebude mať, tak môže ísť robiť žoldáka tam môže veselo zabíjať)
zas sa hráš na múdreho....

vo vačšine sveta je úplne normálne dať si pivo, alebo pohár dva vína po obede..0,.5 až 0,8 je tolerovaná....celý západný svet je sprostý len ty s nandym tomu rozumiete...
stanke mal 0.75...to nazvať ožratým ako prasa je sprostosť

ja som žil v ženeve a franczúzi úplne normálne každý deň k obedu o,7 vína....

splietate dokopy dve veci.....

https://www.zenavaute.cz/alkohol-za-volantem-ve-svete/
že si tam neostal ale sa vrátil medzi sprostých Slovákov, Ten chlapec posilnený alkoholom z okolia Martina mal koľko? ten možno mal tú povestnú sedmičku vína vzhľadom na vek a predpokladanú hmotnosť a polícia hodnotila opilosť. Takže je to v poriadku?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Napíšem to ešte raz pre nechápajúceho bjutyho. Ak si dám teraz niečo, kde budem napr. za hodinu mať 0,75 promile, nie je to to isté, ako keď sa večer zrúbem do nemoty a ráno nafúkam ROVNAKÝCH 0,75 promile. V jednom prípade sa človek cíti dobre, v druhom sa tacká, motá sa mu hlava, má poruchy videnia a koordinácie a je mu na zdochnutie.
Ale evidentne si to ty nikdy nezažil, lebo mama ti nikdy viac nedovolila ako dať si 10-ku Šteiger z tesca za 5 centov v zľave :-))))))))))
nemám tvoje skúsenosti....môžeš byť na seba pyšný...aj tvoja rodina...
Aha slusnacik sa nikdy neopil, ani nefajci, neprdi a nekaka. S tvojim IQ si tam mohol robit nanajvys smetiara. Dufam ze tvoja rodina je na teba hrda.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Napíšem to ešte raz pre nechápajúceho bjutyho. Ak si dám teraz niečo, kde budem napr. za hodinu mať 0,75 promile, nie je to to isté, ako keď sa večer zrúbem do nemoty a ráno nafúkam ROVNAKÝCH 0,75 promile. V jednom prípade sa človek cíti dobre, v druhom sa tacká, motá sa mu hlava, má poruchy videnia a koordinácie a je mu na zdochnutie.
Ale evidentne si to ty nikdy nezažil, lebo mama ti nikdy viac nedovolila ako dať si 10-ku Šteiger z tesca za 5 centov v zľave :-))))))))))
nemám tvoje skúsenosti....môžeš byť na seba pyšný...aj tvoja rodina...
Aha slusnacik sa nikdy neopil, ani nefajci, neprdi a nekaka. S tvojim IQ si tam mohol robit nanajvys smetiara. Dufam ze tvoja rodina je na teba hrda.
na čo je toto dobré ? prečo si kaziť nedelu ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Mhd..zaplati si sofera
Bingo !!!

....a nie je potrebné ísť ďaleko v tej celevritnej hereckej smotánke.
- Vajdovú toť nedávno nechytali na hruškách. Tá bola večne naliata...až skončila na patričnom oddelení.
- starší Labuda trafil solídne dve ženy...tie skončili na cintoríne...aj keď je pravda, že Labuda nemal vypité
- ...etď, etc, a podobne.

Ale ak by som mal vziať dvoch hercov a porovnať ich ?
Skrúcaný išiel bez alkoholu, no rýchlo. Výsledok je známy...vodičák do čistiarne.
No Skrúcaný na rozdiel od Stankeho nepindal, nemudroval, nezavádzal (ako Stanke s tým svojim homošom), neskákal do hliadky.
Že aký to rozdiel v správaní...lebo o to tu mne teraz ide.

...a takého Lipshita ani nespomínam....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
Mhd..zaplati si sofera
manžel ho môže zviezť, alebo aj povoziť či zajazdiť s ním
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
Nandrolon
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
A z čoho by mal mať ktokoľvek naložené práve z kotlebovcov?
Veď s nimi nieje o čom debatovať. Veď nemajú žiadnu, naozaj ŽIA-DNU MY-ŠLIEN-KU.
Oni vedia osloviť len naozaj veľmi jednoduchých jedincov. NA-O-ZAJ-JE-DNO-DU-CHÝ-CH.
ty počúvaj chýbal si tu, odkiaľ ťa vyrazili ako trolla? alebo vari prepustili? ale účinok nie je vidieť
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Nandrolon
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
Ty môj deduško.
Radšej sa modli k tomu tvojmu bohu vlastným menom Mamon, aby v budúcich parlamentných voľbách nebola strana ĽSNS na druhom mieste hneď za za stranou Smer SD. Len potom uvidíš tú "novú dobu", kde bude škrípanie zubami slniečkárov a hromadné harakiri.
Už teraz je opozícia roztrtkaná ako Stankeho psychika. Ak založí Kiska stranu, komu myslíš že zoberie voličov? Smeru? ĽSNS? SNS?
Áno, správne. SAS, OĽANO, KDH, maďari. Alebo si myslíš, že v deň založenia Kiskovej strany sa tu nakotí hromadne milión slniečkárov?
Prihára, prihára a to je dobre. Vaša primitívna taktika zhovaďovať stranu ĽSNS a hlavne každého, kto ju bude voliť už začína byť neúčinná.
Myslím, že do volieb porastú ešte preferencie dvom stranám. ĽSNS a Sme rodina.
Ostatné pôjdu pekne krásne dole.
Tak, už ti ostane postaviť iba ten dom vlastnými rukami /doslovne/, o ktorom si tu básnil.
:-)))))))
Ty ešte stále nechápeš, že nacionalisti už majú svoj vrchol za sebou? Veď to už pochopil aj Kotleba. Dokonca aj Harabín to už nechal na svojich mladých nástupníkov.
Veď povedz, čo ešte môžete národu ponúknuť? Čo nám prinášate, teda okrem tých fakľových pochodov, na ktoré Kotleba nalákal podstatnú časť svojich stúpencov?
Vám zostane už len to behanie po lesoch s brancami a predvádzanie sa im na štvorkolkách.
Nacionalisti okrem nacionalizmu predsa nič neponúkajú. Sú to iba obyčajní škreklúni a hejslováci.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať