Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bodliak
Nandrolon
Preto, aby zberba tvojho rangu nemusela ZNOVA vyfučať komínom v Birkenau
Práve kvoli takýmto vetám si myslím, že fašistom nesmieme ustupovať.
všade inde by už mal zrušené konto...

to je na prokuratúra...
1 2
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ĽUDIA, čo ste stratili celkom rozum????
vôbec si neuvedomujete, že aj Židia sú ľudia?.aj cigáni? aj černosi? aj žltí sú ľudia? aj iní? aj LGBTI sú ľudia????
že k Židom bol aj Kristus????
je mi z Vás na......
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mila123
ĽUDIA, čo ste stratili celkom rozum????
vôbec si neuvedomujete, že aj Židia sú ľudia?.aj cigáni? aj černosi? aj žltí sú ľudia? aj iní? aj LGBTI sú ľudia????
že k Židom bol aj Kristus????
je mi z Vás na......
Doplním
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
bodliak
Nandrolon
Preto, aby zberba tvojho rangu nemusela ZNOVA vyfučať komínom v Birkenau
Práve kvoli takýmto vetám si myslím, že fašistom nesmieme ustupovať.
všade inde by už mal zrušené konto...

to je na prokuratúra...
Čo je na prokurátora? že som povedal, že vtedy keď by on naháňal fašistov, že fašisti by naháňali zasa jeho a mohol by skončiť v Birkenau? Lebo v tej dobe, ktorú opisuje to aj tak bolo.
.... to nie je na prokurátora, ale mal by si navštíviť svojho psychiatra.
A jedine Teba od všadiaľ zatiaľ vyprali, mňa nie.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mila123
ĽUDIA, čo ste stratili celkom rozum????
vôbec si neuvedomujete, že aj Židia sú ľudia?.aj cigáni? aj černosi? aj žltí sú ľudia? aj iní? aj LGBTI sú ľudia????
že k Židom bol aj Kristus????
je mi z Vás na......
Vo všetkom súhlasím, aj úžerníci, vrahovia a hlupáci sú tiež ľudia.
Akurát v jednom bode sa mýliš. Ježiš Kristus nebol židom.
1 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Nandrolon
Mila123
ĽUDIA, čo ste stratili celkom rozum????
vôbec si neuvedomujete, že aj Židia sú ľudia?.aj cigáni? aj černosi? aj žltí sú ľudia? aj iní? aj LGBTI sú ľudia????
že k Židom bol aj Kristus????
je mi z Vás na......
Vo všetkom súhlasím, aj úžerníci, vrahovia a hlupáci sú tiež ľudia.
Akurát v jednom bode sa mýliš. Ježiš Kristus nebol židom.
jeho matka, že nebola židovka???? Židia sú stále veky vekov po matke (židom si ak máš matku židovku), teda?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
5 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
Dnes od 10:08-10:09 iba 5 ks, ale o chvíľu príde dúfam ďalšia várka.
A čo myslíš, aká várka príde Kotlebovi.
Mal by to mať tak asi od 4,5 až po 6,5 roka na tvrdo.
Čo myslíš, ako sa na to pripravil?
Možno by to strane prospelo, podobne ako vaším tie 2 vraždy. Bol by to dosť veľký zásah do ústavných práv človeka ako sloboda prejavu.
Zásah do práv človeka?
To v akej bubline žiješ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Dal som ju až po tebe. Ja nikoho nenapádam, ale si nenechám s*ať na hlavu, keď ma niekto označuje za fašistu.
Na hrubú dieru hrubá záplata.

PS: mínuskuj si aj ty koľko chceš. vždy dostaneš adekvátnu reakciu.
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tweety
Nandrolon
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Rozdáva mínusku za mínuskou, pritom on jediný tu narieka a ustavične vyplakáva, že zas dostal nejakú mínusku.
Hold frajer, geroj a zbabelý nácek v jednom.
2 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Dal som ju až po tebe. Ja nikoho nenapádam, ale si nenechám s*ať na hlavu, keď ma niekto označuje za fašistu.
Na hrubú dieru hrubá záplata.

PS: mínuskuj si aj ty koľko chceš. vždy dostaneš adekvátnu reakciu.
Si sa zmýlil, žiadnu mínusku poza bučky poza kríčky som ti nedala. Napísala som len môj názor na to tvoje teátro. Hrdo sa hlásiš k svojej viere ale kydáš na iných, to sa mi u teba akosi prieči. Slušný človek neuráža iných a už vôbec nie, ak je k tomu kresťan.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

No, nechám Vás na chvíľu vychladnúť, tak zase zajtra, práca volá. A JarSS už toľko neplač, však vládnu tí "tvoji" tak by si sa mal mať aspoň trošku lepšie ako doteraz, i keď určité veci sa už zmeniť nedajú :-)))))))))))))))
PS Tweety: nemám takú vedomosť. Ráno som začal normálne slušne, ale po napádaní som musel trochu pritvrdiť, ale ak si pozrieš ešte raz, ako to dnes išlo, možno ti to trošku viac zapáli.
Zrejme niekto potreboval odviesť tému o ukradnutí 10 mil. eur ročne superhrdinom a pištoľníkom Old Shatterhandom :-)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
kto nekradol, nemá sa čoho báť
z vaších reakcií to je jasné...

matovič ten fond navrhol na kontrolu jeho koalície, čo to zas splietate ??
Nech to spraví na "Bžána" percentuálna odmena z odhalenej rozkrádačky.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
Tweety
Nandrolon
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Rozdáva mínusku za mínuskou, pritom on jediný tu narieka a ustavične vyplakáva, že zas dostal nejakú mínusku.
Hold frajer, geroj a zbabelý nácek v jednom.
a ešte ta aj potom vyčíta mínuskárovi...aby nabudúce nedostal))

teraz mi vypisuje nejakú blbé súkromné správy....
Naposledy upravil bjuty smis : 05.03.20 at 13:31
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
jar88
Tweety
Nandrolon
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Nandy,môžeš dávať mínusiek koľko chceš, nič nezmenia na tom, ako v príspevkoch útočíš na ľudí inej pleti, iného vierovyznania, názoru na politiku a obhajuješ jednu stranu na hrane zákona.
Rozdáva mínusku za mínuskou, pritom on jediný tu narieka a ustavične vyplakáva, že zas dostal nejakú mínusku.
Hold frajer, geroj a zbabelý nácek v jednom.
a ešte ta aj potom vyčíta mínuskárovi...aby nabudúce nedostal))

teraz mi vypisuje nejakú blbé súkromné správy....
Ja ti píšem nejaké súkromné správy?
Prosím o ich zverejnenie, nakoľko ja v odoslaných nič nemám, či ty si náhodou nevymýšľaš, beťár jeden!
Ak myslíš VEREJNÝ komentár na tvoj profil: "Myslíš všade tam, kde ty?" tak áno, to bola reakcia odkiaľ by som mal byť zablokovaný...
Súkromná správa je niečo iné a myslím, že tu naschvál verejne zavádzaš, lebo dáva to úplne iný význam, tak ako to je???
PS: špinavosti ti idú jedna radosť, to je pravda.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Kollár: Chcem stavať byty
Sulík: Nemáme pozemky
Kiska: Zoženiem
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty čakám stále buď zverejnenie neexistujúcich správ alebo ospravedlnenie ( čo je u ľudí ako ty takmer nereálne).
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Cirkev doteraz vedie polemiku či bol alebo nebol žid. Nie je na to jednoznačný a 100% názor. Ja sa prikláňam na stranu, že nebol, i keď ho vtedajšia spoločnosť častokrát označovala za Židovského kráľa.
Naštuduj si toto, samozrejme že aj s kotlebom, a možno sa z tých sračiek vyhrabe.

Málokterá historická práce vyvolala v posledních letech takový zájem a tak živé reakce, a to jak mezi odbornou, tak laickou veřejností, jako kniha izraelského historika Šlomo Sanda Jak byl vynalezen židovský národ, která vyšla roku 2008 a od té byla přeložena do více než dvou desítek jazyků.
Její autor, profesor historie na Telavivské univerzitě, jehož mnozí velebí coby odvážného bořitele mýtů, zatímco jiní jej považují za škůdce, zrádce národa, ba antisemitu, ve své objevné práci dokládá, že nic takového jako židovský národ v etnickém smyslu neexistuje a celý dějinný příběh Židů, tak jak je všichni známe, je ve skutečnosti konstruktem, který se zrodil v hlavách sionistů v druhé polovině 19. století.

To ti sem dala korela, ale samozrejme, že ty hlúposti nečítaš.
Ty ich len píšeš a hlásaš.
https://www.martinus.sk/?uItem=222197
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať