Zavrieť

Porady

Určenie polohy na základe telefonneho čísla?? je to možné?

Je možné, že ina osoba ma dokaže lokalizovať na základe môjho telefonneho čísla? vraj cez nejaku službu google??? údajne platenú? mne sa to nejako nezdá...poraďte prosím nejaký macher..
Naposledy upravil Chobot : 22.12.14 at 21:24
veronikasad máš číslo zverejnené v tlf.zozname ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kn-alka ukazuje len adresu majiteľa tel.čísla, nie kde sa práve nachádza
    Silvia L. veru nie to potrebujem... mam pocit že ma dotyčna osoba sledovala...a vyhovorila sa na niečo taketo.. preto potrebujem zistiť či niečo takéto je možné bez môjho súhlasu.
    buchač Lokátor na zistenie čísla...

    http://megatron.sk/ako-lokalizovat-p...-cez-internet/

    http://buddy-locator.com/sk/
    kn-alka buchač, aj si skúšal tú druhú adresu? je to celé len vtip
    buchač

    To je už veľmi stará stránka...poznám ju..
    Čo myslíš, že prečo som ju zadrel ?
    Silvia L. jááááj...žiadny odbornik??? juuuj...
    misoft Nerob paniku - pokiaľ si na mobile, nemá možnosť to zistiť. Mobil sa totiž pripája na tzv bunky mobilnej siete. A do toho sa nedostane. Mobilný telefón totiž vysiela všesmerový signál (teda do všetkých smerov), ktorý potom zachytí najbližšia bunka mobilnej siete a signál už prenáša v sieti mobilného operátora. Ako sa pohybuješ, opúšťaš jednu bunku a pripájaš sa k inej bunke. Dokonca ani operátor nemá také ľahké zisti presné miesto pobytu, len bunku pripojenia (a tie niekedy majú dosah od 100 do 500m, v otvorenej krajine i 1km. Ale už nezistia, v ktorej kaviarni si randila... Nie sú CSI.
    P.S- Prestaň veriť US kriminálnym seriálom, kde do 5 minút zistia dokonca i poschodie v 100 poschodovej budove. Je to nonsens....
    lujza.j Duski...da sa....viem to....od znamej....spehovala tak chlapa...na svojom mobile videla kde je....ako neviem nevyznam sa v tom...
    lujza.j Hen jaka " sledka"
    Silvia L. misoft...tvoja odpoved ma teší... dakujem.... ale asinič nie je vylučené... ale v jeho prípade si nemyslim ani v najmenšom, žeby mal na dosah nejakeho experta, aby toto dokazal...v mobile nemam potvrdene nič...čo by niečomu takemuto zodpovedalo... čí nejaký súhlas...
    mám pocit že tí čo to tvrdia len blafuju..
    Lujza...a pred tebou ti to ukázal? videla si to na vlastné oči ako to funguje??
    lujza.j Ja som spominala len moj viber....hento druhe nie je moj pripad....co som spominala....ze baba spehovala svojho chlapa...
    misoft ...a preto mám letefón, ktorý nemôže nikto napadnúť aplikáciami - bez androidu, GPS a všetkých blbostí.... Telefón má slúžiť na volanie, prípadne SMS, MMS, vedľajší produkt potom nejaké foto.
    lujza.j duški.....ked to niekomu robí dobre nech špehuje...dnes je to asi moderné....lašovať v mobile a pod.,
    misoft Tak, tak Lui - a keď bude na mňa čumieť, niečo mu ukážem..... Ale ja mám len taký - obyčajný mobil. Ale funguje dobre.... na to čo potrebujem.....
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Asi si niekde v tel.potvrdila lokalizaciu....ja som to minule ....a moj chlap videl kde som bola....
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Silvia L. a to sa ako da??? ja som pozerala nič take nemam potvrdene v telefone... tak zisti od chlapa ako to urobil že to zistil..
    lujza.j Ja viem ako to zistil...lebo to vidno...ked som robila aktualizaciu Viber....som odfajknutu lokalizaciu nedala prec....mne je šuma fuk ze vidi kde som bola....ale ja som sa divila,ze som bola tak kde som nebolacize lokalizacia je nepresna..
    Silvia L. ja nič take v telefone nemam.... a ide o tom že ja viem kde som bola...a on tvrdi niečo trošku ine.. on ten viber ma...ale ja nie...tak to nemôže byť možne
    či?
    lujza.j Ma pristup do tvojeho mobilu?
    Silvia L. len ked idem na toaletu, aj cez google mapy v telefone mam nastavenie v položke Nahlasovanie polohy - vypnuté na tomto zariadeni... žiadna ina možnosť ma nenapada
    lujza.j Cize nemas kod? Na odomknutie....normalne moze....kukat,instalovat...
    Silvia L. ak by mu na to stačili 3-4 minuty... ale na to si davam pozor ked odchadzam že presne ako mam položeny telefon
    lujza.j Ak mas niekoho v okoli co sa vyzna v pc,mobiloch...nech ti kukne ci tam nemas...nieco navyse nainstalovane na spehovanie...mozno len skusa tym tvrdenim...alebo spehoval osobne....
    Silvia L. myslim že špehoval osobne... pri telefonovani sa mu vybil mobil... poslala som sms, neprišlo spatne potvrdenie, takže bol určite vybity.. potom som skusala povedať ešte jedno miesto nebola som konkretna a on konkretne povedal kde som stala... pochybujem že sa to da sledovať spatne ked ma vybity mobil...myslim že klame až sa tak praši...
    lujza.j Asi tak...dajak to bude.....
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    je to možné,ale nie u cudzej osoby,reklamu na takúto službu som kedysi videla alebo čítala o nej,bolo to určené pre rodičov,aby videli,kde sa nachádza ich dieťa.....ale to treba nastaviť v tom druhom mobile,čiže dotyčný by niečo musel nastaviť v tvojom mobile.....

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Viac rokov dozadu ked este frcali mobily ako nokia 3310 a podobne samozrejme bez internetu tak globtel mal funkciu lokalizacia. Z mobilu si odoslal povolenie na lokalizaciu /sms v urcitom tvare na urcite cislo/ a potom ak si z druheho mobilu poslal poziadavku na lokalizaciu toho prveho mobilu, tak ti prisla smska kde sa nachadza. Islo to v mestach az do ulic, na dedine iba obec. Zistovany pritom nic nemusel tusit...

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Dá sa to, sú programy na sledovanie ukradnutých mobilov - napr. cerberus.
    Keď to máš nainštalované, dá sa to skryť tak aby to nebolo vidieť v spustených aplikáciách a dajú sa cez to nahrávať hovory, robiť fotky bez toho aby to bolo poznať a lokalizovať kopu iných vecí bez toho aby o tom dotyčný čo i len tušil. Toto ale ovšem funguje len ak dotyčný mohol mať prístup k mobilu -dokáže to aj laik.
    A potom je kopa nelegálnych programov a aplikácií, čo dokážu niečo podobné.
    Cez "chytré telefóny" sa dá odsledovať naozaj všeličo a čom ľudia nemajú ani potuchy...
    Na to aby to niekto vedel sledovať bez prístupu k mobilu treba mať viac vedomostí alebo byť zamestnacom SIS-ky

    maleky je offline (nepripojený) maleky

    maleky
    https://maps.google.com/locationhistory

    Ak mas v nastaveni uctu od googlu povolenu lokalizaciu, google ta sleduje tvoju polohu bez toho ze by muselo byt nieco zapnute, staci byt pripojeny. kedze uz v dnesnej dobe ma kazdy mob. tel. s andoridom co je tiez google. tak nieje problem si pozriet historiu pohybu s mob. telefon vtedy ak bol pripojeny. Treba si citat podmienky nastavenia kazdej sluzby, v dnesnej dobe kazdy chce vediet kde sa nachadzate co robite kupujete hladate, koli velmi rafinovanej cielenej reklame ktora zaraba nie male peniaze.
    kopretinka si tu sedem rokov,teraz si sa zobudila?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Jasné, že je to možné. No je potrebné splniť nejaké podmienky. Hackerov ale nerátam, tí sú iný level...
    Študuj...henten je najväčší macher na svete, určite poradí

    https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
    Naposledy upravil buchač : 16.12.14 at 21:30
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Silvia L. jasné "tohto" poznám
    buchač Máš tam odkazy na danú tému...či ?
    Silvia L. nič čo by mi pomohlo...dakujem...
    buchač Musíš vedieť hľadať......a nie rehotať sa....
    Silvia L. smiesne mi nie je... lebo ma to serie
    buchač Toto už by malo byť jasné...

    http://androidforum.cz/sledovani-pol...nu-t52316.html
      zbaliť

    Určenie polohy na základe telefonneho čísla?? je to možné?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.