Zavrieť

Porady

MATE SKUSENOSTI S FIRMOU TEXTIL A DOPLNKY

IDE O ZASIELANIE 3D OBLIECOK ZA AKIOVU CENU PRISLI UZ NIEKOMU
terezamaria Čo si nenapísala presnejší názov firmy....toto je dosť všeobecné....
lujza.j názov firmy je Textil a doplnky....takže asi reklama
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Katarina Kondrkova Ano, da sa to riesit, idem na policiu a dam to do televizie, budu to nervy- nevadi, ale nechcem, aby naleteli aj iní ludia- mali 26 000 zdielani.
    Anika61 Velmi dobre si sa rozhodla,je to podvod

    makovnik1 je offline (nepripojený) makovnik1

    makovnik1
    hm, pekné obliečky ja som "našťastie" prišla "iba" o 33 €. Nedá sa s tým niečo robiť, naletelo nás asi viac
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Katarina Kondrkova Boli to podvodnici, dnes ich davali na Jojke v spravach
    makovnik1 áno, boli ste podať to oznámenie? ja áno, tak uvidíme ako to dopadne
    Kurthy Kiko Da sa ak sa nazbieraju poskodeni s vyskou skody spolu viac ako 266 €. Moja manzelka prisla o 60 €, Vy o 33 € a pani Kondrkova o 90 € t.j. spolu zatial 183 €. Ak by sa este niekto nasiel mozem podat trestne oznamenie, viete o niekom? Kto by do toho isiel? piste mi na kurthyk@gmail.com
    makovnik1 oznámenia o podvode a trestné oznámenia (lebo minimálne jedna pani tam bola čo to sama splňala) sú už popodávané, ja osobne som podala tiež (v Petržalke) aj ked si myslím že peniaze viac neuvidím, bola by som veľmi rada ak by tá banda dostala čo si zaslúži. Podviedli 1udí o tsíce a tisíce € (ja osobne si myslím že o desaťtisíce). Každý podáva sám za seba a polície to spájajú po celom SK. na fb bola založená stránka "Textil a doplnky a podvedení" a v podstate najmä cez ňu sme skontaktovali mnohí a sa to tam tak trochu koordinovalo, výmena názorov, skúseností, .... - stránka bola už zrušená teraz v nedelu. Samozrejme oznámenia polícia berie nadalej
      zbaliť

    MATE SKUSENOSTI S FIRMOU TEXTIL A DOPLNKY

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.