Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 20:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Nandrolon
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
A z čoho by mal mať ktokoľvek naložené práve z kotlebovcov?
Veď s nimi nieje o čom debatovať. Veď nemajú žiadnu, naozaj ŽIA-DNU MY-ŠLIEN-KU.
Oni vedia osloviť len naozaj veľmi jednoduchých jedincov. NA-O-ZAJ-JE-DNO-DU-CHÝ-CH.
ty počúvaj chýbal si tu, odkiaľ ťa vyrazili ako trolla? alebo vari prepustili? ale účinok nie je vidieť
Totalitník (prezlieka kabát) prestupuje k nacionalistom? Národniarom?
Počuj pavlík, národniari ti žiadne výhody oproti iným ľuďom (spoluobčanom) nedajú. Zbytočne sa im budeš zaliečať, to niesu komančovia. Oni budú požadovať aj nejaké tie výsledky. Hmatateľné výsledky.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Nandrolon
Jar88 - asi preto ma kazdy nalozene v nohaviciach ist s niektorym clenom Lsns do suboja v politickej relacii, co??
Ty môj deduško.
Radšej sa modli k tomu tvojmu bohu vlastným menom Mamon, aby v budúcich parlamentných voľbách nebola strana ĽSNS na druhom mieste hneď za za stranou Smer SD. Len potom uvidíš tú "novú dobu", kde bude škrípanie zubami slniečkárov a hromadné harakiri.
Už teraz je opozícia roztrtkaná ako Stankeho psychika. Ak založí Kiska stranu, komu myslíš že zoberie voličov? Smeru? ĽSNS? SNS?
Áno, správne. SAS, OĽANO, KDH, maďari. Alebo si myslíš, že v deň založenia Kiskovej strany sa tu nakotí hromadne milión slniečkárov?
Prihára, prihára a to je dobre. Vaša primitívna taktika zhovaďovať stranu ĽSNS a hlavne každého, kto ju bude voliť už začína byť neúčinná.
Myslím, že do volieb porastú ešte preferencie dvom stranám. ĽSNS a Sme rodina.
Ostatné pôjdu pekne krásne dole.
Tak, už ti ostane postaviť iba ten dom vlastnými rukami /doslovne/, o ktorom si tu básnil.
:-)))))))
Ty ešte stále nechápeš, že nacionalisti už majú svoj vrchol za sebou? Veď to už pochopil aj Kotleba. Dokonca aj Harabín to už nechal na svojich mladých nástupníkov.
Veď povedz, čo ešte môžete národu ponúknuť? Čo nám prinášate, teda okrem tých fakľových pochodov, na ktoré Kotleba nalákal podstatnú časť svojich stúpencov?
Vám zostane už len to behanie po lesoch s brancami a predvádzanie sa im na štvorkolkách.
Nacionalisti okrem nacionalizmu predsa nič neponúkajú. Sú to iba obyčajní škreklúni a hejslováci.
Zase chceš presvedčiť primitivizmom typu, nevoľte ĽSNS, lebo už vrchol majú za sebou :-)))))))))) ? Už iba preto, aby som nasral takých starých senilných primitívov /ktorí už majú svoj "vrchol" za sebou/, ich voliť budem a predpokladám, že nebudem nikdy sám.
Na tých škrekľúňoch som sa dobre zabavil. Čo je potom taký Matovič, Remišová, Sulík, Rajtár???
Ale uvidíme v nasledujúcich voľbách, dokonca 2 x.
Sulík je v pr..... a ak Kiska založí stranu, čo založí, už sa z nej nevyhrabe a skončí ako politická mŕtvola typu Ivan Mikloš.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
Nandrolon
Sulík je v pr..... a ak Kiska založí stranu, čo založí, už sa z nej nevyhrabe a skončí ako politická mŕtvola typu Ivan Mikloš.
Sprostý a Sprostejší by najradšej pozrušovali dane...hlavne tým, čo majú účty v plnke.
Tiež by chceli aj iné vymoženosti zo Západu...napríklad také úplné platby v zdravotníctve.

Maťko čochvíľa skončí....respektíve by mal. Danko je síce exot, ale ten jeho návrh ohľadom počtu členov v strane má niečo do seba.

Mikloš je v pohode. Z politiky odišiel ako nie jeden...proste prehrali a fertig.
Keď porovnám Mikloša s Kažkom ? Véééééľky rozdiel....obrovský...v prospech Mikloša.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ivan_Miklo%C5%A1
https://sk.wikipedia.org/wiki/Peter_Ka%C5%BEim%C3%ADr

Kiska ak založí stranu ?
Nuž mu prajem podobný koniec v politike nie ako ten Miklošov.
Kiska si zaslúži dokonca ešte horší koniec ako Procházka...oveľa horší = trestné stíhanie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
0 0
jar88 jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
Nandrolon
Ty môj deduško.
Radšej sa modli k tomu tvojmu bohu vlastným menom Mamon, aby v budúcich parlamentných voľbách nebola strana ĽSNS na druhom mieste hneď za za stranou Smer SD. Len potom uvidíš tú "novú dobu", kde bude škrípanie zubami slniečkárov a hromadné harakiri.
Už teraz je opozícia roztrtkaná ako Stankeho psychika. Ak založí Kiska stranu, komu myslíš že zoberie voličov? Smeru? ĽSNS? SNS?
Áno, správne. SAS, OĽANO, KDH, maďari. Alebo si myslíš, že v deň založenia Kiskovej strany sa tu nakotí hromadne milión slniečkárov?
Prihára, prihára a to je dobre. Vaša primitívna taktika zhovaďovať stranu ĽSNS a hlavne každého, kto ju bude voliť už začína byť neúčinná.
Myslím, že do volieb porastú ešte preferencie dvom stranám. ĽSNS a Sme rodina.
Ostatné pôjdu pekne krásne dole.
Tak, už ti ostane postaviť iba ten dom vlastnými rukami /doslovne/, o ktorom si tu básnil.
:-)))))))
Ty ešte stále nechápeš, že nacionalisti už majú svoj vrchol za sebou? Veď to už pochopil aj Kotleba. Dokonca aj Harabín to už nechal na svojich mladých nástupníkov.
Veď povedz, čo ešte môžete národu ponúknuť? Čo nám prinášate, teda okrem tých fakľových pochodov, na ktoré Kotleba nalákal podstatnú časť svojich stúpencov?
Vám zostane už len to behanie po lesoch s brancami a predvádzanie sa im na štvorkolkách.
Nacionalisti okrem nacionalizmu predsa nič neponúkajú. Sú to iba obyčajní škreklúni a hejslováci.
Zase chceš presvedčiť primitivizmom typu, nevoľte ĽSNS, lebo už vrchol majú za sebou :-)))))))))) ? Už iba preto, aby som nasral takých starých senilných primitívov /ktorí už majú svoj "vrchol" za sebou/, ich voliť budem a predpokladám, že nebudem nikdy sám.
Na tých škrekľúňoch som sa dobre zabavil. Čo je potom taký Matovič, Remišová, Sulík, Rajtár???
Ale uvidíme v nasledujúcich voľbách, dokonca 2 x.
Človeče, veď tebe ušiel vlak.
Ty asi nevnímaš ani len základné zákonitosti sveta.
---------------------------
odvolávaš sa na lsns a vášho vodcu. Ako bude bojovať proti zapredancom USA. Spoločne tu "doslova mudrujete", čo má aký politický význam a váhu a tak ďalej...
Viete však, že peniaze vládnu svetom. A nie len Sorošove. Len akosi si neuvedomujete, že peniaze vládnu aj v Rusku, Číne, Iráne, Venezuele a dokonca aj v Severnej Koreji.
Mali by ste vedieť, že ak bude v záujme USA aby sme mali za prezidentku Čaputovú, bude Čaputová. Ak bude treba, aby v EU parlamente nebol vplyv nacionalistov, tak tam nebude. Ak bude americkým záujmom vyhovovať Slušné Slovensko, bude Slušné Slovensko.
S tým nič nenarobíte.
--------------------------------
Naozaj nieje dôležité, či správne chápete význam slova globalizácia, či viete čo to znamená, jednoducho je tu a nič ju nemôže zastaviť. Američania ju spustili a kto ju nedokáže využiť, alebo sa nebude vedieť prispôsobiť, bude na vedľajšej koľaji. Len oni sú schopní udávať jej tempo a smer. Ak zavedú clo, tak ho zavedú, ak sa rozhodnú ho pozastaviť, tak ho pozastavia. Kapitál sa jednoducho prispôsobí a zarába ďalej.
--------------------------------
Tak to na svete funguje od vyhlásenia nezávislosti USA a fungovalo to dokonca aj v posledných 100 rokoch (1919 až 2019). Pre nich nejaký komunizmus, fašizmus, nacizmus či nejaký islamizmus, nieje podstatný za predpokladu, že nevlezie do cesty ich slobodnému obchodu.
1 0
jar88 jar88

buchač
A vraj RSFR nemá nič spoločné s bývalým ZSSR.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Jar88 práve potvrdil, že Čaputová nevyhrala demokraticky, ale je to iba nasadená bábka USA. A kto ju zvolil? Ľahko ovplyvniteľní, jednoduchí ľudia.
Ale keď je všetko tak, ako vravíš, neviem, prečo sa teda všetky strany boja ĽSNS. Však nech sa na nich vykašľú, keďže nemajú šancu a hotovo.
Mám ale silné tušenie hraničiace s istotou, že si jeden obrovský demagóg rovnako ako Sulík a spol.
Ale jednému som rád. Človek /Kiska/, ktorí vďaka stranám ako SAS a spol vyhral, ide tie isté strany "odrbať". Baví ma sledovať tieto "panské huncútstva"....
Už sa teším na obidvoje voľby ako sa bude Sulík "nasilu smiať" a rýchlo žmurkať očami.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
Nandrolon
A z čoho by mal mať ktokoľvek naložené práve z kotlebovcov?
Veď s nimi nieje o čom debatovať. Veď nemajú žiadnu, naozaj ŽIA-DNU MY-ŠLIEN-KU.
Oni vedia osloviť len naozaj veľmi jednoduchých jedincov. NA-O-ZAJ-JE-DNO-DU-CHÝ-CH.
ty počúvaj chýbal si tu, odkiaľ ťa vyrazili ako trolla? alebo vari prepustili? ale účinok nie je vidieť
Totalitník (prezlieka kabát) prestupuje k nacionalistom? Národniarom?
Počuj pavlík, národniari ti žiadne výhody oproti iným ľuďom (spoluobčanom) nedajú. Zbytočne sa im budeš zaliečať, to niesu komančovia. Oni budú požadovať aj nejaké tie výsledky. Hmatateľné výsledky.
Vraj sú niektorí prispievatelia platení. Koľko máš za tento príspevok? Lebo toto si nemohol myslieť vážne. Inak volebné právo ešte máš?
0 0
jar88 jar88

Nandrolon
Jar88 práve potvrdil, že Čaputová nevyhrala demokraticky, ale je to iba nasadená bábka USA. A kto ju zvolil? Ľahko ovplyvniteľní, jednoduchí ľudia.
Ale keď je všetko tak, ako vravíš, neviem, prečo sa teda všetky strany boja ĽSNS. Však nech sa na nich vykašľú, keďže nemajú šancu a hotovo.
Mám ale silné tušenie hraničiace s istotou, že si jeden obrovský demagóg rovnako ako Sulík a spol.
Ale jednému som rád. Človek /Kiska/, ktorí vďaka stranám ako SAS a spol vyhral, ide tie isté strany "odrbať". Baví ma sledovať tieto "panské huncútstva"....
Už sa teším na obidvoje voľby ako sa bude Sulík "nasilu smiať" a rýchlo žmurkať očami.
Ty naozaj nedokážeš pochopiť, že moc je v peniazoch a tvoja "moc", tvoja osobná moc je v tvojich osobných peniazoch? Nie v Sorošových, Sulíkových, Ficovzch amerických, či Putinových. Pri voľbách si volíš iba to, kto a koľko moci ti odoberie.
Mal by si voliť toho, kto ti sľúbi, že ti nechá celú moc. Že ťa nechá rozhodovať o tom, ktorú zdravotnú poisťovňu budeš využívať a nie o tom, ktorá zdravotná poisťovňa bude využívať teba.
-------------------------------
Naozaj nerozumiem, prečo ti záleží hlavne na tom, či tvoje peniaze rozfrcká Danko, alebo Matovič, či Kotleba s Marurekom. Veď je to jedno, či nie?
0 0
jar88 jar88

Nandrolon
Naozaj záleží na tom, kto a ako ju zvolil? Jednoducho bude mať funkciu prezidenta a to je fakt.
Naviac po ďalších voľbách, na ktoré sa tak tešíš, budeš zas len hľadať dôvody, prečo tie voľby dopadli tak, ako dopadli - nedopadli. Prečo je tá demokracia taká nedemokratická a prečo zas tí ľudia tak "hlúpo" volili.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Píšeš tu také bludy, ako keby si ty volil niekoho z marsu. Ty taktiež ak pôjdeš k voľbám budeš "niekoho voliť". Takže ak by si mal gule ako ja a prezradil koho, dostal by si nielen odo mňa naložené.
Ale takí ako ty chcú vedieť všetko, vyzvedajú od všetkých ale sami nepovedia ani ň. A to je tá priposratosť a pocit hanby.
Takí ako ty sa nachádzajú v každom kolektíve. Väčšinou zažívajú situáciu, že vôjdu do miestnosti kde je družná debata a zrazu je ticho :-)))
0 0
jar88 jar88

Už si sa niekedy zamyslel nad tým, prečo to tým Američanom vždy akosi hrá do kariet. Prečo im to všetko tak vychádza?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Takže priama otázka - koho budeš voliť v nastupujúcich parlamentných voľbách?
PS: a čo také im vychádza?
0 0
jar88 jar88

Nandrolon
Takže priama otázka - koho budeš voliť v nastupujúcich parlamentných voľbách?
PS: a čo také im vychádza?
To je ešte vo hviezdach.
Ešte tu žiadna strana neprišla ani len s čiastočne vyhovujúcou ponukou. Dokonca ani len s náznakom.
-----------------------------
Zatiaľ im všetko vychádza.
Sú predsa jednotkou vo svete. Či nie?
---------------------------------------------------
Nandrolon,
vieš že bolševici po VOSR znárodnili aj americké investície? Presne tak, ako Chavez vo Venezuele, tak to bolo aj v Baku.
Nakoniec to zaplatili a v zlate, nie v rubloch.
Neskôr im v dvadsiatych rokoch americké spoločnosti vybudovali 400 priemyselných komplexov. Jasné že na kľúč. Jednalo sa o elektrárne, hute, veľké továrne na výrobu traktorov, kombajnov, aut, lokomotív, vagónov a podobne. Jednoducho industrializácia vrátane kompletnej modernizácie a sfunkčnenia železničnej dopravy.
Vo chvíli, keď sa to všetko sfunkčnilo a malo začať prinášať zisk, zas to bolševík znárodnil.
Následne, keď prišlo poznanie, že to nedokážu ani len spravovať, prišli s prosíkom za kapitlistami s tým, že im to všetko znova zaplatia.
Dohnala ich k tomu hrozba z Nemecka.
-----------------------------------------------
Niečo podobné nastalo aj v komunistickej Číne. Tak ako v Rusku, tak aj v Číne to komunisti dopracovali až k hladomoru. No a zas tí americkí imperialisti prišli s riešením, ktoré spočívalo v industrializácii. V sedemdesiatych rokoch im postavili cca 800 elektrárni a priemyselných podnikov. Jasné, že aj Číňania, rovnako, ako predtým Rusi nemali ani fuka. Nemali ani len na žrádlo.
--------------------------------------------
No a teraz je tu doba, keď tu kde kto tliacha, že kapitalizmus (americký imperializmus) potrebuje vojnu.
A tliacha to aj Kotleba - vraj NATO je zločinecká organizácia slúžiaca americkým záujmom. Pýtam sa, akým americkým záujmom?
--------------------------------------------
Tak že, aké sú to tie americké záujmy?
Ale konkrétne.
Naposledy upravil jar88 : 13.05.19 at 10:27
2 0
Nandrolon Nandrolon

No vidíš, a ja viem, že si volič SaS.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No to som bola aj ja.Pokiaľ neriešilo problémy v zdravotníctve spolu s Radičovou vojskom.A teraz Cigánikovou.Voľby do EU parlamentu dostane hlas ten,čo podporuje Salviniho a povedal to jasne a nahlas.Ale parlamentné voľby fakt netuším.Tam široko daleko nie je nikto kto by bol hoden skazenej soboty.
0 0
jar88 jar88

Nandrolon
No vidíš, a ja viem, že si volič SaS.
Písal som tu pred pár rokmi a ty sám píšeš, že máš dobrú pamäť, že som sa stretol so Sulíkom v časoch, keď bol ešte len bloger na sme.
Nechal som si od neho vysvetliť, ako chápe slovo sloboda a aj ako chápe slovo solidarita.
No a od tej doby, je v mojich očiach iba napodobňovateľ chozraščotu a novodobý aparátčik.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Hento som nikdy nečítal, nevadí. Máš presne rovnakú rétoriku ako Sulík a spol.
Ale ak by som použil tvoje metódy, tak by som ti musel napísať, že nie si až taký múdry, ako sa tu prezentuješ, lebo podľa všetkého si svoj hlas spláchol do záchoda. Teda, pokiaľ si nevolil Smer SD /viem, že si sa tu zastrájal, že ho budeš voliť/...
Takže na jednej strane vyčkávaš, kto za tebou osobne príjde a čo ti ponúkne :-))))))))))), a vo výsledku hlas spláchneš do WC.
0 0
jar88 jar88

BXLmiami
No to som bola aj ja.Pokiaľ neriešilo problémy v zdravotníctve spolu s Radičovou vojskom.A teraz Cigánikovou.Voľby do EU parlamentu dostane hlas ten,čo podporuje Salviniho a povedal to jasne a nahlas.Ale parlamentné voľby fakt netuším.Tam široko daleko nie je nikto kto by bol hoden skazenej soboty.
Vaše problémy v zdravotníctve nikdy nikto nevyrieši.
Jediné riešenie je v zavedení skutočného zdravotného poistenia.
Žiadny obyčajný človek (občan) nedokáže posúdiť čo je správne v zdravotníctve robiť a ako to správne financovať.
Ako neplatiť zbytočné lieky, operácie, vyšetrenia, ako ich správne oceniť, ako rozhodovať o prístrojoch o ich nákupných cenách a tak ďalej. Na to treba poriadne týmy odborníkov a na to, aby vôbec mohli vzniknúť, treba skutočný trh a skutočnú konkurenciu.
-----------------------------
No a tomu sa tu všetci bránia a radšej budú mať zdravotníctvo také, aké ho máme. Nechápu, že časom to bude stále len horšie, alebo v tom lepšom prípade to bude len stagnovať. Pritom bude jedno, aká veľký technologický pokrok nastane. Vždy to bude len pre tých vyvolených.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Súhlasím.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať