Zavrieť

Porady

prosim vas pomozte mi: .. Tupa bolest v chrbtici a v zaludku alebo medzi zaludkom neznesitelna bolest..

-
prosim vas pomozte mi: .. Tupa bolest v chrbtici a v zaludku alebo medzi zaludkom neznesitelna bolest.. moj otec ma problemi vek: 38rokov
Naposledy upravil terezamaria : 03.01.15 at 17:15
3 komentárov     zbaliť
marjankaj No v žalúdku ešte pochopím. Ale medzi žalúdkom?
Danko Bartoš ako medzi chrbticou a zaludkom
terezamaria Nič zlé si nenapísal, nemaž to, to že chceš pomôcť otcovi je dobre
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Danko Bartoš bolest je neustala ci sedi ci lezi ci spi stoji
    veronikasad odkedy trvá ? Volaj na číslo, ktoré som priložila, mal by tam byť lekár (0850111313)
    Danko Bartoš no jemu to zacalo isiel na masaze atd.. trocha to pomohlo a po nwm mesiaci aj viac to zase zacala ,tento tyzden mam pocit to zacalo aj skor
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    zajst na pohotovost alebo volat zachranku ak je to naozaj neznesitelne, cez internet nikto vysetrenie neurobi

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zdr.linka záchrany
    0850111313

    Mal by tam byť lekár, ktorý poradí čo robiť do príchodu RZP
    Naposledy upravil veronikasad : 03.01.15 at 17:22

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Kto má vek 38, ty alebo otec? Treba ísť k lekárovi.... môže to byť aj vred a to nie je sranda. Nechcem strašiť, ale môže perforovať...No môže byť čokoľvek ani nechcem sa rozpisovať.
    Iste to nemá iba teraz, ale ak áno, tak zavolajte RZP

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Zavolaj pohotovosť, vytoč 155-ku alebo 112-ku, môžeš ich volať pri veľkých bolestiach, buď prídu alebo ti poradia, čo máte robiť.
    Danko Bartoš akoze on je uplne v pohode ani nevraca nic uplne v pohode len ma tupu bolest v chrbtici ktora prechadza "do zaludka"
    terezamaria Oni sa ťa budú pýtať, neboj sa, budeš odpovedať, ako to s ním je, radšej zavolaj a nečakaj

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    Tu nepomôže debata na monitoroch . To si vyžaduje odvoz do nemocnice, kontrola na CT, ultrazvuku, rentgene. Na diaľku žiadny amatér nelieči !

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Ak má problémy s chrbticou, môže ísť o zhoršenie stavu - zápal, zacviknutý nerv. Ale môže to byť aj žalúdočný vred, alebo infarkt. Takže pohotovosť a neriskovať.

    prosim vas pomozte mi: .. Tupa bolest v chrbtici a v zaludku alebo medzi zaludkom neznesitelna bolest..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.