Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pytali sa min.zdr...ze co s pacientami...co cakaju na vysetrenia co su obj.dlhe mesiace...neodpovedal.....vdaka bohu,ze sme si deckom stihli si dat vysetrit prsíčka...ja este na vysledok z mamo cakam....
Potom sa venoval zubarom...pytali sa ho...ze ako maju sa robit ked maju nedostatok ochrannych prostriedkov....odpoved....zubar v cechach si kupil v decatlone masku...asi tu na šnorchlovanie...a robi v nej....takze...si treba kupit v decatlone?! konec japonec...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Čo ti idú odoberať? Ešte k tomu za peniaze?
No určite to tu vykvákam a potom aby som tam stál frontu
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
to vieš kto sa v mladosti šetril, na starosť akoby našiel .....Pýtajú sa Slováka pri Niagarách na čo teraz myslí? Na sex. Tu? Ja naň myslím všade
To asi nemal Alzheimera. A o čom si to vlastne písal?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Pytali sa min.zdr...ze co s pacientami...co cakaju na vysetrenia co su obj.dlhe mesiace...neodpovedal.....vdaka bohu,ze sme si deckom stihli si dat vysetrit prsíčka...ja este na vysledok z mamo cakam....
Potom sa venoval zubarom...pytali sa ho...ze ako maju sa robit ked maju nedostatok ochrannych prostriedkov....odpoved....zubar v cechach si kupil v decatlone masku...asi tu na šnorchlovanie...a robi v nej....takze...si treba kupit v decatlone?! konec japonec...
Mňa zubárka zrušila a aj CT. Odsunuli ma niekde na apríl. Vraj si mám zavolať. Ale som sa zabudol opýtať, ktorý rok. Ale v stredu som bol pre jedny výsledky, vraj celkom OK a v pondelok na kontrolu na NUSCCH. Potom sa v tom vyznaj.
A tie prsíčka si môžeš aj samovyšetriť poprípade by som mohol vypomôcť
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

a ja že mi zase pribudne nová baterka
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Janko...ja mam dvojiteho prsnikoveho raka v rodine....ja uz som v inom levele
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som mala zub.preventivku...asi dva tri tydne nazad...zavolala som...ze dojdem ked bude 25st....ale nakoniec nejaky datum v aprili....co asi nerealne....nevadi
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Janko...ja mam dvojiteho prsnikoveho raka v rodine....ja uz som v inom levele
Ja viem, nie je to sranda. A teraz sa dostať k doktorom nie je jednoduché. Odsúvajú, čo sa dá. A telefóny majú skoro furt obsadené.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
a ja že mi zase pribudne nová baterka
To musíš ísť do elektra, ale dostaneš to aj v Tescu.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

marjankaj
lujza.j
Pytali sa min.zdr...ze co s pacientami...co cakaju na vysetrenia co su obj.dlhe mesiace...neodpovedal.....vdaka bohu,ze sme si deckom stihli si dat vysetrit prsíčka...ja este na vysledok z mamo cakam....
Potom sa venoval zubarom...pytali sa ho...ze ako maju sa robit ked maju nedostatok ochrannych prostriedkov....odpoved....zubar v cechach si kupil v decatlone masku...asi tu na šnorchlovanie...a robi v nej....takze...si treba kupit v decatlone?! konec japonec...
Mňa zubárka zrušila a aj CT. Odsunuli ma niekde na apríl. Vraj si mám zavolať. Ale som sa zabudol opýtať, ktorý rok. Ale v stredu som bol pre jedny výsledky, vraj celkom OK a v pondelok na kontrolu na NUSCCH. Potom sa v tom vyznaj.
A tie prsíčka si môžeš aj samovyšetriť poprípade by som mohol vypomôcť
aj ty si gynekológ amatér?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
aj ty si gynekológ amatér?
Na internete si dnes nájdeš skoro všetko
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Matovič sa už sťažuje, že sa stal premiérom

Nie je to ani týždeň od vymenovania vlády a Igor Matovič už sa sťažuje, že sa stal premiérom a musí robiť!

„Robím, čo môžem. Šiesty deň vkuse.“
„Od vymenovania v sobotu o 13h mám za tento týždeň k tejto chvíli odrobených 86 hodín.“
https://www.hlavnydennik.sk/2020/03/...rBjQ4cfOf1ygj8

Nejak rýchlo sa chlapec unavil...
1 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Matovič sa už sťažuje, že sa stal premiérom

Nie je to ani týždeň od vymenovania vlády a Igor Matovič už sa sťažuje, že sa stal premiérom a musí robiť!

„Robím, čo môžem. Šiesty deň vkuse.“
„Od vymenovania v sobotu o 13h mám za tento týždeň k tejto chvíli odrobených 86 hodín.“
https://www.hlavnydennik.sk/2020/03/...rBjQ4cfOf1ygj8

Nejak rýchlo sa chlapec unavil...
Asi chce nejaké príplatky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marjankaj
lujza.j
Janko...ja mam dvojiteho prsnikoveho raka v rodine....ja uz som v inom levele
Ja viem, nie je to sranda. A teraz sa dostať k doktorom nie je jednoduché. Odsúvajú, čo sa dá. A telefóny majú skoro furt obsadené.
Janko...dufam,ze mi sestricka na mamo ambulancii zdvihne....lebo ak si z ba...mas si tam prist osobne...nerada by som na heydučke vysedavala 2-3h v tychto casoch..inak nemam problem uz som si zvykla
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
Matovič sa už sťažuje, že sa stal premiérom

Nie je to ani týždeň od vymenovania vlády a Igor Matovič už sa sťažuje, že sa stal premiérom a musí robiť!

„Robím, čo môžem. Šiesty deň vkuse.“
„Od vymenovania v sobotu o 13h mám za tento týždeň k tejto chvíli odrobených 86 hodín.“
https://www.hlavnydennik.sk/2020/03/...rBjQ4cfOf1ygj8

Nejak rýchlo sa chlapec unavil...
Hned prvy diskutujuci pod tym clankom...uplne presne opisal ako fungoval na hradnom kopci....
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Janko...dufam,ze mi sestricka na mamo ambulancii zdvihne....lebo ak si z ba...mas si tam prist osobne...nerada by som na heydučke vysedavala 2-3h v tychto casoch..inak nemam problem uz som si zvykla
Myslím, že teraz tam nebude toľko ľudí. Ľudia ak nemusia, tak tam nebudú chodiť. Veď uvidíš. V poliklinike v karlovke to bolo v stredu poloprázdne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
Matovič sa už sťažuje, že sa stal premiérom

Nie je to ani týždeň od vymenovania vlády a Igor Matovič už sa sťažuje, že sa stal premiérom a musí robiť!

„Robím, čo môžem. Šiesty deň vkuse.“
„Od vymenovania v sobotu o 13h mám za tento týždeň k tejto chvíli odrobených 86 hodín.“
https://www.hlavnydennik.sk/2020/03/...rBjQ4cfOf1ygj8

Nejak rýchlo sa chlapec unavil...
Tomu sa hovorí efektivita riadiacich schopností. Ja som mal tieto zásady o 16.00 opustiť pracovisko mať voľnú sobotu a nedeľu. vďaka môjmu šéfovi sa to niekedy nedalo lebo na obed porada a niekedy ju mal dlhú ako tento tie tlačovky. Ak sa niekto nevie vymáčknuť k úlohe jednou vetou občas rozvitou tak to dopadne ako ten plukovník čo vykoná zatmenie mesiaca.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Matovič sa už sťažuje, že sa stal premiérom

Nie je to ani týždeň od vymenovania vlády a Igor Matovič už sa sťažuje, že sa stal premiérom a musí robiť!

„Robím, čo môžem. Šiesty deň vkuse.“
„Od vymenovania v sobotu o 13h mám za tento týždeň k tejto chvíli odrobených 86 hodín.“
https://www.hlavnydennik.sk/2020/03/...rBjQ4cfOf1ygj8

Nejak rýchlo sa chlapec unavil...
Z DOMOVA: Slovensko má 43 nových prípadov koronavírusu (spolu 269) a premiér Matovič odrobil ďalších 8 hodín (spolu 94).
????
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1585332241795.jpg  
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Lui na mňa to nezvaľuj. Ja som v tom nevinne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať