Zavrieť

Porady

Doplnenie živnostenských oprávnení pri kúpe SRO

Dobrý deň, plánujem kúpiť sro, avšak daná sro má iné živnostenské oprávnenia. Chcem sa spýtať ako mám doplniť živnostenské oprávnenia aby som platil len jeden krát za zmenu údajov v obchodnom registry (prepis SRO). Mám občiansky preukaz so ZEP podpisom, čiže doplniť by som chcel živnostenské oprávnenia elektronický. Ďakujem.
Naposledy upravil Dav : 15.12.14 at 07:20
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PARKER LOYD je offline (nepripojený) PARKER LOYD

    PARKER LOYD
    Konateľ, ktorý je zapísaný v ORSR by mal požiadať o doplnenie predmetov podnikania a keď bude mať živnostenský list, tak sa vyhotovia zmluvy a vykoná sa zápis v orsr. Neponúkam Vám týmto našu službu, no pokiaľ by ste mali záujem, tak naša spoločnosť Vám vykoná zápis, ako aj doplnenie predmetov podnikania v hodnote 160 EUR, čím predítete možnému zamietnutiu podania a vyhnete sa študovaniu postupov, ktoré možno nikdy nevyužijete.

    Moja SRO je offline (nepripojený) Moja SRO

    Moja SRO
    Ak máte iba ID kartu (občiansky preukaz) vybavený ZEPom - nestačí. Na podania do ŽR a OR potrebuje mať zakúpený aj príslušný software. Pri takýchto rozsiahlejších zmenách v spoločnosti odporúčam obrátiť sa na spoločnosť, ktorá sa tým zaoberá, ušetríte si nielen peniaze, ale najmä čas a nervy, či vám zmeny plynulo prejdú všetkými príslušnými registrami. V prípade potreby sa môžete o postupe a cenách informovať na našej web stránke.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Ja to pre klientov robievam jedným vrzom. Vo VZ alebo RJS sa riešia všetky zmeny vrátane rozšírenia predmetu podnikania. Požiadať o vydanie Osvedčenia môže aj tretia osoba so ZEP a príslušným softvérom na podpisovanie. Tiež podať návrh na zápis zmien do OR a je to o veľa lacnejšie. Samotná ID karta so ZEP je bohužiaľ nepostačujúca na tieto úkony.

    Doplnenie živnostenských oprávnení pri kúpe SRO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.