Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
velmi ťažko to znášate ...ten volebný debakel
Kto a ako....mne je šuma fuk, absolútne tie výsledky neprežívam.
Čo je fajn, tak Čaputová podpísala zákon o 13. dôchodku...iné východisko proste nemala.

Ak si niekto myslí, že tými opatreniami NAKA (samozrejme, že súhlasím...už dávno k tomu malo dôjsť) sa niečo zmení ? Snáď nebudeš až tak naivný, že tomu uveríš ?
Tých sudcov je oveľa, oveľa viac...a aj prokurátorov a či súdnych úradníkov. Oosbne nejak neverím, že mladý Harabín sa urve od fotra...veď to bude jeho hlavný radca. Starý je síce dobrý odborník, no morálka čistá latrína.

Sulík a rúška ?
Nuž, tvrdenie proti tvrdeniu...no prečo by si mal šéf Zornice vymýšľať ?
Návod :film sprievodca ženatého muža "zatĺkaj, zatĺkaj, zatĺkaj"
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

je prirodzené, že si po 12 r. vlády fica myslíte, že sa nič nezmení
ja hovorím, že áno..
ešte ani termopellé neskončil a vidíte, čo sa začalo...

tá trapnosť zo sulíkom...pozri, kto všetko dnes obvinil vládu, že nezvládla situáciu...
koho štátnu tajomníčku, ktorej fico verejne ďakoval dnes zabásli ?

typická smerácke smradenie, čo robia roky
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
je prirodzené, že si po 12 r. vlády fica myslíte, že sa nič nezmení
ja hovorím, že áno..
Šak fajn...optimizmus je pozitívna vlastnosť. Keby som ja nebol tak pozitívny optimista, tak som už dávno páá.

Počkáme si a uvidíme. Pokiaľ sa fakt niečo (aspoň niečo) pohne k lepšiemu, tak to bude len dobré...či ?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
pavol54
to je mladý miháľ, alebo ty hovoríš po česky?
To je českej cikán...a cikáni nedělali pořádně nikdy.
Ale uja do degeša, ktorý skákal fotrovi z vajca do vajca v časoch socíku.
Jeden názor z diskusie...a je ich tam oveľa viac podobných.


" Michal Belák
Pred 2 mesiacmi
tie videa su vystrihnute tak aby sedeli s tvojim nazorom nie všetko bolo tak na hovno ( chlasta sa aj dnes počas pracovnej doby). ini pohlad 100 kčs si nakupil na 1 až 2 tíždne teraz 100 kč alebo 3 eura kupiš max jeden obed. "
No neviem. Čo ja pametám, tak 500Kčs stačilo tak tak na bežnú sobotu, nedelu.
No a na konci bol aj Jakeš a ten si určite nevymíšlal. Ono to už vlastne ani zlahčovať nešlo.
---------------------------
A k tomu, že českej cikán.
Veď práve to, že už aj cigán vie a biely Ďuro je stále rovnako sprostý, ako bol v roku 1989.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Obdivudohny optimiznus....
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
je prirodzené, že si po 12 r. vlády fica myslíte, že sa nič nezmení
ja hovorím, že áno..
Šak fajn...optimizmus je pozitívna vlastnosť. Keby som ja nebol tak pozitívny optimista, tak som už dávno páá.

Počkáme si a uvidíme. Pokiaľ sa fakt niečo (aspoň niečo) pohne k lepšiemu, tak to bude len dobré...či ?
Samozrejme že to bude len dobré, ale ty si sa o to nijako nezaslúžil.
Skôr naopak.
A denno denne to dokazuješ svojim názorom. (nikto ti ho však neberie) Odnes si ho aj do hrobu.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
biely Ďuro je stále rovnako sprostý, ako bol v roku 1989.
Tvoj foter bol sprostý, keď ťa robil v potoku...

jar88
Odnes si ho aj do hrobu.
Pobaľ sa a páľ do neho...
1 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nejdem medzi vami robiť rozhodcu koľko stačilo, alebo nestačilo na nákup. Pre každého musí stačiť toľko, koľko má. Mali sme kolegyňu. Jej manžel neviem čo robil. Keď nám povedala koľko minú na mesiac, tak sme všetky, bolo nás osem, prevaľovali oči, lebo ani jedna sme spolu s manželmi toľko nezarábali, koľko oni dokázali minúť.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
A si si vôbec vedomý na akých stránkach sa pohybuješ?
Redakce Argumenty & Fakta apeluje na své čtenáře: Tento článek je třeba šířit v zájmu zachování historické paměti. Doba je vypjatá, vše nasvědčuje tomu, že je Evropa na prahu války. Je třeba si pamatovat tyto dva citáty: “Národ, který popírá svou historii, ji bude muset prožít znovu.” A druhý: “Pro USA je dobrá každá válka, která se neodehrává na jejich území.”
Ja hej. kukni toto psycho keď ťa nepicne https://tadesco.org/utajena-operace-...n-Uwrq7ibGdODk
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="bjuty smis"]
pavol54
jar88
A si si vôbec vedomý na akých stránkach sa pohybuješ?
Redakce Argumenty & Fakta apeluje na své čtenáře: Tento článek je třeba šířit v zájmu zachování historické paměti. Doba je vypjatá, vše nasvědčuje tomu, že je Evropa na prahu války. Je třeba si pamatovat tyto dva citáty: “Národ, který popírá svou historii, ji bude muset prožít znovu.” A druhý: “Pro USA je dobrá každá válka, která se neodehrává na jejich území.”
Je plánované najväčšie cvičenie NATO, či nie?
ona v tej sprostosti neinformuje o cvičení nato...prečítk si to..

ona " informuje " o tomto :
[B]
Jsme na pokraji války, říká expert. USA dosud nikdy neobsadila Evropu tak silnou armádou jako teď.
.....

Tak možno teba,

ja som sa z toho dozvedela o tom cvičení, aj keď je to písané týmto divným štýlom a obkecané kopou sprostostí. Nuž, ale každý si vyberie, čo sa mu šikne. Nás v škole učili čítať selektívne, teda vytriediť si zrno od pliev.
Naposledy upravil bettylou : 11.03.20 at 21:35
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Preto k 1 informacii musis pribalit aj konspiracie a klamstvo?
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bjuty smis
Preto k 1 informacii musis pribalit aj konspiracie a klamstvo?
Ja??? To bol taký článok a inde som to nenašla, tak sa neposer, ne som kráľ času, sledovať šecko. Nemôžem zato, že si všímaš sprostosti, nie podstatné veci.

Inak tie konšpirácie sa ti pomôžu zorientovať v tom, akí vedia byť niektorí drbnutí..

Vrchný veliteľ Bundeswehru povedal to isté v podstate: že je to americká provokácia ruska a ľahko sa môže stať, že európa sa ocitne vo vojne. Tiež, že je to od NATO zbytočné plytvanie prírodnými a ekonomickými rezervami, hlavne teraz v čase klimatickej krízy. Ale podľa teba je to všetko konšpirácia. Nazdar.

Na Brémy z YOtuby celý toten ich vojenský šrot, načo je to dobré..
Naposledy upravil bettylou : 12.03.20 at 06:39 Dôvod: dopl.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Das sem clanok z konspiracneho webu plny sprostosti a ja si ich nemam vsimat, iba podstatne veci.
????
Tak ok...
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Sám si plný sprostostí.

Ak ti je vyjadrenie vrchného veliteľa Bundeswehru konšpirácia, tak prosím. Máš to vo videu. Žješ i si aj ďalejvo svojej bublinke.

Keby si ty toľko energie venoval dohľadaniu relevantných info a pricapeniu ich sem, dalo by sa s tebou aspoň podebatovať, ale všetko, čoho si schopný je sa vadiť a kritizovať. Tak si hovno poomôžeš.

A keď kukám, teraz, tak ten článok zavádzal jedine v tom, že "niekto ZÁMERNE odviedol pozornosť koronou." Lebo, ak by vírus neprišiel, tak by to bola jedna z hlavných tém.
Naposledy upravil bettylou : 12.03.20 at 06:40
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Avandar
buchač
bjuty smis
velmi ťažko to znášate ...ten volebný debakel
Kto a ako....mne je šuma fuk, absolútne tie výsledky neprežívam.
Čo je fajn, tak Čaputová podpísala zákon o 13. dôchodku...iné východisko proste nemala.

Ak si niekto myslí, že tými opatreniami NAKA (samozrejme, že súhlasím...už dávno k tomu malo dôjsť) sa niečo zmení ? Snáď nebudeš až tak naivný, že tomu uveríš ?
Tých sudcov je oveľa, oveľa viac...a aj prokurátorov a či súdnych úradníkov. Oosbne nejak neverím, že mladý Harabín sa urve od fotra...veď to bude jeho hlavný radca. Starý je síce dobrý odborník, no morálka čistá latrína.

Sulík a rúška ?
Nuž, tvrdenie proti tvrdeniu...no prečo by si mal šéf Zornice vymýšľať ?
--------------------------------------------------
Minúta po minúte

Richard Sulík dôrazne odmieta, že by Zornicu odhováral od uzatvárania zmluvy so štátom na výrobu rúšok. Nechápe, kde sa táto informácia vzala a prečo ju riaditeľ Igor Maukš uviedol, tvrdí SaS. Šíri ju aj končiaci premiér Pellegrini.

Sulík tvrdí, že včera telefonoval s Maukšom. Zaujímali ho podmienky a okolnosti výroby ochranných rúšok. Hovorili najmä o časových nárokoch, pričom Maukš podľa neho poznamenal, že v štátnej správe vládne chaos a nemá mu kto ani len zadať objednávku na výrobu rúšok.
Úchylík bol tiež navedený aby chodil ku kočnerovi na raňajky tam čo bozkával? mikrofón má ideálny tvar, ako hovoria nie ktoré baby
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bettylou
Sám si plný sprostostí.

Ak ti je vyjadrenie vrchného veliteľa Bundeswehru konšpirácia, tak prosím. Máš to vo videu. Žješ i si aj ďalejvo svojej bublinke.

Keby si ty toľko energie venoval dohľadaniu relevantných info a pricapeniu ich sem, dalo by sa s tebou aspoň podebatovať, ale všetko, čoho si schopný je sa vadiť a kritizovať. Tak si hovno poomôžeš.

A keď kukám, teraz, tak ten článok zavádzal jedine v tom, že "niekto ZÁMERNE odviedol pozornosť koronou." Lebo, ak by vírus neprišiel, tak by to bola jedna z hlavných tém.
slabé...máme tu aj väčších hulvátov...
ale argumenty máš brilantné

čoho si plné ty sa radšej ani nepýtam...


Web Arfa.cz je žumpa šíleného autora, který si je pro publicitu schopný vymyslet cokoliv. Nelze ho považovat jako zdroj pro cokoliv. Ostatně, v souvislosti s varováním BIS před ruskými aktivisty Höppnera internetový magazín International Policy Digest jmenoval mezi autory, kteří píší zaujatě ve prospěch Ruska
Naposledy upravil bjuty smis : 12.03.20 at 08:04
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Ostatně, v souvislosti s varováním BIS před ruskými aktivisty Höppnera internetový magazín International Policy Digest jmenoval mezi autory, kteří píší zaujatě ve prospěch Ruska
Hm...

Zaujímavé je, že internetový magazín kritizuje autorov, že píšu v prospech Ruska.
No ak by niekto písal v prospech USA, tak by to bolo v poriadku ?????
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vypadlo ti tam slovíčko.....zaujete
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
beriem. A sa ešte pobavme o tej dalšej info čo na to veliteľ bundeswehru...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

neviem, nečítal som ho..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať