Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
romana147
BXLmiami
Prečo útočíš cez rodičov?Nemyslím,že je to slušné.

Jediný problém je , že :
- nemyslíš
- píšeš
Tak to myslím,že sme dve :-))
Máš tam chybu. Milan nie je baba.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nevadí,odpísala som romane.Ale minule som si vravela že mi chýba :-))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Je na svete niečo, čo ste ešte neopluli?
Ak áno, dajte vedieť čo.

Kryl kdesi spomenul, "i jinak lze žít".
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88
Je na svete niečo, čo ste ešte neopluli?
Ak áno, dajte vedieť čo..
A nebodaj sa chceš aj ty realizovať?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Som zvedavý, či vám to niečo povie.
https://www.karaoketexty.cz/texty-pi...tove-jaro-8494

Viete, že tu budú žiť aj vaše deti a vnúčatá.
https://www.karaoketexty.cz/texty-pi...sely-snih-8487
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ak by chcel niekto prečítať https://dennikn.sk/1769380/sef-agent...94aeac5c071062
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
buchač
jar88
bodliak
buchač
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.
Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...
Ale veď o nich vieme.
To sú tí, čo vololi KSS, potom Mečiara, Slotu, neskôr Fica, Danka alebo Kotlebu a teraz budú
znova voliť.
Čo tak asi? Kotleba, Harabín, Pelegrini? No čo iné im zostáva?
Kto o nich vie...o kom vlastne vravíš ?
Myslíš poniektorých na Porade ? Asi aj hej.
...a čo teraz, že budú znova voliť ? TY si KTO, že si uzurpuješ právo na udelenie povolenia ísť voliť. TY si KTO, že by si rád určoval, že koho sa má a koho sa nemá voliť ?

My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik.
Mám dojem, že si si dnes ráno nevzal všetky tabletky alebo si ich vzal dupľovanú dávku.

...dokedy máš vychádzku ? Dúfam, že len do večera.
Vieš, je tu skupina, ktorá vzhladom na svoju mentálnu výbavu, bude voliť znova Smer a Kotlebovcov.
Napriek skutočnosti, že im nejaký "šašo" posvietil na ich pobabraný svet, stále sa im páči. Zjavne im to nedocvakne ani po volbách. Presne tak, ako im to nedocvaklo po "nežnej" (17.11.1989).
Verím, že po týchto volbách sa z "vášho šaša" stane náš KLAUN.
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
A ku klaunovi a šašovi, rovnaký význam, klaun sa skôr vyskytuje v cirkuse, chceš poukázať na budúcnosť po voľbách?
.
V Čechách sa objavili negatívne názory na jeho osobu.
Od založenia jeho inzertných novín bolo zámerom pôsobiť po celom území na bežných ľudí, bonusom bolo, že mu to vynášalo. V podstate si zvolil jednoduchú cestu.
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
No to vieš,sú nevzdelaní,nerozmýšľajú,necestujú a migranta v živote nevideli.Zabudla som niečo? :-)))))
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
No to vieš,sú nevzdelaní,nerozmýšľajú,necestujú a migranta v živote nevideli.Zabudla som niečo? :-)))))
Ja neviem. Jedine, žeby im dnešná pracovná situácia vyhovovala lepšie ako budúca, inak si to neviem vysvetliť. Vekové rozpätie rôzne.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Skôr asi nevidia alternatívu.Co si asi majú myslieť-že 10 nemocníc,čakanie na lekára do dvoch týždnov,či mesiac?potom nemocnica v každom meste.....a tí ľudia,že Cigániková...neviem.Ja vravím že zase nemám koho voliť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Detto. Na predchádzajúcich som nebola.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Doporučujem navštíviť facebookovú stránku primára Mudr. Jozefa Marca, veľmi rozhľadený človek s dlhoročnými skúsenosťami v komunálnej politike na úrovni kraja. A prečítať hlavne jeho posledný status, dovolím si ho citovať:
"Priatelia, môj ostatný príspevok k tak nemravnej záležitosti ako sú parlamentné voľby v SR 29.2.2020. Mám pocit že to potrebujem zo seba dostať. Pocit prvý- veľmi vlažný postoj tzv. opozície ku Kiskovým kauzám je pre mňa jasný signál, že sľubovaná spravodlivosť pre všetkých, boji proti korupcii a klientelizmu čo tak radi omieľajú Matovič, Sulík, Brblavý Hlina a ďalší sú len lacné úbohé a prvoplánové sľuby. Presne príklad v praxi, ako to tu bude vyzerať. Mali sa jasne a dávno voči tomuto človeku vymedziť, lebo je to zločinec. A to nie je konšpirácia ani pocit. Ten človek je riadne obvinený vyšetrovateľom PZ SR za daňové trestné činy!!! Otázka, prečo ešte nebol obžalovaný má naporúdzi odpoveď. Je to "náš" človek a nadčlovek, na ktorého platia a budú platiť iné pravidlá. ako doposiaľ za smerákov. Čiže, kecy o boji proti zločinnosti sú len kecmi.
po druhé - tzv. vojenská spolupráca s USA. Na kieho pána nám je nejaké vojenské spojenectvo z USA? Akým právom sem niekto pozýva americké vojská aby tu postavili základne? Kto dal na to mandát tomu nosatému skurvysynovi zahraničia? Odsudzujú a kriminalizujú Tisa, že sa spolčil z nemeckými fašistami? a o čo sú oni lepší? Ved americká vojenská doktrína je jednoznačne fašistická. Len Vietnamcov povraždili viac ako 4 milióny, pričom nedokázali poraziť ani len bosých a otrhaných partizánov z Vietkongu. Používali zbrane, aké nepoužil ani Hitler- sarin, napalm, defolianty( orange agent) nehovoriac o ďalších vojnách, kde zabíjali hlavne civilistov. Toto idú byť naši vojenskí kamaráti? Kto dal mandát týmto ľuďom, vojnovým štváčom ako Naď z Oľano, Kiska a ďalší? Dávať v sázku životy a zdravie svojich spoluobčanov? Už som to predsa raz napísal, že akonáhle Rusi vyhodnotia US základne na našom území ako závažné, budú cieľom útoku. a tí kreténi v Amerike naozaj vážne uvažujú o obmedzenej jadrovej vojne. samozrejme v Európe. Toto chceme? Vo vojne platia iné pravidlá a Rusom bude hovno dojímať, že 75% Slovákov verí Putinovi. Budeme nepriatelia a budeme pykať. Však Rakúsko ani Švajčiarsko bombardovať nebudú. Pozývajú sem americké vojská, a núkajú im budovať základne. Ved už sa to tu omieľa dlhšie a vieme kto. a amíci tam chcú mať vlastnú správu ignorujúc naše zákony. a Ak si niekto myslí, že tam nebudú jadrové nosiče, ba dokonca aj jadrové hlavice, tak je naivný blbec. Predsa zo Sliača nebudú USA ostreľovať Rusov lukmi a šípmi! O čo je teda Lajčák, Čaputová, Kiska Naď a další lepši od Biľaka, Štrougala, Jakeša, ktorí sem pozvali Rusov? Lebo USA má na vlajke 50 hviezdičiek a Rusi len jednu? Sme my vôbec ešte suverénny štát? a čo sa týka NATO . ozaj v mene čoho a koho bombardovali francúzske, briské nemecké a holandské stíhačky napr. Líbiu? Aké nebezpečenstvo predstavovala táto bohatá a spokojná krajina pre Európu, keďže NATO je oficiálne obranný pakt? A načo ešte vlastne existuje NATO, ked Varšavská zmluva zanikla? Keď Rusi viedli agresívnu vojnu v Afganistane, nemám info, žeby do nej zaťahovali Varš.,zmluvu...Ľudia rozmýšľajte mozgami, prosím vás. Mne už by to vlastne mohlo byť jedno, ale tiež mám deti a nepotrebujem aby išli bojovať za americké záujmy kdekoľvek. Ešteže ten Trump má viacej rozumu ako poľskí a slovenskí riťolezi a budovanie základní zatrhol. Zatiaľ..."
Ak má niekto pochybnosti o jeho mentálnej výbave, vopred ho ľutujem.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
buchač
jar88
bodliak
buchač
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.
Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...
Ale veď o nich vieme.
To sú tí, čo vololi KSS, potom Mečiara, Slotu, neskôr Fica, Danka alebo Kotlebu a teraz budú
znova voliť.
Čo tak asi? Kotleba, Harabín, Pelegrini? No čo iné im zostáva?
Kto o nich vie...o kom vlastne vravíš ?
Myslíš poniektorých na Porade ? Asi aj hej.
...a čo teraz, že budú znova voliť ? TY si KTO, že si uzurpuješ právo na udelenie povolenia ísť voliť. TY si KTO, že by si rád určoval, že koho sa má a koho sa nemá voliť ?

My, na Porade vieme, že kto si...
Si bývalý skoro vrah, zlodej, priekupník, proste kriminálnik.
Mám dojem, že si si dnes ráno nevzal všetky tabletky alebo si ich vzal dupľovanú dávku.

...dokedy máš vychádzku ? Dúfam, že len do večera.
Vieš, je tu skupina, ktorá vzhladom na svoju mentálnu výbavu, bude voliť znova Smer a Kotlebovcov.
Napriek skutočnosti, že im nejaký "šašo" posvietil na ich pobabraný svet, stále sa im páči. Zjavne im to nedocvakne ani po volbách. Presne tak, ako im to nedocvaklo po "nežnej" (17.11.1989).
Verím, že po týchto volbách sa z "vášho šaša" stane náš KLAUN.
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
A ku klaunovi a šašovi, rovnaký význam, klaun sa skôr vyskytuje v cirkuse, chceš poukázať na budúcnosť po voľbách?
My tu v súvislosti s Matovičom spomíname "šaša",
ale Karel Kryl vo svojom texte spomína klauna.
Podstatná je však podoba príbehu Krylovho klauna s príbehom nášho šaša Matoviča.

.
V Čechách sa objavili negatívne názorywatch na jeho osobu.
Od založenia jeho inzertných novín bolo zámerom pôsobiť po celom území na bežných ľudí, bonusom bolo, že mu to vynášalo. V podstate si zvolil jednoduchú cestu.
My tu v súvislosti s Matovičom spomíname "šaša",
ale Karel Kryl vo svojom texte spomína klauna.
Podstatná je však podoba príbehu Krylovho klauna s príbehom nášho šaša Matoviča.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Doporučujem navštíviť facebookovú stránku primára Mudr. Jozefa Marca, veľmi rozhľadený človek s dlhoročnými skúsenosťami v komunálnej politike na úrovni kraja. A prečítať hlavne jeho posledný status, dovolím si ho citovať:
"Priatelia, môj ostatný príspevok k tak nemravnej záležitosti ako sú parlamentné voľby v SR 29.2.2020. Mám pocit že to potrebujem zo seba dostať. Pocit prvý- veľmi vlažný postoj tzv. opozície ku Kiskovým kauzám je pre mňa jasný signál, že sľubovaná spravodlivosť pre všetkých, boji proti korupcii a klientelizmu čo tak radi omieľajú Matovič, Sulík, Brblavý Hlina a ďalší sú len lacné úbohé a prvoplánové sľuby. Presne príklad v praxi, ako to tu bude vyzerať. Mali sa jasne a dávno voči tomuto človeku vymedziť, lebo je to zločinec. A to nie je konšpirácia ani pocit. Ten človek je riadne obvinený vyšetrovateľom PZ SR za daňové trestné činy!!! Otázka, prečo ešte nebol obžalovaný má naporúdzi odpoveď. Je to "náš" človek a nadčlovek, na ktorého platia a budú platiť iné pravidlá. ako doposiaľ za smerákov. Čiže, kecy o boji proti zločinnosti sú len kecmi.
po druhé - tzv. vojenská spolupráca s USA. Na kieho pána nám je nejaké vojenské spojenectvo z USA? Akým právom sem niekto pozýva americké vojská aby tu postavili základne? Kto dal na to mandát tomu nosatému skurvysynovi zahraničia? Odsudzujú a kriminalizujú Tisa, že sa spolčil z nemeckými fašistami? a o čo sú oni lepší? Ved americká vojenská doktrína je jednoznačne fašistická. Len Vietnamcov povraždili viac ako 4 milióny, pričom nedokázali poraziť ani len bosých a otrhaných partizánov z Vietkongu. Používali zbrane, aké nepoužil ani Hitler- sarin, napalm, defolianty( orange agent) nehovoriac o ďalších vojnách, kde zabíjali hlavne civilistov. Toto idú byť naši vojenskí kamaráti? Kto dal mandát týmto ľuďom, vojnovým štváčom ako Naď z Oľano, Kiska a ďalší? Dávať v sázku životy a zdravie svojich spoluobčanov? Už som to predsa raz napísal, že akonáhle Rusi vyhodnotia US základne na našom území ako závažné, budú cieľom útoku. a tí kreténi v Amerike naozaj vážne uvažujú o obmedzenej jadrovej vojne. samozrejme v Európe. Toto chceme? Vo vojne platia iné pravidlá a Rusom bude hovno dojímať, že 75% Slovákov verí Putinovi. Budeme nepriatelia a budeme pykať. Však Rakúsko ani Švajčiarsko bombardovať nebudú. Pozývajú sem americké vojská, a núkajú im budovať základne. Ved už sa to tu omieľa dlhšie a vieme kto. a amíci tam chcú mať vlastnú správu ignorujúc naše zákony. a Ak si niekto myslí, že tam nebudú jadrové nosiče, ba dokonca aj jadrové hlavice, tak je naivný blbec. Predsa zo Sliača nebudú USA ostreľovať Rusov lukmi a šípmi! O čo je teda Lajčák, Čaputová, Kiska Naď a další lepši od Biľaka, Štrougala, Jakeša, ktorí sem pozvali Rusov? Lebo USA má na vlajke 50 hviezdičiek a Rusi len jednu? Sme my vôbec ešte suverénny štát? a čo sa týka NATO . ozaj v mene čoho a koho bombardovali francúzske, briské nemecké a holandské stíhačky napr. Líbiu? Aké nebezpečenstvo predstavovala táto bohatá a spokojná krajina pre Európu, keďže NATO je oficiálne obranný pakt? A načo ešte vlastne existuje NATO, ked Varšavská zmluva zanikla? Keď Rusi viedli agresívnu vojnu v Afganistane, nemám info, žeby do nej zaťahovali Varš.,zmluvu...Ľudia rozmýšľajte mozgami, prosím vás. Mne už by to vlastne mohlo byť jedno, ale tiež mám deti a nepotrebujem aby išli bojovať za americké záujmy kdekoľvek. Ešteže ten Trump má viacej rozumu ako poľskí a slovenskí riťolezi a budovanie základní zatrhol. Zatiaľ..."
Ak má niekto pochybnosti o jeho mentálnej výbave, vopred ho ľutujem.
Skutočne rozhladený,
skoro ako susedova sliepka.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
BXLmiami
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
No to vieš,sú nevzdelaní,nerozmýšľajú,necestujú a migranta v živote nevideli.Zabudla som niečo? :-)))))
Ja neviem. Jedine, žeby im dnešná pracovná situácia vyhovovala lepšie ako budúca, inak si to neviem vysvetliť. Vekové rozpätie rôzne.
Vieš ako fungujú súkromné zdravotné zariadenia.
Ročne im zaplatíš cca 800€ a dajú ti zdravotné výkony na inej úrovni, ako tým, čo sú len povinne poistení.
Dúfam, že ostatné si vieš domyslieť.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

BXLmiami
K súčasným voličom Smeru a ĽSNS, tak viem o jednom veľkom zdravotnom špičkovom zariadení v BA, kde budú lekári voliť práve tieto dve strany, údajne, nebudem pri tom. To isté sa dialo pri prez. voľbách. Ak je to tak, čo ich k tomu vedie?
Detto Nandrolon spomínal podobnú situáciu v jemu známom okolí. Tiež lekári.
.
No to vieš,sú nevzdelaní,nerozmýšľajú,necestujú a migranta v živote nevideli.Zabudla som niečo? :-)))))
Zabudla si práve na to procare a prečo sa im tak dobre funguje.

Čo myslíš, vie človek mojej krvnej skupiny, že ten mnou platený "príplatok", je vlastne len legálnym úplatkom?
Myslíš, že neviem, že sa takto len sprosto predbieham pred ostatných a v konečnom dôsledku časť z nich sa k zdravotnej službe práve preto nedostanú?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88; taká spodina ako si ty, by nebola schopná s takto inteligentnou osobou prehodiť čo len 1 vetu.
Edit: toto sú u mňa ľudia, ktorí si zaslúžia rešpekt a úctu. Ty si iba malý červ, ktorého treba zašliapnúť. Si slabý agitátor a provokatér.
Naposledy upravil Nandrolon : 24.02.20 at 15:55
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
romana147
Nandrolon
bjuty smis
konšpirátori všetkých krajin, polibte si prdel....
Jednemu som velmi rad. Ak bude vladnut historicky najvacsi zlepenec neuspesnych liberalnych fasistov, budu viacmenej iba kurit a svietit. Ziaden zasadny zakon neprejde, lebo ho 3 najsilnejsie opozicne strany dokazu zablokovat. Nikdy nie je 100 % pritomnost poslancov koalicie, a to moze opozicia vyuzit vo svoj prospech.

"liberalnych fasistov"

načo sem pletieš svojich rodičov ?
liberálny fašizmus neexistuje, to je tzv. kontradikcia.....
je to protiklad, oxymoron
mínuskami to nevyriešite......chcelo by to vedomosti, nie demagógiu.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Jar88; taká spodina ako si ty, by nebola schopná s takto inteligentnou osobou prehodiť čo len 1 vetu.
Edit: toto sú u mňa ľudia, ktorí si zaslúžia rešpekt a úctu. Ty si iba malý červ, ktorého treba zašliapnúť. Si slabý agitátor a provokatér.
Vykašli sa na neho, to ho živí
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Doporučujem navštíviť facebookovú stránku primára......Zatiaľ..."
Ak má niekto pochybnosti o jeho mentálnej výbave, vopred ho ľutujem.
ja mám a ľutujem teba....čo ťa na tých sprostostiach oslovilo....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať