Zavrieť

Porady

Ako vymáhať plácu za vykonanú prácu szčo vs. s.r.o.

Vykonanie práce zmluva o Dielo na vykonanie murarskych prác, namiesto toho sme robili inštalatérske práce, nemám ani peniaze a moja "objednávatelka" so mnou prestala komunikovať, po dlhom ťahani za nos, že peniaze vyplatí, aké mám možnosti? úspechu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    z mojej skúsenosti dosť mizerné. Napr. môj objednávateľ tiež ťahal celú partiu za nos, peniaze nevidíme dodnes. Napokon sme dali celú záležitosť právnej firme, ktorá vymáha pohľadávky a výsledok je bezo zmeny. Ale nádej stále je - aj keď pri naších súdoch ... neviem neviem
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ezruel Duški, my sme to riešili cez prokuratúru ako trestné oznámenie, a uvidíme, čo z toho bude pani o ktoru ide si najala nejakého pajáca, kt. nas zastrašuje a zrazu sa chce dohodnúť a vyplatiť aspon 50% z ceny. Vyťahuje na nás nezmysly..pričom my sme boli biele kone a robili sme na jej pokutu ... poženiem ju až na najvyšší súd ak to bude potrebné!
    veronikasad Máš živn.oprávnenie aj na inštalatérske práce ?
    Duški VanKo žiadných 50%, len nech pekne vyplatí všetko čo má ak nie aj viac (úroky z omeškania). Len nech pekne platí
    veronikasad Len pozor, aby namiesto "pláce" nebola ešte pokuta zo živ.úradu za neoprávnené podnikanie ....
    ezruel nie na to nemám..lenže my sme v tej situácii nemali na vyber..kedze sme cestovali mimo sr -_- a tak sme boli donutení pracovať a vykonávať prácu.Zmluvu sme mali podpisanu na murarske prace a vykonavali sme uplne ine !Ako sa dnes ten pajác vyjadril, tak ona nemala ani šajnu kam nás posiela a čo ideme robiť..uvidíme začína sa vyšetrovanie! jasné, že aj uroky a samozrejme aj ušlú mzdu!
    ezruel CHáááááááá! kolko to trvalo dva tyzdne? :-D a dotycna pani vyplatila cast penazi s tým, ze stiahneme oznamenie stiahli sme a dnes na vyšetrovacke mi bolo povedané, ze :-D su na nu podane dalsie TO :-) cize v konečnom dosledku..pani drahá mi bude musiet doplatit dalsie peniaze.. riešilo sa to cez mediatora.. ! chvalim pristup! perfect!
      zbaliť
    Podanie trestneho oznamenia nezaruci, ze objednavatel ti okamzite zaplati. Castokrat sa stava, ze robotnici si neosetria zmluvu alebo objednavku, resp. vykonavaju prace bez opravnenia, nevedu si stavebny dennik, a hlavne nedaju si prebrat prace preberacim protokolom pri ukonceni. Jedna stranka mince je nezaplatene za prace a druha stranka mince moze byt nekvalitne/neodborne vykonana praca a nespokojny zakaznik. Cize...

    Ako vymáhať plácu za vykonanú prácu szčo vs. s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.