Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88

Presne o tom je ten príspevok. Zbytočne ste zmazali ten príspevok, kde som opisoval pobočku VUB banky na SNP.
neviem, kto Ti zmazal ten prispevok, myslel som, ze si si ho zmazal sam, kedze tam poluciu spominas a celkovo nedava zmysel. Ale obnovil som ho. http://www.porada.sk/t255344-p38-u-s...ml#post2730322

K tej mojej ucelovej lzi pripajam este raz co si napisal a co som napisal ja.
taiko
Pisal si, dnes 08:43
jar88
Ja som mal účet a šekovú knižku a platobnú kartu skôr, než si ty poznal papierové peniaze.
No a aby ste ma nezačali osočovať z klamstva, (spôsobom že karty neboli) tak musím podotknúť, že som ju mal hlavne do zahraničia. Tam totiž fungovali aj karty. Napriek tomu, že tu bol ešte stále totalitný stredovek.
1. predpokladam, ze nandrolon ma nad 40 rokov a ako taky, ze poznal paperove peniaze aj pred rokom 1989.
2. da;lej predpokladam, ze pojem "totalitny stredovek" je casovo umiestneny pred rok 1989, ibaze by si myslel Kubu, alebo KLDR.
3. a na zaver predpokladam, ze nik by Ta neosocoval; a nepodozrieval z klamstva, lebo vsetci vedia ze po roku 1990 uz platobne karty boli. Ergo ak si myslel dobu po socializme, nemal si dovod na taketo obavy

Mylim sa vo svojich predpokladoch?
nie Ty si nespominal prvy platobnu kartu, len spominas platobnu kartu pouzivanu tebou na cestach v zahranici za totalitneho stredoveku vydanu bankou Agrobanka, ktora vznikla po "revolucii".
Prvu platobnu kartu som spominal ja, ked som naisal, ze prvu platobnu kartu vydala v roku 1988 Zivnobanka a len na pristup k tuzexovym uctom. Tak kto tu kame?
Naposledy upravil taiko : 02.06.15 at 10:23
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Že Vás to ešte baví...
Ako na pieskovisku:
Ja mám žltý kýblik, Ty máš modrý kýblik... Nie to je môj kýblik, Tvoj je zelený... Tvoja je žltá lopatka... A kde zmizla moja lopatka...? Ty si mi ju zahrabal...
5 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis

nepoznám presne etiketu...

ale ak tu nejaký primitív hrubo uráža rodinu diskutujúcich, tak ho treba vykopnuť odtialto a príspevok nechať na výstrahu pre ostatných....
ak má nick viac ako 100dní,vykopnúť ho môže iba admin........ja som bola dourážaná od niekoho,bolo to fakt strašné,a nič sa nestalo...........urážky zostali a dotyčný si veselo písal ďalej........dotyčný je všeobecne obľúbený a dostáva plusky za všetko.........
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
radšej hodinu kecať o tom, ako sa to nedá.....
ok...svoj názor som povedal, presviedčať nikoho nebudem....
nikto ti neberie tvoj názor,ale je nesprávny,lebo nevieš aké možnosti majú moderátori,tak nás nepresviedčaj,čo sa dá a nedá
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kopretinka, dal som ti plusku.
Ono to vykopnutie je častokrát "kontraproduktívne".
Na hrubú dieru patrí hrubá záplata. No a ak tu niekto niekoľko rokov omieľa a chvastá sa sám svojím majetkom, tak by sme sa mali verejne pozrieť, odkiaľ ten majetok pochádza. Či dotyčný nie je iba povolaním SYN a majetok nakradli jeho /a už sa tu zase spomína rodina/ rodičia, nakoľko ak čítaš tie príspevky, tak to tomu jednoznačne nasvedčuje. Také deti štb-ákov sa majú dnes parádne, stačí sa rozhliadnuť v každom meste okolo seba.
Predsa si nevykopneš človeka, ktorý má stovky odborných rád v odborných témach.
Vtedy treba vykopnúť toho provokujúceho trolla, ktorý sedí X rokov za PC a iba zo svojej zrejme stareckej frustrácie provokuje ostatných v jednej a tej istej téme...
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Predsa si nevykopneš človeka, ktorý má stovky odborných rád v odborných témach....
.....nemá....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

možno myslíme na rozdielne osoby, ale ako prvého by som vykopol Jar88. To je ten troll o ktorom píšem.

- veľmi ma ráno potešil tento článok http://www.konzervativnyvyber.sk/aro...-priucku/3892/
Toto by sa malo pravidelne stávať v každom meste aspoň 10 x denne. Starý plešoun musel potom zrejme čistiť sedadlo od vlastných exkrementov...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Oliwa
Že Vás to ešte baví...
Ako na pieskovisku:
Ja mám žltý kýblik, Ty máš modrý kýblik... Nie to je môj kýblik, Tvoj je zelený... Tvoja je žltá lopatka... A kde zmizla moja lopatka...? Ty si mi ju zahrabal...
trenujeme sa , ved to potrebujeme skoro kazdy den
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Že Vás to ešte baví...
Ako na pieskovisku:
Ja mám žltý kýblik, Ty máš modrý kýblik... Nie to je môj kýblik, Tvoj je zelený... Tvoja je žltá lopatka... A kde zmizla moja lopatka...? Ty si mi ju zahrabal...
Oliw, máš pravdu...

Serem (sorry) zvysoka na nejakého konšpirátorského pokrytca (jar88)...
Ten je schopný obkecať všetko možné a tvrdiť aj všetko nemožné.

Egocentrický narcista zahľadený do seba samého a nepripustí za svatého, že sa môže mýliť...priprovnal (včul zabrdnem) by som k jednej psychologičke s dvoma červenými diplomami.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Kopretinka, dal som ti plusku.
Ono to vykopnutie je častokrát "kontraproduktívne".
Na hrubú dieru patrí hrubá záplata. No a ak tu niekto niekoľko rokov omieľa a chvastá sa sám svojím majetkom, tak by sme sa mali verejne pozrieť, odkiaľ ten majetok pochádza. Či dotyčný nie je iba povolaním SYN a majetok nakradli jeho /a už sa tu zase spomína rodina/ rodičia, nakoľko ak čítaš tie príspevky, tak to tomu jednoznačne nasvedčuje. Také deti štb-ákov sa majú dnes parádne, stačí sa rozhliadnuť v každom meste okolo seba.
Predsa si nevykopneš človeka, ktorý má stovky odborných rád v odborných témach.
Vtedy treba vykopnúť toho provokujúceho trolla, ktorý sedí X rokov za PC a iba zo svojej zrejme stareckej frustrácie provokuje ostatných v jednej a tej istej téme...
Vieš ty vôbec niečo o tom, ako vzniklo to moje údajné chvastanie sa majetkom?
Skús si pohľadať niečo a capnito sem.
Potom ti ja pohľadám z čoho a akým tebe blízkym spôsobom to viete vytvoriť a capnem ti to sem. (jednoducho vrodená závisť)
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pre taika,
načo dávaš link, ktorý ma hodí na 38, alebo 19 stranu, keď tam ten obnovený príspevok nieje. Veď jednoducho napíš, že je na strane xy s datumom a časom.
----------------------
Inak je to len hlúpe mútenie tej už aj tak dobre kalnej vody.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Už som ti raz povedal, že ty na mňa nemáš žiadne páky aby si mi diktoval čo mám a čo nemám robiť. V tejto téme sa iba bavím, však na to je zrejme aj určená.
Serióznu debatu som tu ešte nevidel ani jednu. Na odborné debaty sú tu iné témy, lenže tam ty nemôžeš, lebo by si si pripadal ako kačka v elektroobchode.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kopretinka
bjuty smis
radšej hodinu kecať o tom, ako sa to nedá.....
ok...svoj názor som povedal, presviedčať nikoho nebudem....
nikto ti neberie tvoj názor,ale je nesprávny,lebo nevieš aké možnosti majú moderátori,tak nás nepresviedčaj,čo sa dá a nedá
ty si presne ten príklad, čo som myslel....

kecať o tom, ako sa to nedá.....

dokonca ťa tu niekto o tom presviedča...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

medzi zabávať sa a robiť zo seba idiota je velmi tenká čiara
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Presne, toto si hovorím pri čítaní tvojich exkrementov :-)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Viacerí sa tu na tom piesočku správajú ako ten pán na tom mercedese.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

iste..

drž sa svojho slovníka...ako si zvyknutý...

ako hovorí "klasik" :

"Predsa si nevykopneš človeka, ktorý má stovky odborných rád v odborných témach.
Vtedy treba vykopnúť toho provokujúceho trolla, ktorý sedí X rokov za PC a iba zo svojej zrejme stareckej frustrácie provokuje ostatných v jednej a tej istej téme..."

a "klasik" môže dalej sprosto a bezdôvodne urážať, navážať sa do rodiny....
Naposledy upravil bjuty smis : 02.06.15 at 13:18
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

http://www.topky.sk/cl/10/1478049/Na...venskych-deti-

LGBTI komunita zase úraduje ..... dúfam že žiadne dieťa nebude v SR zverené do opatery párom rovnakého pohlavia.... možno som staromódny, ale mám právo na svoj názor.
bjuty - nekomentujem.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prečo si svojho spojenca bjutyho takto škaredo nazval? Veď názorovo sa zhodnete na 99,9% - práve som to špeciálnym vzorcom vypočítal :-)

ps > bolo by veľmi dobré zaviesť časovú limitáciu možnosti úpravy svojho vlastného príspevku na napr. 5 minút od jeho odoslania. Predišlo by sa tomu, aby si niekto spätne zeditoval svoj príspevok a už má diskusia úplne iný smer, a ostatné príspevky vypadajú tým pádom "odveci".
Na viacerých fórach som videl takúto užitočnú feature... a takisto tam bol zakázaný aj spätný výmaz svojho vlastného príspevku.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Prečo si svojho spojenca bjutyho takto škaredo nazval? Veď názorovo sa zhodnete na 99,9% - práve som to špeciálnym vzorcom vypočítal :-)
To som oslovil teba. Načo čumíš okolo, ako nejaký okríknutý chumajko, patrí to len tebe, len ty máš taký nick (internetový ksicht)
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať