Zavrieť

Porady

trestne oznámenie za napadnutie urážanie, vyhrážanie

Dobrý deň, chcel by soms a spýtať s priateľkov sme išli do UK...len náš vzťah sa zhoršil ...Začali sme sa hádať...Bohužial ona iného slova nemala ako som jeb..kok...a také daľšie ...Tiež sa stalo že sme sa pohádali kôli uplnej banalite a vonku pred ľudmi mi dala facku čo ma teda riadne naštvalo pretože ma tým ponížli a bolo to nezaslúžené...Ešte spomeniem to že je histerická, neuvedomuje si čo robí, má zachvaty agresivity a potrebu sa hádať...ako vlastne potom následne pokračovala naša hádka doma ma začala kopať a dávať facky...Tiež sa mi vyhrážala niekoľko krát že ma pichne aj nožom...Niekoľko dní bol klud a ako som jej teda oznámil že snou končím zasa nanovo hádky facky ...Spravila mi aj niekoľko škrabancou po tvári čo si všimli aj kolegovia v práci....za pár dní ako som sa sťahoval z izby začala zasa domna rýpať fackovať ...dala mi zasa facku a sa mi spustila aj krv z nosa...potom mi vyhadzala všetky veci von z izba a dokonca mi hodila do hlavy aj sklenennú nádobu...keď už som mal toho dosť hodil som ju zo par krat na posteľ ale nikdy neudrel...a raz ako mi išla dať facku som ju potiahol za ruku a vletela do šatníka a prvá jej reakcia bola že ide volať policajtov a pritom som jej nič nespravil...potom začali od nej hrubé urážky na moju rodinu na mna a neboli to iné slova ako vyj...kok...skur...atd atd...inak mamé spoločný učet v banke...a sme sa ešte dohodli že si vyberiem svoje peniaze všetky...lenže výplata mi chodila na spolčný účet...a raz mi zobrala bankomatovú kartu že mi ju nedá a zruší mi učet v banke pokial jej nepošlem peniaze ...ktoré si odložila u našich rodičov ...podotýkam spoločne našetrené...a pokial jej ich nepošlem do zajtra že mi zruší účet..a nezajíma ju či to má kto poslať alebo nie....tak som vybavil aby osm mal pokoj od nej že peniaze dostala...platomnu kartu mi vrátila...len ďalek pokračovali vyhrážky a urážanie...potom ma začala celkovo vyhadzovať z domu....Ja som sa musel presťahovať do druhej izby kde bývali spolubyvajuci ale boli na 3 týždne preč ale sa vracali a musel som si nájsť miesto kde týžden prespím pretože sa mali sťahovat po týždni..ako som sa zbalil zasa namna zaútočila že už sa nevrátim zasa facky --a vyhrážky že mi vybavi aby ma v robote vyhodili že mi zruší účet atd...samozrejme všetky spoločné veci ako hrnce paplony atd mi nedala ani jednu vec a pokial by som si niečo vzal nedá mi výplatu a vybaví mi už to spomínané...tak som odišiel z domu...za pár dni zasa začala rypať formou správ že jej mám doniesť kart že mi ruší učet čo aj spravila...ale že peniaze mi dá čo mi príde výplata...to som ešte zvedavy...samozrejme neustále vyhrážky osočovanie nadávky ...spolubyvajúci videli kôli čomu sa hádame a kto pa pravdu preto dali za pravdu mne...spomeniem iba toľko že sme sa pohádali a dostal som facku zato že som kúpil namiesto čierneho mletého korenie čierne celé korenie.....Takže ma v podstate vyhodila s domu pod vyhrážkami ..zrušila mi učet, napádalla, ma ohovarala,,,Taktiež hned v ten den si zacala so zadanym s dietatom a mne rozpávala ako sa chcem ku...it....V práci všetkym aj doma rozpráva aky somm ja co robim proste ohovarala a širila klamstvá ktoré boli podľa nej pravda....Tiež písala na socialnej sieti druhým kde ma urážala a ponižovala ma...ano je pravda že viem jej heslo na túto sieť ale aspon som si to prečítal....Ja som k nej bol vždy česty a uprimny nikdy osm jej nevyhražal ani neurážal samozrejme až do toho omentu ako ma neustále urážala...tak už som začal aj ja....toto všetko nemam ani ako dokázať akurat spolubyvajuci ...a škrabance čo videli kolegovia a tie správy mám ako dokázať pretože viem jej heslo ...je tam aj ako sa mi vyhráža aj ako ohovára ma ...aj uráža----Chcel by som sa spýtat keby som dal nanu trestne oznámenie pomohol by som si s niečim alebo by sa to ani neriešilo...Nikdy by som nič takéto nespravil ale to dievča nemá asi všetkých 5 po kope a strašne mna aj moju rodinu urazila ponížila...a obrala ma o kopu vecí....Nidky by som dievča neudrel ani jej nenadával nadávkami ani nevyhrážal ...dal som jej možno po riti akurat ked som bol uplne vytočeny ale nikdy nie facku alebo také niečo a urážky som začal až na základe jej urážok pretože každe jej slovo bolo aky som ko..vyj...atd atd atd ...Dalo by sa stýmto niečo spraviť?? poradťe prosím strašne mi ublížila na psychyke a cti a tiež koli nej som schodol 10 kg..ďakuej m za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Moja rada je, pretrhnut vsetky vazby a nevracat sa k minulosti. Ozeliet materialne veci, zrusit spolocny ucet a odstahovat sa. Zacat novy zivot. myslim, ze ste obidvaja rovnake povahy a vas vztah by bol len obdobiami kludu a histerie.
    Trestne oznamenie mozes dat, policia je povinna ho prijat, no, ci sa to vyriesi k tvojej spokojnosti sa zarucit neda.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pridrbaj jej jednu výchovnú a poriadne silnú...nech sa spamätá...
    Nenechaj zo sebou zametať, nie si ani handra a ani onuca...
    Zbaľ si švestky a hybaj het...alebo ju vyšmar.

    Takáto žena za takéto niečo nestojí ani za kúdoľ dymu a ani odpľutie...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tomáš Vrablic Akoze ja som skoncil snou uplne uz spolu nebyvame vsetko som jej nechal aj tak vypisuje a vyhraza sa...a my dvaja sme uplne rozdielne povahy ale uplne opaky...a po tej drzke by si naozaj zasluzila
    buchač Doplňujem ( môj ) nevhodný príspevok...

    Takáto žena si nezaslúži nie len odpľuť si pred ňou.

    Takáto žena si nezaslúži ani len to, aby ju jeden opľul !
    Tomáš Vrablic Neviete poradit kedze mi povedala ze poslednu vyplatu mi neda ....a ma zrusila z nasho spolocneho uctu ze tam figuruje iba ona ale mne tam prisla vyplata...plus mam jej sms ze mi vyplatu neda...mozem nanu podat tretne oznamenie za nezakonne obohatenie?
      zbaliť

    trestne oznámenie za napadnutie urážanie, vyhrážanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.