Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Človek z jeho príspevkov by nadobudol dojem, že mu v dutine lebečnej "sedí" niekoľko entít - pretože raz tu splieta o tom, ako žil, odrazu trepe o ekonomike a preskočí k armáde, aby sa nasmeroval k zahraničiu, kde opäť bude splietať o svojom živote.
A možno to jeho číslo v nicku (88) značí - že ich je tam osemdesiatosem.....
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Človek z jeho príspevkov by nadobudol dojem, že mu v dutine lebečnej "sedí" niekoľko entít - pretože raz tu splieta o tom, ako žil, odrazu trepe o ekonomike a preskočí k armáde, aby sa nasmeroval k zahraničiu, kde opäť bude splietať o svojom živote.
A možno to jeho číslo v nicku (88) značí - že ich je tam osemdesiatosem.....
Musim napisat, ze ja mne zdvihol jar mandle svojimi "mudrostami" a musim povedat, ze ma nuti nad nim rozmyslat. Co ked jar toho naozaj tolko prezil? Co ked bol naozaj perzekuovany systemom a komunistami, z coho prameni ten az hystericky antagonisticky postoj k vsetkemu, co len trosku suvisi s "soc...", ci s akoukolvek formou reprezentovania byvaleho rezimu a jeho podstaty. ergo aj s armadou. To by mohlo podla mna mnohe vysvetlit, najma tie jeho neuveritelne vyhranene nazory.
Nie je podla mna totiz mozne aby jeden pisal toto co on, len tak. Jedine, ze by bol psychopat a to si nemyslim.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
misoft
Človek z jeho príspevkov by nadobudol dojem, že mu v dutine lebečnej "sedí" niekoľko entít - pretože raz tu splieta o tom, ako žil, odrazu trepe o ekonomike a preskočí k armáde, aby sa nasmeroval k zahraničiu, kde opäť bude splietať o svojom živote.
A možno to jeho číslo v nicku (88) značí - že ich je tam osemdesiatosem.....
Musim napisat, ze ja mne zdvihol jar mandle svojimi "mudrostami" a musim povedat, ze ma nuti nad nim rozmyslat. Co ked jar toho naozaj tolko prezil? Co ked bol naozaj perzekuovany systemom a komunistami, z coho prameni ten az hystericky antagonisticky postoj k vsetkemu, co len trosku suvisi s "soc...", ci s akoukolvek formou reprezentovania byvaleho rezimu a jeho podstaty. ergo aj s armadou. To by mohlo podla mna mnohe vysvetlit, najma tie jeho neuveritelne vyhranene nazory.
Nie je podla mna totiz mozne aby jeden pisal toto co on, len tak. Jedine, ze by bol psychopat a to si nemyslim.
Toto sa dá brať. Takýchto jedincov bolo (je) plno.
Ale realitu určitých skutočností (viď zabezpečenie zbraní a streliva) sa proste nedá nejakými fantazmami obkecať. To nebola a nie je žiadna sranda. Viem, o čom vravím...totižto moja vojenská odbornosť a moja biblia - Vševojsk-5-6 mi to nedovolí.
...a mimochodom, na vyššie uvedené otázky tu uvedené http://www.porada.sk/t255344-p33-u-s...ml#post2727177 som odpovede (zatiaľ) ešte nedostal. Predpokladám, že ani nedostanem a keby aj, tak to bude zasa niečo na neuverenie. Lebo kto bol čo i len na vojenčine, tak by tým báchorkám o krádeži a tom zvyšku proste neuveril.
Že ku krádežiam zbraní nedochádzalo, to netvrdím. No určite nie takýmto spôsobom....svoje postrehy a skúsenosti z praxe nedávam.
Keď došlo k niečomu, tak bolo festovne husto na útvare.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
aj to by sa bál. Mal som na ROTe jedného paka veliteľ aj s veliteľom čaty stále riešili jeho sklony, tak som nechal nastúpiť ROTku a nariadil výkonnému nach dá dozornému žiletku povraz a náboj. Ak by ho to znova pochytilo nech mu vydajú čo chce. Si predstav ako som správne predpokladal odvtedy ho sebevražedné sklony prešli, bol to skrátka maznáčik ktorý si takto chcel vybudovať pozornosť a ľútosť. Sice sa to dozvedel politruk ale uznal že moja metóda bola dobrá. Takže neboj sa, nepicol by sa on sa má veľmi rád
Nuž Pali - to by bol ten lepší prípad. Ja som - žiaľ - maj i tie horšie. Dokonca pohreb som musel zabezpečovať. Tiež sme mali jedného "frajera", ktorý si myslel - svet gombička - ostatní mu to dali jasne najavo (svojim spôsobom) - no a ten sa potom fakt odpicol....

A pekný pohľad to nebol (slabšie nátury by Šabľový tanec realizovali) ..... čosi sivo-červené na plafóne.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
misoft
Človek z jeho príspevkov by nadobudol dojem, že mu v dutine lebečnej "sedí" niekoľko entít - pretože raz tu splieta o tom, ako žil, odrazu trepe o ekonomike a preskočí k armáde, aby sa nasmeroval k zahraničiu, kde opäť bude splietať o svojom živote.
A možno to jeho číslo v nicku (88) značí - že ich je tam osemdesiatosem.....
Musim napisat, ze ja mne zdvihol jar mandle svojimi "mudrostami" a musim povedat, ze ma nuti nad nim rozmyslat. Co ked jar toho naozaj tolko prezil? Co ked bol naozaj perzekuovany systemom a komunistami, z coho prameni ten az hystericky antagonisticky postoj k vsetkemu, co len trosku suvisi s "soc...", ci s akoukolvek formou reprezentovania byvaleho rezimu a jeho podstaty. ergo aj s armadou. To by mohlo podla mna mnohe vysvetlit, najma tie jeho neuveritelne vyhranene nazory.
Nie je podla mna totiz mozne aby jeden pisal toto co on, len tak. Jedine, ze by bol psychopat a to si nemyslim.
podľa jeho veku už nepatrí do tej skupiny perzekúcií to sa dialo skôr, alebo potom boli perzekvovaní všetci príživníci resp. neprispôsobiví, veksláci a dievčatá od šampanského a kaviáru .
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
misoft
Človek z jeho príspevkov by nadobudol dojem, že mu v dutine lebečnej "sedí" niekoľko entít - pretože raz tu splieta o tom, ako žil, odrazu trepe o ekonomike a preskočí k armáde, aby sa nasmeroval k zahraničiu, kde opäť bude splietať o svojom živote.
A možno to jeho číslo v nicku (88) značí - že ich je tam osemdesiatosem.....
Musim napisat, ze ja mne zdvihol jar mandle svojimi "mudrostami" a musim povedat, ze ma nuti nad nim rozmyslat. Co ked jar toho naozaj tolko prezil? Co ked bol naozaj perzekuovany systemom a komunistami, z coho prameni ten az hystericky antagonisticky postoj k vsetkemu, co len trosku suvisi s "soc...", ci s akoukolvek formou reprezentovania byvaleho rezimu a jeho podstaty. ergo aj s armadou. To by mohlo podla mna mnohe vysvetlit, najma tie jeho neuveritelne vyhranene nazory.
Nie je podla mna totiz mozne aby jeden pisal toto co on, len tak. Jedine, ze by bol psychopat a to si nemyslim.
vieš čo bola na vojne šikana? Nie to že mazák poslal mladého robiť rajóny, ale neprispôsobenie sa kolektívu zbytočný "ja ja izmus" a za to dostávali od mazákov do držky, boli aj iné faktory. Ak mala byť parta tak ju nemohol niekto trhať excesmi
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pre upresnenie.
Mazáctvo - to neznamenalo len to, že mazáci nútili holubov makať za nich. Mazáci totiž na holuboch i záviseli. Ak pri spoločnej akcii, cvičení holub niečo potento - pocítili to i mazáci! Takže mazzáci síce využívali holubov na nepopulárne "akcie", ale na druhej strane, ak chceli z mazáctva mať osoh, museli tých holubov i niekedy "podržať".
A ak niekto - ako sa tu 88-čka prezentovala - toto stváral - bola ľahká pomoc - volalo sa to "deka". A poriadok sa nastolil.
Ja som tiež začínal ako vyplašený holub, musel som i makať v nepopulárnych činnostiach, ale ak som vedel ukázať, že niečo viem viac, tak mazáci sami zmiernili tlak na mňa a začali ku mne inak pristupovať.... a mal som viacej voľnosti, menej podradných akcií (dokonca som si už potom - ako holub - mohol sám vyberať kedy a aké rajóny budem robiť, či pôjdem na škrabku).
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
misoft
Človek z jeho príspevkov by nadobudol dojem, že mu v dutine lebečnej "sedí" niekoľko entít - pretože raz tu splieta o tom, ako žil, odrazu trepe o ekonomike a preskočí k armáde, aby sa nasmeroval k zahraničiu, kde opäť bude splietať o svojom živote.
A možno to jeho číslo v nicku (88) značí - že ich je tam osemdesiatosem.....
Musim napisat, ze ja mne zdvihol jar mandle svojimi "mudrostami" a musim povedat, ze ma nuti nad nim rozmyslat. Co ked jar toho naozaj tolko prezil? Co ked bol naozaj perzekuovany systemom a komunistami, z coho prameni ten az hystericky antagonisticky postoj k vsetkemu, co len trosku suvisi s "soc...", ci s akoukolvek formou reprezentovania byvaleho rezimu a jeho podstaty. ergo aj s armadou. To by mohlo podla mna mnohe vysvetlit, najma tie jeho neuveritelne vyhranene nazory.
Nie je podla mna totiz mozne aby jeden pisal toto co on, len tak. Jedine, ze by bol psychopat a to si nemyslim.
Toto sa dá brať. Takýchto jedincov bolo (je) plno.
Ale realitu určitých skutočností (viď zabezpečenie zbraní a streliva) sa proste nedá nejakými fantazmami obkecať. To nebola a nie je žiadna sranda. Viem, o čom vravím...totižto moja vojenská odbornosť a moja biblia - Vševojsk-5-6 mi to nedovolí.
...a mimochodom, na vyššie uvedené otázky tu uvedené http://www.porada.sk/t255344-p33-u-s...ml#post2727177 som odpovede (zatiaľ) ešte nedostal. Predpokladám, že ani nedostanem a keby aj, tak to bude zasa niečo na neuverenie. Lebo kto bol čo i len na vojenčine, tak by tým báchorkám o krádeži a tom zvyšku proste neuveril.
Že ku krádežiam zbraní nedochádzalo, to netvrdím. No určite nie takýmto spôsobom....svoje postrehy a skúsenosti z praxe nedávam.
Keď došlo k niečomu, tak bolo festovne husto na útvare.
nuz pravda je, toto sa asi fakt neda obkecat. Len mozno je v tom aj nenavist k ludovej armde zakoreneny. Vies, ako mali Masinovci
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nejde mi to hlavy jedna vec. Preco teda jar tu hranicu neprekonal?
Vsetko mal, samopalE :-)), pistole, bedne streliva, dokonca bol odhodlany nas ludi vrazdit....
Preco teda ten SUPERNADCLOVEK neusiel? Co mu STB-tatko zabudol nachystat svacinu???
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
nuz pravda je, toto sa asi fakt neda obkecat. Len mozno je v tom aj nenavist k ludovej armde zakoreneny. Vies, ako mali Masinovci
Tai

Prejdi si pár príspevkov a hlavne jeden (na strane 32) je zaujímavý, 1-2 odseky, 1-2 vety v ňom, 1-2 informácie, ktoré bijú solídne do očí.
Skús, či prídeš na to, na čo narážam.
Ak nie, nevadí...potom vysvetlím.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

akurát, že u nás by ani nemali čo ukazovať - http://www.sme.sk/c/7822639/cina-org...v.html?ref=trz teda, nie že by take nebolo...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No, keby im to ukázali, tak by sa chválili, aké vynikajúce podmienky majú odsúdení pre výkon trestu.
Kedysi (ešte keď som velil! - v izbe pre mužstvo 5x5m bolo ubytovaných 12 vojakov. A vo väznici na tej istej ploche 4 odsúdení! A že vraj odstrašujúci príklad v našich väzniciach? Tůdle!
A ten bradatý výmr*ko Kali by sa do obrazovky škeril, ako sa starajú.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

U nás by mali otvoriť nejaké kameňolomy a väzni by mali makať 12 hodín denne. Bez TV, bez posilovní, bez športového vyžitia.
Sedieť vo väznici je dnes iba psychický trest, ten, kto nemá problém s psychikou a zohýbaním pre mydlo, pre toho je to hotel.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

raz ukazovali v telke jednu češku - v podstate cely život prežila v base a zrazu bum, amnesita a ona na slobode. Nevedela, čo robiť. Kradla, čo videla. A posťažovala sa reportérom, či vedia, čo je to za robotu ukradnúť minimálne za 70 tisíc českých, aby ju zase zatvorili...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To sú tie dnešné zvrátenosti.
Praktiky obchodov, za ktoré by majitelia v minulosti sedeli sa dnes nazývajú "dobré marketingové ťahy", a podobne.
Úžerníci, ktorí by v minulosti sedeli sú dnes "šikovní ľudia, ktorí vedia zarobiť"...
A ešte multikulti do toho...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
To sú tie dnešné zvrátenosti.
Praktiky obchodov, za ktoré by majitelia v minulosti sedeli sa dnes nazývajú "dobré marketingové ťahy", a podobne.
Úžerníci, ktorí by v minulosti sedeli sú dnes "šikovní ľudia, ktorí vedia zarobiť"...
A ešte multikulti do toho...
Zvrátené sú aj poniektoré vyspelé štáty.
Decko Ti vezmú jedna radosť...trtkajú kade tade...miešajú krv medzi sebou...holt, nezaprú sa v sebe potomkovia Vikingov.
Ale masový vrah musí mať ľudské podmienky v base...šak čo by svet povedal...viď foto http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-ud...c-a-fitko.html
Breivik bude mít k dispozici tři místnosti namísto jedné jako kompenzaci za dlouhodobou izolaci.

„Smyslem našeho sociálního státu je zajistit humánní podmínky všem. A vězení je součástí sociálního systému. Kdybychom s Breivikem nezacházeli podle těchto zásad, znamenalo by to dramatickou změnu, přestali bychom být Norskem," uvedl norský kriminolog Thomas Ugelvig.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A naopak - sociálne sa starajú o starých ľudí tu u nás.... 2-3 starčekovia na izbe 2x5m a každý si z nich ten "luxuxs" ešte musí zaplatiť....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski..ani nehovor...ine palky a to este moja babka mala akoze lacny.....ale krasny....a TRT uz z toho....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No veď práve... naznačujem.... a Hranatý opäť ide balíčkovať - ale nie tým, ktorí to súrne a naozaj potrebujú....
P.S. Tvrdil som, tvrdím a tvrdiť budem, že hranatý birmovaný komunista a jeho banda sú skazou Slovenska.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bude davat tak kde to dobre vyzera....cim viac predvolebne ohuri......aj ked vlastne nie je realne z coho.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať