Zavrieť

Porady

hluk (hlasná hudba) od susedov

Prosím Vás poraďte mi...
Susedka nado mnou veľmi rada počúva hudbu. To by ešte nebolo problém, ale to ako by tá hudba bola pustená u mňa. Niekedy aj vyskakuje a spieva. Najhoršie je, keď ju počujem z druhého poschodia na prízemie.
Už som sa jej opýtala dvakrát, že čo robí... Prvý raz mi dala odpoveď, že cvičí. Druhý krát mi povedala, no že dobre, veď tak treba jej vtedy povedať.
No a akurát dnes sa mi stalo, že som sa vybrala za ňou, po tom, čo som sa zobudila na hluk... Poprosila som, aby stíšila, lebo sa to počuť aj na prízemí (o dva poschodie nižšie) a neviem si oddýchnuť. (Chodím do roboty, vstávam každý deň o 5:30, ona je nezamestnaná, je doma celý boží deň, je oddýchnutá...).
Viem, že od 6:00 do 22:00 nemôžem proti tomu nič, ale azda sú nejaké hranice?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erička1984
Prosím Vás poraďte mi...
(Chodím do roboty, vstávam každý deň o 5:30, ona je nezamestnaná, je doma celý boží deň, je oddýchnutá...).
Viem, že od 6:00 do 22:00 nemôžem proti tomu nič, ale azda sú nejaké hranice?
Bola si 2x ..a slušne za ňou pre vysvetlenie.

Veď to akurátne stačí...
Veď si k svojmu rannému rituálu pusti hudbu aj Ty ... a festovne na plno...
Lebo na hrubú záplatu hrubá niť.
-------------------------------------------
Len tak, mimochodom...nočný kľud by som mal úplne niekde u prdele, v určitých súvislostiach neberiem ohľad na nikoho a na nič...
Napríklad, keď moja susedka robila onehdá žúrku. Ťahali pekne po polnoci, na dobré slovo neregovali veľmi... nuž ráno mali solídny budíček ...hifi súpravu mám vcelku výkonnú...
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hehehe - Juraj... Dobré.... ja som tiež takto raz postupoval, keď sused z vedľajšieho vchodu mesiac v kuse púšťal na plné pecky hudbu celú noc. Až ma to naštvalo, otočil som repráky k stene a v nedeľu, keď u nich bolo konečne ticho, tak som začal ja. Ihneď sa rozčuľoval, tak som mu povedal: "Ako ty mne, tak ja tebe!"
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať