Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
bjuty smis
Janiela
Buchač, toto si napisal veľmi pekne a výstižne. 100 percentný súhlas.
Kto ti zakazuje kritizovat matovica ?
Pre ktore media je nekritizovatelny ?
Ak to boli otázky pre mňa, tak otázkam nerozumiem: Mínusku som nedala. Sťažovala som sa niekde, alebo spomínala, že mi niekto niečo zakazuje? Podporila som Buchača v jeho postrehu. To je celé.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Problém cestovných kancelárií na Slovensku v koronakríze dosahuje 150 miliónov eur. Na takú sumu vyčíslil premiér Igor Matovič objednávky na zájazdy, ktoré cestovky prijali od klientov, odoslali ich do zahraničných letovísk, ale mali by ich vrátiť klientom.

„Tie peniaze sú v Grécku, Turecku u hotelierov a nechcú ich vrátiť späť,“ povedal Matovič. Naše cestovky ich však ľudom musia vrátiť.

Minister hospodárstva Sulík naznačil, že aj pomocou cestovkám sa bude vláda zaoberať.
https://e.dennikn.sk/1794746/slovens...g0Xxv5Neqqbtfo
-------------------------------------
Ak tým cestovkám Sulík naletí, tak uznám, že máme nekompetentnú vládu.
Veď na to by im nenaletela ani vietnamka z Miletičky.
Všetci vieme že jestvuje aj storno a že niečo stojí.
Rovnako vieme, že aj cestovka vie stornovať objednávku u hoteliéra. A ak sú tí z cestoviek tak sprostí, že spíšu zmluvu ako Lubomír Vážny, tak nech po zásluhe skrachujú.
------------------------------------
Neverím, že peniaze, ktoré vybrali od klientov sú v Grécku, či Turecku u hoteliérov.
Každá obchodná zmluva je vypovedatelná, podstatné sú podmienky a ich cena.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
https://www.hlavnydennik.sk/2020/03/...56-pohlaviami/

Tak toto je bohovské porovnanie aj mi trochu smiešno z nás prišlo. Uznávam, že tá 5000 ročná šikmáčska civilizácia má okrem chutnej kuchyne (nee, ne netopiere, tú normálnu som myslela) aj niečo viac do seba.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Fico o strate ochranky tvrdí, že „bolo nevyhnutné“ ukončiť jeho spoluprácu s úradom na ochranu ústavných činiteľov.

takže on spolupracoval )))))))))))))))))))))))))))))
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no a treba sa vrátiť do tejto témy...
linky nejdem dávať, bo však hoax, no nehovorte mi, že ste nevideli video o prázdnej us nemocnici
Naposledy upravil kukučka : 04.04.20 at 10:43 Dôvod: preklep
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Už nám Nemci pustili tie rúška?
Nám asi nie...ale nemcom zhabali rúška američania...

https://www.cas.sk/clanok/966133/ber...e-pre-nemecko/
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tomu sa vraví aj "systém padajúceho h0vna"... ten väčší furt berie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No mám dojem, že Diviak je už zasiahnutý tým koronavírusom nielen na dýchacích cestách, ale hlavné v jeho hlave.

A keď ani tam nevyhrá - kde sa bude ešte sťažovať? U Putina? U Trumpa? V medzigalaktickej súdnej rade?

On je jednoducho CHORÝ! On by už ani nemal vykonávať sudcovské povolanie.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
No mám dojem, že Diviak je už zasiahnutý tým koronavírusom nielen na dýchacích cestách, ale hlavné v jeho hlave.

A keď ani tam nevyhrá - kde sa bude ešte sťažovať? U Putina? U Trumpa? V medzigalaktickej súdnej rade?

On je jednoducho CHORÝ! On by už ani nemal vykonávať sudcovské povolanie.
Prečo mu upieraš jeho práva zaručené v ústave? To majú iba cigáni?

Čl. 46
(1) Každý sa môže domáhať zákonom ustanoveným postupom svojho práva na nezávislom a nestrannom súde a v prípadoch ustanovených zákonom na inom orgáne Slovenskej republiky.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Niektoré veci sa vybavia aj samé.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

misoft
No mám dojem, že Diviak je už zasiahnutý tým koronavírusom nielen na dýchacích cestách, ale hlavné v jeho hlave.

A keď ani tam nevyhrá - kde sa bude ešte sťažovať? U Putina? U Trumpa? V medzigalaktickej súdnej rade?

On je jednoducho CHORÝ! On by už ani nemal vykonávať sudcovské povolanie.
neboj sa, už je na dôchodku....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hééééj?
Tak o to je to horšie.... má kopu času na vymýšľanie tých chobotín....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

marjankaj
misoft
No mám dojem, že Diviak je už zasiahnutý tým koronavírusom nielen na dýchacích cestách, ale hlavné v jeho hlave.

A keď ani tam nevyhrá - kde sa bude ešte sťažovať? U Putina? U Trumpa? V medzigalaktickej súdnej rade?

On je jednoducho CHORÝ! On by už ani nemal vykonávať sudcovské povolanie.
Prečo mu upieraš jeho práva zaručené v ústave? To majú iba cigáni?

Čl. 46
(1) Každý sa môže domáhať zákonom ustanoveným postupom svojho práva na nezávislom a nestrannom súde a v prípadoch ustanovených zákonom na inom orgáne Slovenskej republiky.
No práve! On už na slovenských orgánoch neprešiel... teraz chce to skúsiť v Strassbourgu. A predpokladám, že ho pošlú niekam...
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
"cit."

Matovičov cirkus

KEĎ TO VYČÍTA SULÍKOVI A SÁM DVIHOL RUKU????*♂️
infantilnými kúskami iritoval radičovej vládu do takej miery, že ho Sulík musel vyhodiť z poslaneckého klubu a potom spoločne zahlasovali za pád vlády☝️
DNES JE ÚPLNE ROVNAKÝ...
Vstupuje do právomocí iných, manipuluje, ponižuje a demotivuje partnerov, strháva pozornosť na seba. A zabúda pracovne doťahovať to, čo porozprával na kamery...ACH ACH...
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Veru tak, kúsok tlačovky som dnes zapla, zvedavá, že čo už teraz, ako sa bude riešiť, no on sa nezmení, zase točil o tom, že repatrianti nešli do štátnej karantény, pričom on až dnes dal vypracovať manuál pre domovy dôchodcov, ja sa pýtam, že prečo až teraz, ale na vine je aj tak zase niekto iný. Zabil to, že nijaký manuál na riešenie pandémie mu Pele nenechal, okamžite som ho vypla.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/repatriacia

cit: "Od 2. apríla 2020 rezort diplomacie prestal prijímať žiadosti o registrácie občanov SR, ktorí majú záujem o repatriáciu. Dôvody sú viaceré, okrem iného aj to, že v mnohých prípadoch občania SR na poslednú chvíľu nevyužijú možnosti organizovanej repatriácie, respektíve o ňu žiadajú len formálne, nakoľko ich obvyklý pobyt je v zahraničí. Existujú aj prípady, keď sa už repatriovaní občania vrátili naspäť do krajiny, odkiaľ na Slovensko pricestovali.

Po ukončení prijímania žiadostí o registráciu k repatriáciám rezort diplomacie následne pristúpi k ich ukončeniu. Repatriačná preprava je primárne a v rámci dostupných možností organizovaná v tých miestach, kde nie je možnosť inej formy prepravy. Pokiaľ je ešte stále možné sa z danej krajiny dostať alebo aspoň priblížiť k SR iným spôsobom - lietadlom, vlakom, autobusom, alebo inak individuálne, občania by mali využiť túto možnosť.".


Dnes je 17.4. , stále noví a noví, niečo sa v tomto zmenilo???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Dnes je 17.4. , stále noví a noví, niečo sa v tomto zmenilo???
Nie, nič sa nezmenilo.
Hentí sa môžu vrátiť na Slovensko...ale po vlastnej linke a nie tak, že ich sem zvážal vládny špeciál.

Kuwa, ja by im dal...bejzbolkou po krížoch, hasákom po hlave, bodák do riti a zavesil do prievanu.
Kuwa...po xx rokoch je im zrazu Slovensko dobré ?...a teraz nemám na mysli práve len cigánov...
4 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nedokazem pozerat spravy...
....sa mi chlpy jezia...ked si titulky clankov na nete citam...
Normalne nechcem radsej nic vediet...ako tie kydy....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Nedokazem pozerat spravy...
....sa mi chlpy jezia...ked si titulky clankov na nete citam...
Normalne nechcem radsej nic vediet...ako tie kydy....
Ktoré chlpy?
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Parochničky na prstoch
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať