Zavrieť

Porady

Uplatnenie danoveho vydavku na toner ak tlaciaren nie je v obchodnom majetku szco?

Mozem si uplatnit ako danovy vydavok naklady na toner napriklad, v pripade ze tlaciaren nie je zaradena do obchodneho majetku szco?

Docital som sa tu rozne a uplne odlisne tvrdenia, bol by som rad keby mi to niekto objasnil ako to teda vlastne je. Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... však čo ti bráni, aby si svoju tlačiareň zaradil do obchodného majetku svojej firmy? Ak sa názory rôznia, treba si prečítať aj pokyny, napr. http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...CJI0PQlB8E_NwA

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    AK si niečo( čo súvisí s podnikaním) vytlačil na tlačiarni, ktorá nie je v majetku( napr. požičanej alebo súkromnej) môžeš zaúčtovať aj nákup tonera .
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Ja som tak robila,keď som nemala tlačiareň.Kúpila som toner a dala do nákladov.Aj internet si dávam a počítač som dostala od detí.Budem za podvodníka pri daňovej kontrole Však si to zdôvodním.
    marjankaj No asi by bolo najlepšie uzatvoriť zmluvu a majiteľovi tlačiarne zaplatiť za vytlačenie 5 strán. Predsa nebudeš platiť celý toner.
    OkoVidi Ano ved prave to ze tu tlaciaren pouzivam len na pracu. Ale clovek asi nikdy nevie co moze od danovakov ocakavat.
    Peggynka ten internet mas napisany na firmu resp. Szco?
      zbaliť

    Uplatnenie danoveho vydavku na toner ak tlaciaren nie je v obchodnom majetku szco?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.