Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

radšej hodinu kecať o tom, ako sa to nedá.....
ok...svoj názor som povedal, presviedčať nikoho nebudem....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
radšej hodinu kecať o tom, ako sa to nedá.....
ok...svoj názor som povedal, presviedčať nikoho nebudem....
ved neblazni bjuty, kto keca hodinu? Ty si povedal svoj nazor a ja tiez.
Ked Ti niekto na dom sprayom nakresli, ze "Bjuty je magor a jeho zena krava", Alebo na obecny urad niekto nastrieka, ze "Komunisti su k...i " Nechas to tam, aby vsetci videli a vedeli, aky je autor hulvat ? Podla mna nie, podla mna to umyjes, nemusia predsa vsetci vediet, aki ziju v Tvojej stvrti, ci v Tvojej dedine hulvati a magori.
Rozumies mi o co mi ide?

K tomu co si navrhoval, vsetko sa da naprogramovat len to musi urobit admin, nie moderator.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
jar88
Ja som mal účet a šekovú knižku a platobnú kartu skôr, než si ty poznal papierové peniaze.
No a aby ste ma nezačali osočovať z klamstva, (spôsobom že karty neboli) tak musím podotknúť, že som ju mal hlavne do zahraničia. Tam totiž fungovali aj karty. Napriek tomu, že tu bol ešte stále totalitný stredovek.
jar aku si mal platobnu kartu? Citam, ze prvu platobnu kartu zacala vydavat Zivnobanka v roku 1988, ktora sa vydavala k tuzexovym uctom. Ci Ty si za socializmu vlastnil platobnu kartu vydanu v zahranici?
Tai

By ma aj zaujímalo, že kde je ten príspevok, kde Oni spomínali niečo o VUB na námastí SNP. To asi Oni zmazali pod ťarchou nezvratiteľných dôkazov.
Lebo Živnobanka a Agrobanka a či VUBčka nie jedno a to isté...a ani nebude.

Teda kto doslova a do písmena vyslovene KLAME a ZAVÁDZA ???

...a keď Oni nevedia kam z konopí, tak urážajú a vyvádzajú jak nevesta pred vydajom.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
jar88
Ja som mal účet a šekovú knižku a platobnú kartu skôr, než si ty poznal papierové peniaze.
No a aby ste ma nezačali osočovať z klamstva, (spôsobom že karty neboli) tak musím podotknúť, že som ju mal hlavne do zahraničia. Tam totiž fungovali aj karty. Napriek tomu, že tu bol ešte stále totalitný stredovek.
jar aku si mal platobnu kartu? Citam, ze prvu platobnu kartu zacala vydavat Zivnobanka v roku 1988, ktora sa vydavala k tuzexovym uctom. Ci Ty si za socializmu vlastnil platobnu kartu vydanu v zahranici?
Tai

By ma aj zaujímalo, že kde je ten príspevok, kde Oni spomínali niečo o VUB na námastí SNP. To asi Oni zmazali pod ťarchou nezvratiteľných dôkazov.
Lebo Živnobanka a Agrobanka a či VUBčka nie jedno a to isté...a ani nebude.

Teda kto doslova a do písmena vyslovene KLAME a ZAVÁDZA ???

...a keď Oni nevedia kam z konopí, tak urážajú a vyvádzajú jak nevesta pred vydajom.
hej niekto ten prispevok zmazal, neviem, ci Oni, alebo kto. Nemozem ho obnovit, lebo ak si ho zmazal on sam, mal na to pravo. Ak ho zmzal nejaky iny moderator, tiez asi vedel preco

V kazdom pripade si tiez myslim, ze s tou Agrobankou a kartou za socializmu je vsetko jasne.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No do keľu...uz sa tu oniká
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
No do keľu...uz sa tu oniká
To vieš. Úroveň témy sa tým zdvihla
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

taiko
bjuty smis
radšej hodinu kecať o tom, ako sa to nedá.....
ok...svoj názor som povedal, presviedčať nikoho nebudem....
ved neblazni bjuty, kto keca hodinu? Ty si povedal svoj nazor a ja tiez.
Ked Ti niekto na dom sprayom nakresli, ze "Bjuty je magor a jeho zena krava", Alebo na obecny urad niekto nastrieka, ze "Komunisti su k...i " Nechas to tam, aby vsetci videli a vedeli, aky je autor hulvat ? Podla mna nie, podla mna to umyjes, nemusia predsa vsetci vediet, aki ziju v Tvojej stvrti, ci v Tvojej dedine hulvati a magori.
Rozumies mi o co mi ide?

K tomu co si navrhoval, vsetko sa da naprogramovat len to musi urobit admin, nie moderator.
nie...nenechám...

ja by som dokonca na svojom dome nenechal nápis " Taiko je debilko a jeho žena je koza." )


iste, nemusí to byť doslovne... takisto som nemyslel doslovne hodinové kecanie
ale ak iba napíšeš, že v príspevku spomenul rodinu a preto bol odstránený....., to nevystihuje...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

marjankaj
lujza.j
No do keľu...uz sa tu oniká
To vieš. Úroveň témy sa tým zdvihla
Asi ako keď sa zdvihne spodná voda... se vším všudy...
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
taiko
bjuty smis
radšej hodinu kecať o tom, ako sa to nedá.....
ok...svoj názor som povedal, presviedčať nikoho nebudem....
ved neblazni bjuty, kto keca hodinu? Ty si povedal svoj nazor a ja tiez.
Ked Ti niekto na dom sprayom nakresli, ze "Bjuty je magor a jeho zena krava", Alebo na obecny urad niekto nastrieka, ze "Komunisti su k...i " Nechas to tam, aby vsetci videli a vedeli, aky je autor hulvat ? Podla mna nie, podla mna to umyjes, nemusia predsa vsetci vediet, aki ziju v Tvojej stvrti, ci v Tvojej dedine hulvati a magori.
Rozumies mi o co mi ide?

K tomu co si navrhoval, vsetko sa da naprogramovat len to musi urobit admin, nie moderator.
nie...nenechám...

ja by som dokonca na svojom dome nenechal nápis " Taiko je debilko a jeho žena je koza." )


iste, nemusí to byť doslovne... takisto som nemyslel doslovne hodinové kecanie
ale ak iba napíšeš, že v príspevku spomenul rodinu a preto bol odstránený....., to nevystihuje...
hmmm, skoda, ze si ma nepochopil. Ale nevadi, podme dalej.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
hmmm, skoda, ze si ma nepochopil. Ale nevadi, podme dalej.
Jedno som ešte stále nezaregistroval, dozvedeli sme sa vlastne odpoveď na základnú otázku ?
Odpovedali nám Oni, že koľko je vlastne ten výsledok jednoduchého príkladu :

2 x 2 = ???
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Možno SAV bude vedieť odpoveď.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Jedno som ešte stále nezaregistroval, dozvedeli sme sa vlastne odpoveď na základnú otázku ?
Odpovedali nám Oni, že koľko je vlastne ten výsledok jednoduchého príkladu :

2 x 2 = ???
Veď cieľ nie je dôležitý, ale cesta. A je jedno či k cieľu alebo niekam inam.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
hmmm, skoda, ze si ma nepochopil. Ale nevadi, podme dalej.
Jedno som ešte stále nezaregistroval, dozvedeli sme sa vlastne odpoveď na základnú otázku ?
Odpovedali nám Oni, že koľko je vlastne ten výsledok jednoduchého príkladu :

2 x 2 = ???
nie este nie, asi sa jedna o zlozity vypocet , kde je uplatnenych vela faktorov a rozne geopoliticke anomalie
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Taiko a buchač,
Z vašich reakcií mi je jasné, že ste konečne pochopili a už cítite aj čosi, ako stud. Je to normálne a nemusíte sa za to hanbiť. Netreba to ani zakrývať akousi neohrabanou demagógiou, prekrúcaním a mazaním príspevkov. Je to zbytočné, lebo tak ako to vidíte vy, vidia to aj ostatní.
No a zvlášť pre taika.
Všimni si, že už nepíšem buchač a palo54, ale taiko a buchač. Pavol54 a marjankaj sa už dostávajú na iný level, ako buchač-taiko.
------------------------------------------------------
Veľmi ma to teší.
Ale ak si niečo pripustím, uvedomím si, že by ma to tešiť nemalo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Taiko a buchač,
Z vašich reakcií mi je jasné, že ste konečne pochopili a už cítite aj čosi, ako stud. Je to normálne a nemusíte sa za to hanbiť. Netreba to ani zakrývať akousi neohrabanou demagógiou, prekrúcaním a mazaním príspevkov. Je to zbytočné, lebo tak ako to vidíte vy, vidia to aj ostatní.
No a zvlášť pre taika.
Všimni si, že už nepíšem buchač a palo54, ale taiko a buchač. Pavol54 a marjankaj sa už dostávajú na iný level, ako buchač-taiko.
------------------------------------------------------
Veľmi ma to teší.
Ale ak si niečo pripustím, uvedomím si, že by ma to tešiť nemalo.
Oni sú dilino ....boli a aj budú, ostanú na tom svojom leveli drístania.
Stud ??? Ten pravý sa ozval....pche, Oni sa nehanbia za to svoje ?
Ozaj...kde Oni oddrbali ten príspevok o tej karte z VUB na námestí SNP ???

Som zvedavý, čo Oni povedia na moju argumentáciu ohľadom určitých skutočností...ale to už nebudú gorotky...to bude niečo iné, tvrdá realita.
Len mi je vopred jasné, že sa odpovede nedočkám.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Taiko a buchač,
Z vašich reakcií mi je jasné, že ste konečne pochopili a už cítite aj čosi, ako stud. Je to normálne a nemusíte sa za to hanbiť. Netreba to ani zakrývať akousi neohrabanou demagógiou, prekrúcaním a mazaním príspevkov. Je to zbytočné, lebo tak ako to vidíte vy, vidia to aj ostatní.
No a zvlášť pre taika.
Všimni si, že už nepíšem buchač a palo54, ale taiko a buchač. Pavol54 a marjankaj sa už dostávajú na iný level, ako buchač-taiko.
------------------------------------------------------
Veľmi ma to teší.
Ale ak si niečo pripustím, uvedomím si, že by ma to tešiť nemalo.
no ja uz fakt neviem, co s Tebou, Zase si nieco napisal a zase sme sa nic nedozvedeli. Je to smutne. Fakt som si na zaciatku myslel, ze si rozumny a inteligentny clovek, od ktoreho by som sa nieco mohol dozvediet a rozsirit si obzor. Pomylil som sa. Diskutovat s Tebou, je ako diskutovat s malym dietatom, co nieco zaculo od rodicov, ked mali navtevu, ale tomu nerozumie.
Na Tvoje, vcelku ubohe invektivy nebudem reagovat. Nebudem predsa urazat seba a ani Teba.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na jednej strane sa za komunistov chcel prestrieľať na západ, na strane druhej keď sa otvorili hranice tak ostal sedieť doma na riti evidovaný na úrade práce a načierno kšeftujúci štýlom "dovez z poľska" a "predaj tu za cenu X + Y" - fakt inteligentné podnikanie, na ktoré treba mať brutálne vedomosti a podnikateľský plán.
Pripadá mi to ako polodemencia niektorých dnešných zbohatlíkov typu "v lete sa idem lyžovať" a "v zime idem do tepla" - minule sme sa na tom s kolegom popri lietaní smiali, že slovák príde k peniazom a začne vypisovať a vymýšľať takéto polodementnosti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
V rozsudku bolo odsúdených 5 paragrafov v súbehu. Mal som 3 mesiace do plnoletosti rovnako, ako môj parťák.
jar88
Dva roky s podmienkou na tri roky za nelegálnu držbu dvoch sa vz. 58 a dvoch pištolí ráže 7,62, či 7,65 mm dve bedne streliva 7,62 a jednu bedňu do pištole. Všetko pred vojenskou službou a všetko zahladené.
jar88
No nič. Veď v tom útvare sa dozvedeli o incidente až potom, čo môj otec odniesol pištole na políciu a policajti ich odniesli do kasární. To že im chýba aj bedňa s dvomi samopalmi a tri bedne streliva ani nezistili. Pritom to boli práve tie kasárne z ktorých vojaci ma zadržali na hranici.
-----------------------------------
Ako sme vybabrali so strážami, ako sme opinkali psov, ako sme sa dostali na fungujúcu rotu, ako sme obišli dozorného a odstránili pečate a zámky na dverách a mrežiach skladu, že mali zbrane s strelivo pohromade, zavreli a zapečatili a to všetko zopakovali 5 krát počas dvoch nocí?
-----------------------------------
Pajkovia vy ani len netušíte, čo to znamená prežiť si život naplno. Bez strachu a vždy so zdvihnutou hlavou, so cťou a bez olutovávania vlastných činov..Nie s chlastom a večne sklopenými ušami, poblití a večne posraní.
Vedia Oni, že koľko nezrovnalostí a koľko blbostí je tam?

Oni ma onačia, že rozumiem všetkému ohľadom armády. ALE kdeže, to je trt, neexistuje predsa.
ALE čo sa týka zabezpečeniu zbraní a streliva, tak Oni nech vezmú jed na to, že tomu rozumiem...nakoľko toto bola moja biblia = Vševojsk-5-6 Zabezpečení zbraní a střeliva proti ztrátám a zcizení
----------------------------------------------
Dvaja zasrani ste sa dostali cez psov, cez stráže, cez dozorného ?
Vedeli ste, že kde je sklad zbraní... vedeli ste, že kde je strelivo...vedeli ste, že kde sú uložené pištole....???
Kúúúa, tak to je sila...lebo samopaly sa ukladali do skriniek. Pištole boli uložené u dozorného útvaru...
---------------------------------------------
To červené je blbosť nad blbosť !!!!!!!
Odstránili ste pečate a zámky. Vzali veci. ZAVRELI a ZAPEČATILI .
Počas ďalšej noci všetko odznova.
Takže mi Oni chcú navravieť, že jedného dozorného ste ojebabrali a ten druhý si prevzal službu bez prepočítania zbraní ???
Ozaj...tie zámky je najmenšia blbosť....ALE strašná sprostosť je to, že ste sklad znova zapečatili. To ste odkiaľ mali pečatidlo ???
------------------------------------------
Pajko, Pajko....Oni by už fakt mali prestať s tým chlastom a oblbovákmi...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To, že otec odniesol zbrane na políciu a rovno ho nezavreli aj spolu s jeho synom znamená iba to, čo tvrdím od začiatku. Komunistický vysoký káder a Jarove skutočné povolanie? U nás to nazývame "POVOLANIE SYN"...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Taiko a buchač,
Z vašich reakcií mi je jasné, že ste konečne pochopili a už cítite aj čosi, ako stud. Je to normálne a nemusíte sa za to hanbiť. Netreba to ani zakrývať akousi neohrabanou demagógiou, prekrúcaním a mazaním príspevkov. Je to zbytočné, lebo tak ako to vidíte vy, vidia to aj ostatní.
No a zvlášť pre taika.
Všimni si, že už nepíšem buchač a palo54, ale taiko a buchač. Pavol54 a marjankaj sa už dostávajú na iný level, ako buchač-taiko.
------------------------------------------------------
Veľmi ma to teší.
Ale ak si niečo pripustím, uvedomím si, že by ma to tešiť nemalo.
Oni sú dilino ....boli a aj budú, ostanú na tom svojom leveli drístania.
Stud ??? Ten pravý sa ozval....pche, Oni sa nehanbia za to svoje ?
Ozaj...kde Oni oddrbali ten príspevok o tej karte z VUB na námestí SNP ???

Som zvedavý, čo Oni povedia na moju argumentáciu ohľadom určitých skutočností...ale to už nebudú gorotky...to bude niečo iné, tvrdá realita.
Len mi je vopred jasné, že sa odpovede nedočkám.
Presne o tom je ten príspevok. Zbytočne ste zmazali ten príspevok, kde som opisoval pobočku VUB banky na SNP. Práve to bol opis toho totalitného stredoveku. Pointa bola v tom umiestnení prepážok pre podnikateľov do suterénu. Určite sa na to nejeden z Poraďákov pamätá. Nuž a nikde som tam nespomínal, že to bolo pred rokom 1989 a nikde som nespomínal, že som mal nejakú platobnú kartu, ktorá bola ako prvá, ktorú nejaká banka kedy vydala. To bol taikov výmysel. On začal podsúvať, že som napísal niečo o prvej platobnej karte. Je to obyčajná, účelová lož.
No a k tým tvojim nezabudnuteľným argumentom o zbraniach:
zrejme máš na mysli predpis o oddelenom skladovaní zbraní od streliva. Jednoducho, že sa nesmelo skladovať strelivo v spoločnom sklade so zbraňami. Áno, máš pravdu, ale trošku zabúdaš na fakt, že v socializme sem tam nebolo vedro, inokedy voda a ak sa náhodou aj stalo, že bola voda a aj vedro, nebolo ľudí.
-----------------------------
No a taká profesionalita a odbornosť, akou si disponoval a podnes disponuješ ty, je denne opisovaná na jojke v seriály "Profesionáli".
(Je to čistá paródia, nie akože "náučný seriál", ako napríklad "Súdna sieň").
Ešte by tam mohli dať aj epizódu o písaní viet do troch až piatich riadkov a ako to nakoniec ani sami posebe nevedia tí profesionáli a gumáci ani prečítať a akosa nakoniec musia ísť opýtať svojho kapitána či jeto už vporiadku a dobre napísané a aby ich náhodou vypočúvaný neodrbával že to majú zle a neopravoval im tam nejaké citácie aže si stým môžu akorát tak vytreť
Verím, že to poznáš a že nebudeš tvrdiť, že áno aj takých sme mali, ale to je výnimka potvrdzujúca pravidlo.
-------------------------------------------
Túto tému nečítajú len tí, čo do nej "prispievajú". Počet videní je viac ako 5 či 6 a ten rozdiel si ľahko spočítaš. 2x2 už vieš a zrejme poznáš aj znamienko mínus. Ak náhodou nevieš na čo sa dá použiť v matematike, prihlás sa u s.Žinčicu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať