Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
Ak by si vzal do úvahy aj ten jej príspevok s tým Kormošom a aj ten môj so Zajacom, tak by to mohlo byť o preberaní celonárodnej hlúposti a nie o riešení (preberaní) vlády a akejkoľvek strany.
------------------------------
Všetko to zrejme stojí na všeobecnej nevedomosti podstatnej časti národa.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

misoft
Tweety
bjuty smis
kukučka
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa?

takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/6748...ti-maju-obavy/


))))))))))))))
Ale veď už ten postrek zakázali, minule o tom bolo v správach.
A navyše - nie sú to žiadne chemtrails, ale obyčajný letecký postrek... ajajaj.... zase niekto poplietol pojmy a šíri paniku....
Letecký postrek by mal byť zakázaný.Každý.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
No v zdravotníctve by sme teda mali začať Mečiarom.On dal tomu celému ,,perfektný"základ a nikto odvtedy nevie ako z toho von.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
misoft
Tweety
bjuty smis
kukučka
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa?

takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/6748...ti-maju-obavy/


))))))))))))))
Ale veď už ten postrek zakázali, minule o tom bolo v správach.
A navyše - nie sú to žiadne chemtrails, ale obyčajný letecký postrek... ajajaj.... zase niekto poplietol pojmy a šíri paniku....
Letecký postrek by mal byť zakázaný.Každý.
súhlasím veď pred sto rokmi rástli lesy vôbec príroda bez postrekov, ale aj potreby obyvateľov boli podstatne skromnejšie, teda sekundárne menej ničili prírodu. Lebo potreba postrekov je výsledkom porušenej rovnováhy v prírode. Málo ktorá mala sedemdesiat sedem sukien (Podľa spomienok mamy a babky všetci členovia rodiny mali dvoje obloženie odevov a boli šťastní ) Na druhej strane koľko vyprodukujú listnáče kyslíka bez listov? Koľko prívalových vôd zachytia mŕtve stromy? Dilema ochrániť niekoľko jedincov hmyzu, ktorý aj tak migruje a celú dolinu na niekoľko desiatok rokov vystaviť vrtochom počasia, alebo čo? .
Naposledy upravil pavol54 : 24.05.19 at 09:26
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
BXLmiami
misoft
Tweety
bjuty smis
kukučka
Chemtrails, vraj konšpirácie, kto neveril, prosím, jeho vec. Ale poniektorí sa tu vysmievali, teraz nikto nič, že mýlil som sa?

takže mala si pravdu....tu je dôkaz

https://www.aktuality.sk/clanok/6748...ti-maju-obavy/


))))))))))))))
Ale veď už ten postrek zakázali, minule o tom bolo v správach.
A navyše - nie sú to žiadne chemtrails, ale obyčajný letecký postrek... ajajaj.... zase niekto poplietol pojmy a šíri paniku....
Letecký postrek by mal byť zakázaný.Každý.
súhlasím veď pred sto rokmi rástli lesy vôbec príroda bez postrekov, ale aj potreby obyvateľov boli podstatne skromnejšie, teda sekundárne menej ničili prírodu. Lebo potreba postrekov je výsledkom porušenej rovnováhy v prírode. Málo ktorá mala sedemdesiat sedem sukien (Podľa spomienok mamy a babky všetci členovia rodiny mali dvoje obloženie odevov a boli šťastní )
Nie 77 sukien ale len 70.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
bjuty smis
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
No v zdravotníctve by sme teda mali začať Mečiarom.On dal tomu celému ,,perfektný"základ a nikto odvtedy nevie ako z toho von.
Neviem, čo mal Mečiar spoločné so zdravotníctvom.
Ja viem len to, že Mečiar bol ten, čo zatiahol celé Československo do politickej žumpy. Jasné že za výdatnej pomoci Prokeša. Jeden priniesol socializmus a druhý nacionalizmus.
---------------
Po roku 1989 som sa najviac pozastavoval nad nečinnosťou lekárov, učiteľov a právnikov. Pripadalo mi to tak, ako keby práve oni boli akosi prispatí, takí akýsi negramotní ohľadne práva a financií.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Kedysi bol pán učiteľ, doktor, farár, advokát niekto, kto udával v spoločnosti smer, morálku a akýsi pre každého bol tak akosi vzorom.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

V roku 1995 vznikol zákon,ktorý odštátnil primárnu sféru-zubári,gynekologovia,všeobecní a detskí lekári museli ísť zo zákona do privátu,bez výnimky či chceli alebo nechceli a povinne si rovno museli vziať do zamestnania zdrav.sestru.Následne vznikli všetky poisťovne okolo 1996 a väčšina z nich tunelovala,ked krachla Družstevná tak tá nemala ani učtovnictvo,Perspektíva prestala platiť lekárom v 97 ,takže jej krach spravil Šagát prvé ked nastupil.Majiteľ bol leader strany Naše Slovensko ktorá bola vo voľbách 1998.Prvé limity boli dané lekárom v roku 1997.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
......................ukáž mi jednu čistú stranu od 89 a to nehovorím o veciach, ktoré ešte len vyplávajú na hladinu. ..................
Pche...... 100 (slovom sto) ti ich ukážem... (len skočím do papiernictva a kúpim si 50listový čistý zošit)......
Asi tak.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
1. Všetky a každého si nevymenoval.
2. Takže mne z toho vyplýva, že to bude pokračovať kontinuálne i naďalej.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Kedysi bol pán učiteľ, doktor, farár, advokát niekto, kto udával v spoločnosti smer, morálku a akýsi pre každého bol tak akosi vzorom.
a teritórium sa vtedy volalo felvidék
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
korela....a koho teda chceš predhadzovať pred oči ak nie vládu ? ak nie toho, čo to spôsobil ?

sdku, čo dostalo 0,18% ...
alebo zaniknutú sdl ?
alebo teda hzds ? ideme preberať mečááára ?

alebo rovno ksč ?

koho teda podla teba máme teraz riešiť, ak nie fica, danka a bugára ?
1. Všetky a každého si nevymenoval.
2. Takže mne z toho vyplýva, že to bude pokračovať kontinuálne i naďalej.
1. Nie...prečo by som mal...koho si nepamätáš? Moravcika? Ruska?...


Prečo by som ti ja mal menovať tých, čo tebe chýbajú ??

Ty len srandujes, však....
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
V roku 1995 vznikol zákon,ktorý odštátnil primárnu sféru-zubári,gynekologovia,všeobecní a detskí lekári museli ísť zo zákona do privátu,bez výnimky či chceli alebo nechceli a povinne si rovno museli vziať do zamestnania zdrav.sestru.Následne vznikli všetky poisťovne okolo 1996 a väčšina z nich tunelovala,ked krachla Družstevná tak tá nemala ani učtovnictvo,Perspektíva prestala platiť lekárom v 97 ,takže jej krach spravil Šagát prvé ked nastupil.Majiteľ bol leader strany Naše Slovensko ktorá bola vo voľbách 1998.Prvé limity boli dané lekárom v roku 1997.
Predpokladám, že si pracovala v zdravotníctve už pred rokom 1989 a teda si bola v obraze. Teraz po tridsiatich rokoch experimentovania v "systéme" píšeš, že nikto nevie ako z toho von.
Vieš z čoho sa ten, akože "systém" vlastne skladá? Čo je jeho podstatou - teda aké sú jeho základné prvky?
Myslím hlavne na vzájomné vzťahy účastníkov systému - pacient (poistenec, klient,), lekár, zdravotná poisťovňa, dodávatelia, následne dohľad a zákonodarca..
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ano viem.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Ano viem.
Krásna odpoveď ...
Si klapec myslel, že mu skočíš na lep a bude mať možnosť mudrovať..

Ale on bude aj tak...tomu sa nevyhneme.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
BXLmiami
Ano viem.
Krásna odpoveď ...
Si klapec myslel, že mu skočíš na lep a bude mať možnosť mudrovať..

Ale on bude aj tak...tomu sa nevyhneme.
Ja už nemusím.
Už si si to sám odmudroval v téme "čo sa ti zas stalo".
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Každý nech si robí čo chce ale podstatný rozdiel je ten že si ho občania dobre platia možno by bolo viac na nemocnice keby nekryli lumpáreň (janabrachyzmus) v tom lepšom prípade, v tom horšom po dobu poberania platu z našich daní pácha kriminálne delikty a to nasere. Podotýkam nie každý (pokiaľ nebol odhalený). A čo nožíky idú? Ako sa prejavili v daňovom priznaní? Podľa toho čo si sa chválil tak 2- 3 a si v pásme povinného.
Nemocnice spomínaš, lekárov ?

buchač na to odpovedá

No neviem, ako kto má skúsenosti. No v nie jednom prípade ide o solídne odrbávanie systému.
Lekár pracuje v špitáli, na poliklinike...to je jedno. No zároveň má súkromnú prax.
Príde k nemu pacient do tej súkromky. Lekár ho odošle na určité kroky do špitáľa ku sebe samému, lebo pre súkromníka je to proste nevýhodné.

Lekári plačú a štrajkujú za vyššie platy. Pritom majú v čakárňach vyvesené cenníky za úkony. Ak im pacient dá prezent, tak sa (čuduj svete) tomu nejak nebránia....

Poznámka - vyššie uvedené neplatí na výnimky, vravím len všeobecne.
Ale ako potom nazvať lekárov, ktorí toto všetko aplikujú na pacienta, dokonca sa neštítia vziať aj love za lieky. Za lieky, ktorá by pacient aj tak síce zaplatil, lenže lekár má s farma firmou trochu iné podmienky.
----------------------------------
Či idú nožíky ?
Ako sa to vezme. Na rovinu ? Minulý rok sa zadarilo ten počet, čo spomínaš...zo tri.
Daňové nemusím robiť, nakoľko by som musel predať oveľa viac, aby som sa dostal k tej hranici 1.915€.
Na rovinu ? Netajím sa, že by som trt zaplatil a nie nejaké dane.

jar88
No a čo ja na to?
Dokonalé bravo.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
Ano viem.
A vieš aj o následkoch?
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Toto ma naozaj dostalo.
https://www.facebook.com/smersd/vide...41928989196555
Vraj poprosila 300 firiem o dobrú cenu.

Predpokladám, že ešte stále nič nevie o neviditeľnej ruke trhu.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ako dobe, že ste neboli voliť.
https://www.facebook.com/ing.milan.u...54152531819254
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať