Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
SMK chce od Matoviča v podstate autonómiu
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ate-autonomiu/

Ty môj oný... maďarské kuwy si už fakt veľa dovoľujú.
...OD Matoviča ??? ...a čo je on ? ... on by mal rozhodnúť ?
Nič nové pod slnkom. Niekoľko maďarských politikov už dávnejšie sa dožadovalo autonómnosti, dokonca odtrhnutia od SK a pripojenia k HU. Neppochodili vtedy - skúšajú opäť teraz.
A tie požiadavky? Maďarčinu majú predsa povolenú, ale štátny jazyk bol, je a BUDE slovenčina.
Ale toto: "Jazyková požiadavka, aby sa v úradoch, na súdoch ako úradný jazyk používala maďarčina. Jedna, slobodná, konštitucionálna vlasť a v nej sloboda, rovnosť a bratstvo národov!" - to je skryté vyhlásenie odtrhnutia.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Vždy je znepokojivé ked niekto získa príliš veľkú moc.V tejto dobe ju získali médiá a mimovládky a vedú svet svojim smerom v ktorom mi chýba zdravý sedliacky rozum.To je ale len môj subjektívny názor.
*
PS-kde sa podel príspevok od Betty na ktorý som týmto odpovedala?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
bettylou
pavol54
A je to tu, Madam Riceová našla ruskú stopu v organizovaní protestov v amerike. Śkoda, už mohol ísť Lipšic na tribúnu do nejakého mesta s protestujúcimi a podporiť ich zápas, ako na Ukrajine
Už nech sa to zvezie na kohokoľvek, pri pozornejšom pozeraní, to vyzerá ako režírované a nepresvedčivé.
Médiá hecujú na celom svete.Novinári sa vytešujú že zodpovednosť sa im nedá pripočítať.Ano Beauty,mám problém s tým čo robia médiá.Systematicky ničia civilizovaný svet a ani o tom nevedia.
je sloboda slova, ale médiá sú na vine, že ľudia si informácie prisôsobujú tak, aby im pasovali do krámu a konajú impulzívne? alebo ako to myslíš?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Igor to ja uz ako nadafku...len nene igor ako igor....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mne sa "pacilo" par dni nazad....o celej kratke spravy v radiu/aute....utorok predtym..ako nam zase povolili šnurocku......prva sprava.....v tokiu odporucaju nevychadzat von najvacsi denny narast od maja 38 nakazenych.....na koniec spravy podotkli,ze 14 milionovom meste....strasne potrebna info zrovna sa asi hodila....na búbú az tokia-neposerme si to
Vcera jeden clanok....od mudr pekovej....ze prva vlna tu ani nebola...lebo,ze by nas to inak zmietlo....do pol roka virus vykape....vecer iny clabok...na sk vyštrachali nejaku mudr....co sa ....ze druha vlna bude...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
bettylou
BXLmiami
bettylou
pavol54
A je to tu, Madam Riceová našla ruskú stopu v organizovaní protestov v amerike. Śkoda, už mohol ísť Lipšic na tribúnu do nejakého mesta s protestujúcimi a podporiť ich zápas, ako na Ukrajine
Už nech sa to zvezie na kohokoľvek, pri pozornejšom pozeraní, to vyzerá ako režírované a nepresvedčivé.
Médiá hecujú na celom svete.Novinári sa vytešujú že zodpovednosť sa im nedá pripočítať.Ano Beauty,mám problém s tým čo robia médiá.Systematicky ničia civilizovaný svet a ani o tom nevedia.
je sloboda slova, ale médiá sú na vine, že ľudia si informácie prisôsobujú tak, aby im pasovali do krámu a konajú impulzívne? alebo ako to myslíš?
To mi je nejaká novinka.
nevieš? "Demokracia,to áno. Sloboda slova, môže byť. Ale všetko odtiaľ-potiaľ."
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

korela
Matovič oslavuje výročie Trianonu za zatvorenými dverami: Prečo také tajnosti?

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...itm_position=4
https://vlkovobloguje.wordpress.com/...ne-matovicovi/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Podľa minulotýždňového vývoja na vnútropolitickej scéne, sa čím ďalej tým viac prehlbuje moje presvedčenie, že do volebných zoznamov by mali byť zapísaní len tí čo budú mať potvrdenie o mentálnej spôsobilosti
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Skôr do voličských...
A kľudne sa zamysli, čo si posledne roky volil
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Skôr do voličských...
A kľudne sa zamysli, čo si posledne roky volil
Prečo si myslíš že som sa pomýlil v pomenovaní pojmu? O čo by sme to mali my voliči potom ľahšie
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ktovie ako bude pozývaný a prijímaný v zahraničí náš predseda parlamentu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Skôr do voličských...
A kľudne sa zamysli, čo si posledne roky volil
Prečo si myslíš že som sa pomýlil v pomenovaní pojmu? O čo by sme to mali my voliči potom ľahšie
lebo my voliči sme si ich volili...napriek ich minulosti
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
Skôr do voličských...
A kľudne sa zamysli, čo si posledne roky volil
Prečo iba posledné? Už sa konečne odosobni od niektorých ľudí. Alebo aspoň začni porovnávať.
A tiež si niečo pozri od psychológov, s akými dg sa grupujú ľudia v politike, vládach, platí to min. pre západ. civilizáciu.
a aké iné, ako posledné roky ? nepíšem posledné volby...píšem posledné roky

alebo ty myslíš volby za červených kmérov ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
bjuty smis
Skôr do voličských...
A kľudne sa zamysli, čo si posledne roky volil
Prečo si myslíš že som sa pomýlil v pomenovaní pojmu? O čo by sme to mali my voliči potom ľahšie
A ja si myslím - že do OBOCH:
Aj volebných, aj voličských....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
Neúspešní počkali 100 dní a už "jedou" , ani Kiska už zrazu neodstupuje z čela strany, necháva na to na neskôr, asi sa očakáva veľká politická búrka a po jej odznení si myslí že zažiari ako slnko najjasnejšie na politickej scéne.
ako politolog by si sa veru neuživil
https://www.aktuality.sk/clanok/8023...ej-buducnosti/

a čo to splietaš s tým harabínom ? ....ja mám ísť oznamovať na naka )))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
Neúspešní počkali 100 dní a už "jedou" , ani Kiska už zrazu neodstupuje z čela strany, necháva na to na neskôr, asi sa očakáva veľká politická búrka a po jej odznení si myslí že zažiari ako slnko najjasnejšie na politickej scéne.
ako politolog by si sa veru neuživil
https://www.aktuality.sk/clanok/8023...ej-buducnosti/

a čo to splietaš s tým harabínom ? ....ja mám ísť oznamovať na naka )))
Ja som reagoval na kiskov výrok o 07.11 a ty uvádzaš jeho z 10.36 . Ty si písal že vieš že harabin má podchytených sudcov ak ja budem vedieť niečo na niekoho vyšetrovaného ktorý ma poškodil, kľudne to pôjdem na NAKA oznámiť
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

korela
Ktovie ako bude pozývaný a prijímaný v zahraničí náš predseda parlamentu.
Keď sa dokázali rozprávať s kapitáňom Dankom ....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

romana147
korela
Ktovie ako bude pozývaný a prijímaný v zahraničí náš predseda parlamentu.
Keď sa dokázali rozprávať s kapitáňom Dankom ....
no čo ako vždy pri takýchto príležitostiach býva zvykom aj s manželkami, niekto by mal chodiť ako Kaddáfí aj s beduínskym stanom
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

pavol54

... 100 dní ...

Kiska už zrazu neodstupuje z čela strany ...

sa očakáva veľká politická búrka a po jej odznení si myslí že zažiari ako slnko ...

Plus prešiel necelý mesiac

znovu sa ukazuje , že si táral

a táraš ďalej.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54
romana147
korela
Ktovie ako bude pozývaný a prijímaný v zahraničí náš predseda parlamentu.
Keď sa dokázali rozprávať s kapitáňom Dankom ....
no čo ako vždy pri takýchto príležitostiach býva zvykom aj s manželkami, niekto by mal chodiť ako Kaddáfí aj s beduínskym stanom
.
23.02.07FICO1.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať