Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Fico by mal isť na smetisko dejín.Problém je že ho nemá kto nahradiť,tá zbierka alfa samcov sa nedohodne ani na farbe trávy.
No a v Čechách zrejme nastúpi mediálny produkt 3.Zatiaľ to tam ide podľa scenára od nás a z Ukrajiny.Som fakt zvedavá,koho tam tentoraz nastrčia.Žeby Basiková?
No a šaty hodnotiť je fajn.Aj ked je fakt problém vyzerať dobre aj napriek tomu,že jej návrhár to statočne hnojí.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako by ich jedna meter mala, liaheň obdobne.

Chorvátka hovorí siedmimi jazykmi.

https://strategie.hnonline.sk/media/...i-ruske-noviny

Niektoré fotky v kampani boli trochu netradičné. Taktiež jej meno na plagátoch, zvýraznené meno veľkými písmenami, priezvisko menšími, vyznievalo familiárne.




0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Frau Makrela:
http://www.teraz.sk/zahranicie/merke...43-clanok.html
Pochybujem, že to znova bude dehydratácia.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Frau Makrela:
http://www.teraz.sk/zahranicie/merke...43-clanok.html
Pochybujem, že to znova bude dehydratácia.....
" Či má Merkelová, ktorá je kancelárkou od roku 2005, nejaké zdravotné problémy, nie je verejne známe, keďže v Nemecku zverejňovanie takýchto informácií podlieha prísnym pravidlám. "

Ako keby tie pravidlá vedeli ovplyvniť jej zdravotný stav.
Šak je verejne známe, že minimálne hlavu nemá v poriadku..
...a čo, nech taja...ebne ju len raz.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
misoft
Frau Makrela:
http://www.teraz.sk/zahranicie/merke...43-clanok.html
Pochybujem, že to znova bude dehydratácia.....
Majú to ťažké tí politici, niektorí pijú veľa, iní zase málo
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čo zas pán kapitáááň vyvolal )

https://dennikn.sk/1513394/lukasenka...hodit/?ref=mpm

Reakcia z Minska prišla onedlho. Bieloruská diplomacia vyjadrila nášmu veľvyslanectvu v Minsku počudovanie, že pozvanie Andreja Danka nebolo dopredu odkonzultované s prezidentkou.

Celé stretnutie medzi bieloruskými a slovenskými diplomatmi sa podľa informácií Denníka N odohralo v odmeranej atmosfére.

Bielorusi odkázali slovenskému veľvyslancovi Jozefovi Migašovi, že návšteva hlavy štátu nie je „na patričnej úrovni pripravená, a sám prezident sa odmieta takých návštev zúčastňovať“.

Dankove faux pas má okrem vnútropolitického rozmeru, keď nerešpektoval protokolárne zvyklosti, tak dohru aj pri vzájomných vzťahoch s Bieloruskom. Bieloruská strana teraz očakáva oficiálne vysvetlenie celej situácie, ktorá sa podľa nej môže negatívne prejaviť aj v ďalšej perspektíve vzájomných vzťahov.
4 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sezóna sa ešte nekončí.....

Predsedovi Národnej rady Slovenskej republiky Andrejov Dankovi ide takpovediac karta. Potom, čo sa postaral o diplomatický prešľap pri pozvaní bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka, líder SNS sa z toho vôbec nepoučil.

Danko totiž na sociálnej sieti oznámil, že na oslavy 75. výročia SNP tentokrát pozval predsedníčku ruskej Rady federácie Valentinu Matvijenkovú. Tá je pritom v členských štátoch Európskej únie nežiaducou osobou. Od roku 2014 sa nachádza na sankčnom zozname.

Na ďalší diplomatický škandál sa nechcelo už najprv reagovať ani ministrovi zahraničných vecí Miroslavovi Lajčákovi (Smer-SD). Ako totiž povedal “som minister zahraničných vecí, nie minister pre vysvetľovanie výrokov pána Danka”.

„Dá sa to vysvetliť?,” reagoval na novinársku otázku, ako si tento krok druhého najvyššieho ústavného činiteľa vysvetľuje.
3 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
A co ked je na sankcnom zozname? Zatkneme ju a posadime do lochu?
Alebo sa ukaze ze zoznam nema ziadnu vahu? Ved aj na PZRE kde Rusku vratili plne clenstvo a hlasovacie prava boli ludia zo zoznamu.
A preco na zozname nie je Putin, pretoze on robi rusku politiku a rozhodnutia, nie Matvijenkova.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no to, že eú týmto osobám zakázala cestovať do eú...
a slovensko s tým súhlasilo...

nie je vhodné si pred celou eú robiť z huby riť, nemyslíš ?
2 1
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

pokiaľ viem, tak vajčák podal demisiu, tak nech páli do ....
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ano EU zakazala, a ona pricestuje. Tak mi to vysvetli naco je taky zakaz.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vicktor
Ano EU zakazala, a ona pricestuje. Tak mi to vysvetli naco je taky zakaz.
Aby bolo o čom písať, debatovať..... inak je na h0vn0...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vicktor
Ano EU zakazala, a ona pricestuje. Tak mi to vysvetli naco je taky zakaz.
Kto ti povedal, že pricestuje?
Ten zákaz bol uvaleny zo známych dôvodov......mal by si si o tom najskor niečo prečítať
Potom sa nebudeš tak čudne pýtať...
1 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BRATISLAVA. Rozkopaný chodník a jama plná betónu na námestí pred budovou parlamentu priťahujú pozornosť turistov aj domácich. Kancelária Národnej rady tam ide vztýčiť tridsaťmetrový stožiar.

Podobne vysoký stožiar je zo susedných krajín len pred parlamentom v Maďarsku. Má 27 metrov.


Toto bola požiadavka pána predsedu Andreja Danka, mať stožiar vyšší, ako je v Budapešti,“ vysvetľuje hovorca Národnej rady Tomáš Kostelník. Tridsať metrov predstavuje približne výšku desaťposchodovej budovy.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22168436/stoz...#ixzz5tuu2RLLJ
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) No chce po sebe nechať pamiatku.Musí byť z toho na nervy ako sa všetci na neho vždy vrhnú po každom jeho ,,dobrom"nápade.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
16august2016_Danko_TK_7356940-e1471354094646.jpg  
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kopce
Truba.jpg  
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať