Zavrieť

Porady

Ako podať všeobecné podanie s prílohou -formulár na stránke financnasprava.sk

Neviem nájsť všeobecné podanie, nešpecifikovaná oblasť, ako to bolo do 31.12.2014. Našla som len všeobecné podanie - Register, alebo všeobecné podanie -Správa daní. Ale ani do jedného sa mi nedá priložiť príloha, tabuľka Záznam o*pozemných motorových vozidlách z*IČŠ. Kde mám hľadať všeobecné podanie s možnosťou pripojenia prílohy??

Doplnenie:
Už som na to prišla:
Treba najprv všetko vyplniť, odkliknúť Súčasťou podania je príloha, vyplniť aj Text podania, Popis prílohy a Spôsob doručenia-elektronicky.. Potom kliknúť na skontrolovať.. Až potom pustí aj do Príloh.



Ešte k druhému obrázku.. Čo treba označiť, keď potrebujem poslať tabuľku Záznam o nadobudnutí vozidiel z IČŠ.. Oblasť podania Správa daní, a potom aká Agenda??
Naposledy upravil Žabinka : 09.01.15 at 18:09 Dôvod: Úprava otázky..
x.jpg  
xx.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

    Betina2
    podávala som rovnaký záznam. Najskôr kompletne vyplniť formulár, dať skontrolovať a až následne vyberám a prikladám prílohu. Na to opäť skontrolovať, ak bolo v poriadku, podala som. Ale dnes im na podatelni strašne dlho všetko trvá poobede už. Na potvrdenie do schránky čakám na každé podanie aj polhodinu a viac hádam sa to podarilo odoslať. Inak a dá sa tam potom skontrolovať či prešla aj príloha ? Sa vracajú do systému VsZP asi.....dúfam , že ale je to len dnešný problém a vráti sa to zase do normálu.

    A vybrala som : oblasť podania - správa daní, agenda - daň z pridanej hodnoty.
    Sú to záznamy podla §70 ods.6 Zák. o DPH.
    Do obsahu podania som napísala stručný text čo posielame a že kolko vozidiel je v prílohe.
    Do popisu prílohy som dala len názov Záznamu


    Hádam je to ok.
    Naposledy upravil Betina2 : 26.01.15 at 14:05
    Janiela Dnes bola spolupráca s fin. správou neistá ako počasie, občas rýchle podanie a rýchle potvrdenie a občas to trvalo strááášne dlho. Kolega mi hovoril, prečo stresujem. No preto stresujem, lebo nemám čas a nervy sedieť a čakať na potvrdenia, alebo to nechať tak a potom sa opäť k tomu vracať a kontrolovať, či podania prešli alebo nie. :-)

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Áno, už sme to tu niekde aj preberali, myslím, že cloe zadala rovnakú otázku. Príloha sa nedá pridať a iné všeobecné podanie, okrem tých, o ktorých píšeš zatiaľ nie je. (Asi sa stala niekde chyba .... u sudruhov v NDR...)
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Žabinka Už som na to prišla:
    Treba najprv všetko vyplniť, odkliknúť Súčasťou podania je príloha, vyplniť aj Text podania, Popis prílohy a Spôsob doručenia-elektronicky.. Potom kliknúť na skontrolovať.. A potom ma pustí aj do Príloh.. Nech sa na mňa nehnevajú, ale riadna debilina.. Kto má čas stráviť pol dňa skúšaním noviniek.. Palec dole...
    JankaO A Tebe palec hore...
    Žabinka
    mizu24 veľmi, veľmi pekne ďakujééém
      zbaliť

    Ako podať všeobecné podanie s prílohou -formulár na stránke financnasprava.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.