Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
Buchač, ak tu čítaš pozorne na porade, tak vieš, že jemu sa prakticky na starobu rozpadol všetok rodinný život. /dokonca aj dom musel ísť so 4 plynovými kotlami preč aj s dvomi dobermanmi/. :-)))))))))))))
Čo čakáš od nasraného dedka na všetkých okolo seba?
Akože viem sa trochu aj do neho vžiť, ale odtiaľ potiaľ. Je to jeho vec, jeho problém, nie môj, nie náš.
Ty si ešte hlúpejší ako ten váš Trnka.

Ty kokles tupý, ty si vôbec niečo pametáš?

A vy tu ešte aj teraz budete dúfať, že sa to tomu Matovičovi nejako nepodarí?
Ty somár senilný, tak už si vyber buď som fašista, alebo Smerák!
Máš v tom dosť chaos ako vždy.
Mojko ty si aj aj.
Ty si všetko, len nie normálny človek.
1 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dokedy Vás toto ešte bude baviť?Nejaká normálna diskusia by nebola?
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88, nechce sa ti podať výklad, prečo vznikla ĽSNS?
0 0
jar88 jar88

korela
Ja viem len toľko, že mu zrušili tú pôvodnú, čisto Fašisticko-nacistickú a tak si založil novú.
Ale prečo chce to o čo "bojuje", to ja neviem.
To vie len on sám.
1 1
jar88 jar88

korela
Kotlebovci sú Ľudáci?
Ak áno, tak tu máš aké také vysvetlenie:

Nenávist vůči Židům často vyústila ve fyzické napadání, v pogromy. K nejhoršímu došlo v Topoľčanech už v září 1945.

Topoľčanská židovská obec byla velmi silná a známá: Židé ve městě žili od začátku 16. století, roku 1900 jich tu žilo na 1400 a před druhou světovou válkou na 2500. Tvořili téměř třetinu obyvatelstva města a byli poměrně zámožní, zbohatli zejména na obchodech s obilím. Jejich rozsáhlý majetek rozkradli místní ľuďáci a arizátoři. Když se po válce vrátilo asi pět set Židů, vyvolalo to mezi současnými držiteli židovského majetku paniku, jež postupně dostala rysy otevřeného protižidovského odporu, který vyústil do pogromu.
https://www.holocaust.cz/zdroje/clan...sku-1945-1948/

A tu máš autentický popis Topolčianskeho pogromu.
http://virtually.cz/archiv.php/index.php?art=9272
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
korela
lujza.j
Kiška...bude ho zaujimat..aku minulost budu mat nominanti na vladne kresla....to ako faaaákt...
Skoncil posledny v rade do siene bohov....no on by najradsej bez borisa....toto do je tento...on sa pocuva....ci drzost ma az do kosti vyrezanu?!
Má sa vytvoriť trojkoalícia, čo je vždy lepšie ako štvor, ako išiel Kollár od prezidentky tak sa jasne stručne vyjadril, že od občanov prišla zrozumiteľná spoločenská objednávka, čím povedal k tejto téme všetko.
Neprekážali by mu ani výpisy trestov, akčný človek so skúsenosťami.
Štvrtý ich môže iba brzdiť.
Vieš kto to povedal? ten kto si do 28.2. myslel že bude zostavovať vládu a média nás na to pripravovali aj keby nebol víťaz ale uznaj že s LTT 6% sa to nedá, tak chce aspoň eliminovať kollara. Druhé kolo nebude.
Tak on toho povedal až veľa a hlavne privčas.
V každom prípade mu niet čo závidieť.
Bolo by zaujímavé uzavrieť stávky do koľkých dní od menovania novej vlády bude obvinený prvý smerák za tie mega rozkrádačky. Myslím že tých 10 melónov pre novinárov bude stačiť. Len či na ich rozdeľovanie bude nejaký verejný tender alebo pôjdu do známeho pressu? Pellegríni dal 50000 nejakému časopisu a už bol obviňovaný z volebných úplatkov či čo
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Matovič ma strašne tou "skupinou" sklamal. Veď kto bude v tej skupine pracovať? Však iba tí, čo doteraz pracovali proti terajšej vládnej koalícii. Legálne uplatenie novinárov na svoju stranu.
Nájdeš niečo na Smer? Príď si po darček.
Opovážiš sa nájsť niečo na nás? Nedostaneš nič a vykopneme ťa z "partie".
Ak toto fakt urobí, prerazí korupčné dno trinástych dôchodkov, diaľničných známok zdarma a zvýšenia rodinných prídavkov.
Mňa skôr zaujíma, či aj teraz bude voči svojim ministrom skloňovať vo všetkých pádoch slovné spojenie "detektor lži" tak, ako tomu bolo v minulosti. Kiskovi by som dal túto podmienku ihneď, lebo je nefér voči Matovičovi, keď ešte víťaz musí čakať ako psík na rozhodnutie porazeného /Za ľudí/.
3 1
pavol54 pavol54

Nandrolon
Matovič ma strašne tou "skupinou" sklamal. Veď kto bude v tej skupine pracovať? Však iba tí, čo doteraz pracovali proti terajšej vládnej koalícii. Legálne uplatenie novinárov na svoju stranu.
Nájdeš niečo na Smer? Príď si po darček.
Opovážiš sa nájsť niečo na nás? Nedostaneš nič a vykopneme ťa z "partie".
Ak toto fakt urobí, prerazí korupčné dno trinástych dôchodkov, diaľničných známok zdarma a zvýšenia rodinných prídavkov.
Mňa skôr zaujíma, či aj teraz bude voči svojim ministrom skloňovať vo všetkých pádoch slovné spojenie "detektor lži" tak, ako tomu bolo v minulosti. Kiskovi by som dal túto podmienku ihneď, lebo je nefér voči Matovičovi, keď ešte víťaz musí čakať ako psík na rozhodnutie porazeného /Za ľudí/.
Nezabudni, že novinári budú písať čo im prikáže majiteľ. A kde a kto je majiteľ? No predsa Michele. To je priezračné ak sviňa.
2 0
BXLmiami BXLmiami

Ano,novinárov vyriešil excelentne.Podplatí ich verejne a táto skupina ľudí sa teda podplatiť určite dá.Investigatívci :-)).
1 0
Nandrolon Nandrolon

Ja by som aj Matovičovi nechal tých "obligátnych" 100 dní. Ale mám sa teraz tváriť, že mi tá zlodejina nevadí?
Zlodejina verejného mediálneho priestoru? Týmto ukradne verejný mediálny priestor a zahltí ho článkami od svojich platených trollov. Presne útok na mediálny priestor typu DDoS.
On je /alebo bol/ predsa vydavateľ tlače, takže toto všetko dobre ovláda.
Týmto krokom sa ale proti jeho vôli zvýši záujem o zahraničnú, najmä českú tlač a domáce "konšpiračné weby" /ako ich s obľubou niektorí nazývajú/.
Nie je totiž nič jednoduhšie si prečítať na "konšpiračnom webe" článok a na základe už zverejnených "akože konšpirácií" si potom tieto údaje, poznatky overiť po svojej osi v oficiálnom internetovom priestore /oficiálne úradné weby, orsr, žrsr, finstat, zverejňovanie zmlúv, katasterportal, prípadne využitie infozákona/.
1 1
pavol54 pavol54

BXLmiami
Ano,novinárov vyriešil excelentne.Podplatí ich verejne a táto skupina ľudí sa teda podplatiť určite dá.Investigatívci :-)).
Budem parafrázovať. Keby som bol minister pôdohospodárstva tak (si) pridelím na šľachtenie nečítané. Keď bol niekto v minulosti ministrom tak prudko zvýšil vývozné povolenky na drevo? prečo? Takže tušíš čo píšem o presse.
0 0
BXLmiami BXLmiami

A som fakt zvedavá ako vyrieši obohatenie z Gréckych hraníc,Dúfam že to nedá na starosť Pročkovi.
1 0
pavol54 pavol54

Nandrolon
Ja by som aj Matovičovi nechal tých "obligátnych" 100 dní. Ale mám sa teraz tváriť, že mi tá zlodejina nevadí?
Zlodejina verejného mediálneho priestoru? Týmto ukradne verejný mediálny priestor a zahltí ho článkami od svojich platených trollov. Presne útok na mediálny priestor typu DDoS.
Týmto krokom sa ale proti jeho vôli zvýši záujem o zahraničnú, najmä českú tlač a domáce "konšpiračné weby" /ako ich s obľubou niektorí nazývajú/.
Nie je totiž nič jednoduhšie si prečítať na "konšpiračnom webe" článok a na základe už zverejnených "akože konšpirácií" si potom tieto údaje, poznatky overiť po svojej osi v oficiálnom internetovom priestore /oficiálne úradné weby, orsr, žrsr, finstat, zverejňovanie zmlúv, katasterportal, prípadne využitie infozákona/.
lenže boj proti dezinformačným médiám bude treba viesť v rámci hybridnej vojny.
0 0
Nandrolon Nandrolon

pavol54
Nandrolon
lenže boj proti dezinformačným médiám bude treba viesť v rámci hybridnej vojny.
Dezinformačné médiá prejdu na ruské weby, príspevky budú vkladať cez zabezpečený a nedopátrateľný TOR browser s prenosom peer to peer cez pol zemegule, doma z obývačky. Takže si NAKA môže akurát tak ......
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Niektorí ľudia sú ako oblaky. Keď nevidím v debate ich nick, hneď je krajší deň. ...viac
BXLmiami
A som fakt zvedavá ako vyrieši obohatenie z Gréckych hraníc,Dúfam že to nedá na starosť Pročkovi.
Panstvo z EU a pridružení majú, čo chceli.
Pri tej svojej bohorovnosti ohľadom obohatenia EU nemysleli na dôsledky...na všetky dôsledky.
Ono si mysleli, že práve imigranti budú robiť na ich dôchodky....no úúúúúrčite....to asi tak, ako cigáni robia na slovenských dôchodcov - ich dôchodky.

Erdoganovi sa pchali do riti, dotovali ho....no on len vydieral a robil si čo len chcel.
Teraz sa vyhráža otvorením hraníc, lebo utečenci zo Sýrie. Lenže kto on rozdúchal znova konflikt a tým pádom došlo k ďalšej migrácii ? .....Jasné, šak Rusi, kto iný....a Američania len bránia svoje zájmy....tisíce kilákov od USA.

Kuwa...som zvedavý, že aké darčeky tí emigranti donesú do EU.
Jeden prípad Corona vírusu je už aj v Belgicku...a hrabe im tam z toho teda fest.
Naposledy upravil buchač : 05.03.20 at 08:43
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
1 1
jar88 jar88

Už je Kotleba na súde.
1 0
Nandrolon Nandrolon

jar88
Už je Kotleba na súde.
Mal by si byť aj ty, tiež máš v nicku fašistický pozdrav HH.
1 1
jar88 jar88

bjuty smis
kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
Týchto našich poraďákov naozaj nechápem.
Nechápem, čo sa im na tom Ficovskom systéme tak páčilo.
Prečo sa stále tak vytešujú, že snáď mu niečo nadopadne presne podľa predstáv a že sa potom vráti Fico ešte silnejší.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať