Zavrieť

Porady

Odporúčam navštíviť Grandhotel Starý Smokovec

KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
1. je zariadený aj personál v retro štýle
2. majú zaujímavé akcie, aj cenové ponuky
3. je v krásnom prostredí
4. zo skromnosti tu, ale dala by som to na 1. miesto, riaditeľuje tam môj milovaný syn
5. získava rôzne ocenenia
6. teraz je nominovaný v tejto súťaži
(a kto ste dočítali až sem - poprosím o kliknutie-hlasovanie za tento Grandhotel Starý Smokovec.)
http://www.po-kraj.sk/sk/samosprava/...ruchu-psk.html

Všetkým vopred ďakujem
ďalšie linky - viac o hoteli :
https://www.facebook.com/grandhotel.sk?fref=photo
Autor článku
Lýdia Koumalová
účtovníctvo, mzdy, audit, poradenstvo
TriviTax,s.r.o.
Profil z katalógu odborníkov Porada / Odbornici
Naposledy upravil KEJKA : 17.12.14 at 18:12
pepa78 pepa78

pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

Pochváliť
....mňa by tiež zaujímalo o čo išlo fortunka...kľudne aj do SS, lebo nám tam tiež pár veci vadilo Grand Hotel Praha je podľa mňa lepší
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Pochváliť
alaya1
fortunka
Tak boli sme minulý týždeň, mám určité výhrady.. teda... na grandhotel Ale určite je krásny. A my im tam vždy prinesieme sneh :P Vraj máme chodiť častejšie... no... nevyhovuje nám tam viac vecí, čiže nabudúce to istí iný hotel.
Mohla si konkretizovat, co nevyhovuje, lebo je to jeden z najlepsich hotelov v Tatrach. Tak uz potom len Kempinski na Strbskom, ale tam su zase makke postele
a čo podľa teba znamená jeden z najlepších? alebo snáď jeden z najdrahších.. dobrý hotel je podľa mňa ten ktorý nerobí rozdiel medzi zákazníkmi podľa tučnoty peňaženky.. lebo zdanie môže niekedy aj klamať.. moja skúsenosť, ale z pred pár rokov, nepáčili sme sa personálu, lebo sme si po turistike dovolili dať len dve pivá.. odvtedy sa to však mohlo zmeniť.. no ja to už nezistím..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pochváliť
Žabinka
alaya1
fortunka
Tak boli sme minulý týždeň, mám určité výhrady.. teda... na grandhotel Ale určite je krásny. A my im tam vždy prinesieme sneh :P Vraj máme chodiť častejšie... no... nevyhovuje nám tam viac vecí, čiže nabudúce to istí iný hotel.
Mohla si konkretizovat, co nevyhovuje, lebo je to jeden z najlepsich hotelov v Tatrach. Tak uz potom len Kempinski na Strbskom, ale tam su zase makke postele
a čo podľa teba znamená jeden z najlepších? alebo snáď jeden z najdrahších.. dobrý hotel je podľa mňa ten ktorý nerobí rozdiel medzi zákazníkmi podľa tučnoty peňaženky.. lebo zdanie môže niekedy aj klamať.. moja skúsenosť, ale z pred pár rokov, nepáčili sme sa personálu, lebo sme si po turistike dovolili dať len dve pivá.. odvtedy sa to však mohlo zmeniť.. no ja to už nezistím..
Pisala som svoje postrehy, pre mna je to jeden z najlepsich. Mne nevyhovoval napr. Kempinski.Bola som tam s mojou milou pratetou na komorny koncert p. Gotta minuly rok. Prave pre tie makke postele mi nevyhovoval, no je to kazdeho nazor, co sa mu paci a co nie.

na Strbskom som bola v hoteliku Toliar, ma len ***, ale az na to, ze tiekla sprcha a nebolo povysavane, cisto a hlavne kuchyna dobra. Takze to nie je vzdy len o cene.
Nerozumiem, ako ste sa nepacili personalu? Neobsluzil vas podla pravidiel? Trebalo sa stazovat,.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Pochváliť
alaya1
Žabinka
alaya1
fortunka
Tak boli sme minulý týždeň, mám určité výhrady.. teda... na grandhotel Ale určite je krásny. A my im tam vždy prinesieme sneh :P Vraj máme chodiť častejšie... no... nevyhovuje nám tam viac vecí, čiže nabudúce to istí iný hotel.
Mohla si konkretizovat, co nevyhovuje, lebo je to jeden z najlepsich hotelov v Tatrach. Tak uz potom len Kempinski na Strbskom, ale tam su zase makke postele
a čo podľa teba znamená jeden z najlepších? alebo snáď jeden z najdrahších.. dobrý hotel je podľa mňa ten ktorý nerobí rozdiel medzi zákazníkmi podľa tučnoty peňaženky.. lebo zdanie môže niekedy aj klamať.. moja skúsenosť, ale z pred pár rokov, nepáčili sme sa personálu, lebo sme si po turistike dovolili dať len dve pivá.. odvtedy sa to však mohlo zmeniť.. no ja to už nezistím..
Pisala som svoje postrehy, pre mna je to jeden z najlepsich. Mne nevyhovoval napr. Kempinski.Bola som tam s mojou milou pratetou na komorny koncert p. Gotta minuly rok. Prave pre tie makke postele mi nevyhovoval, no je to kazdeho nazor, co sa mu paci a co nie.

na Strbskom som bola v hoteliku Toliar, ma len ***, ale az na to, ze tiekla sprcha a nebolo povysavane, cisto a hlavne kuchyna dobra. Takze to nie je vzdy len o cene.
Nerozumiem, ako ste sa nepacili personalu? Neobsluzil vas podla pravidiel? Trebalo sa stazovat,.
jasné, každý má iné priority, a posudzovať hotel podľa jednej negatívnej skúsenosti by sa nemalo... odvtedy sa tam určite veľa zmenilo, aj personál.. ale vo mne to už ostalo.. ja by som sa tam už necítila dobre ani v prezidentskom apartmáne, ak taký majú..
a ako sme na to prišli že nie sme pre nich vhodní hostia? nuž keď ti donesú bez požiadania účet a ešte nemáš ani dopité, tak si vieš domyslieť, čo si o tebe myslia.. niečo na spôsob dědičství aneb kurvahošigutentag..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pochváliť
Zabinka ja by som k tomu pristupila pozitivne a pomyslela si " aki su ohladuplni, donesu ucet bez poziadania, aby sme nemuseli cakat, kym ho pripravia"...a kaslala na nich.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Pochváliť
Tak ja osobne do takého hotela ani nemám šancu ísť....zatiaľ určite nie...a potom ?.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pochváliť
evuš
Tak ja osobne do takého hotela ani nemám šancu ísť....zatiaľ určite nie...a potom ?.....
Co by si nemala, ved mozes ist aj na jednu kavu, nemusis tam byvat....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Pochváliť
alaya1
Zabinka ja by som k tomu pristupila pozitivne a pomyslela si " aki su ohladuplni, donesu ucet bez poziadania, aby sme nemuseli cakat, kym ho pripravia"...a kaslala na nich.
však sme čašníka nechali čakať, kým dopijeme.. stál vedľa stola ako hlupák..
ja mám radšej hotel, možno menej luxusný, ale s domáckou atmosférou, a prívetivým personálom.. napr. som si na 100% istá, že v tomto hoteli by sa nikdy nezachovali tak, ako napr. v hoteli Fis na Štrbskom Plese, kde recepčná obvolala okolité hoteli, a zisťovala nám ceny ubytovania, keď sa nám zdala ich cena vysoká.. len aby sme boli spokojní..
ale toto je téma o inom, tak howgh..
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pochváliť
evuš
Tak ja osobne do takého hotela ani nemám šancu ísť....zatiaľ určite nie...a potom ?.....
Vzdy sa mi viac pacil hotel v lomnici...GH Praha...teda z vonku...nerevemze som tam nebola ani v jednom ani druhom....a..na kavu?!...tam kde viem ze sa budem dobre citit.....mi hned prinesu aj ucet...dufam,ze je tam personal od fachu....lebo tu sa vsetci iba na gastro a hotelierstvo hraju....
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 7, Posledný príspevok: 17.03.06
  2. Príspevkov: 5, Posledný príspevok: 28.04.05
  3. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 17.03.05
  4. Príspevkov: 5, Posledný príspevok: 02.03.05
  5. Príspevkov: 4, Posledný príspevok: 15.11.04