Zavrieť

Porady

chcem kúpiť lacný nábytok,máte overený nejaký eshop?

Naposledy upravil kopretinka : 08.01.15 at 09:26 Dôvod: nezrozumiteľnosť otázky
3 komentárov     zbaliť
ivka70 Ty chces tu stranku kupit? - kedze ma byt cenovo dostupna stranka, vychadza mi to na to ....
marianna25 nie.. myslela som ze vyrobky v dobrych cenach..hladam stranku, ktoru ludia uz pouzili a je spolahliva...
ivka70 ale ti, co citaj utvoju otazku, si nie vzdy vedia domysliet, co ty si myslela ..otazky treba zadavat jasne, ak chces serioznu odpoved ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nole je offline (nepripojený) Nole

    Nole
    vygoogli a porovnaj ceny velmi jednoduche riesenie len ty vies co je pre teba cenovo dostupne!
    marianna25 jasne ale myslela som ci nem niekto skusenost s nejakou strankou s dobrymi cenami..na nete je toho vela a hladam spolahlivy obchod...
    paťuška najlepšie je myslím nábytok aj fyzicky vidieť, na internete to často vyzerá omnoho lepšie ako v skutočnosti
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marianna25 hej ale myslela som ci nema niekto skusenost s nejakou..
    Chobot Tak musíš jasne napísať otázku! Zo zadania vôbec nie je jasné, čo potrebuješ.
    marianna25 ja som myslela ze bola zrozumitelna.. ale dakujem za postrehy..
    misoft Zrozumiteľná? Prečítaj to po sebe: z textu vyznieva že chceš stránku, ktorá je lacná na predaj nábytku - teda že chceš predávať nábytok a mať stránku za málo peňazí.
    marianna25 ja si myslim ze je zrozumitelna ak si ju precitas..zamysli sa nad tou vetou...hladama stranku na predaj nabytku, ktora je cenovo dostupna...je to nezrozumitelne? uznavam ze MOZNO by sa dala tato veta pochopit aj podla teba, ale myslim si ze je zrozumitelna a da sa pochopit!!!
    jslancik nie, nie je zrozumiteľná Resp. je zrozumiteľná iba jedným spôsobom - hľadáš cenovo dostupnú stránku, na predaj nábytku. Keby si hľadala stránku s cenovo dostupným nábytkom, tak by to bolo jasné...keby si napísala, že hľadáš cenovo dostupnú stránku S nábytkom, tak by to bolo MOŽNO inak pochopiteľné - stále by si totiž hľadala lacnú stránku, nie nábytok.
    avalik marianna 25 nerozculuj sa a radsej oprav zadanie otazky a do upresnenia napis podrobnosti. Vidis predsa podla reakcii, ze si zle zadala otazku. Lebo toto "Nejaká cenovo dostupná internetová stránka na predaj nábytku?" je o kupe stranky nie nabytku.
    misoft Teraz tá upravená otázka už dáva jasný zmysel....
      zbaliť

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    ďakujeme za úpravu otázky
    nevieme, aký nábytok hľadáš. Mne sa najviac oplatil bazoš, len treba vedieť hľadať. Samozrejme, ak ideš zariaďovať nový dom či byt novým nábytkom za rádovo niekoľko tisíc eur, tak asi treba hľadať inde. Ale písala si o cenovo dostupnom, tak neviem. bazoš to spĺňa.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marianna25 hm..rozmyslala som nad bazosom ale neviem ci sa do toho pustat... najviac zrejme z toho nabytku je pouzivaneho nie?
    jslancik písala si o cenovo dostupnom, ne nepoužívanom. Ako som písal, treba hľadať. Je tam mnoho nábytku síce používaného, ale v stave skoro nového. Alebo inak - oproti novému minimálny rozdiel, avšak v cene rozdiel podstatný.
    marianna25 tak je mi jasne ze je rozdiel v cene..ale troska sa obavam bazosu.. neviem no...ale tak pozriem sa na to..
    jslancik nemáš sa čoho báť. nábytok sa na dobierku neposiela, je tam nutné osobné prevzatie, čo je výhoda, pretože si nábytok obhliadneš, posúdiš, rozhodneš sa.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Poznáte nejakú stránku na PREDAJ nábytku, ktorý je cenovo DOSTUPNÝ?
    Áno ...
    Je ich viacero, ktoré mne vyhovujú. Už som aj niečo kúpil.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marianna25 napriklad?
    buchač http://www.zeno.sk/main-menu/vypredaj/
    marianna25 dikes ale chcela som cenovo dostupny nabytok...
    buchač CITUJEM :
    Naposledy upravil kopretinka : Dnes at 10:26 Dôvod: nezrozumiteľnosť otázky
    -----------------------------------------------
    CITUJEM :
    marianna25 (Dnes 14:19) dikes ale chcela som cenovo dostupny nabytok...
    -----------------------------------------------
    ODPOVEDÁM :

    Kedy si už dáš povedať-poradiť, že Tvoja otázka je nezrozumiteľná ???

    Ten link som zadrel schválne.
    Pre niekoho je to cenovo dostupné-kúpi a zariadi si takýmto dostupným nábytkom celú vilu...Ten druhý musí makať na jednu skrinku celý rok...a v nedeľu si dá chlieb so soľou na obed.
    --------------------------------------------------

    Chápeš už konečne ten rozdiel ?
      zbaliť

    MCmajo je offline (nepripojený) MCmajo

    MCmajo
    je vicero stránok na nabytok..teda lepsie povedané je ich milion....ja som si objednaval stale z novy nabytok alebo nabytok a interier.. ale pri prvej stranke sa mi zdali drahy a naopak pri druhej bola otrasna komunikacia ...momentalne som objavil strnku ahanabytok.sk...su tam normalne ceny v porovnaní s predchadazjucimi strankami ktore som poznal...
    Kvaka A čo konkrétne si si objednal? Toto mi vyznieva ako reklama, objednával si si stále niekde inde (tak často meníš nábytok?) a zrazu si objavil novú stránku. Táto včerajšia otázka ti asi padla z neba. Ale inak, zaujímavá stránka, po 45 rokoch tiež chcem niečo z nábytku vymeniť, tak hľadám a porovnávam.
    MCmajo nieje to reklama..nemam dovod niekomu robit reklamu len som podotkol ze som si objednal z jednej aj druhej stranky ..z jednej stol a z druhej pohovku...pretoze nerd chodim po obchodoch a je mi uspora casu objednat si to cez net.. a preto dost casto luskam stranky a porovnavam...a preto som podotkol ze je to moj najnovsi objav... (stranka)...nikomu som nerobil reklamu len som ponukol moje postrehy a ked sa toto niekomu nepaci tak je to smutne...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    aj po úprave otázky sa nedá zistiť,čo vlastne chceš.načo to rozoberráš v komentároch?prečo rovno nenapíšeš,o čo ti ide.prepísala som to do zrozumiteľnej podoby.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik detail - ona sa nepýtala na e-shop. z jej komentárov je to jasné.
    lujza.j Uz to rozluskol MCmajo.....reklama to je...
    kopretinka a na čo sa pýtala? pôvodná otázka:Nejaká cenovo dostupná internetová stránka na predaj nábytku?
      zbaliť

    chcem kúpiť lacný nábytok,máte overený nejaký eshop?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.